Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 7: #p~S vs EM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 września 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dawac screeny Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 23 września 2007, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

graty ps za zwyciestwo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 23 września 2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mecz zakonczyl się wygrana pS 21:10 (7:4 7:1 7:5):


Screena z drugiej mapy ma Wally, potem się go wstawi.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 23 września 2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już gratulowalem, gg PS gg EM:P
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 23 września 2007, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajny mecz, ale muszę stwierdzić, że nie oglądało się zbyt przyjemnie Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 24 września 2007, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm..co tu dużo mowic..
GG #p~S*
Pokazaliscie ze jesteście silni i ze umiecie zdobyc poraz kolejny z rzedu tytul mistrzowski..
Ciekawy mecz, ciekawy turniej..
Szkoda ze już pl4 się konczy..
To tyle no i co tu dużo mowic..czekam na PL5 i mam nadzieje ze takowe się odbedzie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 września 2007, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok wiec screen Razz
ok już laduje mi się dlugo i chyba nic z tego nei będzie, w każdym razie 7-1 dla nas Very Happy !
ooo jednak jest
[url] http://img146.imageshack.us/my.php?image=screenshot50lo3.png [/url]

wiec dzięki wam prosiaczki kochane za to ze po raz kolejny pokazalismy ze jeśli jesteśmy wszyscy przytrenieni i co najwazniejsze jesteśmy wszyscy wszyscy RazzRazzRazz to nie ma bata na prosiaka ! Chocby i z widlami przyszli na mecz- nie ma szans ! Very Happy
dzięki za mecz BVG

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 24 września 2007, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GJ piglets! Very Happy
moja osobista wyrocznia się potwierdziła... :wink:

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 24 września 2007, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TEraz ja kce, teraz ja! Smile

Good Game #p-S* !!! Spodziewałem się ze wygracie pl4, ale myslalem ze już kolejke przed zakonczeniem będziecie mieli zagwarantowane 1 miejsce Razz hehe

GG !

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 24 września 2007, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A gdziez to BVG wywialo? Nic tu nie pisza?
Dziwne, jak tak to zawsze mieli dużo do gadania. Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 24 września 2007, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
A gdziez to BVG wywialo? Nic tu nie pisza?
Dziwne, jak tak to zawsze mieli dużo do gadania. Very Happy


słuszne spostrzeżenie Kasiu... Very Happy

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 24 września 2007, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FRED napisał:
Khasius napisał:
A gdziez to BVG wywialo? Nic tu nie pisza?
Dziwne, jak tak to zawsze mieli dużo do gadania. Very Happy


słuszne spostrzeżenie Kasiu... Very Happy


ohoh ciekawe czy jakby prosiaki przegrały, to czy by mieli dużo do gadania Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 24 września 2007, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof nie ma co gdbybać - jest jak jest a nie jak być powinno.
To pS okazało się lepsze i nie ma dwóch zdań biaacz. :wink:

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 24 września 2007, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no jasne piczo Razz

tak tylko se powiedziałem^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 24 września 2007, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Świetny mecz ! Szkoda, że znów ps wygrywa w cieniu skandalu ^^

Hmm co by tu napisać ? Ja pewnie należe wg Khasa do tych co zawsze tyle gadaja .... no ok ziomek, generalnie nic bym nie pisał, bo wczoraj byliście lepsi i już, nie ma o czym gadać........
Ale jak usłyszałem ten uszczypliwy koment w relacji, no to jedne co mi się nasuneło, to ty powienieneś się przyzwyczaić pierw do swojego ..... eh n/c nieważne ^^ My to też musimy akceptować Smile
A już myślałem, że topór wojenny zakopany.... no ale skoro to poruszyłeś to oks Smile Można i tak Smile

Jeśli chodzi o sam mecz, to był mega nudny. BVG niedotrenowane, PS przetrenowane, albo spięte - sam nie wiem, czasy kiepściutkie, regularność marniutka(wiele "retired" z obu stron), generalnie same minusy. Na pewno to nie był mecz jakiego oczekiwano i na pewno oba teamy nie pokazały tego co potrafia.

Atmofera meczu całkiem fajna, choć wiadomo trochę nerwowa, no ale stawka meczu to niejako wymuszała i przelewek nie było. Co do tego zajścia z warnami, no to nie ma o czym gadać. Zeo by wyleciał, gdyby coś powiedział i to jest pewne. Scary powiedział : "2 warny i ban do końca meczu !!!", eh no ok, może chodziło mu o to, że co runde można 5 razy napisać.... NIECH będzie ^^
W ogóle kiepsko trochę grać przeciwko komuś, kto organizuje turniej...Hack miał siebie wyrzucić ? HEH to byłby LOL Razz

OK, o poziomie już pisałem, o dyskusjach też, o graczach może się wypowiem po kolei :
Hack - heh jak to Hack, świetne czasy, lipna regularność, ale wczoraj przy tym ciśnieniu niesamowitym, nawet mu nieźle szło(inna sprawa ile razy wiecej trenował, niż do "normalnego meczu")
Khasius - A nieźle, B lipnie, C też lipnie, ale tam wszyscy marnie jezdzili Very Happy
Wally - regular, ale wczoraj o dziwo, jak na niego wolno strasznie, być może też miał ważniejsze sprawy niż tmn w tym tygodniu ;]

Heh, jedna rzecz mnie rozwaliła, jak w relacji padło hasło, że na B był "own" totalny i po czasach i po wyniku. (nie cytuje, bo mi się nie chce, ale o to chodziło generalnie) No patrzac na czasy, to w zasadzie tylko tam mieliśmy szanse wygrać.....hehe, no ale nie poszło jakoś Smile

Hmm no chyba wszystko ode mnie :] GG ps, to znów wy do następnej edycji możecie uwazac się za najlepszy polski klan.
My mistrza tak naprawdę, nie przegraliśmy wczoraj tylko w poprzednich kolejkach, m.in. 1pkt wiecej z GT :] Na wczoraj nie byliśmy przygotowani jak np. na POL czy XP, mysle ze, każdy zauwazayl braki w treningach, ale każdy też wie, że sa wazniejsze sprawy niż TMN w życiu, w tym tygodniu niestety tak było.... Eh, czemu przegrany zawsze musi się tłumaczyć ^^ To dopiero bezsens ! Razz
Gratki mistrza ps !

Takie ogólne moje zdanie po meczu. Zapewne każdy ma trochę inne spostrzeżenia, ale wynik wszystkich łaczy Smile

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 września 2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze nie wiem czy Hack dostal 1szego czy 2giego warna, nie pamietam. Ale powiedzmy ze to nie było az tak znaczace, napisal slowo k**wa, kiedy np Zeo napisal ze 2 dluzsze zdania, jednak przeczytac 1 krotkie slowko, czy przecyztac 2 zdania to inna sprawa, wg mnie. nie wiem czy to było decydujace i wiem ze to się stac nie powinno.
Co do przetrenowania odpowiem w swoim imieniu - trenowalem wiecej niz np do meczow z RBF ale mysle ze to był moj najbardziej trenowany mecz bo najwazniejszy Smile jak przetrenowany się nie czuje bo nawet na kompie mnie codziennie nie było niestety od bata fakultetow wychodzi ze czesto ide na 7 rano do szkoly i mam codziennie jakieś zajecia Smile najwazniejsze to ze impreza sobotnia mnie tez nie ominela Smile
Nie wiem jak u was BVG z treningiem bo nie chce oceniac innych kiedy ich nie kontroluje i tak zawsze z Mor_Olem się smiejemy z siebie co my to nie robimy zeby trenowac, tak jak i teraz Mor Olo schudl jeszcze bardziej bo n ie zdazyl w niedziele nic zjesc*
Mecz był nudny zgodze się, ale nie znaczy to ze jeden team zdominowal drugi. Ja tam cenie swietna jazde Kasi na mapie A, Kapitalne zrywy i niezla regularnosc Hacka oraz wielki spokoj Tomka, to jest gosciu który jest wielki ! Ja niestety slabiej, regularnie jeśli chodzi o jebanie, 0 rund zupelnie czystych, ale czsta runde zrobil chyba tylko Hack Smile
Ogolnie gg, i mysle ze BVG zasluzylo na 2gie miejsce, pokonalismy ich bezposrednio, ale tez się przychyle do opcji ze przegraliscie PL4 w poprzednich meczach, tak jak my moglismy tez przegrac
GG !

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 24 września 2007, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niezly prezes komentarz trochę go pewnie sklejales :wink:

może i dobrze ze mnie zapomniales ocenic, bo pewnie nie było czego Smile

co do bana, to mogę Cie zapewnic ze zeo by go nie dostal na pewno, bo bym na to nie pozwolil (pewnie nie tylko ja), poprostu scary się za bardzo wczul, a jak dla mnie to te warny powinny być tylko dla osob niegrajacych

z pozastala czescia w zupelnosci się zgadzam z prezesem mecz sredni jeśli patrzac na jego wage i ilosc czasu poswieconego na trening (na mapie C wynikalo to chyba z tego ze każdy blad kosztowal parę sekund)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 września 2007, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
19:10:37 mor_olo (1587768)
co nei zmienia fakltu ze zasady były jasne 2 warny wypad i niewazne ile znakow uzytych
19:11:06 wally (4726914)
nie będę się klocil bo masz racje
19:11:17 mor_olo (1587768)
czyli jestemy moralnymi zwyciezcami


I wszystko jasne Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 24 września 2007, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taki pościk to kilka minut, a skracałem jak mogłem, bo w sumie to ja mógłbym pisać w nieskończoność Razz

No tak zapomniałem o Tobie, ale to chyba dlatego, że ty grasz zawsze świetnie i zawsze regularnie, już ci to powtarzam pewnie -enty raz Razz i pewnie nie tylko ja tak uważam Smile

No wiesz, co do warna(ów) [bo to na pewno był drugi Hacka], nie ma co gdybać, Zeo by wyleciał i nie byłoby gadania, ban to ban. Tak samo było z czekaniem na mor_olo, też leciały teksty w stylu "właź shadow, bo olo pewnie poszedł spać", spox ja rozumiem żarty i dla mnie to były żarty, ale mimo wszystko nie widzę was w rolach WIELCE BRONIĄCYCH Zeo przed banem Smile Jakoś to się kłóci Smile

Heh Wally, wiesz, znaczace czy nieznaczace ? Jakby Hack musiał odejść i musielibyście grać we 2(bo zmiany podczas map sa zabronione wg regulaminu), to na pewno nie napisałbyś, że ta sprawa "nie była aż tak znaczaca" Smile No i zgadzam się też z tym, że wynik wcale nie przedstawia przebiegu meczu, bo poszczególne rundy były zacięte. No ale to ps wygrywało te decidery i dlatego jest taki wynik, a nie inny ;]

Tak czy siak mam gdzieś te dywagacje, my mieliśmy to wygrać mimo przeciwności losu, nie wygraliśmy i trudno, czekamy na następne turnieje Smile

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 września 2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy mój warn podczas meczu to był highlight czy co? Rolling Eyes

Ja się nie martwię tym warnem tylko swoją jazdą, nie oszukujmy się...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?