Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 7: #p~S vs EM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 24 września 2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hihi i udalo się wyciagnac coś od BVG moim postem. Very Happy

Co do tych banow, jeżeli sadzicie, ze bysmy Zeo wywalili, to widac jak podchodzicie do sprawy. Zreszta jak wywalilo Zeo na C to jakos nie jechalismy dalej, specjalnie czekalismy i staralismy się aby z powrotem wrocil do meczu, wiec nie pieprz Prezes o naszej nie uczciwosci, czy jakiejs teorii spiskowej, bo smieszny jesteś w tym momencie. Zreszta jak to mowia, zlej baletnicy... dalej wiecie.

Co do jazdy, niestety mogę się wypowiedziec tylko o swojej, bo innych nie widzialem, gdyz mialem was wylaczonych. Na A mi się fajnie jechalo, na B trochę się z Hackiem na TSie zagadalem, no i jak widzialem wasze czasy na CP to nawet nie staralem się za bardzo. :wink: C to od poczatku byla fuksiarska trasa wiec nie liczylem, ze równo tam będę jezdzil.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 września 2007, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co innego problemy z serverem i wypadniecie z serva jakiegoś gracza, a
co innego gdy ustalamy "takie zasady" i traktujemy je na rowni z przeklenstwami i obrazaniem innych.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 września 2007, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lepiej rozwiązać to szybko - Skończyło się, nie wróci! KPW?!? Będą się kłócili o jednego warna, omg...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 września 2007, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kasia zaczęła z prezesinho :-P, a jak tak gadalismy z Khasem na ts'ie to nas scary wkurzył tymi warnami bo czegoś takiego nigdy nie było mheeheh Razz


pozdro... Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 września 2007, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

potwierdzam, ze caly pS, a specjalnie tomek, zawsze grali fair.
nie wierze w to, zeby tomek by chciał dalej grać, jakby zeo dostal bana.
tylko z jak najbardziej fair stronie tomka poznalem do tej pory, i pisalem o tym już wielokrotnie tu na forum, wiec nie wymyslam se teraz tego.

mysle, ze nie było to tez az takie decydujace, z tym pisaniem, bo jednak zawsze team, ktoremu wlasnie mialoby przezkodzic to pisanie, wygral maly punkt.

a tak w ogole, najwazniejsze wydarzenie tego PL4, ze [POL] jako jedyny team wygral z mistrzem polski do zera Smile

no i zauwazyliscie ze caly podium na koniec tabeli rozni się o 1 (!) duży punkt?
poziom wyrownany był jak już dawno nie.
xp i gt tez super grali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 września 2007, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiedziałem że Gracjan czy Master to są kontrowersyjnymi postaciami, ale Scary? O_o
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 września 2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hihi, każdy jest postacią kontrowersyjną ;-), uczycie się polskiego i nie ma mowy zebycie nie powiedzieli o kims czegoś złego co wam się nie podoba Very Happy.

Ah ta logika na majcy... za dużo jej się uczyłem a do tego jeszcze polski psiach... ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 24 września 2007, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
Hihi i udalo się wyciagnac coś od BVG moim postem. Very Happy

Co do tych banow, jeżeli sadzicie, ze bysmy Zeo wywalili, to widac jak podchodzicie do sprawy. Zreszta jak wywalilo Zeo na C to jakos nie jechalismy dalej, specjalnie czekalismy i staralismy się aby z powrotem wrocil do meczu, wiec nie pieprz Prezes o naszej nie uczciwosci, czy jakiejs teorii spiskowej, bo smieszny jesteś w tym momencie. Zreszta jak to mowia, zlej baletnicy... dalej wiecie.

Co do jazdy, niestety mogę się wypowiedziec tylko o swojej, bo innych nie widzialem, gdyz mialem was wylaczonych. Na A mi się fajnie jechalo, na B trochę się z Hackiem na TSie zagadalem, no i jak widzialem wasze czasy na CP to nawet nie staralem się za bardzo. :wink: C to od poczatku byla fuksiarska trasa wiec nie liczylem, ze równo tam będę jezdzil.


Po pierwsze, "byśmy Zeo wywalili", "czy jakiejś teorii spiskowej", Kasieńko to moja, sama mówisz o waszej hierarchi ^^ A co byście jeszcze zrobili ? Loda postawili ? RazzRazz
Po drugie, dlaczego mnie znowu obrażasz ? Ja Cie nie obraziłem po raz drugi Smile Eh, powiedziałbym coś o Tobie...., ale żal mi Cie, więc zachowam to dla siebie.....Nie będę cie obrażał, niech będzie, że wygrałeś 2-1 w tym ^^
Po trzecie, hehehehehe Hack, kto się uczy to się uczy...."nie uczciwości" Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Chyba tylko tmn w głowie Razz Poza tym z jakiej racji prezes z dużej piszesz ? To nie pochodzi, ani od imienia, ani od nazwiska, a jeśli to ma oznaczać szacunek do mnie to se go wsadź Smile
Po czwarte, jeśli PS jest zawsze takie fair, to ciekawe czemu po co drugim meczu maja do nich problem. Mówicie tak jakby to BVG wymyślało niestworzone rzeczy, popatrzcie chociażby na ostatni topic XP vs PS.
Po piate, wkurzyć Scary to Was mógł, ale jakoś go widzę w spisie PS, a nie BVG, więc ty się wkurzać mogłeś Razz Może go wyrzuć z klanu, jak tak się wkurzyłeś ? Albo od razu kompa wywal, żebyście się nie zawkurzali Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy hehe to też dobre było Razz

Po szóste, to lipne gadanie, z kimś kto wygrał i cwaniakuje i z tym co przegrał, bo przegrał Smile Tym bardziej, że już mi coś zalatuje na to, że PS zaraz będzie adminować całym tmpl.info ^^

Pozdro ziomki i ziomale Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 września 2007, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:
Khasius napisał:
Hihi i udalo się wyciagnac coś od BVG moim postem. Very Happy

Co do tych banow, jeżeli sadzicie, ze bysmy Zeo wywalili, to widac jak podchodzicie do sprawy. Zreszta jak wywalilo Zeo na C to jakos nie jechalismy dalej, specjalnie czekalismy i staralismy się aby z powrotem wrocil do meczu, wiec nie pieprz Prezes o naszej nie uczciwosci, czy jakiejs teorii spiskowej, bo smieszny jesteś w tym momencie. Zreszta jak to mowia, zlej baletnicy... dalej wiecie.

Co do jazdy, niestety mogę się wypowiedziec tylko o swojej, bo innych nie widzialem, gdyz mialem was wylaczonych. Na A mi się fajnie jechalo, na B trochę się z Hackiem na TSie zagadalem, no i jak widzialem wasze czasy na CP to nawet nie staralem się za bardzo. :wink: C to od poczatku byla fuksiarska trasa wiec nie liczylem, ze równo tam będę jezdzil.


Po pierwsze, "byśmy Zeo wywalili", "czy jakiejś teorii spiskowej", Kasieńko to moja, sama mówisz o waszej hierarchi ^^ A co byście jeszcze zrobili ? Loda postawili ? RazzRazz
Po drugie, dlaczego mnie znowu obrażasz ? Ja Cie nie obraziłem po raz drugi Smile Eh, powiedziałbym coś o Tobie...., ale żal mi Cie, więc zachowam to dla siebie.....Nie będę cie obrażał, niech będzie, że wygrałeś 2-1 w tym ^^
Po trzecie, hehehehehe Hack, kto się uczy to się uczy...."nie uczciwości" Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Chyba tylko tmn w głowie Razz Poza tym z jakiej racji prezes z dużej piszesz ? To nie pochodzi, ani od imienia, ani od nazwiska, a jeśli to ma oznaczać szacunek do mnie to se go wsadź Smile
Po czwarte, jeśli PS jest zawsze takie fair, to ciekawe czemu po co drugim meczu maja do nich problem. Mówicie tak jakby to BVG wymyślało niestworzone rzeczy, popatrzcie chociażby na ostatni topic XP vs PS.
Po piate, wkurzyć Scary to Was mógł, ale jakoś go widzę w spisie PS, a nie BVG, więc ty się wkurzać mogłeś Razz Może go wyrzuć z klanu, jak tak się wkurzyłeś ? Albo od razu kompa wywal, żebyście się nie zawkurzali Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy hehe to też dobre było Razz

Po szóste, to lipne gadanie, z kimś kto wygrał i cwaniakuje i z tym co przegrał, bo przegrał Smile Tym bardziej, że już mi coś zalatuje na to, że PS zaraz będzie adminować całym tmpl.info ^^

Pozdro ziomki i ziomale Smile





Masz racje buahahahahhaha a^&^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 24 września 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale o co choźźźi ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 24 września 2007, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo ja zawsze mam racje Razz Tylko czasem jest tak zagmatwana, w moich genialnych sentencjach, że człowiek o przeciętnym IQ tego nigdy nie skuma Razz

buhahahahaha

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 września 2007, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I wszystko się stało z powodu jednego warna...



EDIT : wszystko się stało z powodu jednego warna i dwóch warnów... Razz I mimo wszystko - STFU bo to jest bez sensu. :?

_________________



Ostatnio zmieniony przez Zeo dnia 24 września 2007, 20:39, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 24 września 2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, wszystko się stało z powodu 2 warnow hacka.....a nie twojego jednego :]
Za kare będziesz musiał żyć w tyranii ps-owców na tmpl Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 25 września 2007, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
nie widzę was w rolach WIELCE BRONIĄCYCH Zeo przed banem Smile Jakoś to się kłóci Smile

Widac jak znasz ludzi.
Obrazaniem jest nazwanie Ciebie smiesznym? lol Sam to potwierdzasz swoimi postami, wiec nie mijam się ani trochę z prawda. A prawda nie mozna obrazic. :wink:
Ale z ta hierarchia to nie kumam. Rolling Eyes
Moje pisanie wielka litera wynika z tego, ze tak mnie nauczono pisać nazwy wlasne i tak będę robil, szacunek nie ma tu znaczenia. (Jakub coś o tym wie :wink:)

Koncze bo jak zwykle nie ma to sensu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 września 2007, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Khasius"]
Cytat:
Koncze bo jak zwykle nie ma to sensu.

Wystarczyło nie zaczynaćRazz

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 25 września 2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eee tam, w sumie warto było. :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 25 września 2007, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze baletnico ty moja, prowokować łatwo, trudniej się tłumaczyć co ? Mogłeś się nie tłumaczyć, przynajmniej byś zachował twarz(haha :*). Może przygotuj sobie wersje awaryjne, jak ktoś ci coś nieoczekiwanego odpowie Smile Eh, w ogóle jak się z Ciebie nie śmiać ? Każde skojarzenie z Toba kończy się objawami niekontrolowanego śmiechu Very Happy I to nie tylko mi ^^ Ale nieważne....

Dobrze śmieszny człowieczku ty mój, tylko pamiętaj ! Nie przyznawaj się, kto cie nauczył tych bzdur, bo będzie Panu/Pani za Ciebie wstyd i zostaniesz "nie uczciwym" człowiekiem SadSad

Heh to mnie też rozwaliło...
"jak widzialem wasze czasy na CP to nawet nie staralem się za bardzo"
Heh fajnie, że na CP było niby słabo, a cały team miał lepszy czas niż ty, chyba, że na swój patrzałeś... ^^

Tak poza tym, to skończmy ten cyrk, bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Przegrana z adminami turnieju, to nie do końca przegrana. 2 miejsce to był max jak dla nas przed turniejem i pewnie nie tylko dla nas, więc i tak osiagneliśmy najwięcej ile się dało Smile

Pozdro śmieszny człowieczku, baletnico i inne tam słowa, które ponoć nie obrażaja Rolling Eyes

Pozdro for all i zamknijcie temat, jeśli się da pls Smile

@down
Chodziło mi to, że Kaśka miała gorszy czas od wszystkich graczy BVG Smile


Ostatnio zmieniony przez prezes dnia 25 września 2007, 13:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 września 2007, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

male sprostowanie- na B ja mialem najgorszy czas ze wszystkich Very Happy
m imo ze sporo trenowalem :? nie ma nic gorszego niz to ze człowiek się stara a i tak mu coś nie wychodzi, trudno oby w NC3 wychodzilo Smile
PL4 to temat zamkniety mysle ze wszelkie proby rewanzu - na torze w PL5
pozdrawiam i mozemy cieszyc się z kwarteciku Smile może w nastepnej PL nam ktos go odbierze? bo teraz było bardzo trudno, a jak konkurencja się wzmocni to mzoe być jeszcze trudniej
i tak wierze w to ze prosiaki sa najlepsze Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 25 września 2007, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:
Każde skojarzenie z Toba kończy się objawami niekontrolowanego śmiechu Very Happy I to nie tylko mi ^^

I vice versa. Very Happy
prezes napisał:
Przegrana z adminami turnieju, to nie do końca przegrana.

To to już totalne dno, od kiedy to pS było odpowiedzialne za turniej? Olek i Hack to jedyne osoby, ktore mialy coś do gadania w tym turnieju, jeśli chodzi o organizacje.

I jak na razie, to tylko ty się tlumaczysz, ja jedynie stwierdzam fakty. Razz

BTW. No i co z tego, ze mialem czas gorszy od was? Jakos na wynik to się nie przelozylo. :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 września 2007, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Olek do 3 rundz, potem Wally i Hack, tak btw.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?