Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Artykuł o Trackmanii na Esports.pl!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po pierwsze z tego co gadalem z wallym to on zartowal, po drugie wywiad był przed meczem, po trzecie jakub nie suzkaj intryg bo to nie prison break tylko rzeczywistosc
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak jak khas mowi zero o zwyciestwach p~S a i zero wzmianki o Moni jeżeli chodzi o zenska czesc TMN , a chyba monia w tej czesci to pr0 mastahh jest ;d
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakich zwyciestwach? bo ja innych niz sa w artykule nie zauwazylem:)
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
po pierwsze z tego co gadalem z wallym to on zartowal, po drugie wywiad był przed meczem, po trzecie jakub nie suzkaj intryg bo to nie prison break tylko rzeczywistosc


nie szukam intryg, każdy kto przeczyta ten artykul, sam sobie może zrobić zdanje, o kim głównie tam chodci (i z tego co tu czytam, już sobie zrobil).

ps.: co to jest prison break, jakiś serial, czy co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maXym
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 3


PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi Wam o to, że w artykule jest wywiad z mo_orolo to wybrałem właśnie jego, ponieważ akurat rozmawiałem z nim na temat TMN (sam wszystkiego o scenie bym się nie dowiedział, a on deklarował pomoc) i sekcji TMN na eSp.

Jeśli chodzi o EM|BEA, napisałem o niej ponieważ znalazłem ją na starej stronie EM. Ogólnie było to tylko po to, aby wspomnieć, że dziewczyny też mają frajdę z gry w TMN Smile O Moni nie miałem zielonego pojęcia i tu mój błąd, bo dokładnie nie sprawdziłem. Zaraz go naprawię i obok BEA'y ją dodam. Btw. szukałem informacji o jakiejś innej dziewczynie z TMN bo jak wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni (czy jak to tam jest), widać słabo Very Happy.

Nie przypominam sobie, abym gdziekolwiek pisał, że EM to kandydat do wygrania PL4. Fakt, wymieniłem ten zespól jako jeden z najlepszych, kierując się sukcesami graczy, podobnie zresztą postąpiłem z [POL]Team. Nie zaprzeczam, że pominąłem kilka drużyn, ale oczywiście wszystkich tam wymienić nie mogłem Very Happy. To samo jeśli chodzi o zawodników, mogłem kogoś pominąć. To, że kogoś tam nie ma, nie oznacza wcale, że grać nie potrafi czy coś podobnego Smile Co do pS, napisałem przecież "...Aktualnie w rozgrywkach krajowych prym wiedzie Pure Skillers...", więc nie rozumiem skąd Wasze stwierdzenia, że zero o pS Smile Nie jest to artykuł o Waszej drużynie, a o scenie ogólnie. Zaś wymieniając sukcesy każdej polskiej drużyny, czy to tu, czy tam zajęłoby mi to zbyt wiele miejsca. A nie to było najważniejsze w tekście który pisałem (przynajmniej dla mnie). Choć z drugiej strony kto wie, może kiedyś uda mi się coś napisać z naciskiem bardziej na Was, a nie na "zielonych" w sprawie TMN graczy quake, cs czy cod Smile Jakieś podsumowanie roku czy coś Smile? Zobaczymy

A więc nie jest to artykuł kierowany głównie do Was. Wy przecież stan polskiej sceny TMN znacie dużo lepiej niż ja. Głównie pisałem go dla e-sportowoców (graczy quake, cs, cod, et, co już wyżej wspominałem) nie mających zielonego pojęcia o grze i scenie. Tak naprawdę dla nich nie ma znaczenia czy jest tam klan x czy y, albo gracz a czy b, bo w zasadzie te nazwy im nic nie mówią. Jeśli w ogóle słyszeli o jakimś teamie TMN polskim to był to [POL] za sprawą ESWC Polska. Jeśli będą chcieli dowiedzieć się kto jest najlepszy zajrzą do tabeli ligi czy TM Awards, pod adresy które podałem pod artem.

Niedługo chcemy też położyć większy nacisk na cenę TMN. Dlatego przy okazji, jeśli są osoby chętne pisać o Waszej scenie na łamach naszego serwisu, droga otwarta, zapraszam na maxym@esports.pl.

_________________
eSports.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

^^ hyhy ludzie nie kluccie się tu i nie wymieniajmy już co było w artykule a czego nie było Wink Jest jaki jest i z teog powinnismy się cieszyc ze coraz wiecej ludzi interesuje się TMN Smile
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maxym nie bierz niczego co nooby prosiaki i innii pisza na serio Happy Bo widze ze się ostro tlumaczysz Razz

Ale chce ci przypomniec o pr0 graczu [POL]Mat154 Razz

No a z Monia to rzeczywiście az grzech:P Wpadnij na tsa dzisiaj wieczorem to ci wszystko wyjasnimy jak coś Happy

ip jest gdzies na stronie ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maxym, jako teamleader teamu [POL] mowie ci, ze artykul był calkiem spoko, i nas wszystkich bardzo ucieszyl.

my znamy mor_olo już trochę, i wiemy, ze on się chetnie widzi jako wazna postac tmn i jako super gracz, dlatego sobie trochę tu zartujemy.
a [POL] jest tam trochę napisane, ale poprostu trochę za dużo jest pisane o CDD/EM, bo pS w porównaniu do nich osiegneli dużo wiecej (conajmniej jak chodci o trackmania nations). dlatego rozumie, ze wally, holus i khasius się tu odezwali.

w sumie, jak to artykul dla ludzi nie w scenie tmn, to naprawdę bardzo udany, i jeszcze raz serdeczne dzięki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten artykul to wielki "+" dla sceny TMN Wink

Piwa mu! Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Dahag
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 20


PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mi się w oczy rzucił taki fragment

"...choć jest jeszcze wiele innych aktywnych i mocnych zespołów, jak choćby Gothic Trackers, X Power czy FM."

Ciekawe dlaczego wszystkie nazwy teamów są rozwinięte a jedynie FM nie Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
maxym, jako teamleader teamu [POL] mowie ci, ze artykul był calkiem spoko, i nas wszystkich bardzo ucieszyl.

my znamy mor_olo już trochę, i wiemy, ze on się chetnie widzi jako wazna postac tmn i jako super gracz, dlatego sobie trochę tu zartujemy.
a [POL] jest tam trochę napisane, ale poprostu trochę za dużo jest pisane o CDD/EM, bo pS w porównaniu do nich osiegneli dużo wiecej (conajmniej jak chodci o trackmania nations). dlatego rozumie, ze wally, holus i khasius się tu odezwali.

w sumie, jak to artykul dla ludzi nie w scenie tmn, to naprawdę bardzo udany, i jeszcze raz serdeczne dzięki.


Tak jakub ty znasz wszystkich naajjjlepiej mowie ci zacznij pracowac w jakims serialu bo łeb do tworzenia intryg to masz ze hohoho.
Artykuł nie był tylko o TMN i jakbys zawuazyl to pozneij już tyle o CDD nie było przy TMN, no ale co ja wiem przeciez to nei ja ejstem geniuszem intryg.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm może ze wzgledu na rozwinieta nazwe FM ?Very Happy
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
choć jest jeszcze wiele innych aktywnych i mocnych zespołów, jak choćby Gothic Trackers, X Power czy FM


dzięki za wzmiankę o X Power naprawdę super, normalnie przewietrzę zęby Mr. Green

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
jakub napisał:
maxym, jako teamleader teamu [POL] mowie ci, ze artykul był calkiem spoko, i nas wszystkich bardzo ucieszyl.

my znamy mor_olo już trochę, i wiemy, ze on się chetnie widzi jako wazna postac tmn i jako super gracz, dlatego sobie trochę tu zartujemy.
a [POL] jest tam trochę napisane, ale poprostu trochę za dużo jest pisane o CDD/EM, bo pS w porównaniu do nich osiegneli dużo wiecej (conajmniej jak chodci o trackmania nations). dlatego rozumie, ze wally, holus i khasius się tu odezwali.

w sumie, jak to artykul dla ludzi nie w scenie tmn, to naprawdę bardzo udany, i jeszcze raz serdeczne dzięki.


Tak jakub ty znasz wszystkich naajjjlepiej mowie ci zacznij pracowac w jakims serialu bo łeb do tworzenia intryg to masz ze hohoho.


Artykuł nie był tylko o TMN i jakbys zawuazyl to pozneij już tyle o CDD nie było przy TMN, no ale co ja wiem przeciez to nei ja ejstem geniuszem intryg.


jakie ci do cholery intrygi, chlopie?
czy ty mazysz o zwycienstwie w PL4, ze nie widzisz co inni tu pisza?
zal.pl

Dodano Wto się 07, 2007 3:54 pm
już skonczmy te glupia klutnie, bo nastepny artykul będzie o pokluconej scenie tmn, a tego chyba nie chcemy.
ja tu już nie pisze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Intrygi ze ja chce być the best ze robię wszystko zebym był fajne, ze yard nie pojechał na ESWC bo jest wstydliwy itp itd...

Powiem inaczej nie zaczynaj tych kłótni.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaczne jak jakub, ekchmmmm... uwaga :


Jako Lider prOsiaków.... mhehehe, nie no dobra joke ^^.


Mor_olo swietnie się spisałeś w opisaniu "TMN ogółem". Smile

@maXym


Musze powiedzieć, ze ogolnie nigdy nie wchodziłem na esports.pl, bo zadna inna gra mnie nie interesowała jak ta Wink, i szczerze mowiąc, to masz talent do pisania artykułu, bo widząc moją dziewczynę, która jest blondynką, i nigdy nie czyta ksiazek i w ogóle, (ale ładna jest Razz ) no i widze ją wpatrzoną w ekran, i czytającą artykuł o TMN na esports.pl to normalnie zonk...

Nie no a tak ogolnie, to artykuł bardzo dobrze się czyta, i nie wiem czemu tyle osob pisze ze o CDD jest za dużo...
W sumie nie ma się co dziwić, jak przeciez od nich dowiedzialem się ze jest polska scena, ze jest strona internetowa tmpl.info, przeciez dużo zawdzięczamy klanowi CDD.

No i ogolnie bardzo dobrze ze nie napisales calej nazwy klanu FM, bo rózna mogła by być reakcja Very Happy jedni lol ^^ ,a drudzy nie wiadomo co.


A i jeszcze jedno :

Witaj maxiu na scenie TMN :-P


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lalala la la

wszystko git jest

dahag tez to od razu zauważyłem o FM Smile

proson break jakub to taki serial

maxYm fajny artykuł, GJ

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado moZo
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Gda

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Artykuł udany, dobrze jest mieć poczucie ,że inne sceny usłyszą o tej mniejszej TMN.

Odbiegając od tematu:
Ludzie grają w cs`a a nie w TM bo tam się czuje klimat nawet podczas gry 4fun wszyscy siedzą na ts/vt graja i rozmawiają , jest atmosfera, to jest problem polskiej sceny tm, nie ma publicznych ts.vt gdzie klany mogłyby założyć swoje kanały i zwyczajnie posiedzieć.

Dobrym pomysłem byłoby utworzenie czegoś na wzór http://www.teamplay.pl/
są to turnieje jednodniowe. TMN to mała scena, dlatego można by organizować turnieje co 2 dni zwycięska drużyna otrzymywała by pucharek
rzecz jasna drużyna z największą ilością pucharków była by teamem miesiąca. Warto zajrzeć na strone tp.pl zobaczyć o co chodzi, może ktoś się pokusi aby to zorganizować ? ;f (mogę pomóc) W przypadku małego zainteresowania można by grać mixami.

_________________


lan visit : 3
  • ESWC 2008 Poznan
  • gamefestival 2008 Elblag
  • PGA 2008 Poznan
  • next - Co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale wy się dajecie w czysta prowokacje wpuszczac. Laughing
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 07 sierpnia 2007, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skusiłem się, żeby przeczytać ten artykulik, ale w momencie gdzie moim oczom ukazało się zdjęcie mor_ola, przeglądarka sama mi się zamknęła Laughing
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?