Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Runda 2
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 sierpnia 2007, 21:26    Temat postu: Runda 2 Odpowiedz z cytatem  

Mapy własnie zostały podane na konto PLS na tmx
http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=1072681

Zapraszam wszystkich do sciagania i trenowania

Jutro yard wrzuci to an główna stronę, a ja lub starwer napiszemy jakas zapowiedz Wink

GL HF

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 sierpnia 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie będę komentował trasy shadowa ^^ po prostu n/c Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 sierpnia 2007, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa shadowa jest dobra Smile jak narazie udalo mi się 1;02;74 bodajze , sokola tez bardzo dobra , macka mnie trochę denerwoje
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tracki są za bardzo full speedowe... nie wiem co myślał sokół robiąc ta mete... trasy są dobre tylko mało driftów
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie te tracki w ogóle nie są na ten turniej no ale cóż..., sokól wg. mnie najbardziej się spisał, ale Maćka trasa też jest hardcorowa... i też mi się podoba, ale shadowa to qwa, też takie potrafie robić Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja nie będę komentowal organizacji Mor_Ola, skoro mialem być odpowiedzialny za trasy to je wgralem na tmx, ale morda oczywiście ze nei dziś w poniedziałek itd. próbował się wywyzszyc ze dlaczego się nie spytalem go o zgode do wgrania trackow itp Neutral ale spoko sam je wgrales w niedziele tylko ze wieczorem a do tego pewnie trenowales je cala noc Very Happy
Wiec teraz ja już się do trackow nie dotykam, ale jak powybierasz jakieś crapy, to tylko czekamy na PGA zeby obic morde w morde ... :]
prowadz se sam Mor_do League 4th Edition

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co mi wally mowil, to jest mało tracków, wiec mysle ze trzeba już o tym olo pomyslec, i wziąść się w garść i zrobić topica zeby robili trasy, bo jest ich naprawdę mało, i wg. mnie organizacyjnie trzeba by trochę wczesniej pomyslec a nie w ostatmim momencie.

To tyle z mojej strony....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co ja sadze?
sokola najbardziej mi się podoba, na trasie shadowa jest jeden moment gdzie się obijam o bande a track macka kompletnie mi nie pasuje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety jest 6 multilapow, a 7 kolejek, wiec nie dosc ze każdy z nich będzie musial być czy gorszy czy lepszy to do tego jeszcze na 1 kolejke zupelnie zabraknie multilapa Razz
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znowu mojej nie ma ehh...chyba zrobie multi to z przymusu dacie xP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak ktos ma chęci to proszę robić tracki, może ktos ma ukryty talent Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a) nie usunałem tylko ukryłem, bo jak ustalamy ze trenujemy 7 dni to niech tak będzie
b) Wally co kolejke się na mnie obrazasz najpeirw ze ja z szopkiem wybralem mape na kwalifikacje, a Ciebie prosiłem tylko 2 razy i nie mogles wybierac, ale z tego co pamietam wytlumacyzlismy tosobie i powiedziales ze looz.
c) potem wróciłem w poniedziałek z proby to 14 to sam wybrales mapy, za co pozniej tez mnie przepraszales.
d) wczoraj woogole zaczales wrzucac "bo obiecales na zlocie ze trasy będą w niedziele". O czym dowiedzialem się po wrzuceniu tras.
e) pomijam fakt ze każdy mial wybierac mappack na każda kolejke
f) to ze wybeirasz mappack sam bez jakiejkolwiek informacji i ani ja ani szopek nie mamy an to wplywu.
g) po raz 100 mówie ja trenuje trasy dopiero jak sa oficjalnie podane i nigdy nie zlamalem tej reguły, nie wierzysz nie graj
h) nie nei zmaierzam sam prowadzic bo na szczescie sa osoby chetne do WSPÓŁPRACY.
i) punktu z PGA woogole nie skomentuje bo żal.pl
j) takie sprawy to zalatwiaj na privie może jednak, no chyba ze chcesz coś pokazac calej scenie o czym zreszta mowiles...

10:32:39 wally (GG# 4726914)
dobra wez nara se sam wgrywaj się trudzilem a se skasowales to s***dalaj
ja już nic ci nie pomagam
będę tylko jechal po pl4

I skoncze stała kwintesencja "nikt cie nie zmusza, skoro ten jest taki beznadziejny to pewnie znajdziesz sobie milion fajniejszych prawda?"

EDIT: jeśli ktoś wysyłał trasy na PL4 walliemu to niech wysle je mi, bo niestety wally obiecał mi że postara się o to by na PL4 były jak najgorsze mapy i on mi nie wysle.

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 13 sierpnia 2007, 8:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sory ale to najgorszy mappack jaki w życiu widziałem...pojade tylko multi bo reszta przyprawia mnie o niestrawność...
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa morolo co ty pierdolisz co za wymysly Co?
Cytat:
10:32:39 wally (GG# 4726914)
dobra wez nara se sam wgrywaj się trudzilem a se skasowales to spier**laj
ja już nic ci nie pomagam
będę tylko jechal po pl4

To co skopiowales na gg to racja, ale szkoda ze nie skopiowales wyzszej czesci, gdzie mowiles ze mappacki podaje się w poniedziałek, a sam podales w niedziele (WIELKIE BRAWA !!!!!! za słownosc !)...
Ja pisalem na forum ze mappack będzie podany po lan party, a skoro 3 osoby się mnie pytaly na gg o mappack to postanowilem ze go wrzuce.
A co do jazd po PL4 to prawda jest taka ze wsyztsko podporzadkowujesz sobie, o wszystko trzeba się Ciebie pytac, powiedziales tydzien temu ze tracki będę ywbieral sam, no to wybieram, ale skoro mam się Ciebie o takie rzeczy pytac to nie mam zamiaru, chcesz rzadzic, znajdz sobie 10 latkow bez zdania i nimi rzadz, ja się nie będę dawal ... Neutral
Cytat:
d) wczoraj woogole zaczales wrzucac "bo obiecales na zlocie ze trasy będą w niedziele". O czym dowiedzialem się po wrzuceniu tras.

bardzo ciekawe ... Neutral n/c widze ze alkohol na Ciebie naprawdę zle dziala...
Cytat:
i) punktu z PGA woogole nie skomentuje bo żal.pl

zal.pl to jest jak się na Ciebie spojrze
Cytat:
j) takie sprawy to zalatwiaj na privie może jednak, no chyba ze chcesz coś pokazac calej scenie o czym zreszta mowiles...

tak chce pokazac calej scenie jakie odpierdalasz glupoty... Chcesz rzadzic to nie wiem idz do malych dzieci, bo na serio az mnie nosi jak czytam te twoje chuju muju co piszesz...
Cytat:
I skoncze stała kwintesencja "nikt cie nie zmusza, skoro ten jest taki beznadziejny to pewnie znajdziesz sobie milion fajniejszych prawda?"

to tak samo z Polska, nie podoba ci się to wyjedz, ale jednak nikt nie wyjezdza.
Cytat:
EDIT: jeśli ktoś wysyłał trasy na PL4 walliemu to niech wysle je mi, bo niestety wally obiecał mi że postara się o to by na PL4 były jak najgorsze mapy i on mi nie wysle.

no k**wa... to już cios poniżej pasa, wiem ze jak ktos cie jebnie w to puste lyse pole w gaciach to cie nie boli, ale ja mam jaja i ciosy poniżej pasa bola... brawo za twoje wymysly Neutral k**wa przeciez to az czuc na odleglosc ze probujesz wszystkim rzadzic, ze o wsyztsko trzeba się pytac Ciebie, ja mam na Ciebie wkurwa i ci mappacku nei zamierzam k**wa wysylac! Skoro taki niezalezny jesteś to se znajdz wszystko sam!
I mowie ci serio, klapiesz ta morda a pozniej to będziesz dobrego organizatora udawal, fakt udalo ci się wiele rzeczy zwlaszcza z transmisja na hstv. ale to jedyny plus. wszedzie promujesz siebie i swoja morde mi tego wystarczy...
a obicie mordy w morde się nalezy bo jesteś ZALOSNY imo. i pi***olę cie w czape

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
Jak dla mnie te tracki w ogole nie są na ten turniej no ale cóż..., sokól wg. mnie najbardziej się spisał, ale Maćka trasa też jest hardcorowa... i też mi się podoba, ale shadowa to qwa, też takie potrafie robić Happy


to mogles k***a robić... nie pierdolcie ze mało driftow na mojej mapie, jakbym ich chociazby 5 wiecej już by były commenty typu "track shadowa prze***any, bo nasral TYLE driftow"^^

moja ocena:
sokol nice track ale wg mnie za dużo hamowania i tylko 3drifty+5 slizgow, których driftami nie nazywam bo wystarczy wcisnac hamulec po malym kawaleczku trawy

maciek - fajny poczatek, niezly drift, ale na 2 gorce gdy się jedzie za szybko uderza się w bande;/ reszta trasy ok, ale 3 drifty na lap

PS zmienilem moja mape, zablokowalem ten skok w 19-20 sec ,chociaż g*wno wam dawala jazda po trawie

PS2 moje tracki były robione i sa przystosowane do driftowania z puszczaniem gazu, tak jeszcze jakieś 2 tygodnie temu puszczalem gaz i teraz qwa wiem czemu tracilem 1,3 sec/min do najlepszych^^

PS3 lubie szybkie techy i to się nie zmieni specjalnie dla was

PS4 jakub odezwij się;f


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 13 sierpnia 2007, 9:46, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lan party się skończyło to przyszła kolej na kłótnie na tmpl ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@wally
-trasy podalbym o 24 ale ze chcialo mi się spac uznalem ze 2h roznicy nikomu nie zrobia.
-tak probuje chociaż w jakims stopniu rzadzic, zbey miec wplyw na to co organizuje, i czemu w swiom poscie nic nie napisales o tym ze szopek mial wybierac mappacki i ja a nie tylko ty ?
- i czemu wrzuciles trase która wspolnie odrzucilismy ?

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak a ja pomyslalem ze te 10h nie zrobi roznicy...
Wiec tak czy siak wyszlo ze jesteś nieslowny
2. dlatego ze mi powiedziales zebym ja wybieral mappacki okolo tydzien temu.
3. dlatego ze wiem ze się nie znasz na trasach i mape Sokola DODALEM! I spytaj się o opinie innych która trasa jest najlepsza w tej rundzie ? Na pewno z 80% powie ze najlepszy jest track Sokola. A to ze się nie znasz to już nie moja wina

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. No to teraz sobie podejmuj decyzje o tym czy 10 czy 2 czy mzoe 20 godzin nie robi roznicy.
2. Zebys wrzucał a nei wybierał
3.szopek ja i ty na TSie zdecydowalismy tej trasy nie będzie.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chcecie , to ja mogę zrobić 3 moje mapki, . tylko napiszcie "tak, mozesz zrobić" lub " nie, po ch***re , nie potrafisz ". wiec ? poza tym, mapa shadowa jest dziwna, nie podchodzi mi jakos, sokola jest dla mnie najgorsza. macka, ujdzie, chociarz ma czasem dziwne momenty :?
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?