Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
GL HF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to fajnie bo się do zadnego nie przyznales ale spoko mysl se dalej zyj we wlasnym swiecie...
wypisujesz kompletne brednie, poza tym sam masz dowod o tym ze chcesz każdym rzadzic, swiadczy o tym zamiar zeby zdyskwalifikowac POL z PL4 ! za co? za wlasne "widzi mi się" za to ze Jakub wtedy krytykowal twoje dzialania! nei zdziwie się jeśli zdyskwalifikujesz wsyztskie teamy poza EM

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już o tym mowilem bo jakub mnie zdenerwowal i nie będę poswiecał mojego czasu dla osob ktore mnie obrazaja i denrwuja, czego dalsza konsekwencja jest ten temat.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
bo jakub mnie zdenerwowal

Very HappyVery HappyVery Happy no wlasnie wspanialy powod na dyskwalifikacje z rozgrywek druzyny która tak naprawdę miala umiejetnosci jeśli nie na 1 to na 2 miejsce rozgrywek. Bo Jakub mnie zdenerwowal. CZyli pokazuje to ze licza się twoje humorki i wg tego dyskwalifikujesz druzyny. To tylko swiadczy o Tobie po raz kolejny ze chcesz wszystkimi rzadzic, nikt cie nie może zdenerwowac i nikt nie może ci podskoczyc.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie będę poswiecał mojego czasu dla osob ktore mnie obrazaja i denrwuja,

To powinines zacytowac.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skonczmy ten PL4, przeciesz to tak trudno nie będzie.

yard jak by aktualizowal strone PL4, nie było by problemu, przeciesz rundy i daty już sa ustawione.
wally z szopkiem będę wybierac trasy.
serwery mogę ja postawic, lub gobis lub ludzie z pS.

szkoda by było ten turniej przerwac, przeciesz ta "organizacja" to nie jest az tak wielka praca, jak już stoi stronka i regulamin.

ja mogę się chetnie wziazc za PL5, ale nazwa będzie inna.
wally dla mnie się najlepiej na trasach zna, może dobierzemy kogos jeszcze.
o regulaminu gadamy z team leaderami na tsie.

-----------------

mor_olo, pytasz gdziesz czy Tobie ludzie nie ufaja.
ja ci nie ufam, po ani raz jeszcze nie pokazales fair play.
ani na eswc, ani na zlocie ani na pl3.

wally wszedzie pokazal fairplay, i ostatnio np wizzard i inni na zlocie naciskajac enter.

jak gracz czuje się poszkodzony, nigdy nie będzie zadowolony (przyklad [POL] w PL3, boski i inni na zlocie), a jak ty jeszcze usmiana morda powiesz, ze ustawiasz to pod twoje warunki, to chyba na tyle madry jesteś, wyobrazic sobie, ze to ludzi wkurza.

z tym co tu piszesz pokazujesz kolejny krok w calkowita porazke.
jako organizator (i takim chcesz być) musisz się liczyc na krytyke. nie umiesz tego, nie organizuj niczego dla wielu ludzi, po nigdy tak nie będzie, ze każdy będzie zadowolony.

ja, i wydaje mi się ze inni również nieche być czesc czego, co jak już wiele razy pokazales czyni tylko twojej przyjemnosci i promocii twojwj osoby np na esports.pl

nie jesteś na to potrzebny, zyb scena tmn się ładnie pobawila.
i ile razy już ci grozili, i jednak nic się nie stalo.
jak ty to mozesz uzywac jako argument, ze nie chce ci się już organizowac? dalej nikt cie nigdzie nie zbije, jak się będziesz zachowal fair. a nawet jak nie, jakos ci nic nie robimy, bo jesteś jednak jakas dziwolagowata czesc tej sceny.

podsumowajac twoj post niestety wyglada na to, ze albo jak ty chcesz, albo wcale, a to jest niestety bardzo smutne.
mnie to jakos cieszy, ze jednak ludzie w scenie tmn sa fajni i rozsadni, i po poznaniu Ciebie na zywo, jednak poznali twoj charakter.

ciężko mi było wytlumaczyc tu, ze już na PL3 i eswc chciajes się podwyrzac nad innymi, teraz już inny tez to widza, i jakos mam satysfakcje.

a jak ty mozesz już aczynac klutnie z wallym to naprawdę zaczynam myslec, ze jesteś calkiem porabany. przeciesz to jede nz mało ludzi, który jakby nie gniewal się nad toba, nawet jak miałeś "wlasne" metody treningu na eswc, a jemu nawet nie pomogles, choć był w twoim teamie.

ciężko pisać ten post, bo niechce mowic tylko zle o Tobie, ale mysle i mysle i niewiem co mam dobrego napisac, bo niestety nie da się chowac wrazenie, ze wszystko co robisz dla sceny tmn robisz jednak dla siebie.

może powiem, ze niechcial bym, zebys już odchodzil z polskiej sceny, i nie pisal tu postow lub nie gral na polskich serwerach.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 13 sierpnia 2007, 12:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wlasnie ze nie to, bo zacytowalem to co swiadczy o Tobie.
zdyskwalifikowales team bo cie zdenerwowal ich CL i tyle dla mnie wsyzstko jest jasne, to drugie to dopelnienie zdania pierwszego. ja już nic nie pisze pograzaj się dalej

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja myslalem ze Olo naprawdę na poważnie traktujesz tą ligę...

Po pierwsze nie powinieneś się klócić, k**wa mac, w ktorym to turnieju, sa zarzekania do organizatorów, czy organizator odpowiada na kłótnie kłótnią ?
Czy jednak mówi, ok poprawie, milej zabawy ?

Wg. mnie za dużo się starasz robić sam, i za dużo oceniasz z góry, na przyklad. dzisiaj jak ściągnąlem te tracki i wsadziłem na serwer, to pomyslalem co to za chujnia !!??, ale przejechalem się chwile, na kazdej i musze powiedziec ze mappack jest dobry, ale tylko wtedy jak się wytrenuje mapy, nie mozna mowic ze trasa jest do dupy, a szczegolnie ze trasa Sokola nie jest na ten turniej, no sorry, ale chyba wszyscy wolą patrzeć k**wa jak ktoś ma skilla niz jak ktos wciska gaz czy strzalke do przodu i jedzie cala trase bez ani jednego zahamowania...


To tyle co na razie wymyslilem... ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o k**wa dluzszego posta się nei dalo ?;d
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wam nei zbaraniam konczyc po prostu mowie ze mi na tym nei zalezy i chrzanie jak chcesz jakub to mzoemy an TSie pogadac o tym co napisales, ale jak dla mnei to sa jakieś chore domysly.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

olooooooooooo nie kluc się, przeciez już mowilem, ze organizator nie może się klocic. nie powazne to jest....


matko swieta, i córko Woopi Goldberg czy jak to się pisze, k**wa przestańcie już...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

morolo moja sekretarka nie jesteś ale jak się grzecznie spytalem to mogles nie oklamywac :] Ale rozumiem za wszelka cene chciałeś wygrac i dzięki Ci Boze ze wygral to Bax !
A dlaczego?
Dlatego ze każdy zobaczyl ze Polacy to fajni i wyluzowani ludzie! Bax pokazal wszystkim ze podchodzi do gry na luzie, porozmawial z ludźmi pozwiedzal mial wspaniale spedzony czas!
A jakbys ty wygral to bys siedzial z nosem wkutym w monitor, i mialbys wrazenia jak z domu. Sorry ale takie jest moje odczucie.
Popieram Jakuba, organizacja nic trudnego, dawno temu mialem z Jakubem klotnie o zasady turnieju, ale teraz obydwoje nabralismy doswiadczenia, i ja zauwazylem swoje bledy. Jakub nabral doswiadczenia grajac w PL3, widzi jakie zachowania sa dobre, a jakie sa zle, wiec wie co trzeba uznac a czego nie, nie idac caly czas za swoim tokiem rozumowania i myslac o zdaniu innych.
Wg mnie proponuje by rzadzila nie 1 a tak ze 3 osoby, wtedy będzie mozna spokojnie porozmawiac, przeglosowac wsyztsko, pokazac argumenty, bo jednak w PL jeśli mamy jakieś zastrzezenia to musielismy się do tej pory klocic nie majac szans na zmianę decyzji. O tym mozna podyskutowac

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no bo kto to k**wa slyszal zeby wiedzac o tym ze mapy będą chujowe i mozliwe ze będzie ich za mało, dalej pchac się w polskich map makerow, zamiast wziac już gotowe NC, albo ESWC~

TAK NIE CZYTALEM TEGO TEMATU I NAPISALEM TEGO POSTA ZEBY się WYZALIC, no dobra czytales pierwszy post

Cytat:
wally dla mnie się najlepiej na trasach zna, może dobierzemy kogos jeszcze.

i to k**wa tez nic nie da, nie będzie zadnych porzadnych trackow i tyle, będą jakieś smieszne mini i speed tracki...


Ostatnio zmieniony przez [POL] gawron. dnia 13 sierpnia 2007, 12:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja jeszcze powiem tylko od siebie ze problem mor_olo jest taki ze on nie uznaje kompromisu najczęściej, na każdy zgłoszony problem czy uwagę odpowiada " nie chcesz nie musisz grać" nie powinno tak być, powinien zaproponować wyjście z sytuacji i starać się dazyć do tego żeby uczestnicy byli zadowoleni, oczywiście wiadome jest ze każdemu się nie dogodzi to normalne, ale co by ktoś nie zgłosił to pada wyżej wymienione sformułowanie. I dlatego każdy mówi ze robisz lige pod siebie, bo jak inaczej rozpatrywać takie hasło jak nie w taki sposób ze ty to ustaliłeś i koniec i tak ma być, dopiero po 58 stronach kłótni na tmpl.info i godzinach na TS-ie ustępujesz z wielka łaska. Ja to tak odbieram, skoro 100 osob zgłasza zale a organizator nic z tym nie robi albo zachowuje się jakby nie chciał, to nic dziwnego ze jest burdel. Mor_olo zdecydowałeś się zorganizować ligę to rób ja dla nas i tyle
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 13 sierpnia 2007, 12:31, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czyli wychodzi na to, ze każdy inny pomysl to zly pomysl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP diablo
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 153



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

^^Seque jak ty coś pierdolniesz to naprawdę...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mam pomysl


I chyba zaloze nowy topic

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP diablo
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 153



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack ma pomysł o jaa:D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NIe będzie topica będzie nowy turniej, ale to po pl4.


organizacją się zajmie cala spolecznosc, mam nadzieje, ze tak będzie najlpiej do pojawienia się nowego turnieju który naprawdę będzie super i będa go prowwadzili fachowcy z PITMC Wink

pozdrawiam

PS. a informacje na temat turnieju już niedlugo...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodci ci o turniej indiwidualny, czy o lige dla teamów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 sierpnia 2007, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub na ts plz

wiecej informacji na ts'ie Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?