Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nations Cup 3 - POLSKO DO BOJU !
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 7:42    Temat postu: Nations Cup 3 - POLSKO DO BOJU ! Odpowiedz z cytatem  

Witam serdecznie Wink
Jako ze nie ma Wiadpa, Yarda i Zeo, zaloze ten temat i poprowadze przygotowania do czasu ich przyjazdu Wink
Coz najwazniejszy turniej miedzynarodowy, w kotrym ostatnio doszlismy do TOP12 czyli pierwszej rundy PO Wink

Cytat:
The time has arrived, the announcement of NC3 is here! The first round will be played October 7th. The matches will be played on Sundays, as always.
As usual, you can register on the league-page, which is currently not running.
We will open a thread, which will confirm that the registrations are open, and here is where the captain of his team must write down his nickname, nationality and msn/e-mail adress.
I can promise you that the page will be up in good time before the tournament starts.
Now to the rules: 5vs5-format, three maps in a match, and one of them will be the classic multi-lap.
On the regular maps, each team will play untill one reaches seven points. As far as the multi-lap is concerned, its five points.
All these rules surrounding the match-play etc., are written on the league-page so I don't think I need to repeat them here^^
The match-start is set for at 20:30 CET, but the teams may start a bit sooner they want to.
Each team need to have atleast seven players in their squad, so that we won�t get any default wins because a team can�t come up with enough players for the match.
Deadline for sending in maps is end of August, which means send no maps after August 31st. If you do so, send a map after the deadline, we can't promise that it will be tested, because some admins are really busy these days. The league-page will probably be up in the beginning of September.
One more thing in the end: STC4 will be running in parallel with NC3.. So, the first match of the STC4 is at monday Oct 8th, and it will be running every Monday from then, untill we�ve got a winning team.
The match-start is set for at 20:30 CET in this tournament aswell. The maps that will be used in STC4, are the same ones being used in NC3. Captains need to be chosen before September 9th.
We hope that lots of teams will participate in these tournaments, which I personally think symbolizes the spirit of TMN. Playing together as a team, and having a lot of fun while doing it:)


Tak wiec zasady takie same jak w STC3, a od zasad NC2 zmienily się tylko multilapem - teraz jest dłuższy i rozgrywany do 5pkt.

Coz mysle ze będzie trzeba organizowac treningi, ktos moglby hostowac ?
chętni wszyscy będą testowani. póki co, nie mozna marnowac czasu do przyjazdu Wiadpa tylko wziac się do roboty. PL4 jest jednym z glownych testow, bo to okazja do meczu na poziomie.

Sugestie co do team Poland piszcie tutaj bitches ;P

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niegy nie brałem w tym udziału i nie wiem na czym to polega... są jakieś tracki do trenowania? kto i kiedy będzie testował? chętnie mogę wziąć w tym udział
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem tak. Polska scena się niesamowicie rozwinęła. Posiadamy obecnie wielu świetnych graczy i uważam, że kapitanem naszego teamu powinien być człowiek znany i aktywny na scenie, a ja niestety pod względem aktywności ostatnio bardzo zawodzę, dlatego uważam, że powinniśmy dokonać wyboru nowego kapitana. Ostatnio nastąpiło wiele zmian w moim życiu i TrackMania zeszła na troszkę dalszy plan. Nie oznacza to, że nie będę wspierać polskiej reprezentacji, uważam jednak, że kapitan powinien być przede wszystkim osobą dyspozycyjną, która będzie regularnie pojawiać się na polskich serwerach i wyłapywać ukryte talenty, a jednocześnie osobą lubianą i szanowaną. Ja niestety w dwóch pierwszych przypadkach nie mogę wam tego zagwarantować. Uważam, więc że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wybór nowego kapitana, który poprowadzi Polskę w NC3.

Moje wstępne kandydatury:

Wally
Yard
mor_olo
jakub

Wydaję mi się, że obecnie właśnie ci gracze są jednymi z najbardziej aktywnych na scenie i mają olbrzymie zadatki na super kapitanów

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tak ogolnie to zgłaszam się do NC3, jako zawodnik ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Lokash i wszyscy ktorzy nie wiedza:
http://et-leagues.com/nc3
ta strona niedlugo będzie aktywna i na niej będą wszystkie informacje.
A co do reszty to wszystko jak w PL4 - masz tracki tydzien przed podane Razz

ups wiadp nie wiedzialem ze jesteś Razz

No ok Wiadp, w takim razie będzie trzeba pogadac o nowym kapitanie, jakas rozmowa TS, czy ogolnie ankieta kto wie

Aaaaaa i po paru treningach, mysle ze moglbym umowic mecz z ktoras z drużyn, bo w CMC sa kapitanowie Slowenii, Turcji i Norwegii Razz
A teraz ide sprzatac i niech najlepiej się zglosi jakiś hoster Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja się odniose do wypowiedzi Wiadpa
Po pierwsze szkoda ze nie mozesz Sad
Po drugie powinien to być gracz który gral w NC1 bądź NC2 , i najlpeiej taki który bylby prawdziwym kapitanem również na torze, pomoglby innym swoimi replayami itp.

Moje propozycje:

Hack
Khas
Wally
Yard (ale on chyba tez się odcina od TM z tego co ostatnio widzailem)

Ja to nawet nie marze o tym ze ktos na mnie zaglosuje Happy

Mysle również ze kapitana powinni wybrac gracze ktorzy brali już udzial, i nei dawac wyborow jako otwartej ankiety bo będą glosowac ludzie nie znajacy tematu, spamerzy nooby itp.

aaa i ten Hack to mzoe do tej swojej przyszlej ligi uzyj NC3 maps Wink, pewnie już it ak o tym wiesz Very Happy

@Lookash to praktycznie tak samo jak PL tylko ze graja reprezentacje krajow.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moje propozycje:
-Grono
-Fistashi
Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rip jak zwykle pierdolnal jak lysy z kolana o sciane Very Happy
No ja tez jestem za tym zeby to wybieraly osoby bardziej wtajemniczone Wink
Replaye mam nadzieje ze będę podwedzal ze strony CMC, może Sandderek będzie chciał pokazac jaki pro jest gracz choć i tak każdy to wie i sypnie replayem Wink albo Bergie Razz Wiec spokojna glowa panowie o replaye nie mamy się co martwic Very Happy

Wg mnie najwiekszym problemem naszej druzyny w NC2 (i w NC1 z tego co slyszalem tez) byla cholerna nieaktywnosc. Ja nie trenujac prawie wcale mapy, znajac ja po prostu z kilkunastu przejazdach na serwerze NC2 w GER, dostawalem się do skladu i mialem grać ta trase. I to nie to ze dostawalem się ledwo ledwo na każda nietrenowana, czasem po prostu bylem np na 3 miejscu w kwalifikacjach takiej trasy, a to swiadczylo po prostu o tym ze max 2 osoby ta trase trenowaly. Tak być nie może.
Mamy tydzien na trenowanie, p oziom będzie wyrownany, proponuje nie trenowac 3 tras srednio , tylko 1-2 ale za***iscie. w meczu z Wlochami ta taktyka nie zadzialala, ale wydaje mi się ze nikt nie podszedl do tego powaznie. Prawda jest taka ze wiele osob zajmowalo się tylko i wylacznie turniejami indywidualnymi Razz a tu przeciez chodzi o postrzeganie Polski Smile
Kolejna sprawa to taka ze wielu graczy palilo się podczas meczow, nie każdy, ale wielu. Taki Khasius co nawet nie ruszyl dupy trenowac tras (w niektorych meczach nei we wszystkich zeby nie było Very Happy) dostawal się na mecz bo graczy po prostu niektorych stres zjadal w kwalifikacjach. Tak być nie może Smile Mor_Olo trenowal np z Algieria 1 trase z mappacku, bo mial GC4, ale wytrenowal ja dobrze i nie było problemu Wink majac do dyspozycji pewnie 15-20 graczy bo nie wiem jaki narzuca limit, pr zy rownym ich poziomie mozemy wytrenowac po 1 tracku i nie martwic się o to czy jakiś noobek jedzie inna trase czy nie, bo po prostu każdy soba coś prezentuje Wink Mam nadzieje ze każdy zrozumie moj apel, bo jak widzialem screeny z reprezentacj i Turcji, u nich na kwalifikacjach zjawialo się 14-15 osob, u nas 8-9 to normalka, a na mecz playoffow z tego co pamietam to było... 7 osob Very Happy tak być nie może panowie Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daz
Jeździ konno


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: Krosniewice

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem jak to było w poprzednich NC, ale wyrażę swoję zdanie.

Powinny odbyć się wybory ( każdy dobry team podał by swoją kandydaturę ) następnie głosowanie. Już po wyborach kapitan powinien przestawić listę graczy, których będzie testował przed oficjalnym wyborem. Już po testach kapitan przedstawił by oficjalny skład w newsie na głównej stronie.

Takie moje zdanie. Nie wiem jak inni to widzą.

Proponuję "jakuba" na stanowisko kapitana reprezentacji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja proponuje Wallego, bo Jakub zbyt konfliktowy Happy no w sumie Yard tez by mogl zostac^^
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Radus Very Happy
chyba mam konflikty ale dzięki za wsparcie Wink
@ Daz
wg mnie to nie chodzi o teamy Wink niektorzy gracze sa skupieni w jednym teamie, w PS jest np 5 bylych reprezentantow, w EM 4. Chyba ze nie zakumalem o co Ci chodzilo Smile
Wiadp to robil tak:
oglaszal trening, wczesniej podal liste tras do trenowania, na serwie obserwowal graczy jak jeżdżą. i to tyle Wink pozniej wybral bodajze 11 graczy ktorzy dolaczyli do reprezentacji a dla reszty zrobil kwalifikacje Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ile osob może być zgloszonych do reprezentacji?? sa jakieś ograniczenia?? bo tego akurat nie wiem
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i będzie wybranych 3 graczy do meczu? i będzie np Polska vs Niemcy czy jak ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba 5vs5


napewnmo fajne takie rozgrywki

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Daz a jak ktoś nie ma teamu? Razz

ja myśle na kapitana wybrać Jakuba bo zna parę języków biegle ^^ i jest komunikatywny (kapitan nie musi mieć chyba skilla.. co nie? Razz)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@wally - nie czytam tych waszych tasiemców, dlatego moje wypowiedzi nie zawsze pasują do tematu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. nie pytajcie się o takie rzeczy ktore macie napisane w tym co wam skopiowalem ... Razz
2. wymog na kapitana to jest znajomosc jezyka angielskiego, w innych jezykach tam się nic nie pisze Wink
a osob wybranych będzie 15-20 zalezy.
i nie robmy zamieszania, niech ktos zalozy temat z wyborami kapitana i niech wybiora go osoby ktore znaja się na rzeczy a nie przypadkowe osoby promujace swoich klanowiczow Razz
to tyle ode mnie a teraz lece i może będę kolo 4, pozdrawiam biczasy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TO zalezy nie wiem jak to jest teraz ale może być Jakub plus 14 graczy , bądź 15 graczy.

sry jakub Smile nauczysz się driftu to ebdziesz moim mistrzem Smile

EDIT: mysle ze jak powiem ze "nawet ja" proponuje walliego to wszelkie dyskusje ucichna Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jakuba proponuje oprócz tych co podałem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 18 sierpnia 2007, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja proponuje siebie i ch**;] A tak na serio to Wally lub Jakub. Dlugo czekalem na NC no i jest:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?