Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Propozycja stworzenia polskiej ligi TM
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niko
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 Maj 2006, 23:11    Temat postu: Propozycja stworzenia polskiej ligi TM Odpowiedz z cytatem  

Wpadlem na pewien glupi (a może nie) pomysl ...

Mianowicie - co myslicie o stworzeniu czegoś, co moglo by być oficjalna polska liga TM, na nastepujacych zasadach ... kazdej niedzieli stawialo by się server, na ktorym powiedzmy od godziny 10:00 rano przez cale 12 godzin, czyli do 22:00 jezdzilo by się na jednej (co tydzien inna) trasie. każdy z uczestnikow mialby wiec caly dzień by się zalogowac, pojeździć i uzyskac najlepszy czas. Punkt 22:00 zostala by wyswietlona klasyfikacja, a na jej podstawie podliczone punkty.

Zeby było jasniej to na konkretnym przykladzie:
- na niedziele 21.05.2006 przewidziana jest trasa C-5
- do niedzieli trenuje sobie offline na tej trasie
- budze się rano w niedziele, zerkam na zegarek, widze iz jest po 10:00 wiec wiem, ze już mogę się podlaczyc do jazdy.
- kiedy znajde chwile wchodze na server, tam widze już aktualna liste najlepszych (to jest plus nad liga offline) i zaczynam jazde ... staram się uzyskac jak najlepszy czas
- mam coś do zrobienia, obiad itp itd ... wychodze z servera ... wracam wieczorem bo znow znalazlem chwile i podlaczam się ponownie... widze czy ktos mnie pobil, kto prowadzi, jaki jest najlepszy czas i probuje dalej...
- o 22:00 czas się konczy (bo przy tworzeniu gry ustawiono mode: Time Attack z Time Limit: 12:00:00) ... zostaje wystwietlona lista, a ktos kto się opiekuje liga robi screenshot i umieszcza na stronie... nastepnie przyznawane sa punkty ( o zasadzie przyznawania trzeba by pomyslec)
- w poniedziałek widzimy na stronie aktualna tabele ligi i informacje, na jakiej trasie będziemy rywalizowac w niedziele za tydzien

Smile

w sumie to tyle ...

Co o tym sadzicie ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 18 Maj 2006, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no pewnie ze fajnie tylko ciężko będzie o serwer który utrzyma te 10-15 osob ktore jak podejrzewam będą jeździć. no i nie wiem czy jakiś skrypt będzie pokazywal pierwsza 5-tke ale to chyba da się zrobić. najgorzej z sserwerem. Jak ktos się tego podejmie to bardzo fajnie i na pewno wpadne pograc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 19 Maj 2006, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pewnie ze fajne tylko jaki server (chodzi mi o np ita) i nazwe serva no i hasło jak będzie wpade na 99%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 19 Maj 2006, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam wole pograc 1 on1 w ladderze pojedynki z kims sa o wiele ciekawsze:)
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 10 września 2006, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie byłoby fajnie, ale wole tak jak mor_olo pojedynki 1on1.
Jakby ktoś się podjął to na 200% wpadnę.

_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?