Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Drift Show The Game :P czyli moja kampania :P
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 10:13    Temat postu: Drift Show The Game :P czyli moja kampania :P Odpowiedz z cytatem  

tak to jest kampania driftera i fajnie mi to wyszło ale musze mieć testerów do dwójki i mody,muzyka wiecej mp3 kture przekonwertuje, i bryk ale naprawdę fajnie się gra na mojej kampani jak ktoś chcętny to pisać a co do 1-ki to demo musze zamieścic w echange czy jakoś tak Razz a jak się spodoba demo to robne całe mapy a propo dwójki to podawać chętnych i ja powiem czym się maja zająć

[ Dodano Sro się 29, 2007 10:30 am ]
o kurde trzeba przenieść kurde tak dawno nie byłem na Forum i tak jest z tego zapominalstwa proszę o admin a bądź medoratora o przeniesienie i najmocniej przepraszam

[ Dodano Sro się 29, 2007 12:00 pm ]
nikt nie chce driftu? albo nie potraficie albo wam się nie chce Sad ehhhhhhhh trudno może się ktoś zgłosi...

_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?