Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
FC POWER LEAGUE
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 03 września 2007, 0:18    Temat postu: FC POWER LEAGUE Odpowiedz z cytatem  

co to był za mecz. rany, nagle na FC MINI pojawili się naprawdę najlesi gracze, a ponieważ byłm lekko ..... Twisted Evil wcięty, zorganizowalem szybki mecz Smile
Nagle na servie pojawila się totalna śmietanka Smile. Po kilku rundach i wygranych przez FC Yeti I RC BAY (WYGRAŁ 200 EUR) przenieśliśmy się na server FC TRENING, gdzie ściągnąłem jakąś tam mapę Laughing na chybił trafił i wyznaczyłem nagrodę 500 EUR za wygraną Very Happy

Powiem tak, komentaż FC YETI mówi sam za siebie (notabene wygrał z YBS'em Smile i łącznie zarobił dzisiaj 900EUR i 100zł (10 min po meczu) "jeszcze mi się ręce trzęsą" Smile

No, emocje są po jasnej stronie mocy Smile
FC POWER LEAGUE - just the beginning Smile


UWAGA:
W NASTĘPNYM MECZU BĘDĄ BRALI UDZIAŁ TYLKO CZŁONKOWIE LIGII FPL. MECZ ROZEGRANY DZISIAJ NIE BYŁ LICZONY DO PUNKTACJI LIGOWEJ.
WARTOŚĆ DZISIEJSZYCH NAGRÓD NIE MA ZWIĄZKU Z LIGĄ I BYA PODYKTOWANA WYŁĄCZNIE STANEM DUCHA I CIAŁA Smile FC A Smile a ten ..........................ponoć się nawalił Razz



P.S.
FC POWER LEAGUE - zaczynamy Smile
LET THE FORCE BE WITH US Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 03 września 2007, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oj wczoraj dużo się działo... teraz będzie cały "świat tmn" słyszał o FC (:

z poczatku graliśmy na mini a, że często na nich gram to rywalizacja była tylko między rc, ybs'em i jeszcze kimś tam z @ ...

lecz o nagrode główną czyli 500 euro poszliśmy grać na server treningowy FC, tam FC A^^ sciągnął szybko jakąś trase z tmx... trasa była dobrym techem... było chyba 16 osób, bardzo dobrzy gracze z polski i prezent od jakuba dla mnie czyli ybs... a poczatku watpiłem ze ja czy któryś z innych polaków będzie dorównywał ybs'owi na nieznanym przez nikogo techu.. mieliśmy 30 min na trening a potem 10 min na zrobienie jak najlepszego czasu... ybs bardzo dobrze jeździł a mi się ręce trzęsły ^^ po zaciętej walce wygrałem chyba 20 setnymi...

roztrzęsiony byłem trochę.. jak już scrap napisał ręce mi się trzęsły jeszcze 10 min po "turnieju" ^^

chcem wszystkim podziękować za dobrą rywalizację, pamiętam że hazyl, boski, robot, grono (nie pamiętam wszystkich) byli równie blisko...

FC powaaa (:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 września 2007, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miala być jakas rekrutacja po 1 meczu a tu nadal zadnych zmian ehhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 03 września 2007, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szkoda, że nie zrobiliście screenów z czasami z techa Razz gg yeti.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 03 września 2007, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
miala być jakas rekrutacja po 1 meczu a tu nadal zadnych zmian ehhh


niedługo będzie (:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwszy wątek będzie o moim banie na FC Mini:

Scrap oj namąciłes ludziom tą swoja kasą, owijasz ich wokol siebie i manipulujesz, nagadales adminom na fc mini na mnie by mnie zbanowali, tylko z
jakiego powodu? ano zadnego, ubzdurales sobie coś i do tego dązysz, zbanowales mnie ale nie bez echa bo ja tez mam swoje zdanie.
Na FCMini często grałem, niestety ten człowiek mi to uniemozliwil, wybral sobie ofiare ano mnie, a ze nie mial konkretnego powodu na zbanowanie mnie,
zaczał mnie prowokowac jakimis bezsensownymi odzywkami w moim kierunku typu "Muck masz jakiś problem", i ciężko mi było na znalezienie powodu jego
zachowania o co mu biega bo raczej o coś co nie może być powodem zbanowania mnie. Dlatego szukal jakiegoś nowego rozwiązania opowiadając jakieś brednie
i niedomowienia.
Czy osoba której nie było na twoim Lan Party i nie gra na PL4 nie ma prawa grać na serverze FC Mini, wiem ze wiele osob już się z tobą zapoznalo
w Poznaniu i może się za tobą wstawic, ale zrozumcie ze jest to trochę chora sytuacja w której to zabrania się komus grać bo koleś ma taką zachcianke
i nie mow mi ze nikt mnie nie lubi, bo tak nie jest. Są jeszcze ludzie normalni w środowisku tmn dla których nie tylko liczy się kasa.

Teraz trochę o tym meczu na FCMini i FCTrening:

Wypłaciles już kase YBSOwi? wiem ze na FCMini doszlo do rozmowy miedzy nim a lukashem i był wyraznie odczuwalny brak porozumienia.
I czy zawsze tych twoich gierkach bierze udzial lukash.


Ps. Info dla Scrapa: dziś zostałem ponownie zbanowany na FCMini tym razem przez kolege Suwaka, może jakas nagroda dla niego?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 05 września 2007, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol to jech chore, a może Ciebie nikt nie lubi muck? albo naprawdę czyms się naraziles, a Scrap na pewno ci wytlumaczy co zrobiłeś zle, ja nie startuje w FC cup czy coś tam Happy bylem w poznaniu i poznalem Scrapa(ma twarda reke chlopak Happy) i sadze ze jest pozytywny nie szuka zaczepki jeśli tak się wydaje to ma w tym fun;] tak było w poznaniu nie? Happy a czemu wkrecasz PL4 do tego?! Jak PL4 nic nie ma wspolnego ze Scrapem jedynie ze gra w PS i tyle omg:F
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Radus chodzilo mi ogolnie o imprezy TMN.

Tobie podobnych wypowiedzi mozna było się spodziewac, nie jesteś bywalcem na mini i nic konkretnego nie wniosles swoja wypowiedzią.
A to ze realu jest miły nie znaczy ze musi być w necie bądź w innych okolicznosciach.

Nie mozna powiedziec ze kogos każdy lubi i odwrotnie, bo nie garstka osob gra w TMN.
Osoba która lubisz nie musi miec zawsze racji, nie jestem typem który wlazi na mini by kogos wyzywac tylko by sobie pograc w spokoju.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 września 2007, 12:14    Temat postu: wow! Odpowiedz z cytatem  

Muck, to się teraz mocno zastanawiam czy to, że cie kiedyś lubiłem to była pomyłka czy teraz coś ci odbiłoCo??
Człowieku, po co piszesz o takich rzeczach na forum, kiedy sprawa dotyczy twojej osoby??
Po co piszesz na TOP 10 (gdzie masz 2 loginy) "200USD czy 200 EUR ile kosztujecie?". To obraża mnie i wielu innych graczy, którzy grają w mecze Sad i w ogóle wszystkich, którzy są normalni.
Skoro jednak upubliczniłeś te info to ja ci odpowiem tak...Po co piszesz "Scrap oj namąciłes ludziom tą swoja kasą, owijasz ich wokol siebie i manipulujesz". Po co piszesz że Haz się do mnie przymila w sposób pejoratywny?Co? Sory, panie MUCK bardzo lubie Hazyla i innych graczy i lubię ich nie odczasu jak zaczęła się kasa za nagrody meczowe tylko dużo dużo wcześniej - i mam nadzieję, że oni też mają o mnie dobre zdanie (dzięki Raduś za miłe słowo). Co do mamienia kasą to sory, ale organizowanie nagród pieniężnych czy fantów jako nagrody nie jest niczym złym, choć powiem szczerze, że dałeś mi tymi wypowiedziami do wiwatu i muszę sprawę przemyśleć Sad

Nie jestem psycholem panie MUCK. Ale fakt, chyba mi trochę odbioło Smile, że chcę pofundować nagrody i robić zloty, myślę, jednak, że to pozytywne zakręcenie Smile

Co to bana na mini, pozostanie. Dosyć obrażania ludzi i oszczerstw, po prostu max przegiołeś. Jest mi przykro ale nie widzę sznasy na porozumienie w takiej sytuacji.

To, że Ciebie ludzie nie lubią to też nie prawda. na pewno znajdziesz tu wiernych kolegów, może nawet mamy ich wspólnie - ja na tą chwilę do twoich wielbicieli nie należe Sad

Miałem napisać mocno nerwowego, obraźliwego jak twój w słowa posta ale się powstrzymałem. Nie ugnę się do twojej retoryki panie MUCK. Mam też prośbę byś nie prał już brudów na czacie tylko pisz na gg. Z przyzwoitości odpowiem.


"Wypłaciles już kase YBSOwi? wiem ze na FCMini doszlo do rozmowy miedzy nim a lukashem i był wyraznie odczuwalny brak porozumienia.
I czy zawsze tych twoich gierkach bierze udzial lukash"
Kasę wygrał Lokash i RC, więc nie wiem o co chodzi z YBS'em??? A co do Lukasha to co to znaczy??? jakich gierkach??? człowieku, zrazisz do siebie resztę ludzi za chwile Sad

Co do bana od Suwaka. Tak po tym wszystkim poprosiłem adminów o ban dla Ciebie. Mam nadzieję, że po tej lekturze więkoszość graczy zrozumie tą decyzję. Co do nagrody dla Suwaka za ban Sad Sad Sad - bez komentarza Sad

ehh, tak na koniec jeszcze jedno. Zawsze możemy się spotkać i wyjaśnić cały konflikt w cztery oczy Laughing Cool więc jeśli jesteś pełnoletni to gdzie i kiedy Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napisz mi konkretty Panie Sanie, i nie odwracaj kota ogonem robiąc ze mnie jakiegoś killera który obraza kogos na lewo i prawo bo to nieprawda, to ty zaczeles tą konfrontacje a nie Ja.
Na FC Mini widzialem twoj nick który obrazal Hazyla wes mi teraz napisz ze tak nie było.

Lubisz miec przewage widze, na FC Mini mnie prowokowales ale trzymalem się mocno, bo nie znizalem się do twojego poziomu, teraz na forum się boisz rozmawiac na rowni, bo co tam miałeś admina a tu moderatora już nie masz?

Chyba nie myslisz ze będę cie przepraszal jak nie mam za co,
jednak coś ci ludzie maja od Ciebie skoro wyrzekli się kogos z kim kiedyś normalnie rozmawiali,a teraz nagle unikaja od kiedy zaczeles to swoja pogon za mną.

Przytocze slowa jakiegoś typa z twojej gwardi FC
A: "Znacie mucka loginy jeśli tak to podajcie mi je on ma zakaz gry na Mini"
B: "A za co"
A: "Nie wiem"

koleś chce mnie zbanowac nawet nie wie za co
Zalled

W poprzednim posci wyrazilem się jakos wulgarnie? Nie sadze.
I wes mi już nie wspominaj ze mnie lubiles czy nie lubiles.

Co nie lubisz jak ktos ma własne zdanie.

Najlepsi są tacy których mozna sobie przyporzadkowac.


Ostatnio zmieniony przez muck dnia 05 września 2007, 12:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 września 2007, 12:29    Temat postu: wow! nr 2 Odpowiedz z cytatem  

tak, co do konkretów to sory ale mam dosyć takiego tonu rozmowy z tobą.
Jak widać nie zasługujesz na konkrety.

Co do Hazyla (pozdrawiam) to masz rację, miałem obraźliwy nick w stosunku do niego. muhahahaha, razem się umówiliśmy, że on zrobi sobie nicka "Scrap dziwka" a ja zrobię "Haz pedał" Very Happy Very Happy Very Happy i tak było panie MUCK - cel?? robiliśmy sobie jajajajajajaj Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie się bawicie z Hazylem szkoda ze nie widzialem jego nicku obrazajacego Ciebie a akurat był na servie :] A co do konkretow to ich nie masz i tyle z naszej rozmowy

I co fake teraz będziesz wymyslal jakiegoś?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 05 września 2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę Muck idz sobie poboostowac a nie najezdzasz na Scrappa.
Muck co do bana hmm... Jedna zasada "Moja piaskownica , Moje zabawki, nie podoba się to wy****dalaj".

Scrapp za wszelka cene chce pomoc scenie TMN robiac zloty , takie konkury(dzięki ktorym ludzie się mobilizuja i trenuja, przez co skill rosnie Wink )

a po 2gie nie wiem ocb Ci z pl4 ? Scrapp gra u nas w klanie i Scrapp nie ma nic wspolnego z pl4 ;>

Poznalem scrappa w poznaniu i jest zajebistym gosciem Wink .


tyle . pozdr. h0lus

ps. sry ze nie ma polskich znakow ale mam win. angielskiego i nie mam pl. znakow wiec z przyzwyczajenia pisze bez;)

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CZYTAJ UWAZNIE holus Imprezy Ogółem, a co do boostu to moja prywatna sprawa.
To tak jakbym teraz napisal do Ciebie "To ty teraz idz sobie pograj zamiast na forum tu siedziec."

To on zaczal a nie ja.
Ta konfrontacja zaczela się na MINI.
Fajnie ze imprezy robi, ale moglby się nad innymi nie pastwić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 września 2007, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, nie gadam tobą ale jeszcze jedna mala uwaga. Od tego jak ja się bawię z Hazem czy bez niego, to się proszę od......... poza tym nie mieszaj do tego Haza i innych. Pisz na gg a nie tu:9025396

CZY WIECIE ŻE HOLO WYJEŻDŻA Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ostatnia wypowiedz:
Nic na mnie nie masz i wiesz o tym, coś cie innego boli coś za co bym normalnie bana nie dostal.
Dlatego prałes te brudy na mnie.

END



Ciąg dalszy:

Co to za rozmowa na serverze kiedy to Pan Scrap dyktuje warunki.

0 konkretow Panie Scrap


Ostatnio zmieniony przez muck dnia 05 września 2007, 13:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 września 2007, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no kurna Razz ja nie chciałem prać ich tu tylko gadaliśmy na servach - ty tu przyniosłeś brudy Sad
napisalem ci mój nr gg wiec pisz tam proszę bo to się zaczyna robić żałosne Sad

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 05 września 2007, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

muck napisał:


Wypłaciles już kase YBSOwi? wiem ze na FCMini doszlo do rozmowy miedzy nim a lukashem i był wyraznie odczuwalny brak porozumienia.
I czy zawsze tych twoich gierkach bierze udzial lukash.


Ps. Info dla Scrapa: dziś zostałem ponownie zbanowany na FCMini tym razem przez kolege Suwaka, może jakas nagroda dla niego?


więc ybs nic nie wygrał to po pierwsze... wygrał rc, ja i hack ale to już co innego... rozmawiałem z RC i mówiłem mu zeby zainstalował gadu-gadu, on powiedział ze to polski program i nie chce mu się instalować, powiedziałem zeby zadzwonił do scrapa i pogadał z nim to powiedział ze też mu się nie chce, to jego strata...

ja niby wszędzie gram? w pierwszym meczów ligi FC nie grałem... Scrap pewnego razu jak było dużo dobrych grczy na serverze zorganizował "mecz" na mini i na serverze fc gdzie graliśmy i nic nie było ustawiane, grali wszystcy którzy akurat byli online... więc proszę cie ładnie muck zebyś uważał jak już o kimś chcesz coś napisać...

server FC mini jest klanu FC jak sama nazwa o tym mówi... Scrap może cie nie lubić i zbanować za co chce i kiedy chce i wcale nie musi się usprawiedliwiać

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 05 września 2007, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rozmawialem już ze Scraplerem na gadu,
sobie wyjasnilismy kilka spraw, on mnie zaagdal bo nie chciał już toczyc rozmowy na forum tylko w 2 kompy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 września 2007, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to może wyjaśnij to o lokashu bo nie zrozumiałem jakie są zarzuty do niego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?