Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mecz 6 kolejki : xp vs EM, czy może |GT| vs ~FM~ ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który mecz ma być transmitowany : xp vs EM, czy może |GT| vs ~FM~ ?
xp vs EM ?
49%
 49%  [ 30 ]
GT vs FM ?
50%
 50%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 września 2007, 8:45    Temat postu: Mecz 6 kolejki : xp vs EM, czy może |GT| vs ~FM~ ? Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze :


Zapytanie do drużyn które wymieniłem, zgadzacie się na relację z waszych meczów ? jeżeli tak to proszę mi napisac na gie gie, jeżeli nie to tez proszę mi napisac na gie gie, to od razu będę usuwal temat.



Po drugie :

Ponieważ, słyszałem od poniektórych, ze Sawik jest bardzo dobrym komentatorem, a od niektórych, że coś jednak mu jeszcze nie wychodzi... itp.

Wasza pomoc jest tu wskazana, i moja pierwsza sugestia jest taka, iż możecie tu skladac propozycję, lepszego pokazywania meczów na hstv, tzn. np. zmiennosc kamery, jakieś ustawienia, na przyklad może kilka trackmanii, i jak przelaczac z jednej do drugiej w szybkim tempie... to może się przydac przy ustawianiu kilku kamer na trasie od razu, i po prostu przelaczania miedzy tymi kamerami.

Mowie o tym, ponieważ, ogladając mecze na www.paflive.com, zauwazylem ze potrafili przelaczac w "biegu" TMN, ze spectatora na drugiego spectatora, bez utraty ani jednej klatki, a poniewaz to może się przydac, bardzo fajnie by było jakby ktos nad tym popracowal i znalazł pomysl na to jak to zrobić, może komus się uda wpaść na ten ciekawy myk.

No ale pisząc tu, chciałbym zebyscie się wykazali również innymi sposobami pokazywania graczy, którzy jezdzą w meczu, może również macie jakieś pomysly na pokazanie dokladniej kto kim jest, jaka jest historia czy coś nie wiem. Very Happy ja tylko proponuje podstawy pomysłów... A reszta nalezy do was... Wink


A po trzecie :

Zakładam ankiete, abyście wybrali mecz który ma być pokazany w nastepny weekend, czyli 6 runda.
Pomyślcie nad tym, który z tych meczów byłby bardziej zacięty, zeby było widowisko, bo na tym nam również zalezy BAAARDZO... zgodzicie się chyba...


Po czwarte :


Jakmi coś wpadnie jeszcze do głowy to napisze Very Happy

P.S : Ankieta trwa do piątku !



pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 09 września 2007, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja proponuje [POL] vs RBF.

nasza historia: "natural born zule" czy "zule for life" czy "mamy to k**wa wszytkow d*pie". a w przerwach prezentacja sykesa o 2F2F.

fajna reklama będzie, no nie? Smile


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 09 września 2007, 8:59, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 09 września 2007, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja ym nie radził dawac dluzej kamery initernal bo starsznie nudna

może cam behind i trochę orbital

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze BVG a nie EM Razz
Po drugie może oba mecze? Mamy w koncu 3 komentatorow.
A oceniajac Komentatorów to Wiadp1>Sawik>Raku, aczkolwiek Sawik jak na pierwszy raz to elo pło kułwa !!! Super komentował i oglądałem ten mecz bardziej z powodu jego komentarzu niz z samego meczu. Wiadp podobnie a dzięki swojej wiedzy to już młóci totalnie.
Po trzecie
*Xp jeszcze nie było w hstv
*XP BVG to lepsze druzyny od FM i GT, walcza o wyzsze cele.
*GT i FM ostatnio były na hstv
*Ludzi nie zwiazanych z TM a zwiazanych z esportem zainteresuje to ze gra BVG bardziej niz toze gra "Fuck me" ^^

Tyle ode mnie Wink No i głos wiadomo na kogo, aczkolwiek fajnie będzie jak oba mecze zobaczymy Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 09 września 2007, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Morda, ale zes dowalił
Te "lepsze BVG" wdupiło z nami...
Ja proponuje GT - FM bo dzieli nas niewiele punktów (po dzisiejszym meczu powinien być choć 1 mniej Very Happy) i tu rozegra się walka o wskoczenie do czołówki tabeli Smile
Spoko FM i GT mają szerokie składy i jeszcze przegłsujemy was Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 09 września 2007, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja myśle ze ciekawszy będzie xp vs. bvg... w xp ostatnio szyna wymiata i można sobie pooglądać (: a bvg na pewno będzie ostro bronić 1 miejsca w tabeli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 września 2007, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiec ja nie widzialem meczu z komentarzem wiadpa, wiec chetnie obejrze, sawik bardziej mnie rozbawil niz zachwycil, jak się nie jest na biezaco ze scena tmn to się nie wymadrza jak sawik to robil, haz jest zawsze jak się człowiek loguje do gry w top10 polski, wiec nie wiem czemu pierdolnal ze jak on nigdy nic nie wygral to znaczy ze jest bee
ja jestem za em/bvg vs xp, bo xp jeszcze nie było w hstv a gt i fm już byli i nie zachwycili widowni, p~s tez już było, wiec ich tez bym nie dawal, jestem albo za meczem pol vs rbf albo xp vs bvg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może i wtopiliśmy z wami ale jakby nie patrzeć mamy nad wami 6 pkt przewagi, wiec ja tutaj mowiłem nie o dyspozycji jednego dnia tylko w calym sezonie.
EDIT CO do twojego argumentu z punktami to my z xp tez mamy małą różnicą punktówą i możliwe że to będzie mecz o 1 miejsce.

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 09 września 2007, 9:49, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 09 września 2007, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
haz jest zawsze jak się człowiek loguje do gry w top10 polski

Buhahahahaha tez mi osiagniecie, Boski jest caly czas pierwszy, a i tak dalej pierdola jest. Razz

Wezmy BVG vs xp, mor_olki cienko w stresie jeżdżą, (tak jak z GT) wiec xp wygra. Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 09 września 2007, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba o niedyspozycji innych drużyn w meczach z wami Smile
Nie wazne ile macie przewagi, wazne ze przegraliscie z nami i jak przypadkiem wygracie pl4 to będziemy miec duzzzą satysfakcje Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to powineines zaglosowac w tej ankiecie na "BVG vs XP" i trzymac za nas kciuki ogladajac mecz ^^

EDIT Khas mi się wydaje ze jednak pokazalismy zacofanie techniki komputerowej u rodziny shadowa i nieprzygotowanie ze strony reszty drużyny oraz brak 2 kluczowych zawodników, ale łudźcie się dalej prosiaczki o to 1 miejsce.. marzenie piekna sprawa ^^

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 września 2007, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze :


Pure Skillers było dwa mecze pod rząd na hstv, także teraz inny mecz, ja osobiscie obstawiam na mecz EM vs xp, mecz będzie bardzo emocjonujący.

Po drugie :

Zapytam się czy wiadp może teraz komentować mecz, no i może uda się zrobić Duet.

Po trzecie :

Myslcie nad wizualną częscią relacji meczowych na hstv !! Very Happy bo na tym bardziej zalezy chyba... Razz

Po czwarte :

Czy Clan Leaderowie 4 wymienonych wyżej czyli w temacie drużyn, są chętni na relacje w HSTV ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 09 września 2007, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pewnie ze są, tylko wszyscy głosują na 1. mecz -.-"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 września 2007, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zdecydowanie XP vs EM
bardzo ciekawy meczyk który decydowac będzie w duzej mierze o ukladzie sil w top4.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciec
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 1


PostWysłany: 09 września 2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mecz gt vs Fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dragon
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: HKEY_LOCAL_MACHINE

PostWysłany: 09 września 2007, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no pewnie że GT vs FM Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 09 września 2007, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mnie obojętne Wink jak będzie transmisja z meczu GT, to i tak nie obejrzę, bo jak zwykle nagrania nie będzie można dostać Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 09 września 2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

morda, zaczynasz mnie już WKURWIAC, Twisted Evil huj mnie to wali ze dostane od Ciebie za tego posta ostrzezenie, proszę cie bardzo , mozesz mi dac jak chcesz, wisi mi to ( szczerze ). podniecasz się tym ze BGV jst boskie ( bez obrazy boski ) i w ogóle jesteś prO . tylko ty się k**wa liczysz ? ze kolejny raz twoj klan będzie ogladany ? może pomyslisz o innych ? GT i fm walczy o utrzymanie w tej 1 lidze, xp i bgv walcza o mistrzostwo, powiedzmy. wally ma racje ze tylko ty się liczysz i huj kladziesz na innych. chcesz to mi daj ostrzezenie, mi to wisi ze dostane. ale GT vs fm będzie na pewno meczem który lepiej będzie się ogladalo. poniewaz to jest mecz ostatniej szansy dla 2 drużyn. i przyjmij to k**wa do glowy Twisted Evil Exclamation
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maxer jedyne co powiedziales to wyzwiska i to ze wy walczycie o utrzymanie.

Coż ci mogę powiedziec wedlug mnie wazniejsza jest walka o mistrza niz o utrzymanie.
Reszte argumtnow masz w pierwszym poscie.

Znajdz mi jakiś moj cytat gdzie mowie ze BVG jest boskie i pro, i ze tylko ja się licze?
I jakoś nei zauwazasz ze to GT chce być najfajniejsze w tym wypadku majac 3 relacje zamiast xp ktore ich woogole nie mialo.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 09 września 2007, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no bo mnie wkurzasz ! fakt, xp nie mialo jeszcze meczu na hstv, ale em mialo już. zaloze się, ze tylko po to zrobilem ten temat ( to znaczy się rozwijasz go dalej ) bo w meczu z xp gracie wy. wiec tak ci odpowiada, xp w ogóle jeszcze nie gralo na hstv, to może kolejny raz zagramy sobie na hstv / co mo szkodzi. twoje myslenie mnie dobija olo. naprawdę , masz wszytskich w d*pie i myslisz tylko o sobie
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?