Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mecz 6 kolejki : xp vs EM, czy może |GT| vs ~FM~ ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który mecz ma być transmitowany : xp vs EM, czy może |GT| vs ~FM~ ?
xp vs EM ?
49%
 49%  [ 30 ]
GT vs FM ?
50%
 50%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 września 2007, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maxer Happy, musze ci coś powiedzieć Razz Morek nie może się uwazac za najlepszego Happy, bo wlasnie ze mną przegrał 2:1 - 1 vs 1 .


Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


ale to nalezy do OT ;-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 09 września 2007, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może jestem z xp, ale napiszę argumenty, dla których nie chciałbym zobaczyć meczu GT i FM(nie piszę argumentów ZA meczem xp vs bvg!).

Po ostatnich 2 relacjach, gt vs ps i fm vs ps, kiedy oba klany(gt i fm) dostały niezłego łupnia, szczerze mówiąc z punktu widzenia neutralnego widza niechętnie włączałbym relację z nastawieniem na mecz, który kolejny raz może skończyć się tak samo. Dodatkowo uważam, że mecz o utrzymanie się w stawce, nie jest tak ważny jak mecz, który może przeważyć szalę zwycięstwa, można to porównać do tego, jakby realizator w TV puścił zamiast meczu o mistrzostwo świata, mecz o 3 miejsce... Jeśli nie mam racji, trudno, takie moje zdanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 09 września 2007, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[POL] vs 2f2f
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
TunoPL
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 219
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 09 września 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

h0lus napisał:
[POL] vs 2f2f


no to byłby mecz! Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 09 września 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja jestem za meczex xp em bo na pewno będzie walka a poza tym to xP jeszcze nie mialo okazji się zaprezentowac w hstv Smile takie moje zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maxer nie dziwie się ze mnie nie rozumiesz Razz
Nawet jeśli uznamy ze tak mysle ze wsyztsko dla BVG no to my mielismy tylko 1 relacje a wy 2 wiec to raczej ty myslisz tu o wlasnym dobrze a nie o tym by każdy mial po równo relacji.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 września 2007, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej k**wa bez kłutni jak jest 3 komentatorów to 2 mecze pójdą na luzie tylko o różnych porach się zgadajcie . A te transmisje to służą tylko kłutnią kto miał ile i w ogóle .Bądźcie poważnie bo mowa o najlepszych teamach polskich.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 09 września 2007, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wlasnie, dlaczego 2 mecze nie moga być rozegrane?? tego nie rozumiem jak było PL2 to oba mecz i o 3 i o 1 były pokazywane na hstv tutaj kwestia terminu bez urazy ale nie wiem czy XP zbyt się nie zestresuje wiem jak jest ze mna gram mecz i mam stres a jak jeszcze na hstv to już w ogóle, porazka widac było wczoraj ze nie mielismy skladu nie? wiec ten mecz to poprostu nasza kolejna wpadka a skoro GT pokonalo EM a FM XP to może mamy nie farta tzn nasze obie druzyny? pomysl olo bo naprawdę wydajesz mi się ciota która mysli o sobie!
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 września 2007, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nosz w dupe Krakowianie to zawsze myślą za bardzo do przodu Very Happy, jakbym był moderatorem chociaż to bym jak najszybciej tego posta usunał RazzRazzRazz


A tak na serio, to wszystko zalezy od tego czy będzie miejsce i chęci na dwa mecze w jeden weekend.


proszę o kontynuowanie ankiety RazzP

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomyśl Radus to jest temat który mecz jest ważniejszy a nie czy puscic oba.
Radus powiedz mi tylko, az taki slaby jesteś zeby się dowartosciowywac wyzywajac innych na publicznym forum?

EDIT: EM+XP=1 relacja , FM+GT= 3 relacje kombinuje pod siebie jak cholera.

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 09 września 2007, 11:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 września 2007, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spokojnie Maxer wowowow Very Happy Wiadomo mecz o mistrza wazniejszy niz o utrzymanie. ale najlepiej 2 mecze na raz. I tak racja EM mialo dopiero 1 relacje wiec nie powiedzialbym ze zalatwiane sa pod nich Very Happy


mor_olo: sry wally za edit towjego postu ^^

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 09 września 2007, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie dałoby się zrobić 2 meczów w next weekend?
Btw, jakie utrzymanie wally...jeszcze wyplujesz te słowa Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 09 września 2007, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyli nie ma szans na [POL] vs 2f2f ? -,-'
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 09 września 2007, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam
Może wszystkich zaskocze, ale wydaje mi się, że ciekawszym meczem będzie mecz GT vs FM. Dlaczego tak mysle ? Ano dlatego, że tam jednak więcej podtekstów wskazuje na to, żeby ich po raz kolejny pokazać, chociażby ten, że Radus chciałby się zrewanżować za swój wczorajszy występ. Poza tym tak jak już ktoś napisał, GT i FM zostały zmiażdżone w meczach vs PS i teraz starcie ich samych może być naprawdę ciekawe(już nawet niezaleznie od tego na ktorym miejscu znajduja się w tabeli).

A co meczu BVG to nie oszukujmy się, jak Szyna nie będzie miał dobrego dnia, to mecz będzie wygladał podobnie jak mecze ps przeciwko wyżej wymienionym zespołom. A chyba nie o to chodzi, żeby cała presję zrzucać na jednego zawodnika.

No ale jak demokracja zarzadzi - TAK będzie

Pozdro

btw.
hack napisał:
Morek nie może się uwazac za najlepszego Happy, bo wlasnie ze mną przegrał 2:1 - 1 vs 1 .


Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


W takim razie ty też nie możesz, bo przegrałeś na poprzednim mappacku i ze mna i z szyna 1vs1vs1 !!

Pozdro haczek !


Ostatnio zmieniony przez prezes dnia 09 września 2007, 11:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Rainer
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 96

Skąd: Tychy

PostWysłany: 09 września 2007, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie kumam was...co tak wyzywacie tego ola...on tylko pisze który mecz jest wazniejszy a ze akurat jego drużyna jest w tym meczu to tylko ich zasluga...jak byscie wy byli w tym meczu to był by wasz meczl wazniejszy...a tak po za tym jak tak placzecie ze nie będziecie w HSTV to proszę bardzo bo mi to szczeze zwisa czy będzie transmisja naszego meczu czy nie...dla mnie jest wazny mecz a nie transmisja !!! omg
_________________


Ostatnio zmieniony przez XP Rainer dnia 09 września 2007, 11:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 09 września 2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O k**wa nie wiedzialem prezes ze ty umiesz napisac coś mądrego :F
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 września 2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prezes czyli jeśli ty pokonales hacka a ja pokonalem Ciebie w GC4 to znaczy ze jestem lepszy od HACKA.. juhuuuu *******
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 września 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, Happy skonczmy to już z tym kto jest lepszy wiadomo przeciez ze brzerz jest najlepszy i proszę się nie wypowiadac tutaj o tym Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 09 września 2007, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm..wiec i ja się wypowiem
Na poczatek - dobry pomysl zeby gracze wybierali który mecz.
Ja osobiscie wole BVG vs xp - mecze z udzialem |GT| i ~FM~sa nudne Razz
może tu będzie inaczej
Po 3 to wole raka od sawika. Po 4 styl pokazywania meczu przez raka tez mnie bardziej przekonuje. Wole od blotnika niz z jebanego free ;/
No..a może by tak 2 lige pokazac Razz? Aha no i czy hstv niemoglo by transmitowac kilku meczów w ciagu weekendu? Czy to jest problem taka jedna godzinka wiecej?..
Pozdro
Aha no i prezes - Radus już nie gra w FM Razz


Ostatnio zmieniony przez XyX dnia 09 września 2007, 12:00, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 09 września 2007, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
brzerz jest najlepszy i proszę się nie wypowiadac tutaj o tym Razz.


Brzerz uwazaj hack to pedal ;p przystawia się ^^

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?