Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nieprawdopodobnie niesamowite trasy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 31 Maj 2006, 23:44    Temat postu: Nieprawdopodobnie niesamowite trasy Odpowiedz z cytatem  

Jest to temat gdzie wklejamy linki z krótkim opisem do tras ktore wywarly na was niesamowite wrazenie.

Taka trasa jest story track stworzona przez wg. mnie najlepszego mapmakera w TMN ktorym jest Crusard

link do trasy na tm-ex



zanim zaczniecie w nia grać polecam sciągnąc dodatek do samej trasy (czyli muzyke obrazki i to wszystko co nadaje jej niepowtarzalny charakter) link jest w opisie trasy na tm ex. naprawdę polecam niesamowita trasa która wymagala wielu godzin jego pracy. Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milczek
Jeździ konno


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 41


PostWysłany: 01 czerwca 2006, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie najlepsza trasa na jakiej się przejechałem to Moving Power. Autorem tej trasy jest Panis.
Gościu świetne trasy tworzył w Trackmani Sunrise jak i teraz w Trackmani Nations.
Mapka ta jest naprawdę świetna, ma wspaniałe intro itd. wszystkim polecam Wink

" target="_blank" class="postlink">Download

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 czerwca 2006, 10:25    Temat postu: Re: Nieprawdopodobnie niesamowite trasy Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
Jest to temat gdzie wklejamy linki z krótkim opisem do tras ktore wywarly na was niesamowite wrazenie.

Taka trasa jest story track stworzona przez wg. mnie najlepszego mapmakera w TMN ktorym jest Crusard

link do trasy na tm-ex



zanim zaczniecie w nia grać polecam sciągnąc dodatek do samej trasy (czyli muzyke obrazki i to wszystko co nadaje jej niepowtarzalny charakter) link jest w opisie trasy na tm ex. naprawdę polecam niesamowita trasa która wymagala wielu godzin jego pracy. Cool


Ja w ogóle nie mogę zastrzelić tego gościa w pierwszej misji. Jak to zrobić. Wciskam wszsytko tak jak każą i nic się nie dzieje

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
milczek
Jeździ konno


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 41


PostWysłany: 01 czerwca 2006, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

The Trump Card - Ulala trasa wypasiona, takiej mapy jeszcze nie widziałem. Mam nadzieje, że niedługo będziemy mogli zobaczyć jego następne dzieła Wink

Edit// No i jeszcze mapa Doctora Kuku - Billy Badluck jest też wypasiona.


Ostatnio zmieniony przez milczek dnia 01 czerwca 2006, 19:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 01 czerwca 2006, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wspaniała ta trasa Crusarda, gość ma pomysły.
Na mnie, jak dotąd największe wrażenie wywarła trasa Doctora Kuku - Billy Badluck. Kiedyś zapisałem ją z serwa tak z ciekawości, bo fajny był początek. Później próbowalem ją przejechać i nie dawałem rady. Mówię sobie: kaszanka. Dałem sobie z nia spokój. Kiedyś przeglądalem trasy Doctora Kuku na TMEx i byłem zaskoczony, że dostał ponad 150 awardów. Spoglądam na czas przejazdu autora - ponad 44 minuty. Szok. Aż kiedyś na naszym serwie ktoś wrzucił tą trasę. Mówię: zmieńcie trasę! Ale ludzie próbowali do końca. Ja dałem sobie spokój, próbując wielokrotnie ją przejechać wcześniej ( bez skutku). W końcu patrzę i szczęka mi opadła. Nawias skończył trasę z czasem nieco ponad 3 min. Ponad 40 minut lepiej od autora. I co byście zrobili na moim miejscu? Myślę sobie - to niemożliwe. Tak, Nawias ma rację: tylko forward. Tego jeszcze nie próbowałem. No i wiecie co było dalej. Przejechałem trasę sam z opadającą szczęką dziwiąc się co ten samochód sam wyczynia.
Tu jest link:


Miłośnikom Gwiezdnych Wojen polecam też Space Race-


a fanom Warcrafta
. Pa pa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?