Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
STC4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 03 października 2007, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to good luck, ja sobie nie trenuje tych tras zbyt specjalnie ale jak weszlem na jakiś server stc gralo parę osob to pomimo mojego slabego przygotowania na multi bylem pierwszy w trybie runds a na 2 pozostalych trackach 2;]
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 03 października 2007, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
to chyba nie widzieliscie jeszcze jakie czasy wykrecala francja Exclamation oczy mi wyskoczyly gdy to zobaczylem :shock: , poza tym team dignitas wymiata jak sam skurwysyn Exclamation


tak francja wymiata, a dignitas to już przeszlosc, dzisiaj gralem z nimi i nie swiecili, fakt robili lepsze czasy ode mnie (nie trudno o to ) ale bez przesady. jakieś ziomki niewiadomo skad (pewnie z kurwistanu Mr. Green ) z nimi wygrywali

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 03 października 2007, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

teraz w dignitas jest Sky on jest bardzo dobry na tych mapach Razz odeszli od nich Madness i Pezi więc teraz pewnie będą szukać nowych.

Masteł masz nowy klan na wyciągnięcie ręki.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 03 października 2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brzerzanin napisał:
MAXERRR napisał:
to chyba nie widzieliscie jeszcze jakie czasy wykrecala francja Exclamation oczy mi wyskoczyly gdy to zobaczylem :shock: , poza tym team dignitas wymiata jak sam skurwysyn Exclamation


tak francja wymiata, a dignitas to już przeszlosc, dzisiaj gralem z nimi i nie swiecili, fakt robili lepsze czasy ode mnie (nie trudno o to ) ale bez przesady. jakieś ziomki niewiadomo skad (pewnie z kurwistanu Mr. Green ) z nimi wygrywali


^^ no niby masz racje, ale moim zdaniem to ci gracze z dignitas pewnie trenia na solo, i do konca nie wiemy jak oni smigaja. wszystko się okaze jak będzie meczyk. a co do francji, szok, nic dodac, nic ujac :shock:

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 04 października 2007, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to sa cwaniaki, oni tylko graja i nic wiecej nie robia tezbym tak mogl;D
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 listopada 2007, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.raschio.com/NC3-playoffs3.rar



Nowy mappack na 6 rundę w STC4, zostały jeszcze tylko dwa mecze do końca każdej z dywizji, i fajnie by było by w tych dwoch ostatnich meczach, polskie klany pokazały innym polski pazurek ;-)


Pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 listopada 2007, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakby polscy gracze w naszym teamie niebyli tacy leniwi, i nie dalibysmy dupy w 2. rundzie ze niby slabszym teamie, to bysmymieli nie zle szanse wyjsc z grupy.

teraz tylko nam zostaje nadzieja, ze ten inny team jeszcze przegra jakieś punkty. niestety na to nie wyglada.

ale i tak 3. wygrana z rzedu dziś, nie jest tak zle, JAKBY POLSCY GRACZE [POL]teamu mieli w tym wiekszy udzial.

jako .hstv już będziemy sami polacy, zobaczymy, jak nam to wyjdzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 06 listopada 2007, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wczoraj xp robilo co było w ich mocy, ale niestety poleglismy Sad 0:3 (5:7,5:7,1:5)

k**wa naszym najwiekszym problemem jest strasznie nieregularna jazda ostatnio :? i za dużo enterow jest, najbardziej boli to ze przegralismy bezposrednia walke o 2 miejsce w diwizji i teraz odrobic ta strate będzie już graniczylo z cudem, trafilismy naprawdę na ciezka grupe jak się okazuje choć 1 prognozy tego nie przewidywaly, EDR zdecydowany faworyt i w zasadzie pewny awans, dalej druzyny 2ms, PAF i * , bardzo wyrownane teamy. No nic trzeba walczyć przed nami mecze z Alkoholikami z wegier i PAF z francji, oj k**wa ciężko będzie...

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 listopada 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PAF to dobry team chyba ze to sa rezerwy
prosiaki jak narazie se radza w grupie i BVG tez niezle Smile
moglo być lepiej moglo być gorzej trafilismy na grupe w której było kilku dobrych rywali ale póki co se radzimy Smile
tylko BVG nam punkta urwalo i to w zajebistym stylu ze chyba z taka jazda by urwali prawie kazdemu Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 listopada 2007, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze mowiac to mamy 3 inne zespoly w grupie ktore jest na naszym poziomie bądź sa lepsi od nas i jest ciezka sytuacja.
A jak się 3 mecz z rzedu przegrywa 1:2 to kurwica bierze....taka glupia niemoc Neutral

Teraz zebysmy wyszli z grupy to musi się cud zdarzyc Neutral

może chociaż na koniec wygramy z tym devoted i jakos się zrewanzujemy.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 listopada 2007, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Devoted już może sobie oleja meczyk z wami bo i tak nie wyjda tak mi się wydaje przynajmniej Smile
my już chyba mamy pewny niemalze, wystarczy rozprawic się z InV dowolna iloscia pkt Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 listopada 2007, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym wolal wyjsc na pierwszym miejscu wiec raczej bym nie olewal na ich meijscu.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 06 listopada 2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm chyba ich z xG pomyliles Olek Razz ale niewazne

Ważne jest/było to, że gdybyśmy zagrali dobre mecze(tzn. każdy zagral by na swoim poziomie) to teraz to my bylibysmy na pierwszym miejscu, no ale taki sport/e-sport. Raz się wygrywa raz nie.

Bo nie oszukujmy się mecz z ps stał na niskim poziomie, więc gdybysmy zagrali tak jak np. z xG(gdzie znow przegralismy prowadzac bodajze 5-3 7-5 na na ktorejs z przegranych mapek) to wygralibysmy 3-0 spokojnie, oczywiście zakladajac, że ps zagrałoby tak jak zagrało wtedy....

Z iEs to było może 10% naszych umiejetnosci, niektorzy nawet mieli z ukonczeniem trasy, niektorzy przez godzine gry nie dojechali ani jednego czystego przejazdu. Załóżmy, że może zdarzyć się komuś słaby mecz, ale............eh pozostaje niedosyt.........duuuuuuży niedosyt, bo to nie były mecze na dignitas i w1.

No cóż powoli to trzeba podsumowywać z naszej strony, bo szanse to już tylko matematyczne...eh w zasadzie to już nie ma szans.

Pff, albo dobra ja nie podsumowuje walic to :p

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 listopada 2007, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi się wydaje ze nasze 2 klany sa najlepsze w tej dywizji. Devoted sa swietni ale jak zagralismy na swoim poziomie nawet nie mozna tego tak ujac bo ze mna prawie bez treningu i lokashem, ale za to na meczu nam jakos wychodzilo w miare w miare. i ich ogralismy bez problemow Smile
a gracze od nich przeciez grali w meczach reprezentacji swoich wiec to poziom cienki nie jest.
xG to xG może i sa dobrzy ale wydaje mi się ze jak potrenimy to wygramy, ja niesttey nie mam za bardzo czasu teraz Confused jeszcze musze jakos kurs na prawko szybko skończyć zeby się zalapac na tegoroczna teorie ;p
ale zobaczymy jak to będzie
gg
;>

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 listopada 2007, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bulet napisał:
Wczoraj xp robilo co było w ich mocy, ale niestety poleglismy Sad 0:3 (5:7,5:7,1:5)

kur** naszym najwiekszym problemem jest strasznie nieregularna jazda ostatnio :? i za dużo enterow jest, najbardziej boli to ze przegralismy bezposrednia walke o 2 miejsce w diwizji i teraz odrobic ta strate będzie już graniczylo z cudem, trafilismy naprawdę na ciezka grupe jak się okazuje choć 1 prognozy tego nie przewidywaly, EDR zdecydowany faworyt i w zasadzie pewny awans, dalej druzyny 2ms, PAF i * , bardzo wyrownane teamy. No nic trzeba walczyć przed nami mecze z Alkoholikami z wegier i PAF z francji, oj kur** ciężko będzie...

^^moim zdaniem dalimy głównie dupy na multi, było swietnie nawet na 2 dwoch mapach, sry ode mnie xp, ale czasem ode mnie za dużo wymagacie ( mam na mysli jedynie kamila, Rolling Eyes ) ja się staralem jak moglem, ale 2 razy dalem dupy z wlasnej glupoty :? nie wiem po co ryzykowalem z jazda czasem, i sry za to :? no coz, ale gramy dalej, mam nadzieje ze ten mecz nas nie podlamal, bo mnie na bank nie gogo xp Exclamation

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co tam, mam czas to napisze ;-)


Prosiaczki mają zaszczyt zagrać w poniedziałek z klanem w1 Razz klan ogólnie posiada chyba najbardziej utytułowanych graczy z francji, a to oni :
1 Alpichet
2 Carl
3 Cedou
4 DoK
5 DridriOne
6 Kirz
7 Lign
8 ManiaProof
9 Maxou
10 R@pt
11 tRkr


Trzeba przyznać, że prawie cała reprezentacja Francji Razz


Ścigać się będziemy na tych mapeczkach :

http://www.et-generation.com/uploads/mappacks/playoffs1st.rar

Poźniej wstawie jakieś czasy z mapek, na razie nie chce mi się ich jeździć ;p

a o to link do calego drzewka stc4 :

http://www.esportsfrance.com/actualites/12967/


No i ogólnie rzecz biorąc mamy małe szanse na wygraną, szczególnie, że ostatnio ciężko u nas z czasem, ale chcemy powalczyć z tymi żabojadkami, bo przydalo by się chociaż w stc4 pokazać ze jednak nc3 to był wypadek przy pracy. ;-)


GO GO GO PrOsiaczki Smile Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powodzenia !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A oto czasiki po 10 minutach jazdy :

http://download.yousendit.com/F744C85B505E28AE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 grudnia 2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GL HF pr0siaki!

Miło, że choć jedna polska flaga się tam znalazła.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I mamy nasz upragniony mecz POL vs FRA ^^ no prawie że... Smile

gód lak

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?