Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs ESP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 października 2007, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@mor_olo
ale inni k**wa nie czuja, i czuja się olani, jak myslisz, ze jesteś lepszy, i nie ma potrzeby z nami pojeździć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 października 2007, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
@mor_olo
ale inni kur** nie czuja, i czuja się olani, jak myslisz, ze jesteś lepszy, i nie ma potrzeby z nami pojeździć.

to przydalby się psycholog na moje miejsce jeżeli problemem jest ze mor_olo nie przychodzi na trening. I proszę CIE k**wa SKONCZ Z TYM ZE CZUJE się LEPSZY, to ze trenuje na solo swiadczy jednoznacznie ze czuje się slaby i uwazam ze musze trenowac a nie pokazywac co umiem.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 05 października 2007, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za***iscie Hack Very Happy :shock:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 05 października 2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie brawa HAck ! Nie widzialem jeszcze tak dobrego czasu online !!!!!! Shocked nawet lepszy niz Leg3nd :OOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś zajebisty gracz i proszę pokaz to na meczu !!!!!!!

Co do Ciebie Mor_Olo. Nie rozumiem cie zupelnie jeśli chodzi o to ze online jedynie prezentujesz swoje umiejetnosci ?! Bo co? Bo duszek z twoim przejazdem jest lepszy niz inni gracze czy co? ze my tak nie dajemy ci szansy polepszyc twoich umiejetnosci? czy chodzi o coś innego czego nie rozumiem?
Kurde jakby ci się chcialo to moglbys potrenowac sobie z nami pojeździć, ja tez mialem w zamiarze trenowac 1 mape i naprawdę trenuje na solo głównie mape A, ale na treningach się i na pozostalych bardzo fajnie jedzie i dużo się na nich polepszylem. Serio pomysl nad tym, JAkub ma racje zen ie budujesz team spirit przychodzac jedynie na mecz Sad Ale tak czy siak prawdziwy team spirit mielismy w CMC2 gdzie po 2 porazkach się przebudzilismy, wygralismy 7 spotkan pod rzad i weszlsimy do playoffow z grupy smierci, prezygrywajac pozniej z wicemistrzami 1-2 Smile A wszystko to zbudowaly wspolne treningi, zarty i ogolnie po prostu wracalem ze szkoly i wiedzialem ze wieczorem chlopaki będą trenowali razem ze mna i podniesiemy swojego skilla. PRzelam Mor_Olo ta bariere, naprawdę grajac online mozna bardzo dużo się nauczyc, szkoda zycia na treningi solo tylko po to zeby sobie jechac i jechac, zawsze liczy się we wszystkim dobra zabawa i mi osobiscie jazda na solo takiej zabawy nie daje wiec unikam tego jak ognia

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 05 października 2007, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

liczy się dobra zabawa i było to widac na 1 treningu Smile. kupa smiechu ale i również dużo jazdy co przynajmniej mi pomoglo ocenic na jakiej mapie jestem gorszy czy lepszy. wiec k**wa nie ma ze boli i na wspolny trening
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 października 2007, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodzi o to ze potrafie przez pewien czas jeździć bez duszka dobrze ale po powiedzmy godzinie zaczynam popelniac coraz wiecej bledow i musze wchodzic na solo i powracac do punktu wyjscia i jezdzac na necie nie poprawiam swoich umiejetnosci. Musze widziec moj najlepszy przejazd, jakie bledy tam popelnilem i starac się je poprawic.

I znow powtorze jakbym chciał miec kupe smiechu i dobra zabawe to bym poszedl an impreze, koncert, mi granie w tm sprawia dużo przyjemnosci poprzez rywalizacje a mam szanse rywalizowac trenujac na solo.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 października 2007, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam panów z repry za offtop, ale...

Mor_olo, na miłośc boską, przecież rywalizacja ze sobą to nie jest rywalizacja! Co najwyżej satysfakcja ale najwidoczniej pomyliłeś pojęcia..

Staram się więcej nie wcinac do repry : P

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olowi chodzilo o to, ze jak nie będzie trenowal trasy na solo godzinami, to nie będzie mial szansy na rywalizacje w meczu, bo bylby za slaby. a skilla umie tylko wytrenowac w solo.
tak ja to zrozmialem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 października 2007, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg to jest bez sensu Morolo... Widzac trase czy zakret, jest logicznym jak to przejechac jak najszybciej, może z rok temu jeszcze jak widzialem nowa trase to potrzebowalem replaya zeby znalezc sobie odpowiednia sciezke jazdy bo jej nie znałem, teraz sam wiem jak powinno się jechac jak naszybciej i widok duszka zupelnie nic mi w tym nie pomoze! Wychwycic bledy tez jest bardzo prosto, to po prostu odchyl od idealnego przejazdu. np wiem jak jechac zakrety zaokraglone 180, i nie potrzeba m i duszka zeby wiedziec, ze najwazniejsza rzec zto zakończyć te zakrety przy bandzie zeby miec jak najwieksza predkosc!
Wg mnie to masz w sobie jakas dziwna bariere ze czegoś nie zrobisz bo...bo nie. tak ja to widze.
Co do imprez skoro za bawy ma ci n ie sprawiac przebywan ie z nami a zabawe sprawia ci trening na solo to imprezujesz sam ze sobe ? * Wink
Wg mnie to moglbys przyjsc jakbys chciał do nas ruszyc dupe i pokazac ze c i zalezy a tak tren sobie na solo, dla mnie twoje myslenie jest dziwaczne jakos mnie nie przekonales, ale trudno musze to zaakceptowac, co nie zmienia faktu ze dalej zachecam do treningow...

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 06 października 2007, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pamiętajmy, że solo nigdy nie będzie takie samo jak granie na serwerach. jakieś zacięcia, inni ludzie itp. to wszystko sprawia, że ktoś super wytrenowany na solo może mieć problemy online.

ja nie jestem zwolennikiem tezy, że na solo się trenuje, a online pokazuje umiejętności. ja gram TYLKO online, a na solo wchodzę po jakichś 3-4 dniach treningu, żeby sobie pb zrobić odpowiednie. no i właśnie. imo solo trenuje jakie czasy ktoś robi, a na rundach można ćwiczyć regularność na danej mapie, gdzie po naciśnięciu enter nie rusza się znów, tylko traci się ten 1 do 10 punktów i czeka aż inni dojadą. mor_olo trochę dziwna taktyka. zobaczymy czy się sprawdzi.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie zabawe mam jedynie jak pojde na koncert jakiś fany ewentualnie na impreze. W tm odnajduje przyjemnosc z rywalizacji. Wally nie mow o tym co ty potrzebujesz bo to jest bez znaczenia. Ja mowie w sobote mogę ewentualnie pograc na C online.

@Coof sry ale wyobraz sobie ze gram trochę dluzej w ta gre niz ty i wiem to co piszesz. Ale mi nie sprawia roznicy pokazywanie swoich umiejetnosci na solo a na necie.

@Jakub niesamowite tylko jakub mnie zrozumial ^^ *

I wszystkim przypomne ze kiedyś tez twierdziliscie ze system trenowania jednej mapy nie ma sensu a sami teraz do tego wracacie.
Nie badzcie tacy pewni swoich racji.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 października 2007, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chcesz się odcinac to się odcinaj ale pozniej nie oczekuj ze będziemy cie wrzucac do kwali bo nie pokazales ani razu swoich umiejetnosci, ja nie wiem czy ty masz przyjemnosc z bycia outsiderem ?

btw rywalizacja na solo - ciekawe

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rywalizacja po treningu na solo jest najprzyjemniejsza.

Oczekiwalem ze to kwalifikacje będą decydowac o tym kto zagra a nie wasze subiektywne zdanie, wg. mnie tylko kwalifikacje tuz przed meczem pokaza aktualna dyspozycje gracza i to jak sobie radzi ze stresem.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 października 2007, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok rozumiem, taka jest twoja koncepcja. Szkoda ze nie będzie cie na treningach bo serio zobaczylbys ze to nie jest takie psucie sobie skilla, jak mozesz wpasc na trening to wpadnij chociaż z raz zeby zobaczyc jak to jest.
Dla mnie najwazniejsza rzecza jest to zebys dobrze pojechal na meczu, jeśli ta metoda będzie skuteczna to nie mam nic przeciwko niej wiec póki co czekam na rezultaty i mam nadzieje ze wszystko nam się uda i wygramy z ESP najlepiej 3-0 ! Smile
do treningu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
a ja ide sprzatac........

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myslisz ze przez 3 lata gry w trackmnaie nie bylem na zadnym treningu i te wiadomosci wyssalem z palca?Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 października 2007, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy
nie nie o to chodzi, chodzi mi raczej o atmosfere treningowa w naszej ekipie Very Happy
Bardzo fajna i wzajemnie siebie gonimy Smile
Warto sprobowac serio polecam, widzisz Hack pokazal dowod na to ze WR mozna pobic online wiec zawsze warto sprobowac Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 06 października 2007, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorry, że się wtracam, ale o forme Olka się nie martwcie, jest dobrze przygotowany i w niedziele będzie jednym z lepszych Smile

Bardziej bym się przyjrzał przygotowaniom innych panów, którzy nawet tutaj się nie odezwali, a sa na liście reprezentantów Smile

7/16 było na treningu.....
8 - olo - ale tutaj badzcie pewni, że jest dobrze przygotowany(wiem, bo z nim grałem)

a reszta gdzie ?
hmmm.......

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wlasnie, gdzie shadow, gdzie szyna?
nie było ich ani razu na treningach, a zapowiadaja się tak dobrze.
szkoda by było grać bez nich.

3. gracz którego jeszcze nie widzialem w ogule na treningach to bax, ale on mi mowil od poczatku, ze dopiero od drugiego meczu bedzia mial czas na gre.

dziś O 20:00 TRENING!!!

niestety zadna reprezentacja nie jest za bardzo chetna na sparing, wiec będziemy musieli dac se rade bez raczej.
ale to dla nas jest nawet lepiej, bo oni chyba mysle, ze jesteśmy slabi Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 października 2007, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to very good skoro mamy się nie martwic to za***iscie Smile
Co do reszty to wiem ze Bax może od nastepnego tygodnia grać, poza nim wszystkich widzialem jak trenowali wiec jest w porzadku, nie każdy może ma rewelacyjne czasy ale widac ze nikt w reprezentacji nie olal sobie Smile
dziś o 20:00:00.000 mamy sparing, jeśli nie zalatwimy z zadnym przeciwnikiem (niestety mało teamów chce grać sparingi) to zagramy miedzy soba mecza. To będzie nasz pierwszy powazniejszy sprawdzian wiec w miare mozliwosci to proszę wszystkich o przybycie


SOBOTA, 20.00 SERWER NC3.PL - MECZ SPARINGOWY!


W MIARE MOZLIWOSCI KTO TYLKO może TO NIECH WPADNIE


lol JAkub ^^
dobra na treningu zagramy wiec to tak jakby trening ^^

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale mi taka atmosfera nie odpowiada wole być skupiony tylko an sobie wtedy najlepeij trenuje Wink

Co do treningu to wpadne ale k**wa... jak ja nie lubie jak teraz wszyscy będą oczekiwac ze będę za***iscie jezdzil Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?