Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs ESP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widzisz, sam się tak zalatwiles, mor_olo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie to wszystko wina Al -Kaidy. Zniszczyc terroryzm! Happy
*

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 października 2007, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub, już tlumaczylem się na gg Smile

dziś wpadne ale raczej nie ma co na mnie liczyc co do dobrych wynikow;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to gg na stc4, BVG.
szkoda shadow, dobry jesteś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pijany jakub najpierw zaczal mnie obrazac (może to byla ta atmosfera treningowa), potem jak chciałem pograc to polowa jedzie polowa pisze, lukasz się gdzies palenta ten wchodzi tamten wychodzi, w rezultacie stracielm 30 min. Faktycznie jeżdzę lepiej dzięki Neutral
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 06 października 2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bywa :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 października 2007, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Pijany jakub najpierw zaczal mnie obrazac (może to byla ta atmosfera treningowa), potem jak chciałem pograc to polowa jedzie polowa pisze, lukasz się gdzies palenta ten wchodzi tamten wychodzi, w rezultacie stracielm 30 min. Faktycznie jeżdzę lepiej dzięki Neutral


lol... na serverze byłem 10 sekund bo myślałem ze trenujecie z NED i chciałem popatrzeć jak gracie... a jak ci nie pasuje to po co wogóple przyłaziłes? graj sobie na solo jak ci się tak podoba

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 października 2007, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg i był najebany i se gadal co chciał, nikt się nie obrazal za zarty póki co bo tam same joke były z tego co kojarze
niestety mecz wyszedl jak wyszedl, a na C z dobrej strony pokazal się tylko Hack

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CHodzi mi o to ze co chwile coś się dzialo i to nei mialo nic wspolnego z treningiem meczem. a ja nie musze isc na solo jak chce sobie pograc to istneije coś takiego jak ladder ... no ale trzeba znać inny jezyk niz polski.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Pijany jakub najpierw zaczal mnie obrazac (może to byla ta atmosfera treningowa), potem jak chciałem pograc to polowa jedzie polowa pisze, lukasz się gdzies palenta ten wchodzi tamten wychodzi, w rezultacie stracielm 30 min. Faktycznie jeżdzę lepiej dzięki Neutral


no rzecziwiscie, jechales rewelacyjnie.
jak ci przeszkadza moja gadka (a to był taki test), to raczej nie poradzisz se w meczu. inni jednak dali se rade.
ja pi***olę, chuja nie pokazales, NIC.
zal.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 06 października 2007, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

olek nie strzelaj focha. każdy najezdzal na innych i jakos luz a ty jak zwykle smuty jebiesz jak jakiś doktor k**wa habilitowany. wchodzisz na serwa nic nie pokazujesz i wychodzisz, k**wa zal. widac ze masz twardych przeciwnikow na solo.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co na emczu z ESP tez będziesz obrazal w trakcie zeby podenisc ten tak zwany team spirit....CHuja pokazalem bo tyle się dalo przy takim zamieszaniu.

Brzerz: rozumeim ze najezdzanie na kazdem to ten pomysl an motywacje do lepszej jazdy tylko jestem ciekaw kiedy jezdzicie skoro w trackie wyscigu piszecie

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 06 października 2007, 20:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo i jego team spirit:

ralf 19:24:54
mor_olo (29-09-2007 15:3Cool
Siema Smile
mor_olo (29-09-2007 15:3Cool
tu mor Smile
mor_olo (29-09-2007 15:39)
owszem maja być turneije w sob i niedz na HLC i aj planuje w sobote być na G3 a w neidziel na HLC
mor_olo (29-09-2007 15:39)
prosilbym cie jednak zebys tego nei rozpowiadal bo na HLC będą chętni do zapisania się ktorzy tak sobie przyjda

mor_olo (29-09-2007 15:39)
natomiast na G3 Neutral to jest wioska i przyjada konkretne osoby
mor_olo (29-09-2007 15:40)
wiec lpeiej skupic wsyztskich


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 06 października 2007, 20:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak bo nie chciałem zeby praca scarego i suriva poszla na marne i nei chciałem specjalnie rozpowiadac o tym HLC, jedynie osoby ktore nie mogas pojechac na G3 bo maja za daleko.
I nei wiem co to wspolnego z team spiritem ma

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam wyslac jak gadacie o trackach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 października 2007, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z kim gadamy o trackach ? ze scarym gadalem to mu powiedziaelm zeby dal te z NC bo będzie mecz z rosjanami i zeby nie mieszac reprezentantom.

A z HLC nie mialem duzego kontkatu

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 października 2007, 5:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie nie kłóćcie się tyle a skeoncentrujcie na treningu. Niech każdy trenuje tak jak mu się podoba, a przed meczem organizujcie 2, 3 etapowe kwalifikacje, które pokażą prawdziwy skill danych zawodników. Treningi reprezentacji zawsze bazowały na budowaniu team spirit poprzez różne rozmowy, żarty, a przy okazji się jeździło i poprawiało rekordy. Jeżeli komuś to nie odpowiada to powinien wypracować swój plan treningowy, który potem powinien być weryfikowany poprzez kwalifikacje np. w sobotę i w niedzielę przed meczem. Wtedy myślę, że wyeliminowałoby to troszkę poziom losowości, chociaż mimo wszystko uważam, że najważniejsza jest dyspozycja właśnie w dniu meczu.

To tylko taka mała sugestia. Jeżeli mor_olo preferuje trening SOLO, co też miało miejsce w jego przygotowaniach do NC1 czy NC2, to kapitan powinien zaakceptować tę sytuację, ale później dać szanse w kwalifikacjach wykazania się takiego gracza. Bardziej martwiłbym się o tych, którzy w ogóle nie pojawiają się na treningach i tak naprawdę nie wiadomo czy coś trenują, co było odwiecznym problemem naszej reprezentacji.

Jednym słowem mała rada ode mnie, jako kapitana po 2 kadencjach do jakuba. Staraj się zrozumieć zawodników i szukać takich rozwiązań, aby w drużynie nie rodziły się żadne konflikty. Musicie stworzyć przyjaciellski team, w któym każdy będzie się wzajemnie wspierał, także podczas tych najcięższych porażek (mam nadizeję, że takich nie będzie)

Teraz jak już i tak nie jestem aktywny na scenie póki co muszę szczerze powiedzieć, że najbardziej podobała mi się praca z teamem NC1. Było nas mało, ale stworzyliśmy fantastyczną paczkę darzącą się szacunkiem, w której nie dochodziło do żadnych konfliktów i każdy czerpał olbrzymią przyjemność z jazdy. Wszyscy, którzy wówczas grali zapamiętali ten okres bardzo przyjemnie. W NC2 niestety już tego nie było. Czegoś tam brakowało i mimo tego, że zaszliśmy dalej to jednak ta atmosfera nie była taka przyjazna i pojawiało się trochę konfliktów między niektórymi graczami.

Jednym słowem uważam, że jakub naprawdę ma zadatki na świetnego kapitana i myślę, że konflikt z mor_olo zostanie szybko zażegnany. Jedną z opcji zapropowonowałem powyżej, ale to do jakuba należy teraz pałeczka. Naprawdę zależy mi na dobrym występie reprezentacji, dlatego mimo tego, że obecnie nie gram w TMN jej los leży mi na sercu i nie chcę więcej czytać takich postów jak poprzednie.

Powodzenia chłopaki !

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 października 2007, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja dalej nie wiem czy psuje team spirit czy nie na wszelki wypadek powiem: "LUdzie jedzcie na HLC, olejce scarego i suriva huj z ich robota będziecie jechac na jakas wioske. CHodzce do warszawy na HLC"

Mam nadzieje ze poprawilem swoja sytuacje kapitanie...kapitanie wstawaj z tego rowu dzisiaj mecz.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 października 2007, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wstalem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 października 2007, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra Panowie ruszać dupy Very Happy, mamy wygrać dzisiaj z Espaniolczykami Very Happy i zrobić z nich breloczki na klucze !! Very Happy

Niech wszystkie kraje zadrżą, bo .pl team nie da tak łatwo za wygrana !!

Także dzisiaj panowie, trenować trenować i jeszcze raz TRENOWAĆ !! Very Happy


Niech tu każdy z reprezentantów napisze jakie ma PB, na każdej z trzech tras, i jak jeździ na nich regularnie !! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?