Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
|GT| SDK Saves
Jeździ konno


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 56
Skąd: Bytom

PostWysłany: 20 października 2007, 11:19    Temat postu: Problem Odpowiedz z cytatem  

Sad Witam mam duży problem gdy uruchamiam trackmanie wyskakuje napis proszę czekać i wtedy albo mnie wywala do windowsa albo reset kompa ale gdy uruchomię grę w trybie bezpiecznym to chodzi normalnie z tym ze wszystko jest na minimum. Gdy tylko wyłączę tryb bezpieczny znowu to samo reinstalowałem grę ale nic z tego dalej to samo.Sytuacja stała się nagle rano grałem bez problemu gdy po przerwie chciałem zagrac to już nie mogłem. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad pomocy co zrobić żeby grać znowu bez problemów wszystkie inne gry chodźą normalnie bez najmniejszych problemów tylko trackmania united nawala.A potrzebuje grać na max bo muszę nakręcić filmik na dysk na max grafie Crying or Very sad POMOCY !!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
NO I CHYBA SAMI NIE UWIERZYCIE ZAINSTALOWAŁEM PO RAZ KOLEJNY NA NOWO I ZADZIAŁAŁO Cool NAPRAWDĘ TEGO NIE ROZUMIE

_________________


Ostatnio zmieniony przez |GT| SDK Saves dnia 20 października 2007, 14:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 20 października 2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bierzesz pod uwagę to, że Twoja karta graficzna może po prostu nie wyrabiać? Może nie wyrabiać także zasilacz, poddany dużym obciążeniem przez kartę. Niestety, wróżką nie jestem, ale jeśli chodzi na detalach minimalnych to stawiam, że to nie wina softu, a sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 20 października 2007, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zależy też jaką masz kartę graficzną. Ja mam Radeona X1600 i jak wrócił mój komp z naprawy, wszystko wyglądało tak jak wcześniej. Następnie wszedłem do TMN, potem na serwa. Chce się dołączyć do gry i... wywala mnie. Komputer działa, ale nie ma obrazu Exclamation Domyśliłem się o co chodzi i podłączyłem dodatkowe zasilanie. Bo jak wiecie radki ciągną ogromne ilości prądu.
_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| SDK Saves
Jeździ konno


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 56
Skąd: Bytom

PostWysłany: 20 października 2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak tylko ze bardziej wymagające gry chodźą bez najmniejszych problemów nations tez chodzi bezproblemowo na max detalach nie mam pojecia co jest zaraz mnie ro********* wszystko chodzi oprócz United co za bezsens
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?