Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Turniej TrackManii na finałach HLC
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 listopada 2007, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www_pl napisał:
Gracze to no life'y i brudasy... Niemozna z nimi o piwie pogadac... Co wy na to?

Very Happy
ciekawe co na to Jakub Razz[/quote]

racja, nie mozna z niektorymi o piwie pogadac, po już leza najebani wodka na podlodze, i tylko seplenia.
jak ta podloga jest na dworzu, to nawet sa brudni.
ale jak ta podloga jest niedaleko jakieś party, to chociaż nie sa nolifery, bo z domu wychodza.

a teraz na serio:
ja niewiem, po tym filmiku mialem jakieś dziwne uczucie.
na naszym zlocie w poznaniu chodzilo jakos wiecej o zabawe.
a na tym turnieju widzialem parę twarz, ktore były również na ESWC, i jakos nieweim, czy te robienie se zartow z "noobow", "geekow" i "noliferow" nie jest trcoe zalosne. przeciesz to wiekszosc ludzi, uzywajace takie slowo sami nic innego nie sa, niz wlasnie gracze gier komputerowych, ktorzy się podniecaja tym, ze coś umieja lepiej niz inni.
zeby to jeszcze było coś sensownego, ale to sa przeciesz tylko gry komputerowe.

na drugiej stronie, człowiek, który lubi gry komputerowe, może być jak najbardziej fajny, i jakos moje kumple, z którymi pracuje i się spotykam na co dzień, tez graja w gry komputerowe.

no sam nieweim, ale chyba traktowanie tego wszystkiego jako nic wiecej niz hobby jest jakos najzdrowsze.
wlasnie musialem o tym myslec, ze bax w tym naszym filmiku z ESWC tak mowil, i ze jeszcze nigdy nie slyszalem z jego buzi slowa jak wlasnie "geek" czy tam "nolifer" itp.

najwazniejsze chyba jest się nie podniecac jakos, nawet jak się jest dobrym graczem w jakas gre komputerowa.
miec inne tematy i cele niz wlasnie te gry.
mysle, ze na scenie naszej wlasnie jest jeszcze dosc fajnie, bo z prowadzacymi graczymi mozna o wszystkim pogadac, a jedyni, ktozi się za bardzo podniecaja gra, sa jakieś dziwologowate biczasy, ktozy raczej srednio sobie daja rade z tmn, i sa dosc młodzi.

dla mnie to jakos to wlaczanie tmpl, i gadanje na teamspeaku stalo się poprostu czesc mojego wolnego czasu, i bardzo mi się to podoba.
wiec nawet, jak kiedyś by mi się już nie chcialo grać w tmn, to i tak bym czytal forum, i gadal na teamspeaku z ludźmi, których poprostu polubialem.

koncze z slawnym zdanjem tmn: niczego k**wa nie będzie, bo mam to k**wa wszystko w d*pie Smile

[ Dodano Pon Lis 12, 2007 9:55 am ]
EDIT: master mial swoj wystep na poczatku filmu, kiedy był pytany o to, co to jest hstv, i jak z pistoleta wyskoczyl z poprawna odpowiedzia.

[ Dodano Pon Lis 12, 2007 9:56 am ]
EDIT 2: czemu tu nie ma funkcji edytuj?
znow będzie, ze zepsulem forum Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 listopada 2007, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmmm "tylko gry komputerowe" to ja mogę powiedziec "to tylko pilka i dwie bramki" tez nie ma w tym jakiegoś wiekszego sensu. W obu rzeczach jest jednak cel dajacy emocje. Jednego będą pasjonowac szachy , drugiego koszykowka a trzeciego esport. Niech każdy emocjonuje się tym co chce Wink
Mnie osobiscie pasjonuje chyba tylko słuchanie muzyki.

Co do rozmow na forum to jakbym nie gral to bym wolal pojsc ze znajomymi na jakiś koncert bądź po prostu na piwo. Dla mnie to jest gra sprawiajaca emocje, ktore zapelniaja pewna luke w zyciu. Zresztą widać to po tym w jakim tematach się udzielam a w jakich nie.

EDIT: jeszcze co do tych "geeków", mi jest ogólnie żal osoby która uważa się za "lepszego", gdy ma czystsza cerę czy lepszy wzrok, no ale każdy ma swoje wartości...bynajmniej to co pojawiło się w filmie traktuje jako żart bądź "żart".

ps. poprawilem ci posta ^^ chce pochwale misi Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 listopada 2007, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ale jakos jak patrze na te filmy, to ci ludzie sa jakos dziwni.
mam takie wrazenie, ze se strasznie z siebie zadowoleni, ze jakos gre tam dobrze potrafia grać.
uwazaja podobne slowa, podobnie się zachowuja itp.
jakby to było fajne, się na tych grach i ich scen znać, i podwyrzac się nad innymi, ktorzy się nie znaja, lub nie potrafia tak dobrze.

może w szachach tez tak jest, ale np w pilce to masz chociaż ruch fizyczny.

jakby nie było, czym wiecej na takie filmy patrze, jakos mi się wydaje, ze ta scena esportowa jest jakos taka mało "cool", tz prawie tylko chlopaki, potrzace w monitory, i jakos dziwnie się zachowujac i wygladajac.

na pewno sa wyjatki, ale jakos po tym filmie tak dziwnie mi się to wydawało.

nie mozna tez zapomnac, ze komputer dziś to ma prawie każdy, i gry komputerowe tez. wiec dostep do esportu jest bardzo prosty (inaczej niz np w prawdziwym sporcie, gdzie trzeba chodzic regularnie na treningi, się wysilac itp.).

no i kurde nikt z was chyba nie pokluci się ze mna, jak powiem, ze chyba każda w miare fajna dziewczyna jednak trochę dziwnie się na Ciebie spoizy, jak jej powiez, ze lubisz gry komputerowe. ja wole nie mowic, chodź od czasu simsow może nie jest już tak zle Smile

a tam, sam nie wiem dokładnie, jak na to patrzec.
może nie jest to az nawet takie wazne, zeby tu o tym dyskutowac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 listopada 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niech se grają i uwazaja się za fajnych, nikomu krzywdy nie zrobia tym, a będą się czuc fajni Wink

Cytat:
no i kurde nikt z was chyba nie pokluci się ze mna, jak powiem, ze chyba każda w miare fajna dziewczyna jednak trochę dziwnie się na Ciebie spoizy, jak jej powiez, ze lubisz gry komputerowe. ja wole nie mowic, chodź od czasu simsow może nie jest już tak zle Smile


Jak dla mnie dziewczyna która twierdzi ze gry komputerowe to zło i jak jej powiem ze gram sobie sobie 1-2 godzin to popatrzy na mnie jak na dziwaka to nie mogę powiedziec ze jest fajną dziewczyną.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 12 listopada 2007, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Niech se grają i uwazaja się za fajnych, nikomu krzywdy nie zrobia tym, a będą się czuc fajni Wink

Cytat:
no i kurde nikt z was chyba nie pokluci się ze mna, jak powiem, ze chyba każda w miare fajna dziewczyna jednak trochę dziwnie się na Ciebie spoizy, jak jej powiez, ze lubisz gry komputerowe. ja wole nie mowic, chodź od czasu simsow może nie jest już tak zle Smile


Jak dla mnie dziewczyna która twierdzi ze gry komputerowe to zło i jak jej powiem ze gram sobie sobie 1-2 godzin to popatrzy na mnie jak na dziwaka to nie mogę powiedziec ze jest fajną dziewczyną.


jakby Ci przed nosem pokrecila dupskiem fajnym to bys zapomnial o tych pierdolach co tu napisales Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 listopada 2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja rozróżniam słowa dziewczyna od koleżanki na noc Razz
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 12 listopada 2007, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tylko powiedzialem ze pokrecilaby a nie dala Ci dupy, dac Ci palec a ty bys bral calymi garsciami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 listopada 2007, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wole zjeść ciastko niz patrzeć na nie przez szybę ^^

Wystarczy mi jedno ciastko nie musze brac calymi grasciami wsyztskich ^^

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 12 listopada 2007, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaraz pewnie zacznie się kłótnia o ciastkach
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?