Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs NOR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 października 2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z toba bysmy lekko z ta slaba norwegia dali rade, mor_olo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yorgi
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 283


PostWysłany: 28 października 2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jaki był w koncu ogolny wynik?
GG panowie i powodzenia za rok. może będzie lepiej, chociaż ten turniej wcale nie jest zle przez nas polakow zakonczony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 28 października 2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm tak sobie mysle, walnac jakieś podsumowanie porzadne czy nie ? W sumie przydaloby się jakieś podsumowanie calego NC w oczach kazdego reprezentanta Smile Pomoze to w organizacji w przyszlym roku ;]

Ale....jak tam chcecie Smile

Generalnie było git, wyjscie z trudnej grupy, potem dobre losowanie, no a Norwegia już o wiele bliżej niż w zeszłym roku, ale nie zagraliśmy dobrego meczu :/ Wiadomo, Haczek i Wally to wiadomo, grali nie na swoim sprzecie, ale tak poza tym to na kayne gralismy 4v5 bo Khas nie trenił mapy, a przeszedł kwali....zal.....

Poza tym te jakieś akcje dziwne, no ale sami na to zasłużyliśmy mysle :/ Najpierw ta słynna "to do" lista, o tym się gadało nawet na serwach we FRa(wiecie o który mi chodzi, tam gdzie grali najlepsi), potem to nie zgodzenie się na 4v4, w koncu sprawiedliwosci stalo się zadość i to my mielismy problemy :/ No cóż, Norwedzy wg mnie i tak grali bardzo fair, bo mogli powiedziec, że ich to nie interesuje, no bo lagi zglasza się przed meczem, a nie w polowie ;]
Potem Szynka mial jakieś problemy...generalnie to ten mecz to wygladał gorzej niż ten sparing na tego mixa....tu zmiana serwa, tu jakieś "ciete" mapy. No ale jakby nie patrzec Norwedzy jezdzili szybko i regularnie, przy naszej dobrej grze może byloby bardziej równo, ale o zwyciestwo i tak byloby baardzo ciężko Smile

Pozdro

BTW. piszemy te podsumowania czy nie ? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 28 października 2007, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podsumowując wg mnie to wynik standardowy ani krok do przodu ani do tylu.
Niby sklad był silniejszy niz w poprzednich edycjach, ale niestety skill to nie wsyzstko. Chyba ze do skilla zaliczamy psychike i podejscie do gry. Mysle ze wynik nie był lepszy przez to co mowil wally powinno być tak ze 10-15 osob "powinno" zagrac na danej mapie, a nie ze nie posiadamy 5 solidnych graczy na dana mape.
Ja przepraszam ze nie było mnie na tym waznym meczu,ale wolalem rozwijac scene, a czy było to sensowne ocenicie to w ciagu najblizszych miesiecy.
Szczerze mowiac to liczylem na trochę wiecej, ale tragedii nie było...może jakas polska drużyna pokaze coś w dalszych fazach STC4.

No i siju at pegieAA

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 29 października 2007, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote:a600d40138="Boski"]Loool z NOR 0 szans. pojechali nas 3:0 i pojada nas 3:0 powodzenia
Buhahaha mowilem??!!??!!??!!Very HappyVery HappyVery Happy Ludzie wy się lepiej na boosta przerzuccie bo w graniu Wam nie idzie.

[ Dodano Pon Paź 29, 2007 7:51 am ]
mor_olo napisał:
łeee co się stalo Sad
Łazienka była zamknieta i tyle
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 października 2007, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba na NC4 trzeba będzie zrobić team skladający się nie z 16 osob tak jak to mialo być tylko z 7-8 osob ktore bedą trenować, no ale to za rok Wink.

Powiem w skrócie, że mecz był dosyć jednostronny, oni byli lepiej przygotowani, ale tez bardzo dobrze uknuli kolejność mapek, i przy tym, bardzo ładnie kłamali, że u nas mają lagi, a już w SWE nie ;-). Nie no fajnie ale my od razu jak tam weszlismy, to lagi były masakryczne, za nim ja się tam dostałem na serwer to moglem isc do kibla... ale tego nie zrobiłem bo nie wiedziałem ze tak będzie Razz. Mimo wszystko oni mieli racje, ze w teamie są teamem, a my indywidualiści, teamem nie bylismy w tym meczu, bo zawsze mozna było dojechac do konca, i na pierwszej mapie z 3 razy moglismy zdobyc pkt... wiec tak jak wally mowil,trzeba było się przylozyc do jednej mapki tej pierwszej, bo już na drugiej trzęsly by im się rece... mamy panowie nauczke, mam nadzieje ze za rok tez wystąpimy, i mam nadzieje ze ta porażka nauczy nas zeby się lepiej przygotowywać druzynowo a nie samemu, bo o to wlasnie chodzi Smile i tez mam nadzieje ze nikt do tego czasu się nie wykruszy, i nie odejdzie z gry,bo to bylby zly moment, poza tym na targach był jeden gość, który bardzo dobrze (jak na pierwszy raz w ogóle ) poradzil sobie z eliminacjami w TMN, tylko za***iscie nerwowy i odechciało mu się grać ale może coś z niego będzie Very Happy ale zobaczcie ze zobaczyl tylko mapki i mial czasy porównywalne w sumie rundowo i trochę gorsze.


Teraz zabierzmy się za STC4 ;-).
A potem NC4 - brzydko to brzmi w sumie Very Happy ale da się przezyc Razz


pozdrawiam panow grających w tym roku w reprze Smile,



P.S Prezes - zrób to podsumowanie dla kazdego gracza, ale takie prawdziwe, bez zadnych skrupółów ze tak powiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 29 października 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:
tak poza tym to na kayne gralismy 4v5 bo Khas nie trenił mapy, a przeszedł kwali....zal.....

dokładnie, bez treningu przeszedlem kwalifikacje i to na pierwszym miejscu, to jest paranoja i swiadczy o poziomie innych, sry.
Ogolnie to zrobilismy co mielismy, czy wyszlismy z grupy. Przejscie do nastepnej rundy było mozliwe, no ale się nie udalo, trudno. Pozostaje STC4 i tam mozna jeszcze pojeździć.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 października 2007, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez mysle, ze poprostu podejscie do NC3 ze strony naszych graczy było powiedzmy semiprofesionalne.
mysle, ze stac nas na wiecej skillowo, ale jakos niektorzy nie trenowali, bo były jakieś turnieje, jakieś bule dupy, jakieś "nie chce mi się" i "inni i tak sa lepsi".
jakos ogolnie mamy taki problem w polskiej scenie, ze nie chce się, i ze inni to zrobia.

moim zdaniem w tej edycji najbardziej ciagneli druzynowo i skillowo hack i wally, i im naleza się najwieksze graty.

nieraz skillowo tez blyskneli prezes, shadow i lechu.
również loony i zeo nieraz byli dobzi.

no coz, nie ma co, jesteśmy lepsi sporo od slabszych nacji, ale tez jeszcze za slabi na te lepsze nacje.

mysle, ze skillowo, w najmocniejszym skladzie i dobrze wytrenowani dali bysmy może rade wygrac z rosjanami lub z norwegami, ale nasz problem w porownani do nich niestety jest (jeszcze) brakujaca regularnosc, poprostu za czesto robimy bledy na trasie.

jak by nie było, dziekuje kazdemu, który bral udzial w nc3 dla polski, i mam nadzieje, ze w nastepnym roku będzie jeszcze lepiej.

w sumie calkiem pozytywnie się prezentowalismy, i mysle, ze inne nacje to tez zauwazyli. wiec ogolnie nc3 było moim zdaniem udane.

pozdro.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 29 października 2007, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
Chyba na NC4 trzeba będzie zrobić team skladający się nie z 16 osob tak jak to mialo być tylko z 7-8 osob ktore bedą trenować, no ale to za rok Wink.


No to na pewno jest myśl, ale czy zostana wybrani rzeczywiście ci co graja dobrze i maja czas? Hmm przed tym NC tez niby wszyscy mieli grać, pozniej okazalo się nieco inaczej Smile

hack napisał:

Teraz zabierzmy się za STC4 ;-).
A potem NC4 - brzydko to brzmi w sumie Very Happy ale da się przezyc Razz


No tam na pewno jest szansa, oczywiście dużo zalezy od losowania Playoff-ow, bo to ze macie awans to już pewne Smile
Trzymiemy kciuki, w sumie dzisiaj jeszcze się dowiecie jak xG jezdzi, bo to chyba będzie taki pierwszy prawdziwy sprawdzian dla Was ;]

hack napisał:

P.S Prezes - zrób to podsumowanie dla kazdego gracza, ale takie prawdziwe, bez zadnych skrupółów ze tak powiem.


Mhmm czy ja się do takiego zadania nadaje ? Ja byłem jedynie grajkiem w tej reprze(poza tym niezbyt dobrym ^^). Takie podsumowanie powinien zrobić kapitan według mnie Smile Hmm no może mam kilka ciekawych spostrzeżeń(jak to zwykle bywa Very Happy), no ale jak zwykle moga być nieco uszczypliwe, no ale skoro bez skrupułów, to może bym się nadał ^^
Chyba ze, będziecie nalegac Very Happy

Pozdro dla wszystkich reprezentantow ;] Nie było aż tak źle, nie każda reprezentacja może pochwalić się wyjsciem z grupy i uczestnictwem w playoffach Smile

P.S. No dzisiaj dajesz Khas na meczu Very Happy Chyba znasz już mapki po tylu rundach Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 października 2007, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podsumowanie powininen zrobić jakiś gracz czyli ty prezes Happy oraz captain Very Happy
;-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 października 2007, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chciałem wszystkim podziekowac za gre i przeprosic wszystkich za wszystko co zle wynikajace z wkurwienia zwlaszcza wczorajszego

Indywidualnie super jechal Hack, także Prezes wg mnie jezdzil wspaniale jeśli wytrenowal. Co do wczorajszego meczu nie jestem z siebie zadowolony, hack niesttey gral na gorszym kompie, a z pozostalych graczy wg mnie wlasnie PRezes najlepiej.

Zawod najwiekszy - Szyna, niesttey STC4 a NC3 w twoim wykonaniu to niebo a ziemia nie wiem co się dzialo.

Ogolnie GG

a i co do slow Morola, ze to najslabszy przeciwnik - hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah hahahahahahhahahah

Norwegia jest po naszej stronie drabinki razem z Rosja najlepsza -.-'

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 października 2007, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wlochy, Francja, Portugalia, Niemcy, Holandia, Szwecja sa slabsze od Norwegii ? :?

wg. mnie nie sa slabsze niektore może sa na podobnym poziomie, ale nei sa slabsze

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 października 2007, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo sadzil już, ze mamy slaba grupe, teraz ze mamy slabego przeciwnika w 1/8 finalu.

mnie to strasznie wkurwia, i już o tym pisalem, jak mor_olo wyslal te pseudo informacje do esports.pl, a oni to jeszcze na stronie napisali, bo skad maja wiedziec, ze on jest taki inny.

do tego z takimi bzdorami demotywujesz niepotrzebnje naszach graczy.

jestem ciekawy, mor_olo, jak sobie wytlumaczasz, ze tak trudno ci było, w ogole się zahwalifikowac do top 5 polskiej repry, która wedlug Ciebie musi być suuuuuuuuuuuper slaba, jak przegrywa tak gladko z ta suuuuuuuuuuuuper slaba norwegia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 października 2007, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie pisalem ze mamy slaba grupe, nie mowilem ze repra jest slaba ani super slaba i nie mowilem ze norwegia jest slaba ani super slaba

EDIT o 1/8 nic nie mowilem zupelnie.

Takimi bzdurami demotywujesz mnie do pisania woogole, aszczerze mowiac to mało kto tam przeczyta newsa, wiekszosc zobaczy tytul i pozniej jak zobaczy turniej na lanie to nie będzie się smiala: "trackmania to w to graja turnieje"

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2007, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale jednak do czesci osob to trafia
grupe mielismy mocna
przeciwnik w playoffach mocny
i zadne tam lepsze trenowanie czy brak kilku graczy nic nie zrobil bo nie byli to gracze dla repry w NC3 kluczowi. tyle

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2007, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
ale jednak do czesci osob to trafia
grupe mielismy mocna
przeciwnik w playoffach mocny
i zadne tam lepsze trenowanie czy brak kilku graczy nic nie zrobil bo nie byli to gracze dla repry w NC3 kluczowi. tyle

Pisalem ze grupa jest slaba ?
pisalem ze norwedzy sa slabi ?
jesteś jednym z nielicznych ktorzy napisali ze norwedzy byli lepsi od was, reszta mowila o slabych kompach, braku graczy, slabym serverze.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak mozna było ze wszystkiego wywnioskowac przeciez, ze Polska poza Rosja nie ma trudnych rywali i ze to przez sprzet brak super graczy itd przegralismy, widocznie niektorzy szukali wymowek prawda jest taka ze dostalismy wpierdol jak się masz 4-14 wiec mysle ze i ty i zeo byscie wiele nie pomogli
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2007, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wnioski każdy wyciaga swoje.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2007, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale tutaj były ewidentne i wypowiedz jednoznaczna
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2007, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko grono twierdzil ze norwedzy byli poprostu lepsi
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?