Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
servery dla lowrankerow
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FU
Jeździ konno


Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 20


PostWysłany: 03 lipca 2006, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba się nie zrozumielismy, ja już swoj cel osiagnalem (poniżej 100 na swiecie, pierwsza 3jka w PL)

teraz potrzeba 10 takich co nabija ostro rankingi i przez to POLSKA jako nacja zyska w notowaniach, ja postaram się utrzymac pozycje (choć jest trudno - wczoraj godzine przed meczem mialem 80, dzisiaj mam 120, a ledwo z pracy wrocilem i mam wyjebane na granie na kompie teraz) a kilku innych powinno się postarac i boostowac nacje :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 03 lipca 2006, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rank nacji jest liczony na podstawie pierwszego 1000, z tego co kiedyś Florent pisal, z tym ze pierwsza 10 liczy się tak samo jak 11-100 i jak 101-1000.
wiec chyab sama pierwsza 10tak wiele nie da tym bardziej, ze u nas tylko 840 osob ma jakiekolwiek punkty...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
FU
Jeździ konno


Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 20


PostWysłany: 03 lipca 2006, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak, z tego co mi wiadomo to sa 3 strefy tak jak wymieniles - z tym ze ostatnia to i tak goscie co ledwo wgrali trakmanie wiec mozna ja pominac poki co w naszym przypadku
liczy się u nas 10tka i 100ka z tym ze 10tka ma tak slabe ranki ze szkoda gadac, a setka to gracze ktorzy zagrali dwie mapy dla punktów i chyba zapomnieli o tej grze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 03 lipca 2006, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gracz nr 100 ma 3470 punktów, wiec nie przesadzaj Wink
zreszta dla mnie pozycja POL w rankingu nacji ma male znaczenie Smile

edit: we Francji na przyklad 100tny ma prawie 14000, wiec widzisz jakie szanse mamy Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?