Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
g3 - pierwsze foty ;P
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 28 października 2007, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Twist napisał:
to było zrobione dla jaj Smile
tez zazdroszcze wygranej ale ja tez wygralem Razz

~Wally


No domyslam się ze to mial być zart Happy
może i wygrales ale to ja mam fote z masterem a ty tylko ze scarym Very Happy



Niech się cieszy chłopak^^ Chyba spełniło się jego największe marzenie z dzieciństwa ;p

_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 28 października 2007, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Boski napisał:
qrwa ale przeciez przekroczylismy tylko o 50km/h ...:/ btw ma ktos pozyczys 100 zl bo musze zaplacic tak zeby się rodzice nie dowiedzieli:D

szopek ci dorzuci Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 28 października 2007, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grono napisał:
Boski napisał:
qrwa ale przeciez przekroczylismy tylko o 50km/h ...:/ btw ma ktos pozyczys 100 zl bo musze zaplacic tak zeby się rodzice nie dowiedzieli:D

szopek ci dorzuci Very Happy


nie ma chuja Very Happy niech nagrody sprzeda już mu mowilem Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 października 2007, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

boski, szopek mi mowil, ze jakiś typ cie za szyje bral z tylu, i mowil "o moj boski". może jego spytaj, czy niechce ci tam dolozyc parę zlotych.
oczywiście on będzie chciał coś za to... Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 28 października 2007, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yeeeehahhahaaaaaaaa Boski wyrwales k**wa dupe roku nie ma bata Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
a policja go zawolala do siebie zeby mu replaya pokazac , pb jakie mial i który local Very Happy i tyllko 2 pkt dostal, slabo jak na boostera ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 28 października 2007, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie jest smieszne:P Ten koleś to 100% gay jutro wrzuce filmik z nim... ja nie wiedzialem co mam zrobić on podchodzi do mnie od tylu jak gram w finale i zaczyna mnie przytulac ... muhahahahahaha masakra chciałem mu przyjebac ale przecie kobity bic nie mozna Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 28 października 2007, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ponoc zostal pobity i ukradli nagrody Neutral
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 28 października 2007, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GG Boski Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 28 października 2007, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już boskiemu reka telefon zastawialem zeby mnie nie filmowal jak się smieje bo nie potrafilem powietrza zlapac Happy Wally tez już wymiekal ostro i się czerwony robil Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 29 października 2007, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa dojechalem ;X zajebisty powrot Mad wielkie thx boski za podrzucenie do Katowic Smile no i od Katowic zaczely się problemy Happy pierw dowiedzialem się ze to nie jest pospieszny do wrocka tylko InterCity (czy jak to tam Razz) i mialem tylko miejsce stojace ;d , ale ch** z tym ;D Najlepsze w Opolu ... Pociag stoi już 15 min , nie iwem co się dzieje , a tu lookam za okno a się napierdalaja xDDD nagle przybiega z 30 policjantow z psami itp Happy no i ch** pociag opozniony o 40 min . A te InterCity zajebiste jest , wszedzie siwo od fajek , na dodatku w kiblu tak za***iscie jebalo zielskiem ze nie mozna było się nawet odlac ;d r0 k**wa podroz mialem być w domu o 00:22 a jestem 1:38 ...


Co to imprezy. za***iscie było Smile trochę chujowa organizacja ale spox Smile pierdolicie o proWarsowie :d Najlepszy był k**wa xdrwal Muhahaha. Mielismy spac w swietlicy w 13 osob , wchodzimy ze scary, surivem , hackiem i wallym a tam k**wa 37 osob i k**wa zonk ;d muhaha

[ Dodano Pon Paź 29, 2007 2:40 am ]
Taa boski mialem farta Razz po pierwsze 2x mi kompa wypierdolilo ... zal. na Vledzie dostawales Wink na Kenye byles lepszy , a o multilapie już nie wspomne . btw. miałeś pilota !;d (lepka ;f )

[ Dodano Pon Paź 29, 2007 2:41 am ]
A co do proWarsowa to kurwaa ten mnie wzial jak jechalem w finale zlapal za ramie i mowi "Holusiu wypierdol w bande"

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 29 października 2007, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"boski kochanie..."
buehue

Wczoraj wieczorem nie mialem weny zeby coś napisac..

Poznalem fajnych ludzi, usmialem się i pojezdzilem. Zobaczyłem na zywo jak pł0 jeżdza.
Fajnie było jak Wally umilił nam oczekiwanie na Kwalifikacje i robil lol mapsy.
Na hot seat napierdalalismy a takie fuksiaste mapki ze n/c

Nie wiem jak xDrwal ale pr0Warsow był mocny...
"I teraz drift" i jedzie 50 na peostej drodze..
Wally'emu wylaczalismy gre zeby se warsow pogral..
Masteł strzeż się masz konkurencje.

co do powrotu to n/c.
Staczamy się z gory 100 ciemno jak w d*pie wbijamy pod gore i się coś swieci.. h0lus zara "gdzie pas gdzie pas" lepek"nie musisz miec"
Ja tam zaczalem szukac a ten siedzial na nim..
Potem z boskiego lalismy czy 1 locala będzie mial i czy replaya pokaza..
Trza było im powiedziec ze ty codziennie jak jedziesz 500 to po 100pkt dostajesz i te 2 to se moga wsadzic ; d

Dobra spadam do szkoly

Jeszcze coś potem napisze

_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 października 2007, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No więc i ja napisze co nieco o tych targach ;-).


Targi roczpocząć się miały o godzinie 11 w sobote, i tak się rozpoczęły.Scary z Surivem, już tam byli i czekali na reszte czyli na wallyego, holusa i mnie.
No więc po spotkaniu w Krakowie, poszliśmy szukać jakiegoś autobusa lub busa:P. Stanęliśmy przed tablicą z napisem Miechów, bo wydawało mi się ze ta tablica coś mi mówiła, ale nie pamietałem czy Miechów jest za Książem czy przed Razz. No więc wsiedliśmy do autobusu, z myślą, że dojedziemy już niedaleko miejsca targów, ale w trakcie przejazdu, strasznie dużo ludzi wysiadło w jednym miejscu. Jako, że zaczeliśmy panikować xDgdzie my to jesteśmy i w ogóle, holus spytał kobitki za nami, czy to już miechów, ona powiedziala tak tak mozecie wysiadac czy coś w tym stylu, no więc wysiedlismy, ale się okazalo, że chyba troszke za wcześnie Very Happy, no więc musieliśmy troszke pochodzic i znaleźć "dworzec" w miechowie Very Happy. Umówiliśmy się ze Scarym ze podjadą po nas i nas wezmą z dworca w miechowie. No więc kiedy już tam doszliśmy, zobaczylismy wspaniałego Golfa Suriva z Scarym, w którym nie były zakręcone głośniki do radia Very Happy, i po przywitaniu wsiedliśmy i ruszyliśmy pelną parą do Ksiąza Wielkiego Smile. Targi odbywały się w szkole z dosyć dużą halą jak na tą miejscowość Razz. Na miejscu było kilku wystawców sprzętu komputerowego, oraz kilku gier. Po kilkunastu minutach rozeznania budynku, weszliśmy do pokoju tzn "prasówka", gdzie było dużo kompów, ale bardzo dziwnych, a to na rzecz tego, że połowa z nich miała udostępnione dyski 100MB Very Happy i nie dało się TMN zainstalować Very Happy. No więc szukaliśmy kilku chociaż kompów, żebysmy chociaż pojezdzili chwilke i przyzwyczaili się do tych kompów.
Jak się okazało, kompy były "boskie" sry Boski za określenie Happy, ale w kompikach było mniej wiecej : Celeron 3,46 Ghz bądź 2,8Ghz, pamiec ram 1 GB, oraz uwaga Karta graficzna Intel Accelerator Family 124 MB !! !! !! Very Happy, każdy z nas jezdzil sobie na najnizszych detalach, z fps mniej wiecej od 13,14 - 32 fps, taka byla norma na najnizszych detalach Smile.

Sobota minęla dosyć szybko, poszliśmy zobaczyć jak grają w COD'a,i od razu mówie, że jak zobaczyliśmy tych chłopków w jednym z pokojów, do którego jak się tylko wchodziło, była temperatura gdzieś 10 st. wyższa, nie dość ze smród niesamowity to jeszcze zamknięte okna, ale chlopakom to nie przeszkadzało ;-).
No więc jak już pisałem o tej sobocie, minęła dosyć szybko Very Happy. Poszliśmy w końcu do zameczku w ksiązu gdzie mielismy spać, wszystko było fajnie, dopóki, gdy się okazało ze mamy spać w 13 osob w pokoju ;-), bylismy trochę zdziwieni, no ale cóż. za chwile dowiedzielismy się, ze spimy w 16 osob, to już troszke nas zszokowalo Very Happy. Ale najlepsze było, gdy weszlismy do tego pokoju i zobaczylismy tak : dość duży pokój, stół konferencyjny ze tak się wyraze Razz, kilkanascie krzeseł, stól bilardowy no i tylko i wylacznie okolo 35-40 osob w pokoju :shock: Very Happy. Można w sumie powiedziec ze nasza ekipa TMN, oraz organizatorzy COD'a, byla najnormalniejszą ekipą w tym pokoju, ale reszta to po prostu nazwijmy zal.pl/ze_sie_urodzili/index.lol. Nie chce nic mowic ale byli troszke nie kumaci, i nienormalni Very Happy. W sumie to było spokojnie do czasu jak nam się zachciało spać, a byla wtedy już godzina kolo 0-1 po polnocy chyba. Do pokoju wszedł perkusista Pan XDrwal, oraz Pan Dziku, którzy grali w bilarda dosyć dlugo, i troszke sen nasz zaklócali, poza tym my nie mielismy zbyt dobrych warunków do spania ;-), ale dalo się przezyć Very Happy. Panowie o których wspomniałem, troszke popili, i w ogóle:D i troszke zaczeli być smieszni. XDrwal nie był taki zły Very Happy, jego wzrok pobijał wszystkich Very Happy, natomiast Pan Dziku, troszke się rozchulał i rzucał kijem do bilarda, troszke narobil niecodziennych fotek, troszke powyklinał, troszke nie dawał spać, i w ogóle... Very Happy . Kiedy tylko wyszedł na kilka minut z pokoju, a byla wtedy może godzina 2.00 to wpadlismy na pomysl, zeby zablokować drzwi szafą, bo inaczej byśmy nie usnęli Very Happy, no a poza tym klucz który nam dali dzialal tylko ze strony zewnetrznej a nie wewnetrznej co było dosyć humorystyczne Very Happy Razz. Do tego zastawilismy jeszcze drzwi stołem do bilarda, i jeszcze jeden gość z COD'a walnąl się na ten stól i spał już do pobudki.

Tak w skrócie można określić nasz wypoczynek w 3 gwiazdkowym hotelu SmileSmileSmile.

Niedziela


W niedziele, jak wstaliśmy poczuliśmy lekki głód, a więc, podjechalismy pod szkołę, i na piechotkę wybraliśmy się do sklepu, zeby coś kupic.
W sklepie, był jedyny bochenek chleba, który był krojony ^^ a ze my noza nie mielismy to musielismy go kupic. Do tego kupilismy jeszcze serki hochland, oraz Suriv kupił sobie jakąś tam paste rybną czy co to było. Takie było nasze sniadanko ktore skonsumowalismy w "prasówce" w szkole.
Byliśmy trochę zmęczeni nocą, no ale musielismy się wziaść do roboty.
Jak się okazalo, ekipa z COD'a przedluzyła sobie baaardzo swoje finały, i do turnieju w TMN moglismy sobie troszke poczekac, bo zamiast zacząć o godzinie 11 to zaczelismy o godzinie 16 Very Happy. W tych godzinach miedzy 11-16 dotarli Boski,Szopuś,Twist i Lepek Very Happy. Przywitalismy ich gorąco Razz Razz Razz, no i zapoznalismy ich z targami Razz.

Zapomniałem dodać jeszcze, ze podczas, nocy z soboty na niedziele, Pan ProWarsow, zostal zawikłany w pewną dziwną sytuację, gdzie podobno dostał wpierdol, od jakiegoś goscia, za to ze mu siostre zgwalcil ^^, ale to było naprawdę bardzo smieszne ogolnie Razz. Postać ProWarsowa jest naprawdę zabawna i ciekawa Very Happy zresztą mogą to tylko wiedzieć ci co tam byli Razz Razz Razz. A co do tych jego uwiklań to mysle ze tylko jaja se robili, alez tego zrobili ładny burdel... COD'a potrącili z nagród na rzecz róznych plotek oraz zniszczen w zameczku Very Happy Very Happy Very Happy bo tego trochę było Razz.


No więc zaraz po zapoznaniu przyjezdnych z miejscem targów, pokazalismy im super kompy na których mielismy grać, i każdy na pewno czul ze wcale te kompy super nie były i ciężko było na nich grać...

No ale rozpoczęlismy turniej, gdzie było baaaardzo ciekawie w sumie Razz, No i oczywiście Pan ProWarsow nie mogl się oprzec rywalizacji z nami Very Happy, i było naprawdę bardzo zabawnie zresztą Boski nagrał ten caly jego przejazd i tutaj wrzuci na pewno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.

Już ktoś pisał wyniki wiec nie będę powtarzal, a nagrody z tego co wiemy, to będą rozsyłane poczta ;-)


Myśle, ze targi mozna zaliczyc do udanych, choć, dużo ludzi nie było za bardzo, widać ze nie za bardzo ciągło miejscowych zeby chociaż na chwile zachaczyc na targi ;-).


Tyle ode mnie mysle, choć jak sobie coś przypomne to oczywiście ze napisze ;-).


Pozdło Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KSZO LepekPL
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Bytom

PostWysłany: 29 października 2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

G3 było SUPER!!!!!!!!!!!! Very Happy Organizacja trochę kulała ale ogólnie było wporzo. Graty dla 4-ki finalistów za super jazde :wink: Boski nie zapomnij umieścić na forum filmik z jazdą Prowarsow. Laughing Szkoda że nikt nie zrobił fotki jak Pro obmacuje hOlUsA i przutula Boskiego!! Laughing




Special thanks:
Prowarsow za: JAZDE DO DUPY I SUPER DRIFT
Boski za: mandat w wysokości 100 PLN i super PB na trasie Książ Wileki-Olkusz
Scary za: organizacje

_________________
† JEDZIEMY DO DUPY †

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 29 października 2007, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taaa k**wa Drift pana pr0 był naprawdę pr0 Very Happy Jedziemy do dupy mauhah
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KSZO LepekPL
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Bytom

PostWysłany: 29 października 2007, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PRO był pewniakiem w tym turnieju Laughing Jego drifty były o 100% lepsze od fanałowej 4-ki. A Ty się hOlO ciesz że Ci PRO miodu z ucha nie wylizał!!
Bo na to się zapowiadało!! Exclamation Laughing Exclamation

_________________
† JEDZIEMY DO DUPY †

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 29 października 2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wy myślicie, że ja to będę czytał wszystko? xd zdjęcia wrzućcie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KSZO LepekPL
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Bytom

PostWysłany: 29 października 2007, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A wie już ktoś kiedy będą nagrody??
I czy będą jakieś nawet dla tych co nie osiągneli zbyt dużo na G3 ale brali udział??

_________________
† JEDZIEMY DO DUPY †

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 października 2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najpierw ProWarsow musi się wyspać Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KSZO LepekPL
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Bytom

PostWysłany: 29 października 2007, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PROWARSOW ŚPI I O BOSKIM ŚNI (tudzież o hOlUsie) Happy
_________________
† JEDZIEMY DO DUPY †

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 29 października 2007, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tao ownage dnia zaliczyl Twist gdy ja on Wally i h0lus poszlismy do sklepiku szkolnego muahauhauhauhauahuah

wchodzi Twist do sklepiku i pokazuje palcem na kremowke >> " poprosze ten sernik " mowi Happy co mu odpowiedziala babka już nie slyszalem bo z Wallym lezelismy na podlodze muahuahauhauhauah k**wa Twist ownage Very Happy pozdro biczasie ;p

a najlepsze jest ze gdy Boski trenil sobie mapki to zawsze podchodzilem do niego i mowilem ;d " Boski wyjebaj w bande no dla Szopusia proszę " nie było momentu w ktorym Boski by niewazne jak za***iscie jechal to zawsze banda banda banda Very HappyVery HappyVery Happy dziekuje :Dmam nadzieje ze to mysl o mnie tak na Ciebie wplywa Very Happy :*:*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?