Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowa wspólna mapa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EnD
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 30
Skąd: stamt?d

PostWysłany: 29 czerwca 2006, 22:37    Temat postu: Nowa wspólna mapa Odpowiedz z cytatem  

Może znowu zrobimy projekt wspólnej mapy - tak jak swego czasu zrobiłto i zapoczątkował nawias?

Kto jest chętny niech się wpisuje - zgłoszenia zbieram do 5 lipca!

Aktualnie zgłoszeni:
    Wally
    BloodLust


W zależności od ilości zgłoszeń, każdy player będzie miał określoną ilość czasu do dyspozycji, czyli czasu, w którym mozna przejechać jego część Smile

jak ktoś widzi same problemy - nie musi uczestniczyć w projekcie. Na koniec ja dodam intro, z informacją kto robił trasę, oraz przed każdym fragmentem, gdzie ktoś inny robił, dodam wyświetlany na ekranie stosowny napis...

Każdy w swoim odcinku może sam sobie zaplanować wzór w mediatrackerze, ja go bez problemu zrobię wedle życzenia.

Na czyje konto? wydaje mi się iż tutaj chodzi o to że zrobimy trasę wspólnie, a nie będziemy robić problemy!

_________________


Ostatnio zmieniony przez EnD dnia 01 lipca 2006, 8:51, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
milczek
Jeździ konno


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 41


PostWysłany: 29 czerwca 2006, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już mam dosyć takich map Razz (Special of Poland)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 czerwca 2006, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias wcale nie był pierwszy Razz To "Special of Poland" stworzone przez polskich graczy klanu CDD (prawie gotowe) było pierwsze. A co do projektu wspólnej mapy to się mogę zgłosić :wink:
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
EnD
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 30
Skąd: stamt?d

PostWysłany: 30 czerwca 2006, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to szukamy chętnych Smile następnie od ilości chętnych przydzielimy każdemu kawałek trasy i maxymalny czas, jaki może brać jego kawałek trasy...

Myślę że znajdą się chętni!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Acegikmortvy
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 172
Skąd: Radom

PostWysłany: 30 czerwca 2006, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najpierw użytkownik A robi kawalek, potem B, potem C... itd. Tak? Jeżeli ma być kopia pomyslu z TMPL (Przypomina on mi BASCO) to lepiej nie. Jeżeli będzie tak jak ja mówię, to musimy jeszcze ustalić na czyje konto mamy je upladować. Musimy ustalić, kto zrobi shota, kto zwaliduje, kto zrobi MT, kto zrobi . . .
_________________
Zdjecia moje na http://acegikmortvy.fotosik.pl/
Moj nick na TMX: Astartoscht
Moj nick na TMNX: Scarlet
Moj nick online w TMN: Remigiusz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 czerwca 2006, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym się chciał zglosic tez! Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
EnD
Jeździ konno


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 30
Skąd: stamt?d

PostWysłany: 30 czerwca 2006, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak ktoś widzi same problemy - nie musi uczestniczyć w projekcie. Na koniec ja dodam intro, z informacją kto robił trasę, oraz przed każdym fragmentem, gdzie ktoś inny robił, dodam wyświetlany na ekranie stosowny napis...

Każdy w swoim odcinku może sam sobie zaplanować wzór w mediatrackerze, ja go bez problemu zrobię wedle życzenia.

Na czyje konto? wydaje mi się iż tutaj chodzi o to że zrobimy trasę wspólnie, a nie będziemy robić problemy!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 30 czerwca 2006, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tez się zglaszam

Validowac będą wszyscy, a wybierze się najlepszy czas

co to takiego screenshota zrobić :+|

_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?