Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Gamebite - TMN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 listopada 2007, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bulet napisał:
PS. ja tak naprawdę tęsknie za czymś takim jak PITMC to był turniej z prawdziwego zdarzenia, kapitalny pomysl na rozgrywki i super wykonanie, w takim czymś mógłbym zagrać reszta to „szyt” :wink:


Co by nie mówić to bulet ma rację. Takiego turnieju jak PITMC w TrackManii jeszcze nie było. Nie chodzi o skalę (bo turniej sponsorowany przez Techland miał więcej chętnych i lepsze nagrody), ale o formę rozgrywek, pasjonującą rywalizację i genialne i innowacyjne rozwiązania zaimplementowane przez Scaryego i Suriva, które spowodowały, że myślę, że możemy śmiało powiedzieć, że PITMC był najlepszym turniejem jaki kiedykolwiek zorganizowano dla TrackManii.

Może już czas na PITMC 2 ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 08 listopada 2007, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 napisał:
Może już czas na PITMC 2 ?

pewnie ze już czas Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 08 listopada 2007, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
SGMateusz napisał:
ja oraz inny gracz Fuhrer też chcemy trochę rozpowszechnić TM, i szykujemy się by zrobić jkaiś projekt o TM na stronę internetową naszego Gim. może jakieś osoby się tym zainteresują.

[ Dodano 08 listopada 2007, 7:54 ]
Jeśli ktoś byłby chętny żeby nam pomóc to byłbym wdzięczny za jakiś krótszy lub dłuższy wmiare możliwości artykuł o tym na czym polega gra co ją charakteryzuje jakie są jej wady a jakie zalety grafika wymagania itp.
jak coś to mój numer gg- 4796944 pozdro


klany typu UR to zadny team,
a to ze en fuhrer w ogole ma swoj nick to musi być kompletnym debilem, nie zna historii czy co?


Fuhrer to mój kumpel z klasy pytałem się go skad on taki nick wytrzasnął powiedział ze nie pamięta w jakiejś grze chyba widział. A co do teamu typu UR to wiadomo że... nie dokończe bo się znowu ktoś przyczepi :wink: :wink: :wink: .

[ Dodano 08 listopada 2007, 8:56 ]
bulet co do moejej osoby to teraz po tym jak zaspamowałem tmpl swoimi beznadziejnymi tematami próbuje się poprawic i zaczac coś robić słusznego i gadać do rzeczy nawet nick już zmieniłem Słowik przestniał istnieć już był zbyt "sławny inaczej". Nie wierzysz w moją poprawe Question Question Very Happy Sad Very Happy Sad

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 08 listopada 2007, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja mysle ze powinnismy lapac każda okazje do promowania naszej sceny... nawet na tej stronie. nasza scena jakby nie patrzec jest mala a na tamta strone na pewno wchodzi ktos kto nigdy nie gral w TMN i popatrzy sobie ze jest jakieś TMN wsrod NFS, PES, FIFA wiec pomysli sobie ze gra pewnie jest fajna i sobie ja sciagnie. I tak pomalu coś zacznie się dziac. trzeba zaczynac od malych rzeczy a nie czekac az stanie się coś ze będziemy na takim topie jak CS

trochę pi***olę smuty bo jestem po 8 tabletkach przeciwbolowych. k**wa już sam nie wiem co tu napisalem a ch**

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 08 listopada 2007, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 napisał:
Co by nie mówić to bulet ma rację.


ło jezu po raz 1 po 13 miesiacach w TMN kto mi przyznał racje Oops

wiadp1 napisał:
Może już czas na PITMC 2 ?


wlasnie mi poleciala slinka....

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 listopada 2007, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystko by było niby fajnie, brzeziku, ALE..

...przeczytaj moje i buleta argumenty wyzej Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 08 listopada 2007, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mnie tam fruwa, czy będzie jakas promocja czy nie, ja gram tylko dla przyjemnosci i na serwerach/turniejach ktore mi się podobaja.

Co do PITMC to jestem jak najbardziej za. Forma jego wyszla od turnieju Verizona, w ktorym tylko kilka osob od nas bralo udzial i którego grywalnosci chyba nic nie przebije.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 listopada 2007, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
2. plus: albo pokazemy, ze jesteśmy tacy biedni, ze wszedzie chodzimy, gdzie nas tylko zawolaja(co na pewno NIE jest promocja dla sceny)

Jak dla mnie to pokazujemy ze jesteśmy zaangazowani i chętni.

Nie bulet nie mam ochoty robić jak najwiecej pucharow, najchetniej to bym tylko grał, ale mam ochote grać a nie mam gdzie to mogę coś sam zoorganizowac.

Co do PITMC: Ja nie mam szans tego zrobić wiec czekam na scarego i suriva, z checia wzialbym w tym udzial Wink

ET może jest dobre ale jest mało "prestizowe" w ogolnym swiecie esportu i z tego co wiem im na tym niezalezy.

JAKUB! POWTARZAM Clanbase i Esl sa mało popularne bo admini maja zero swobody, a na gamebite robia nam wszystko pod reke.

być może plusy sa duze być może male, ale na pewno w ten sposob w jakims stopniu pomozemy scenie. Mozemy czekac na wielka okazje a mozemy sami robić male kroczk i czekać na wielka okazje Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 listopada 2007, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to zajmij ty się tym mor_olo, bo chocby nasza sympatia do innego nie jest wielka, wiem, ze na tej grze się znasz, i zrobisz to z pewna emocja.

poprostu uwazaj, kto tam ma robić co, wiec ludzie ktozi wiedza o co chodzi z te gra, a nie ze szukac chętnych na forumie.

wez takiego holusa, freda, dertyego na artykuly.

ja tam ci zycze zeby wyszlo, ale wetpie, ze tak się stanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 listopada 2007, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko zeby cokolwiek mor_olo mogl zrobić to nie obedzie się raczej bez naszej pomocy tak sadze. Chodzi mi o GB. tam jeśli to ma funkocjonwac w jakims pokaznym stopniu, regularne ligi turnieje zarejestrowane klany to mor_olo sam nic nie zrobi niestety. My musimy chciec \, to mozne wspolna praca coś osiagniemy. Takie jest moje zdanie. Za pewne uslysze komenty ze krotko jestem na scenie itd. Pewnie macie racje. Ale mowie w danym temacie który sledze od poczatku tak jak GB. Mysle ze warto "powalczyc" tam troszke Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 listopada 2007, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poki co dzięki temu tematowi udalo się znalezc pro newsmana i calkiem ładnie wypadamy w tej ankiecie(co ze wzgledu na "zainteresowanie nowym" dostrzegaja różne osoby zwiazane z lanami i turniejami). Tak wiec nawet jak nic nie powstanie to zawsze jakiś plusik jest.

Jak to mi kiedyś powiedzial Jakub "kłamstwo nie popłaca" odpowiem "praca popłaca" Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 08 listopada 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W d*pie z takimi turniejami. Tez mi organizacja: "dam wam mapki, wy się na mecze sami umawiajcie, wyniki mi podajcie, a ja se wkleje na strone". k**wa, ze oni nie moga czegoś atrakcyjniejszego zrobić. (dotyczy to roznych durnych lig)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 listopada 2007, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz Khas pomysł, masz możliwości by go zrealizować?
DAWAJ!
Ja z chęcia zagram:)

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 08 listopada 2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sa od tego ludzie, a przynajmniej powinni być, zeby zwykly gracz nie musial się o organizacje martwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 listopada 2007, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurcze jestem w sumie nowy i turniej przeze mnie zoorganizowany nie bylby pro... ale chetnie moglbym poasystowac (pomoc) komus kto się na tym zna zeby w przyszlosci moc się tym zajac. Mysle ze po praktyce z najlepszymi dalbym rade Wink a pro newsman ? kogo bo chyba nie wysledzilem dokadnie w topicu ? :>

P.S. Noi oczywiście dobrze by było gdyby każdy oddal glos w tej ankiecie. bo ankieta "trochę" jeszcze potrwa, wiec im wiecej vote na TMN tym lepiej mimo wszystko dla nas Wink Bo zgodze się ze powinnismy lapac nadazajace się okazje promocji:)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 listopada 2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gawron. napisał:
Sa od tego ludzie, a przynajmniej powinni być, zeby zwykly gracz nie musial się o organizacje martwic.

Chciałbym nie martwić się o możliwość rywalizacji Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 listopada 2007, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

musimy się sprezyc z ankieta bo gonia nas troszke... 38% na tmn potem pes... 10% mniej... do Dziela !

FIFA 08 (18.19%)
PES 8 (31.82%)
NFS (9.1%)
TrackMania (36.37%)
Inne (4.55%)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 listopada 2007, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FIFA 08 - 18.75% - 18
PES 8 - 35.42% - 34
NFS - 10.42% - 10
TrackMania - 27.09% - 26

Chyba ludzie z Pesa tez dali info na swoje forum ;P

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 09 listopada 2007, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k.... wyprzedzil nas pes... :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 09 listopada 2007, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zarejestrowalem się, dolaczylem do teamu i oczywiście zaglosowalem. Na TM oczywiście Smile może coś z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?