Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trackmania United na PGA by HSTV & Bank Zachodni WBK
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 17 listopada 2007, 0:48    Temat postu: Trackmania United na PGA by HSTV & Bank Zachodni WBK Odpowiedz z cytatem  

Hej.

Mimo iż część z Was zapewne wie już o naszej i banku BZ WBK inicjatywie z newsa na www.digitalarena.pl czy www.esports.pl, postanowiłem jednak przypomnieć się tutaj Smile Tradycyjnie (już od roku!) na imprezach komputerowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie ekipa Headshot Media zaprasza Was na turniej w Trackmanię.

Tym razem turniej jest realizowany przy współpracy z BZ WBK. Jest to nasz bodajże szósty (po Poznań Game Arena 2007, Lan4Fun z IQ Publishing, ESWC z Airwaves, WSTI Tower Arena i HLC z Techlandem i Logitechem) turniej realizowany na tej platformie, drugi raz na tytule Trackmania United.

Miałem nadzieję że uda mi się wysłać wraz z grami za turniej w niedzielę na HLC zaproszenia dla graczy, niestety informacje z MTP wyszły nieco za późno Sad

Ok, przejdźmy do konkretów. Sama formuła turnieju - co może nieco zasmucić scenowych wyjadaczy ale z pewnością wpłynie pozytywnie na scenę jako-taką - będzie miał charakter promocyjny gry. Rozgrywki w sobotę i niedzielę będą podzielone na kilkanaście niezależnych od siebie rozgrywek, każda zaczyna się i kończy o pełnej godzinie.

Przykład turnieju o godzinie 12:00

12:00-12:15 - wyścig 6 osób ze sobą. 1 miejsce: 300 zł. 2 miejsce wybiera sobie nagrodę z puli: torba sportowa BZ WBK, plecak BZ WBK, stalowe pióro kulkowe BZ WBK, elegancka latarka BZ WBK, scyzoryk BZ WBK. Trzecia osoba z tego co pozostanie. I tak do szóstej. Każdy z uczestników turnieju otrzyma koszulkę BZ WBK.

12:15 - 13:00 Freeplaye. Każda osoba zgarnia smyczkę BZ WBK. Rotacja co 10-12 minut.

I od nowa, tak co godzinę. Prawdopodobnie razem odbędzie się 15-16 turniejów, co daje pulę nagród 4500-4800zł w gotówce lub na kartach WBK które otrzymają gracze, oraz mnóstwo gadżetów brandowanych logiem banku Smile

Wyjątkiem będzie przedział 11:00-12:00 w sobotę oraz 10:00 - 11:00 w niedzielę w których to godzinach odbędzie się tylko seria freeplay.

Więcej informacji na temat map, zasad turnieju, regulaminu, (itd... Wink ) zamieścimy wkrótce:) Mam nadzieję że turnieje realizowane przez nas i współorganizatorów pomogą w rozwoju sceny. Ku chwale Trackmanii! Smile

Wszelkie pytania zamieszczajcie tutaj, postaram się w miarę bycia online na nie odpowiadać.

Pozdrawiam,
Konrad Markowski, HSTV.pl
k.markowski@headshot.pl

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2007, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet ciekawa idea. Postarajcie się jednak, żeby przynajmniej te główne turnieje odbywały się w trybie ROUNDS. Rywalizacja 6 graczy w trybie ROUNDS może być bardzo interesująca i pasjonująca.

Ale super, że tak się nagażujecie w TM. Teraz turnieje TM są praktycznie na większości Lan Party i to cieszy. Myślę, że tutaj szczególne gratulacje należą się mor_olo, który tak walczył o to, żeby w TM zaangażować Headshot oraz Raku, który tak ładnie i dowcipnie prowadzi wszystkie rozgrywki. Oto przykład:

R - Raku
W - Wiadp1

Impreza: Heyah Logitech Cybersports czy jakoś tak Smile

W: To kiedy kolejna runda eliminacji ?
R: Za chwilę, ale ty nie grasz.
W: No, ale ja już nie jestem w radiu extreme
R: No dobra to możesz grać
W: A rozpatrzyliście już moją aplikację do Headshot, bo do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi ?
R: Co się dziwisz, widocznie zobaczyli w CV jakie błędy popełniłeś w swoim życiu.

Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 17 listopada 2007, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Kto może zagrać w turnieju: osoby, które dostaną się do komputerów


aha Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 17 listopada 2007, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak ale rundy nie będą mialy typu "turnieju masówkowego", a na tym zalezy WBK w turniejach otwartych.
Osobiscie to 5h w pociagu, 50zl za bilety, 15 min gry i by może 300zl wygrane nie zacheca mnie do przyjazdu, gdybym mieszkal w poznaniu to na 100% bym poszedl Smile.

A tak to zobacze jak to się okolo turniejowo rozlozy, pogadam z ludźmi ktorzy mieliby tam się pojawic a chcialbym ich poznac i może pojade.

Miejmy nadzieje ze to na promocje gry jakos wplynie Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 17 listopada 2007, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja stracilem chec na granie i wybiore się na zlot scrappa, pga sobie daruje. bo i daleko i termin mi srednio pasujacy, a szkoda
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 listopada 2007, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo przyjedz, bo dawno Ciebie już nie przytulalem, i brak mi tego jakos.
co ci tam bilet za 50 zlotych, jak masz moje przytulenie za darmo?

zawsze jak z poznania wracalem, nie daleko od dworca był taki fajny hotel, 50m od targow.

coś tam z vipkiem (ta dupka z hstv, i admin szanowny serwerow hstv w trackmanii) gadalismy na teamspeaku, ze se wezmiemy pokoj 2 osobowy, i będziemy się zachowywac jak prawdziwe vipy. mam nadzieje ze propozycja jeszcze stoi...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 17 listopada 2007, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na jakich envach to się odbedzie? Cała akcja toczyć się będzie na tmu - zatem macie do wyboru 7środowisk...
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 17 listopada 2007, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
W: To kiedy kolejna runda eliminacji ?
R: Za chwilę, ale ty nie grasz.
W: No, ale ja już nie jestem w radiu extreme
R: No dobra to możesz grać
W: A rozpatrzyliście już moją aplikację do Headshot, bo do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi ?
R: Co się dziwisz, widocznie zobaczyli w CV jakie błędy popełniłeś w swoim życiu.


Ok, zrozumiałem przekaz - spytam się chłopaków z rekrutacji dlaczego Ci nie odpowiedzieli. Niemniej mroczna przyszłość nic do tego nie ma, z takim np. Esse się świetnie dogadujemy Smile

Cytat:
A tak to zobacze jak to się okolo turniejowo rozlozy, pogadam z ludźmi ktorzy mieliby tam się pojawic a chcialbym ich poznac i może pojade.

Dokładnie tak - ponieważ turniej nagrodami jako-takimi raczej nie przyciągnie scenowiczów, aczkolwiek pula sama w sobie jest całkiem całkiem, mam cichą nadzieję że przynajmniej będzie to jakiś zlot sceny 4funowy - ot, żeby się zobaczyć, zintegrować. Ciekawych miejscówek wokół mnóstwo, paintball, mnóśtwo turniejów i takie tam Smile

Cytat:
coś tam z vipkiem (ta dupka z hstv, i admin szanowny serwerow hstv w trackmanii) gadalismy na teamspeaku, ze se wezmiemy pokoj 2 osobowy, i będziemy się zachowywac jak prawdziwe vipy. mam nadzieje ze propozycja jeszcze stoi...

Ojj obawiam się że może być nieaktualna bo z tego co wiem to Vip z dwoma innymi typami ma spać ze mną w domku (camping Malta) Razz No ale może mam nieaktualne informacje Smile

Cytat:
na jakich envach to się odbedzie? Cała akcja toczyć się będzie na tmu - zatem macie do wyboru 7środowisk...

Regulamin i wstępne informacje na temat turnieju będę znał w poniedziałek lub wtorek - ludzie z pionu marketingu w wbk w weekendy mają wolne Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 listopada 2007, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, to szukam druga osobe na przespanie się w luksusowym hotelu intercontinental czy jak on się tam nazywa.

może scrappler?

walliemu bym nawet zaplacil za to, ale on k**wa nie chce...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 17 listopada 2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dżakub - kliknij do mnie do pogadamy.

A co do mor_olo :
To Turniej TM jest turniejem dodatkowym, nei jedziesz na sale 5x5 z 6 komputerami i do wygrania jest jakieś tam "duperele". Zobacz ze jedziesz na targi, a nuż uda ci się wygrać coś innego , lub zobaczyć jak to tam jest... ESWC to nie to samo co PGA. A co to tego - to ja jadę 5 godzin pociągiem ze ślaska ;p wiec ty masz krócej Smile

Pozdro600 ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 17 listopada 2007, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Będę na 1000%. W końcu to tylko 15 minut tramwajem w linii prostej Very Happy
Z chęcią bym się z Tobą Jakubie przespał w tym hotelu 4 fun. Ale będę z moją laską to raz, a dwa idziemy na impreze o 20. Koncert Velvet w Tubie. Więc zawsze możesz iść z nami na koncert.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 17 listopada 2007, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to w takim razie nie będzie mnie chyba na tej imprezie ): 10h jazdy pociągiem to męczarnia a dla 300zł się nie poświęce Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 17 listopada 2007, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lokash skad ta pewność ze bys zgarnal 300 zł ? przyjechalbys po scyzoryk Happy

Ja jeszcze nie wiem, ale gdybym był to na pewno z kobieta, zobacze jak będzie, co będzie to będzie, nagrody swoja droga ale ... TMU ? Happy to się tylko rymuje z ... tfuuu

jka będzie brzerz to na 70% będę Very Happy

pozdro

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 17 listopada 2007, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a może jedna osoba grać parę razy? Razz bax nie mam zadnej pewności, chodzi mi o to że nie chce mi się i nie opłacałoby mi się nawet gdybym miał wygrac...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 17 listopada 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w poniedziałek dowiem się czy będę jechac piczko :p.. szanse na to ze pojade sa duze wiec luzik ^^
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 18 listopada 2007, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
a może jedna osoba grać parę razy? Razz bax nie mam zadnej pewności, chodzi mi o to że nie chce mi się i nie opłacałoby mi się nawet gdybym miał wygrac...


Niestety, jedna osoba będzie mogła wziąć udział tylko jeden raz w turnieju. Plus natomiast jest taki że w turnieju będzie mógł wziąć udział każdy, nie będzie żadnych onlineowych zapisów, jedynym warunkiem będzie odbycie krótkiej rozmowy z jedną z uroczych hostess banku WBK - ot, minutka czy dwie wymiany zdań z uroczymi paniami ubranymi na zielono a potem wsiadamy w wirtualny bolid i zgarniamy nagrody:)

Jednocześnie chciał bym podziękować za wszystkie sugestie czy słowa konstruktywnej krytyki które otrzymaliśmy po turnieju na HLC na maila - na ile na PGA to możliwe postaramy się do nich zastosować Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 19 listopada 2007, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i stalo się kurwiszony!!!
jadę k**wa DO POZNANIA!!!!!!!!!!
ale zachlejemy pale mendy wy jedne Very Happy

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 listopada 2007, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa brzerz, u mnie moga być problemy.
w sobote mam kursy przygotowujace nas na semestr w polsce.

musze się dowiedziec, czy udzial jest obowiazkujacy.
wiecej na gg.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 19 listopada 2007, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czyli jak pga koliduje ze zltoem scrappa bo już nie wiem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 19 listopada 2007, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to kto tam w końcu będzie?
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?