Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TMU na Poznań Game Arena 24-25 Listopada !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 24 listopada 2007, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Czy ja wiem każdy z was nie znał.


w sensie że turniej będzie grany na bay

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 24 listopada 2007, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A widzicie ja też 3 stówki jestem do przodu ;p
tak samo jak i fred, brzerz na spółe z h0usem ;p
@Vizz
moje czasy:
kfali: 41:56 Finał: 40:98 ;D

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 listopada 2007, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

będą jakieś foty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 24 listopada 2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmm ja tam nie widziałem żeby ktoś robił...może później jak już się spili ;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 25 listopada 2007, 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

loony strasznie cichy był ;f
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 25 listopada 2007, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopie nie narzekaj ;p Jeszcze mnie dobrze nie znasz. A poza tym widzieliśmy się może z 1,5 godziny ;d Musiałem się szybko zwinąć (z powodu kolegi) i mam nauczke, żeby samemu jeździć.... no coż zobaczymy następnym razem i wtedy osądzisz czy jestem cichy ok? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 25 listopada 2007, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tylko zdążyłem się przywitać z fredem i loonym i też musiał spadać z powodu kolegów Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 25 listopada 2007, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja też byłem jechałem z Fredem Holusem i Brzerzem, 5 byłem na freeplayu 53:59 na finale 52:35 zrąbana trochę mapka była no ale co tam plecak WBK mam, a koszulki mogli PGA dac a nie jakieś wbk ku***, a dziś nie jadę bo nie chce mi się tam łazic samemu.
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 25 listopada 2007, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja Cię Mateusz nie kojarzę.. Czemu się nie przedstawiłeś?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 25 listopada 2007, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja jestem Słowik cały dzień tam od rana siedziałem, musze powiedzieć że byłem pewny iż brzerz jest większy ale wcale nie jest taki duży Very Happy Very Happy
gralem w drugi freeplayu o 11:20 i w pierwszym finale o 12:10 około.
Tak myślałem zeby Ciebie zczaić ale nie wiem jak wyglądasz brzerza i holusa poznałem odrazu a z fredem gadałem tyle ze ja wiedziałem że to fred z GT a on nie wiedział ze ja Słowik z Ed miałem do niego 39 setnych jechałem na około pół sekundy nizej na 3 zcas i zawsze na porąbanym zakręcie w środkowej sekcji wyrąbalem bo był poślizg taki że zawsze w bande albo za bande a jak to jechać zczaiłem się 2 minuty przed końce ale to już było za późno zeby swój czas poprawił. Jednak dziś może też będę ale później około 15-16 na trochę w coś pograć z kumplem z K&D Fuhrerem ale nie na 100%

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 25 listopada 2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Po przejrzeniu regulaminu stwierdzam, ze to jeden wielki SHIT.



Cytat:
BTW. Nie o 300zl, tylko o jakieś gowniane doladowanie warte 300zl.

W praktyce o 300zł. Żeby wypłacić pieniądze z karty którą otrzymasz nie musisz posiadać/zakładać konta w banku - jest to karta prepaidowa. Idziesz do jakiejkolwiek placówki banku WBK, aktywują Ci na miejscu kartę (nie musisz podpisywać jakichkolwiek umów, papierów zobowiązujących się do prowadzenia konta czy czegokolwiek innego - ot, pełen luksus:) ) i możesz wypłacić pieniądze w dowolnym bankomacie obsługiwanym przez WBK. Kartę jeśli chcesz możesz później doładować w banku - ot, jak prepaid w telefonie Smile

Cytat:
Druga informacja to taka żę swoich urządzeń podłączyć nie można. Ponoć ludzie z WBK uznali ze to nie sprawiedliwe.

Skomentuje to krótko: Uczciwym byłoby dać 22 piłkarzom buty tylko o r. 43 ? Czy może faworyzuje to niektórych?

Stanowisko organizatorów ze strony WBK jest zupełnie inne, i moim zdaniem mają trochę racji. Turniej z założenia ma mieć charakter masowy. Brak możliwości podłączenia pada (etc.) nieco zwiększa szanse osób z poza tego forum na korzyść graczy początkujących. Wczoraj - co prawda był to nieprawdopodobny fart - gość który grał w TM pierwszy raz zgarnął 300zł - po prostu "niefortunnie" stracił przed metą panowanie nad "kierownicą" i w iście bezkompromisowym stylu Very Happy

Cytat:
niechce przesadzac, ale tak jakos nie robi się z CS, WC3 itp.
swojego pada czy tasty nie mozna podlaczyc, pfff.

Jeśli masz jakieś inne, lepsze i możliwe do zrealizowania pomysły to je napisz:) Moim zdaniem turniej z pewnością pozytywnie odbije się na scenie. Do końca dnia weźmie w nim udział około 300 osób, większość z Trackmanią nie miała jak dotąd żadnego kontaktu a pudełka Trackmanii które położyliśmy na komputerach (aż dziw że jeszcze żadne nie zginęły) cieszą się dużym zainteresowaniem - tj. ludzie pytają gdzie można grę kupić, sprawdzają wymagania etc. Smile

Cytat:
ogólnie organizacja pga w tym roku średnio mi się podobała

Mówisz o organizacji PGA jako takiego czy organizacji Trackmanii by WBK? Generalnie wszystkie w miarę konstruktywne słowa krytyki lub sugestie "co zmienić na następnym lanie/turnieju online" są mile widziane Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 25 listopada 2007, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodziło mi o organizacje pga, co do turnieju trackmanii to żadnych zastrzeżeń nie mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 listopada 2007, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja jako wielki + dam to ze się pojawilo inne jakieś srodowisko, bo to jednak tez pokazuje ze ta gra to nie formulka jadaca po stadionie.
szkoda ze tylko 1 env ale zawsze dobrze
2. szkoda ze TA Sad ale jeśli chodzi o to ze każdy może przyjsc i zgarnac nagrode, nie ma finalu ani nic to dobrze z jednej strony, bo chociaż się jakos oswoja niektorzy z t agra, jedynie zle z punktu widzenia widowiskowosci Razz
i czekam az będą kiedyś kwalifikacje online do porzadnego turnieju tm

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 25 listopada 2007, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
2. szkoda ze TA ale jeśli chodzi o to ze każdy może przyjsc i zgarnac nagrode, nie ma finalu ani nic to dobrze z jednej strony, bo chociaż się jakos oswoja niektorzy z t agra, jedynie zle z punktu widzenia widowiskowosci


Zgadza się. Tak naprawdę cały bajer polega na tym że znacznie łatwiej - zarówno od strony organizacyjnej, marketingowej jak i "finansowej" (tzn. mam tu na myśli sponsorów na nagrody) zorganizować turniej dla amatorów - czyli masówkę. Inna sprawa że wydaje mi się że organizatorzy PGA woleli by turniej masowy niż zamknięty dla pro graczy na targach.

Nie ukrywam że mam taką cichą nadzieję że uda nam się któregoś zimowego wieczora (lub wieczorów?) zorganizować jakiś turniej onlineowy ukierunkowany na profesjonalnych graczy, ot, żeby było bardziej klimatycznie. Podsumowywując, myślę że jeśli uda nam się zyskać pomoc jednej czy dwóch osób doświadczonych w organizacji turniejów onlineowych w Trackmanię i uzyskamy pomoc od jakiś firm które mogły by nas wesprzeć nagrodami na turniej (niekoniecznie finansowa, ale też nie gierki od któregoś z dystrybutorów - nie wiem, jakiś sprzęt?) , to mam nadzieję że przy okazji wystartowania z nową stroną Headshotu uda nam się zorganizować coś fajnego Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 25 listopada 2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawet fajny byłby taki online turniej Razz Razz Razz
Konrad jak tam hostessy z WBK Laughing Laughing nigdy nie zapomne tego twojego tłumaczenia jak opowiadałeś mi gdzie się zapisać i połowa wypowiedzi dotyczyła tego ze dowiem się u hosstes, fajnych hosstes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

[ Dodano 25 listopada 2007, 16:35 ]
Dla tych co grali pierwszy raz dobre było to że wchodziła kwestia szczęścia czy zagrasz z równymi sobie czy z jakimiś znanymi sceny TM ja miałęm takiego pecha że pojechałem w drugich kwali miałem 2 czas ogólnie za Fredem poszedłem się przejść przychodze patrze a tam brzerz z holusem jadą, twedy to już mogłme pomarzyć o wygranej Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad mogłme przyjść później Laughing Laughing Laughing

[ Dodano 25 listopada 2007, 17:14 ]
Tutaj kilka moich prywatnych fotek z PGA, słaba jakość bo robione telefonem.



F1 Kubicy



Fatal1ty podczas wywiadu z hstv niestety zapomniałem ująć reportera Very Happy



Podczas gry w Quake IV z prawej ja z lewej mój kumpel Filord



Ja z piękną hostessą Razz Razz



hmmm... kogoś mi to przypomina Laughing Laughing Laughing Laughing



Próbowałem Wiedźmina wykastrować no ale... prawdziwy chłop z jajami nie dąło rady. Smile Smile Smile

No i to by było na tyle za dużo fotek nie robiłem, no i nie pomyślałęm np o takich z brzerzem holusem czy innymi ze sceny, na pewno za rok porobie dużo fajniejsze foty niż te wyżej pozdro Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 25 listopada 2007, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pfff ... ssij star :p ogolnie pr0 jest Razz. Gdybys wiedzial co się dzialo w pokoju star Very Happy . Brzerz już wiecej nie je McChickena Very Happy Very Happy muhahaha ... Przez niego musialo być caly czas okno otwarte :d mjhahahahaha ;D. Fajnie było Smile . Co prawda z Fredem trochę dojebalismy ,ale myslalem ze to zajmie z godzinke tylko Razz .
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 25 listopada 2007, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podsumowując...o w pyte! Happy dopiero teraz zebralem się na napisanie tego posta... mam zero mocy. Oglonie rzecz biorąć wszystko jest ok. Z każdym takim spotkaniem utwierdzam się w przekonaniu, że na tym forum jest naprawqde wiele pozytywnych ludzi.
Co do turnieju - już nie będę pisać, ze jestem zawiedziony ze było jak było....jakby jeszcze dali jakąś konkretna mape...a tu jakiś niedoruchany speedtrack z 3 zakrętami Happy śmiech na sali. Ale nie było źle. Miejmy nadzieje, że następne nie powtórzą takich błędów.

nom Holo dojebalismy....CZERWONKA RLZZ xDDDDD

buzi dla Brzerza - dopiero w pokoju pokazał, jak silne ma wargi. Cool

PS. SGMateusz - man! - ja Ciebie 1 raz w zyciu widze Happy mehehehe ale spox. Fanie było.....;P

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 25 listopada 2007, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

opssss to czyżby wtopa wiem ze podczas odbierania nagrób po 1 finale gadałem z kimś z GT wziął mi pióro zsprzed nosa Razz Razz Razz Razz
Zapomniałem o nick spytać wiem ze jego chyba tata też grał i był przed nim mueheheh, no właśnie ale spox najważneijsze ze fajnie było

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 25 listopada 2007, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pompa w ch**. Szkoda że tak mało biczasowych osób było. I Fred z Holusiem zagineli w akcji na caly dzień :f k**wa macie za to mistrza, jebie się z tego do dzisiaj
Very Happy Happy

[ Dodano 25 listopada 2007, 18:18 ]
A tak w ogole. To zdjęcie Mateusza z hostessą wymiata buehehehehehe.
I to nie sprawiedliwe ze zajelem 3 miejsce. Wszystko przez Vipa. Uspokajal mnie przed komputerem, bo mi nowe srodowisko nie podpasiło. I w pewnym momencie mu się krzeslo poskladalo i pierdolnal na ziemie. To było cudowne xDDDDDDDDDDDDD

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 listopada 2007, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

+ 300 zł do przodu^^
+ hostessy z hama(te co mat ma z nia zdjecie) naprawdę podziw dla pań ^^

- Mi osobiscie targi się nie podobaly bo niby tyle stanowisk a zeby się dopchac to 20min w kolejce Neutral
- Ludzi tych co mialem to tez nie spotkałem Neutral

Mam nadzieje ze na eswc będą eliminacje do tm i po wielu doswiadczeniach hs zrobi nam super gierke Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?