Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 01 grudnia 2007, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

doofypl napisał:
mi np sobota/niedziela nigdy nie pasuje ;/

co do tego ze pl5 bedze kontynuacja pl4 to kompletna bzdura!
to tak jakby od 1930roku (pierwsze mistrzostwa pilki noznej) nie było kwalifikacji na kolejne lata do turnieju...
ja bylbym za tym zeby np top3 weszlo bez kwali do 1ligi... ale tylko top3

doofy jakbys nie wiedzial to w kazdej lidze jest tak za jak ktos spadnie do 2ligi to tam gra a nie gra sobie kwali zeby znowu być w 1lidze

rozumiem ze tak piszesz bo FM będzie gralo w 2lidze ale to było decyzja waszego cl ze się wycofujecie wiec teraz sobie pogracie ze slabszymi klanami Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 01 grudnia 2007, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

00:27)
no wlasnie cobham, i temu to beznadziejne banowanie 3 graczy z repry za nic ze strony misiego atakuje. nikt nie był obrazony, wszystko było spoko, a to cwaniatstwo niestety tak samo jak ty nie nawidze, i temu tak reaguje na misiego.
napisz to proszę w moim imieniu na topic tm5
(00:2Cool
i dopisz: "bardzo madre to jest jest atakowac czlowieka, który przez ban nie ma mozliwosci się bronic"

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 01 grudnia 2007, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przez was teraz misi się nie wchodzi na serwery bo boi się w dupe dostac Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 01 grudnia 2007, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobicie co chcecie. Lecz ja uwazam, ze ten podzial na ligi był trochę..nietrafiony.
Po pierwsze, graja tam slabsze druzyny, nie moga posmakowac tego co dzieje się w 1 lidze. być może było to dobre, ale moim zdaniem kontynuowanie jest bez sensu. Powiedzmy, ze w 2 lidze w PL4 gralo 8 drużyn.
już teraz, nie ma 2F2F, SMD, IRx, GTW. Wiec zostaly chyba tylko 4 druzyny, ktore przetrwaly. I jeżeli jest jakiś nowy klan na scenie, jest dobry i zasluguje na 1 lige, to co do 2 pojdzie? Osobiscie jeżeli już maja być ligi, to jestem za nowymi kwalifikacjami. Fakt, w PL3 było mało teamów i nie trzeba było tego dzielic na ligi, w PL4 było już wiecej.. Co do godz. regulaminowej, jestem coś ok. 19 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

liga to liga, jestem za kontynuacja zasad i pory - Niedziela 20:00 albo w poniedziałek o 20:00 (bardzo mi przypadl do gustu ten termin z STC4 Smile)
Ksyksu jeśli bys się interesowal to "2 ligowe" druzyny z tmpl graja w sod league a tam jest 8 drużyn
No coz FM się rozwalilo przed koncem PL4, wiec wg. zasad powinni spasc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja sadze ze jeśli wszystkie teamy ktore graly w pl4 potwierdza swoj udzial w pl5, to powinno być bez kwali. 2 z drugiej awans do 1, 2 ostatnie z 1 spadek do drugiej i po klopocie. Reszta w 2 lidze. Chyba ze będzie bardzo nie wyrownana liczba zespolow np. 1 liga -8 , 2 liga - 12 to wtedy trzeba by pomyslec nad kwalifikacjami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na gre wśród elity trzeba zasłuzyc!
- konsekwencja gry a nie ze co 4 tyg drużyna się rozpada
- doswiadczeniem
- umiejetnosciami

Zebyscie byli pewni jak ja to widze to napisze :
1Liga :
PS, POL, XP, GT, FM, PZ(awans), R7 (awans), RBF (najwyzej postawiona drużyna 2 ligi wchodzi za BVG)
2 Liga:
FBN, KD, 2F2F, SOD, GTW, SMD
(nie wiem kto z nich odszedł)

@ Doofy to nie sa mistrzostwa to jest liga. Czyż w kazdej lidze nie trzeba startowac od najnizszej klasy rozgrywkowej ? Wink


Tak ogolnie to widze ze każdy ma inne zdanie.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FBN, SMD,2f2f,GTW, nie istnieje
ale za to sa TCW , P4G, SM, i wiele innych

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko czy to "wiele" będzie regularnie grać i się nie rozpadnie ? ze w czasie PL stwierdza ze im nie idzie i zrezygnuja ? bo to byloby bez sensu Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tego się niestety nie da przewidzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm ja jestem za nowymi kwalifikacjami bo się wiele pozmieniało i to już nie będzie kontynuacja PL4 . Najlepsze zasady były w PL2, tam nikt się nie kłócił tylko były kontrowersje ws. meczu o 3 miejsce EP vs K&D. Ale to szybko się wyjasniło. Scena się tez zmieniła i ci co są nowi na TMPL(patrz od IV-V.07) nie byli swiadkami PL2, tak więc ja jestem za zasadami PL2 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
seboes
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 113


PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kwalifikacje dla wszystkich bylyby trochce nie fair w stosunku do 1ligowcow z pl4 , ale będą chyba konieczne po bardzo dużo teamów się rozpadlo .
_________________
W SWIETOKRZYSKIM TYLKO KSZO!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wizzard®
Jeździ konno


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 50
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no az musze się wlaczyc do debaty bo mi się w kotle gotuje, bo niektorym osobnikom chyba się coś pomylilo...

co to za gadanie (kwalifikacje do pierwszej ligi... jakim prawem), Ci ludzie, ktorzy grali w pierwszej lidze (i się utrzymali) zasluzyli sobie na to, graja już kilka lat w te klocki i szczerze mowiac ja bym się wstydzil na miejscu niektorych osob... mor_olo, Bad Olo, Bax i wielu innych ktorzy w rozny sposob zasluzyli się na scenie tmn, to sa zawodnicy ze starzem z czolowych polskich teamów, z wielkimi osiagnieciami... to zaszczyt, ze mozecie z nimi rozmawiac a co dopiero jeździć!!

To jest tak jakby, gornik zabrze, lub odra wodzislaw mieli zagrac w lidze mistrzow...

kwali?? jakie kwali?? do 1 ligi?? z jakiej racji??

na to trzeba sobie zasluzyc, a nie miec teraz pretensje... trzeba było się przylozyc do PL4 to niektorzy byli by teraz w 1 lidze

1 liga jak sama nazwa wskazuje to liga teamów top8 polskiej sceny, nie przypadkowych konikow



Kontynuujcie zalozenia PL4 i koniec (zawsze znajdzie się ktos do narzekania) inaczej wszystkie zalozenia z poprzedniej edycji padna...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za systemem takim jak był w PL2 nie jestem w żadnym stopniu, dąże do tego żeby mecze były na równym poziomie, a tak to niestety nie będą.

Muszą to być ligi poziomowe.
Zastanawiam się tylko nad kwalifikacjami, bo faktycznie wiele się zmienia.
Mysle ze nalezy nagrodzic druzyny TOP 3, a reszta powinna startowac w kwalifikacjach, wtedy będziemy mieli pewność wyrownanego poziomu.

Przy okazji powiem zeby mapperzy szykowali mapy Wink

EDIT: Żeś wybrał moment do napisania WIzz ^^
Też tak myslalem, ale wiemy ze zawodnicy zmienaja druzyny jak rekawiczki i po prostu to nie będzie mialo odzwierciedlenia w poziomie.
Dązymy do przyjemnosci rywalizacji.

Uznajmy może jednak że to nie będzie kontynuacja , a jedynie kolejna edycja.

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 01 grudnia 2007, 11:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Na gre wśród elity trzeba zasłuzyc!
- konsekwencja gry a nie ze co 4 tyg drużyna się rozpada
- doswiadczeniem
- umiejetnosciami

Zebyscie byli pewni jak ja to widze to napisze :
1Liga :
PS, POL, XP, GT, FM, PZ(awans), R7 (awans), RBF (najwyzej postawiona drużyna 2 ligi wchodzi za BVG)
2 Liga:
FBN, KD, 2F2F, SOD, GTW, SMD
(nie wiem kto z nich odszedł)

@ Doofy to nie sa mistrzostwa to jest liga. Czyż w kazdej lidze nie trzeba startowac od najnizszej klasy rozgrywkowej ? Wink


Tak ogolnie to widze ze każdy ma inne zdanie.

No i git

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wizzard®
Jeździ konno


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 50
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem tak:

jeśli będzie brakowalo drużyn w 1 lidze, to wezmie się tyle Top teamów z drugiej ligi, zeby zapachac luke, a mysle, ze będzie ona nie wielka

to jest raczej dobre rozwiazanie

a nowe teamy niech powalcza o swoje... skad mamy miec pewność, ze jeśli taki konik dostanie się do 1 ligi (z kwalifikacji) to nie rozpadnie się po pierwszej kolejce??

w 1 lidze musza MUSZĄ być pewne druzyny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok faktycznie byłoby to trochę nie fair w stosunku do "uznanych" zespołów.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Top5 obowiązkowo, tym bardziej ze nie było ogromnych różnic w tym przedziale w pl4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moim zdaniem, o powinny być nowe kwali aby zrobić podzial na ligi. czego się boicie ze będą nowe kwali ? tego ze się do 1 ligi nie dostane, bo jakiś niby "gorszy" zespół mnie pojedzie i to on awansuje ? tak może być, i dlatego wtedy liga nabierze wiecej ciekawosci. może sa teraz takie zespoly jak na przyklad P4G, ktorzy sa naprawdę dobrzy moim zdaniem. i może wlasnie oni maja szanse aby się dostac do 1 ligi. czemu skreslacie 2 ligowcow ? zrobmy nowe kwali, i pokazmy kto jest tak naprawdę lepszy, i kto zasluguje na gre w 1 lidze. niech kwali będą takie jak na pl4, ze jedzie TEAM, i czas wszstkich jest dodawany, i na podstawie tego pozniej mozna stwierdzic ze sa dobrzy, i 1 liga czeka na nich otworem. pzdr
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
seboes
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 113


PostWysłany: 01 grudnia 2007, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehehehe R1P widze ze popracowales niezle xd
_________________
W SWIETOKRZYSKIM TYLKO KSZO!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?