Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - mapy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wlasnie mam nadzieje ze na gambite będzie mozliwosc stworzenia tabeli, wynikow itp. z czatem to nie wiem ? Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taki system dzialania jak na esl wieec będzie ok.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 05 grudnia 2007, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Taa uslyszalem ja już od pewnego gracza z waszej druzyny i powtorze:

Pytałem się 2,3 razy kto chce pomoc? Lacznie zglosilo mi się 5 osob(hls, fred, misi, wix, etheos).
hls, freda i misiego wybrałem za znajomosc sceny i dowiadczenie natomiast wixa za chec do pracy.

Do ocen tras pozostały mi 3 osoby. każdy z was mial szanse być na ich miejscu, ale chcecie dopiero teraz. Jak dla mnie to jest wlasnie przyklad by tylko poprawic sytuacje swojego klanu, nie sadze by zaden z wyzej wymienionych adminow myslal w momencie zglaszania o korzysciach dla swojego teamu, a jedynie o checi pomocy dla sceny. Jednoczesnie ja wole wspolpracowac z osobami ktore się zaangazuja w to i mam pewność ze będę mial w nich pomoc. Jednoczesnie bardziej ufam takim osobom i mam wieksza pewność ze nie będą rozpowszechniac tych map. Bo zaden z nich nie zglosil się po to by poznac mapy.
Kończąc: gdybym miał wybór to bym nie wybierał 2 osób z jednego teamu, ale niestety nie daliście mi go(również POL team).

Jeszcze odpowiem na następne pytanie które również usłyszałem od Jakuba: "NIe teraz nie przyjmę nikogo bo jest to dla mnie tylko dążenie do powiekszenia swoich mozliwosci, a nie do pomocy scenie"

Jak co, tez mogę pomoc :p Nic o tym nie wiedzialem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chodzi o ocene mapek ja tez się zglaszam ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Taa uslyszalem ja już od pewnego gracza z waszej druzyny i powtorze:

Pytałem się 2,3 razy kto chce pomoc? Lacznie zglosilo mi się 5 osob(hls, fred, misi, wix, etheos).
hls, freda i misiego wybrałem za znajomosc sceny i dowiadczenie natomiast wixa za chec do pracy.


też pisałem do Ciebie na gg, że chce pomóc :?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 05 grudnia 2007, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nowa liste trzeba sporzadzic ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hackaprzyjmijcie do weyboru tras i udostepnijcie mu tego maila co się wysyla traski i będzie już wyrownane w miare i ch**

szkoda ze jakub nie może no ale trudno

dajcie Hacka

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no spokojnie, bo zaraz powiecie ze wszyscy chcieli pomoc tylko mor_olo was nie chciał... bez przesady Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale robicie zadyme :? to jest temat o mapach, a nie się zaczynacie klocic kto mial wybierac mapki, itp... fred,misi, wix byli pierwsi, i mozecie miec tylko wine sami do siebie, ze szybciej się nie zglosiliscie. dla mnie w ogóle to jest dziwne, każdy się nagle zglasza, bo bardzo chcialby zobaczyc mapy na pl5, i przykladowo ( nie mowie o wszystkich ) trenowac sobie te mapki na solo, i pozniej miec radoche ze potrafi smigac na danej mapie. na pewno moim zdaniem misi, czy fred i wix nie będą brali map do swojego gustu, bo im tak odpowiada, musza się liczyc z tym, ze wybierajac mapy, reszta musi je jakos zaaakceptowac i zeby było git Very Happy KTO PIERWSZY TEN LEPSZY, proste. pzdr :wink:
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 05 grudnia 2007, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poza tym, mapami nie może się zajmować 10 osób, bo zrobi się "wojna gustów".....Niech porządnie zajmą się tym 3 osoby i już, a nie jakieś zadymy Smile

A ty coof to dla mnie śmieszny koleś jesteś, do każdego burzysz bez powodu, a jak na Ciebie ktoś wyjedzie to robisz z siebie niewiniątko. Nie pisz pierdół, co mor_olo niby spieprzył w poprzedniej edycji, bo nic nie zrobił takiego, co zaważyło o końcowych wynikach. Zadyma z mapkami to tak naprawdę zrobiła się dopiero jak Wally się tym zajął, bo po pierwsze były opóźnienia, a po drugie nie wszystkie mappacki były "do grania". No ale skoro olo wszystkiemu winny to ok Very Happy

A więc niech zajmuja się tym ci, co się do tego zgłosili tj. Fred, Misi, Wix i Olo....

Pozdrooooo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wchodze tu ostatnio sporadycznie i od razu post o mnie troszke Razz

powiem tak, mappacki były takie jakie były mapy Smile moglem dac lepsze ale skoro burzono się ze "faworyzuje autorow" to dalem szanse kilku slabszym mapom ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 05 grudnia 2007, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i git, dawales to co było bo byles sam i sam o tym decydowałeś...a teraz widzisz co się dzieje, każdy chce wybierac, no i wyobraz sobie jak to będzie jak będzie 10 roznych opinii kto wybiera i jakie trasy na dany tydzien ?

Lepiej samemu brac za wszystko odpowiedzialnosc Smile Przynajmniej ja tak mysle, może ja się nie znam ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co najwyzej Hack dojdzie bo faktycznie mi o tym mowil i nadaje się.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moi zdaniem powinien wybierac cobham, majak, loony... oni robia wyrabane mapy i się znaja na tym Very Happy
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystko oki wg mnie. z tym ze ja maxer mapek nie wybieram Razz będę staral się z calych sil pomoc w ogolnej organizacji pl5 ale uwazam ze do wybierania mapek sa lepsi i nie ma sensu zebym zajmowal im miejsce Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 grudnia 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
A ty coof to dla mnie śmieszny koleś jesteś, do każdego burzysz bez powodu, a jak na Ciebie ktoś wyjedzie to robisz z siebie niewiniątko. Nie pisz pierdół, co mor_olo niby spieprzył w poprzedniej edycji, bo nic nie zrobił takiego, co zaważyło o końcowych wynikach. Zadyma z mapkami to tak naprawdę zrobiła się dopiero jak Wally się tym zajął, bo po pierwsze były opóźnienia, a po drugie nie wszystkie mappacki były "do grania". No ale skoro olo wszystkiemu winny to ok Very Happy


nie rozumiem za bardzo co nazywasz burzeniem się. Błagam, oświeć mnie.

[ Dodano 05 grudnia 2007, 18:35 ]
jeśli chodzi o wyrażenie swojej opinii, która jest sprzeczna ze sporą ilością osób, to sorry ale widocznie taki już popierdolony jestem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
Cytat:
A ty coof to dla mnie śmieszny koleś jesteś, do każdego burzysz bez powodu, a jak na Ciebie ktoś wyjedzie to robisz z siebie niewiniątko. Nie pisz pierdół, co mor_olo niby spieprzył w poprzedniej edycji, bo nic nie zrobił takiego, co zaważyło o końcowych wynikach. Zadyma z mapkami to tak naprawdę zrobiła się dopiero jak Wally się tym zajął, bo po pierwsze były opóźnienia, a po drugie nie wszystkie mappacki były "do grania". No ale skoro olo wszystkiemu winny to ok Very Happy


nie rozumiem za bardzo co nazywasz burzeniem się. Błagam, oświeć mnie.

[ Dodano 05 grudnia 2007, 18:35 ]
jeśli chodzi o wyrażenie swojej opinii, która jest sprzeczna ze sporą ilością osób, to sorry ale widocznie taki już popierdolony jestem.

^^ zgadzam się, popierdolilo cie Very Happy <joke>

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wspomnieliscie, ze dobrze by było, zebym wybieral mapy. Nie zgadzam się. Po pierwsze niech zostanie tak jak jest, po co dodatkowe zamieszanie, trochę za pozno już na zmiany. Po drugie trasy powinny wybierac osoby doswiadczone w jezdzie po technicznych trasach, ja do takich się nie zaliczam i nadal zdarza mi się sciagac powtorki przejazdow lepszych graczy by zobaczyc jak przejechac dany zakret - odczytac intencje autora trasy. Na koniec, po trzecie, 3 osoby to już komplet, 2 by wystarczyly nawet Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mnie tam wszystko jedno, zglosze swoj mappack, jak jakas mapka będzie to się uciesze, jak nie trudno
byle tylko nie było, ze za mało osob do wybierania mapek w polowie pl5 się zrobi i olo będzie narzekal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
mnie tam wszystko jedno, zglosze swoj mappack, jak jakas mapka będzie to się uciesze, jak nie trudno
byle tylko nie było, ze za mało osob do wybierania mapek w polowie pl5 się zrobi i olo będzie narzekal

^^nikogo nie zabraknie, i nikt nie będzie się plul Very Happy szczegolnie morda Very Happy jest wszystko ok, i niech tak dalej będzie, i nie wiem po co seque walkujesz ten temat dalej Very Happy pzdr Very Happy

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?