Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Demokracja ahhh.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czego pragnie scena TMN (ode mnie) ?
Turniej na GB z adminem mor_olo
65%
 65%  [ 32 ]
Turniej na GB z innym adminem
6%
 6%  [ 3 ]
Brak turnieju, może sami zrobiecie co? fajniejszego
28%
 28%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 12:51    Temat postu: Demokracja ahhh. Odpowiedz z cytatem  

Po (glupim) poscie jakuba postanowilem się was o coś zapytac

Inicjatywa z tym zeby każdy gracz rejestrowal się byla moja, zaden gamebite nie chciał was sciagac, ja po prostu chciałem zeby to wygladalo fajnie i każdy mogl sobie zobaczyc co jakiś gracz z druzyny przeciwnej np. napisal na blogu i rózne inne bajery poprawiajace community. CS ma Pro Series na ESl wiec po co mieli by grać na GB, mimo to GB jest odwiedzany przez różne wplywowe osoby ktore moga pomoc scenie.

Tak więc prosiłbym o wypelnienie ankiety, rozwiazania sa tylko 3 decydujcie jak uwazacie ja wybiore najpopularniejsze rozwiazanie bo jak już mowilem jakubowi nie robilem tego pl5 dla siebie tylko dla paru osob ktore prosilo i dla zwiekszenia popularnosci sceny. 2 dni na ankiete chyba wystarcza.

I mam nadzieje ze docenisz Jakub ankiete, bo ponoc szanujesz demokracje i przestaniesz pisać złe słowa na temat PL5 jeśli zwyciezy opcja nr.1

Innych opcji wyboru niestety nie jestem w stanie wam zaproponować.

EDIT: Dobra, tak patrzac na komenatrze pod postem jakuba, decyzja może być tylko jedna, specjalnie dla tych osob dalem nr3 Smile

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 09 grudnia 2007, 13:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 12:56    Temat postu: Re: Demokracja ahhh. Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:

Tak więc prosiłbym o wypelnienie ankiety, rozwiazania sa tylko 3 decydujcie jak uwazacie ja wybiore najpopularniejsze rozwiazanie bo jak już mowilem jakubowi nie robilem tego pl5 dla siebie tylko dla paru osob ktore prosilo i dla zwiekszenia popularnosci sceny. 2 dni na ankiete chyba wystarcza.

I mam nadzieje ze docenisz Jakub ankiete, bo ponoc szanujesz demokracje i przestaniesz pisać złe słowa na temat PL5 jeśli zwyciezy opcja nr.1

Innych opcji wyboru niestety nie jestem w stanie wam zaproponować.


to wg Ciebie jest demokracja? Smile Ankieta typu użalam się nad sobą

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daz
Jeździ konno


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: Krosniewice

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Opcja numer 3 Wink powinna być jeszcze Turniej bez GB.

cobham zgadzam się z Tobą w 100%

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
IMEK
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 7


PostWysłany: 09 grudnia 2007, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bojkot? : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:00    Temat postu: Re: Demokracja ahhh. Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
mor_olo napisał:

Tak więc prosiłbym o wypelnienie ankiety, rozwiazania sa tylko 3 decydujcie jak uwazacie ja wybiore najpopularniejsze rozwiazanie bo jak już mowilem jakubowi nie robilem tego pl5 dla siebie tylko dla paru osob ktore prosilo i dla zwiekszenia popularnosci sceny. 2 dni na ankiete chyba wystarcza.

I mam nadzieje ze docenisz Jakub ankiete, bo ponoc szanujesz demokracje i przestaniesz pisać złe słowa na temat PL5 jeśli zwyciezy opcja nr.1

Innych opcji wyboru niestety nie jestem w stanie wam zaproponować.


to wg Ciebie jest demokracja? Smile Ankieta typu użalam się nad sobą


Przepraszam ale opcja w stylu zoorganizuje turneij gdzie indziej, zoorganizuje hack turneij z pula 100 000$ znajduje się w opcji nr.3 zorganizujemy sami coś fajneijszego, ja nie mam mozliwosci zrobienia wyzej wymeinionych przykladow dlatego nei mgoe ich dac do ankiety.
Ankieta typu mam robić czy nei mam robić i tyle.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:03    Temat postu: Re: Demokracja ahhh. Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:

Ankieta typu mam robić czy nei mam robić i tyle.

koleś, zaczynasz mylic się w zeznaniach. Pytanie w ankiecie: "Czego pragnie scena TMN ?" :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czego pragnie scena tmn (ode mnie) Wink koleś.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wybrałem opcje 1, ale gdyby opcja 3 była turniej bez GB ale z adminem mor_olo, to bym ją wybrał.
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hah, schyłek polskiej sceny TMN ?
Mówicie, że wy zorganizujecie lepszy turniej niż mor_olo ? Powodzenia panowie ! Gdyby nie ten koleś ta scena już dawno by ZDECHŁA ^^ On ożywił to trochę turniejami PL i generalnie ma ambicje, zreszta wydaje mi się, że słowa wiadpa(chyba najwiekszy autorytet na scenie) nie budza kontrowersji i zgadzacie się z nim w 200 %.
PL4 Hacka ? Heh, to może EURO 2012 jest tylko Polski ? Very Happy

Ale niech zostanie wybrana opcja 3. Jestem za***iscie ciekawy kto będzie taki wytrwały i będzie organizował (DOBRZE) turnieje. Bo checi to ma każdy, ale potem brakuje czasu(chyba najczestsza i najbardziej oczywista przyczyna), pomysłu i generalnie rzecz biorąc chęci.

Co do Gamebite, to już w ogóle was nie kapuje, chcecie być totalnymi egoistami i grać w trackmanie w podziemiach ? OK, można i tak, ale w turnijach online i Lanowych i nie liczcie na sponsorów. W czym wam przeszkadza GB ? Czemu oceniacie serwis przed rozpoczeciem turnieju ?


BTW. "Róbta co chceta"

P.S. Fajnie, że 90 % wypowiadajacych się to gracze, którzy nic nie osiagneli, albo graja niecaly rok, albo sa tzw. kidsneo Smile(jedno może wykluczać drugie, albo być zupełnie niezgodne z prawda ?!)

Pozdro KOLESIE


Ostatnio zmieniony przez prezes dnia 09 grudnia 2007, 13:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja zaczalem doceniac baaaaardzo to co robi morolo po tym jak sam musialem czesc tych obowiazkow przejac, to jest cholernie trudne, czasem niektore pomysly były nietrafione, ale przewazaly te dobre i respect za to ze nie grajac chcesz zorganizowac ludziom czas (nie orientuje się dokładnie czy nie grasz cxzy co ale takie mnie sluchy doszly;p).
każdy chciał PL5 a teraz jak już ma być to się zdania odwracaja a szkoda

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moje zdanie jest takie:
mor olo organizuje pl5, ale jak już ma organizowac to by nie było focha jak w pl4, no i w polowie ligi hack musial się tym zajac
jeśli to twoja inicjatywa by się rejestrowac na GB a nie ich, to zal.pl
robisz im reklame na calej scenie a scena nic z tego nie ma, tylko GB

prezes nie sadze by wypowiedzi jakuba czy innych nie zgadzajacych się z toba były opiniami:
Cytat:
graczy, którzy nic nie osiagneli, albo graja niecaly rok, albo sa tzw. kidsneo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:

Mówicie, że wy zorganizujecie lepszy turniej niż mor_olo ? Powodzenia panowie ! Gdyby nie ten koleś ta scena już dawno by ZDECHŁA ^^
Co do Gamebite, to już w ogóle was nie kapuje, chcecie być totalnymi egoistami i grać w trackmanie w podziemiach ? OK, można i tak, ale w turnijach online i Lanowych i nie liczcie na sponsorów. W czym wam przeszkadza GB ? Czemu oceniacie serwis przed rozpoczeciem turnieju ?


zgadzam się z toba? niemozliwe Very Happy a jednak Very Happy

Gamebite przygotowuje stronke, tabelki itp, mapki sa oceniane, druzyny się zapisuja wiec czas zaczynac, misi zamknij temat :F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub w więkoszości spraw jest w opozycji Smile Zreszta ktoś musi być przeciwny czemuś.

P.S Muhaha damh, twoja sytuacja już jest tak beznadziejna, że lepiej się ze mna nie zgadzaj Very Happy Nic to nie poprawi Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
prezes napisał:

Mówicie, że wy zorganizujecie lepszy turniej niż mor_olo ? Powodzenia panowie ! Gdyby nie ten koleś ta scena już dawno by ZDECHŁA ^^
Co do Gamebite, to już w ogóle was nie kapuje, chcecie być totalnymi egoistami i grać w trackmanie w podziemiach ? OK, można i tak, ale w turnijach online i Lanowych i nie liczcie na sponsorów. W czym wam przeszkadza GB ? Czemu oceniacie serwis przed rozpoczeciem turnieju ?


zgadzam się z toba? niemozliwe Very Happy a jednak Very Happy

Gamebite przygotowuje stronke, tabelki itp, mapki sa oceniane, druzyny się zapisuja wiec czas zaczynac, misi zamknij temat :F


O nie nei nie ja go mogę otworzyc, a naprawdę jak mam znow sluchac tych w3syztskich zalow w trackie to wole teraz ankiete Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
scrappler
Gość






PostWysłany: 09 grudnia 2007, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ciężko jest budować zaufanie u ludzi i najlepszą drogą aby je osiągnąć jest pokazanie CZYNAMI co się potrafi. Jak mor_do ocenia, że da rade to zrobić i dodatkowo inni chcą PL5 (czy jak to się tam nazywa) to i ja się skromnie mówiąc przyłączę i przysponsoruję jakieś nagrody dla 1,2,3 miejsca Smile

btw. nie mam narazie czasu grać Sad

PS.
co do Jakuba, to jest jasne, że jest w opozycji bo ma małego ptaszka i to jest główny i jedyny powód Laughing Widziałem ostatnio w Niemczech napis na kiblu: STAń BLIżEJ, BO TóWJ MAłY NIE JEST TAKI DUżY JAK MYśLISZ - to zarządzenie wprowadzono po tym jak Jakub obsikał sobie buty i oskarżył KIBEL-LUFTWAFFE o zniewagę i żąda 10000000000EUR Laughing

Powrót do góry
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:


Gamebite przygotowuje stronke, tabelki itp, mapki sa oceniane, druzyny się zapisuja wiec czas zaczynac, misi zamknij temat :F

To się wychylaja ze szkoda slow ^^ Stronke tabelke Razz itd. byle Master zrobi Wink To tak ode mnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kubuś (i cała reszta która narzeka) jak wam ta forma nie odpowiada to nie grajcie, to nie jest przymus. Tyle.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GOBIS napisał:
damianhhh napisał:


Gamebite przygotowuje stronke, tabelki itp, mapki sa oceniane, druzyny się zapisuja wiec czas zaczynac, misi zamknij temat :F

To się wychylaja ze szkoda slow ^^ Stronke tabelke Razz itd. byle Master zrobi Wink To tak ode mnie.

Ja bynajmneij nie potrafie zrobić systemu gdzie wpsiuje 3 potem 0 daje ok i tworzy mi się tabela automatycznie...no ale master to geniusz nei tak jak ja Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 09 grudnia 2007, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh jak tak sobie wszystko jeszcze raz przemyślałem to ch**. pl5 chce zagrać, tak jak sporo innych osób. GB jest mało znane, ale plusem jest to, że trzeba coś zrobić, a nie jak to w pl4 napisać tylko posta na tmpl. to chyba wyłania tych, którym trochę bardziej zależy, od n00bów. jak dla mnie sprawa ma swoje plusy i minusy. od kiedy hack wybiera mapy jestem w pełni za graniem.

a ty mor_olo choćby ch** wie jaki był wynik ankiety zrób to pl5.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 09 grudnia 2007, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor olo nie odbieraj mojej wypowiedzi zle.Mysle jednak ze skoro już mamy coś zrobić dla GB niech oni zrobia coś dla nas.Strona tabelka itd. uwazam tylko ze to za mało.Ogolnie to wszystko mnie rybka Razz Nie popieram tutaj nikogo choć każdy z was ma racje ale do tego potrzebna jest zgoda panowie a nie darcia.Dobrze ze w ogole ktos się tym zajmuje -mor olo Wink Ale Jakub tez dobrze mowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?