Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - zapisy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 14 grudnia 2007, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak fajny jak Jakub nie jestem wiem:(
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 14 grudnia 2007, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jaki zal dopiero 5 teamów się zapisalo!! co jest do cholery?
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 grudnia 2007, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cicho brzerz. p~S zapomni się zapisać i będzie nam prościej*




*słaby żart

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ch** k**wa i dwa chuje, tyla jak ka nikt się nie najebje (może brzerz, ale będzie mial trudno). radus, chyba nie powiez, ze na zlocie bylem najwiecej najebany gosc Smile

LUDZIE
rejestrowac się na gamebite.pl, potem cl wysyla do mordy numer teamu, numery graczy i skin samochodu, to wszystko.

gamebite sucks, ja wiem. ale head admin chce tylko dobrze dla nas Wink . wiec dajmy mu szanse, i zpiszmy się, i zobaczymy, co z tego będzie.

jakby mialo być <8 teamów, to zal.pl, nie wiem czy będzie motywacja do gry dla innych teamów, i czy w ogole warto brac w tym udzial.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

j.w
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 grudnia 2007, 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co będzie jak zgłosi się przykładowo 10 teamów? druga liga zostanie rozgtrzygnięta jednym meczem? no ale to gdybać nie będziemy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 4:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem pewny, ze headadmin już sobie wymyslil różne mozliwosci, aby w takim wypadku, i tak rozegrac te lige.

bo jak by to wgladalo, jakby wielki GB + jeszcze wiekszy headadmin dawali tyle newsow na stronie GB, i by z tego nic nie wyszlo?

a jakby nie, to proponuje team SOD z CL XARDAS za organizacje undergroundowego turnieju teamów w TMN (chetnie będziemy brac udzial).
niestety morolo nawet niewie, ze taki team istnieje, i jest w ch** dobry, bo ma za dużo do roboty z adminowanjem, i niewie, co się dzieje na "prawdziwej" scenie TMN. olo, slyszales już kieds o TCW?

snij dalej synaszku, może jak kiedyś będziesz starszy, dowiesz się o tym co to jest demokracja, i czemu ty mozesz ssac nasze dicki.

aha, i misi, fajnie było z toba grać na serwerze SOD, niestety przesz 40 minut nie dojechales ani raz do mety, ale ch** z tym, wybierasz trasy na PL5, i twoj skill jest na poziomie takim, ze mor_olo odrazu wybral Ciebie jako co-admina, bo jesteś taki wielki znawca sceny, i tras (dziwnie, jak nawet nie umiesz dojechac do mety).
nastepny co-admin jakiś wix, który jakos zawsze ucieka z serwerow, jak ja, albo ktos inny z HS się pokaze, dziwna rzecz (nie dla morolo).
jedyna dobra deczyzja byla brac hacka bo wybor tras.
trochę pozno, ok, ale jednak go wybrales. czyzby się bal, ze bez niego coś tam cie się nie uda?

od poczatku mialem, i dalej mam dziwne uczucie z tym PL5, GB raklama google, glowny sponsor jakiś tam sprzedawc serwerow gier, yyyhmmm.

bulet nigdy nie jest jednym zdanjem ze mna, i zawsze się klucimy,
ale ten chlopak ma charakter, a ty tego nie masz, mordo.

tyle ludzi tu jest, ktorzy by się nadawali 1000 razy wiecej niz ty na jakieś adminowanie, ale nie, zawsze musi być morda.
jestem ciekawy co im napisales, czemu wlasnie ty, o nikz inny się nadaje jako admin do TMN na GB.
nawet tam wyboru nie było (sprawdz komentarze na GB), już morda się tam wepchala.
i jeszcze ma beszczelnosc gadac, ze gry to ZLO, i ze jego zycie to gitara.
wiec kurde spadaj, a nie bierz się za jakieś adminy, bo jesteś zul NO.1.

na koniec jeszcze raz chetnie powtorze, ze jestem noob, ale nie k**wa Ciebie bola palce od trenowanje pierdolonej trasy na KWALi, ale ludzi z roznych teamów. nawet ja noob rozpierdalam się, zeby w przypadku, jakby ktos z nas nie mogl grać, bm mogl grać na tej kwali, i do cholery już nie wiem jak to jest, jak się z prawa reka coś odczuwa.
morolo i misi jednak se siedzą i adminuja...
...nad nami.

nie wiem, ale coś tym nie jest ok,

ja chce hacka, lub innego idola tej gry.
kogos, na którego mogę spojrzec w gore. taki który mnie ogrywa caly czas, nie gitarzyste 3 klasy.
nie chce jakiegoś wiecznogo drugiego (czy trzeciego).

takie jest moje zdanje, i nie zmienje tego, nawet jak bardzo przezemnie respektowany yard lub wiadp1 się wyraza inaczej.

jak chcesz być ktos w tej grze, graj i bądź dobry, ale nie bądź egoisty, ktoremy zalezy nad jakims dziwnym "fame" mp w formie zdiec swoiej twarzy na jakiś portalach esportowych.

ty nic nie umiesz, nawet kurde serwerow na turniej nie umiesz postawic, a gracz TMN ma ze swoja registracja na GB potwierdzic, ze akceptuje wszytkie decyzje admina...

dziekuje za czas i nie pierdolic mi tu, ze jakub psuje PL5, bo tak nie jest (jednak 1. team , który się tam zerejstrowal w komplecie, blysmy my).
ja chce w to grać i trenuje, az mnie palce bola, zeby zesc poniżej minute, choć skilla mozliwo brak.
tylko poprostu niektore rzeczy trzeba od czasu do czasu powiedziec, i jeden za najwiekszych bledow TMN polskiej sceny jest niestety mor_olo.

już szkoda powtarzac co się stalo na ESWC 07, gdzie morda okazal się jako faworyt NO.1 na najbardziej nie uczciwego gracza calej polski, ale widzac te jego wmieszanie we wszstko co ma do roboty z TMN jakos trudno mi jest zmienic zdanje o nim
(wielki respekt tu dla baxa, który sra na to, choć wygral to wszstko, i się w nic nie wmiesza. i dla wallyego, który bez pomocy z "kumpla" z teamu[mor_olo] dal rade go prawie przegonic).

i nie zapominajmy super akcje na zlocie organizowanego przez scrapplera w poznaniu, gdzie morda nie tylko wymyslil "super" podzial graczy na turniej TMN, ale pokazal siebie również z najlepszej strony, jak chodzilo o dyskusje na temat PL3 i PL4 (czemu myslicie, ze jemu się PL1 i PL2 najlepiej podobalo?).

to jest narazie wzystko, dzięki jeszcze raz za czas.

i nie zapominajcie, scary z hackiem coś tam kreca, scrappler ten ch** na pewno dolozy swoje, będzie dobrze, ja ufam im, choć nikt z nich mnie nie prosil o taki post. to sa ludzie ze sceny, anie ze sceny SOLO.

nara

EDIT: bledy otrtograficzne sam zauwazylem, ale jest ich za duto, aby poprawa się oplacala, sorry za to.

EDIT2: yo brzerz, jak tam się dziś chlapalo na 2girls1cup?

-------------------

tu jeszcze malutka rozmowa z adminem GB na TMN na GG:
http://www.polteam.eu/morda.txt

maly wycinek

jakub (11-12-2007 13:51)
przeciez wszytko to już masz na GB
jakub (11-12-2007 13:51)
tylko nie skin
jakub (11-12-2007 13:51)
robote za Ciebie już zrobilismy
jakub (11-12-2007 13:51)
poco ci to jeszcze raz?
mor_olo (11-12-2007 13:52)
nie mam ochoty dyskutowac
jakub (11-12-2007 13:52)
no k**wa, ale już to masz
jakub (11-12-2007 13:52)
na GB wszyscy się zapisali
jakub (11-12-2007 13:52)
tam wszystko pisze
jakub (11-12-2007 13:53)
a tu skin http://www.polteam.eu/POLTEAM.zip
mor_olo (11-12-2007 13:53)
nie mam ochoty dyskutowac
Pamiêtajcie, ¿e do³¹czaj¹c do ligi akceptujecie
regulamin oraz wszystkie decyzje podejmowane przez adminów.
mor_olo (11-12-2007 13:53)
tyle ode mnie
jakub (11-12-2007 13:54)
ale ty jesteś pajac
jakub (11-12-2007 13:54)
nara
jakub (11-12-2007 14:04)
już ci wyslalem, pajacu

-------------------------------------

moim zdanjem to prawdziwy rock n roller, ta morda.
rebel jak ch**, i zedne reguly go nie trzymaja.
mozna go porownac z jamesem deanem, a ch** nawet z Galileo Galilei.
... co najmnjej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub jaki bulwers :p pl6 zrobisz ty i będziesz wszystko ok ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daz
Jeździ konno


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: Krosniewice

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub powiedziałeś prawdę i zgadzam się z Tobą w 100%. Jakby nie było mor_olo jest wszędzie jeżeli chodzi o turnieje. Ja wysłałem podanie do GB, ale mi nawet nie odpisali, bo już był wybrany z góry admin. No cóż mogę powiedzieć GL

P.S. Jakub jak będziesz mógł odezwij się na gg 332940

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po raz 3 zgadzam się z postem Jakuba na temat mordy i pl5.
Niech on zrobi turniej, taki jaki my chcemy. Olo za bardzo egoistycznie podchodzi do sprawy. " Zrobie im, pierdykne na pałe, będzie GB i ch**".
Drogi moj Olku, rob turniej taki jaki chca gracze, a nie taki jaki chcesz ty. już na samym poczatku PL5 utrudniasz nam życie. Zmuszenie wszystkich do rejestracji, potem przespisywanie tych numerkow, to jest cenny czas. Jest wiele graczy, ktorzy lepiej by zorganizowali te PL5. Chociazby Hack, który przejal po Tobie cale PL4. Wtedy nikt nie mial mu nic do zarzucenia, wszystko było sprawnie i OK. A ty wymyslasz jakieś bzdurne pomysly, gb ktore jest zdecydowanie niepotrzebne i jeszcze wymuszasz rejestracje KAZDEGO zawodnika, który chce wystapic w PL5. Z tego miejsca i w tym poscie, chcialbym pogratulowac Jakubowi, ze wie co mowi i ma nerwy by się rozpisac na pół strony.
PS: Mor_olo, najpierw się zastanow czy zdołasz to zorganizowac do konca, czy rzucisz to w polowie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawias niech robi Razz to jest człowiek polskiej sceny Rolling Eyes
Popieram Jakub w 99%

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Długo tu nie siedze, ale po kilku postach morolo widac ze jest egoista:/ np. ta jego demokracja (bardzo zaje**sta) :/

Jakub tez w99% się zgadzam z tobą Razz
A co do org. to ja bym popierał hacka , scarego Rolling Eyes

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub demokratycznie scena TM zdecydowala że chce brac udzial w takim turnieju wiec nie widze w czym jest problem.

jeżeli dla jakiejs druzyny problemem jest 2min zarejestrowanie się gracza+ 5min spisania graczy przez leadeara, to chyba swiadczy tylko o braku zaangazowania. (50 razy wiecej poswieciles na dyskusje o tym czy warto)

Nie wiem czy jestem "wielki" nie wiem czy GB jest "wielki", ale ja mialem checi zrobienia turnieju a oni dali mi mozliwosci...

Wix w przeciwienstwie do Ciebie jest osoba bardzo pracowita, a taka na pewno się przyda w gronie adminow.

Uslyszałem jak zwykle mnóstwo bzdur i nei mam czasu na nie odpowiadac, a zwlaszcza z pijanym wróżbitą który wszystko wie najlepiej.
Krótko i na temat, scena chciała zebym robil to robię. Ty sobie dalej krytykuj, a dla mnie nadal zostanie zagadka jak potrafisz ludziom wciskac taki kit. Wmawiaj dalej ludziom ze jest zle to jest najprostsze i mozesz się poczuc taki fajny....


[ Dodano Sob Gru 15, 2007 10:02 am ]
Psikuta napisał:
Długo tu nie siedze, ale po kilku postach morolo widac ze jest egoista:/ np. ta jego demokracja (bardzo zaje**sta) :/


A co wg Ciebie miałem zaoferować graczom turneij na stronie tmpl.info z super nagrodami przepraszam nei mam takiej mozliwosci, wiec nei będę obiecywal. Mogles wybrac "Brak PL5" i zrobić sam taki turneij, przeciez mamy 1000 chętnych adminow...nie sry potencjalnych.

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 15 grudnia 2007, 10:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Jakub demokratycznie scena TM zdecydowala że chce brac udzial w takim turnieju wiec nie widze w czym jest problem.
Uslyszałem jak zwykle mnóstwo bzdur i nei mam czasu na nie odpowiadac, a zwlaszcza z pijanym wróżbitą który wszystko wie najlepiej.
Krótko i na temat, scena chciała zebym robil to robię. Ty sobie dalej krytykuj, a dla mnie nadal zostanie zagadka jak potrafisz ludziom wciskac taki kit.

1) Scena TM zdecydowala, to widac. 5 zarejestrowanych teamów na GB.
2) s***dalaj od Jakuba, obrazasz go na każdym kroku, a te twoje pomysly sa takie chujowe i egoistyczne, ze brak slow.
@up/edit: jeżeli nie masz takiej mozliwosci, to po ch** te pl5 robisz? sami lepszy turniej zrobimy..


Ostatnio zmieniony przez XyX dnia 15 grudnia 2007, 10:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:
mor_olo napisał:
Jakub demokratycznie scena TM zdecydowala że chce brac udzial w takim turnieju wiec nie widze w czym jest problem.
Uslyszałem jak zwykle mnóstwo bzdur i nei mam czasu na nie odpowiadac, a zwlaszcza z pijanym wróżbitą który wszystko wie najlepiej.
Krótko i na temat, scena chciała zebym robil to robię. Ty sobie dalej krytykuj, a dla mnie nadal zostanie zagadka jak potrafisz ludziom wciskac taki kit.

1) Scena TM zdecydowala, to widac. 5 zarejestrowanych teamów na GB.
2) spier**laj od Jakuba, obrazasz go na każdym kroku, a te twoje pomysly sa takie chujowe i egoistyczne, ze brak slow.

1) No to chyba coś nei tak jest z tymi ankietami i demokracja?
2) On mnie nie obraza a ni trochę i na zadnym kroku... bardzo ciekawe.... Ja pisze w każdym jego temacie ze to zły pomysł i go obrazam jeszcze ciekawsze...

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, przykro zeby TMN nie wygralo jak się pisze tematy na 10 stron o gamebite.
Po za tym szkoda gadac o pkt 2.
robisz jak uwazasz, uwazasz jak robisz.
/edit: Musze odpowiedziec na ten 2 pkt.. Prowokujesz Jakuba na każdym kroku, a twoje zalosne posty sa na poziomie 8 latka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a mi w poscie Jakuba podobało się najbardziej to ze wspomniał o Scenie o SOD i TCW na milion procent MOrda niewiedzał/niewie kto to jest kto tam gra i w ogóle ....Organizowac Turniej nie znajac Polskiej obecnej sceny zal....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

suwak napisał:
a mi w poscie Jakuba podobało się najbardziej to ze wspomniał o Scenie o SOD i TCW na milion procent MOrda niewiedzał/niewie kto to jest kto tam gra i w ogóle ....Organizowac Turniej nie znajac Polskiej obecnej sceny zal....

oczywiście Jakub wie lepiej ode mnie kogo znam ....

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy ja napisałem ze Jakub wie lepiej kogo ty znasz??
Ja napisałem ze w poscie Jakuba podobało mi się ze o tym wspomniał....
a to ze nieznasz/nieznałes to ja Wiem na milon procent.....
aha i czy Ty jesteś idiota czy tylko udajesz niechodzi nam (przynajmniej mi) o TCW czy SOD chodzi mi ze nieznasz polskiej sceny kiedy ostatni raz grałes na jakims polskim serwerze chyba jak ci się sniło:/ i nie będę teraz wymienial zawodników czy teamów których prawdopodobnie nie znasz tylko proszę cie zebys kiedyś wszedł na serwer POLSKI i pogadał pograł i poznał nowych ludzi a nie grałes rok czy dwa lata temu i myslisz ze nikt do Polskiej Sceny TMN nie doszedł....

_________________



Ostatnio zmieniony przez #p~S* suwak dnia 15 grudnia 2007, 10:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

suwak napisał:
Czy ja napisałem ze Jakub wie lepiej kogo ty znasz??
Ja napisałem ze w poscie Jakuba podobało mi się ze o tym wspomniał....
a to ze nieznasz/nieznałes to ja Wiem na milon procent.....


Aha genialnie , normalnie kraina wróżek Happy Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?