Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Demokracja 2
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy nadal scena TM chce zebym organizował PL5 ?
Tak
60%
 60%  [ 27 ]
Nie
40%
 40%  [ 18 ]
Wszystkich Głosów : 45

Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:15    Temat postu: Demokracja 2 Odpowiedz z cytatem  

I znow musiałem sluchac glupich tez jakuba i jego zwolennikow. Jako ze turniej jeszcze się nie zaczał mogę zrezygnować.

Ponoc jest 1000 innych fajnych adminow u nas, ponoc wszystkie moje pomysly sa złe.

Najsmieszniejsze jest to ze wypowiadaja się osoby ktore nie maja o sprawach zwiazanych z turneijem bladego pojecia.

I wyglada to podobnie jak dyskusja o tym czy serwis newsowy będzie lepszy od serwisu turneijowego na PL5.(graty seque)

EDIT: Pozwolilem sobie pomoc opozycji Smile
EDIT2: Ankieta trwa do jutra

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 15 grudnia 2007, 11:15, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do kiedy trwa ta ankieta? Do 16?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako ze nie lubie poruszac dyskusji o plotkach to może tylko dla przykladu utnę jedna:
- gamebite i rejestracja
*Gamebite oferuje nam latwa baze do zarzadzania turniejem, wprowadza wiele nowych mozliwosci oraz reklame sceny TM w swiecie esportu. Inne serwisy nie były chetne do wspolpracy z nasza gra, a ja sam nei potrafie zrobić takiego systemu.
Co do rejestracji graczy zajmuje to parę minut, a powinno dac różne ciekawe
możliwosci i jak dla mnei swiadczy o zaangazowaniu w turniej.
Pomysly z rejestracja były moje, jeśli uwazacie ze sa zle proszę nie obwiniac seriwsu gamebite.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
realowiec
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 151

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak jesteście tacy mądrzy i narzekacie na gościa, który większość swojego prywatnego czasu poświęca na TmN, to może sami k**wa weźmiecie się do roboty i stworzycie coś lepszego, a nie tylko do k**wy nędzy narzekacie. Zróbcie coś od siebie, byście mu pomogli polepszyć, waszym zdaniem, złe strony tego turnieju itd. Ale nieee... I teraz mor_da powinien zrezygnować z prowadzenia turnieju, ponieważ nie umiecie docenić wysiłku, jaki został przez niego włożony w organizacje turnieju. I zobaczymy kto się podejmie adminowania PL5, i jak zeszmaci ten(wg. mnie teraz dobry) turniej!

Ja jestem za mor_olo i mi w ogóle nie prawcie jakiś głupot, że się nie znam na TmN i że nie powinienem się wypowiadać. Tia.... Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

realowiec napisał:
Ja jestem za mor_olo i mi w ogóle nie prawcie jakiś głupot, że się nie znam na TmN i że nie powinienem się wypowiadać. Tia.... Pozdro

Nie no znasz się na scenie , ale chodzi o to ze ja nei znam tkaich drużyn jak sod czy tcw....ponoć Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Jako ze nie lubie poruszac dyskusji o plotkach to może tylko dla przykladu utnę jedna:
- gamebite i rejestracja
*Gamebite oferuje nam latwa baze do zarzadzania turniejem, wprowadza wiele nowych mozliwosci oraz reklame sceny TM w swiecie esportu. Inne serwisy nie były chetne do wspolpracy z nasza gra, a ja sam nei potrafie zrobić takiego systemu.
Co do rejestracji graczy zajmuje to parę minut, a powinno dac różne ciekawe
możliwosci i jak dla mnei swiadczy o zaangazowaniu w turniej.
Pomysly z rejestracja były moje, jeśli uwazacie ze sa zle proszę nie obwiniac seriwsu gamebite.

reklame, yhy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:
mor_olo napisał:
Jako ze nie lubie poruszac dyskusji o plotkach to może tylko dla przykladu utnę jedna:
- gamebite i rejestracja
*Gamebite oferuje nam latwa baze do zarzadzania turniejem, wprowadza wiele nowych mozliwosci oraz reklame sceny TM w swiecie esportu. Inne serwisy nie były chetne do wspolpracy z nasza gra, a ja sam nei potrafie zrobić takiego systemu.
Co do rejestracji graczy zajmuje to parę minut, a powinno dac różne ciekawe
możliwosci i jak dla mnei swiadczy o zaangazowaniu w turniej.
Pomysly z rejestracja były moje, jeśli uwazacie ze sa zle proszę nie obwiniac seriwsu gamebite.

reklame, yhy.

Nie będę kwestionował opini eskpertów.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
realowiec
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 151

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Xyx to załatw inny portal, bardziej znany, który przyjmie Twoją propozycję współpracy z otwartymi rękoma. No to idź szukać... Powodzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jestem organizatorem PL5, ale gdybym był to na pewno by się taki znalazl Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W pl4 nie było zadnego GB i chu było nice...wedłóg mnie.....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

suwak napisał:
W pl4 nie było zadnego GB i chu było nice...wedłóg mnie.....

Jak bys nie wiedział yard zrobił system.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Daz
Jeździ konno


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: Krosniewice

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

realowiec napisał:
Xyx to załatw inny portal, bardziej znany, który przyjmie Twoją propozycję współpracy z otwartymi rękoma. No to idź szukać... Powodzenia...


ESL jest chętne Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Daz napisał:
realowiec napisał:
Xyx to załatw inny portal, bardziej znany, który przyjmie Twoją propozycję współpracy z otwartymi rękoma. No to idź szukać... Powodzenia...


ESL jest chętne Wink

Probowalismy niedawno i nie byłó mimo że zrobił to "wielki" Scary

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa ale wy jesteście zalowi!! nie mozecie zamknac dupy i w końcu zaczac te zasrane pl5?
Jebie mnie to kto to robi i jak to robia. Wazne ze k**wa jest i ze mogę sobie k**wa pograc i prowadzic zacieta rywalizacje!
WIEDZ DO KURWY NEDZY ZAMKNIJCIE się już!!!!!!!!!!!

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brzerz, nie pij od rana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NAR' PiceK
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 178
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
realowiec napisał:
Ja jestem za mor_olo i mi w ogóle nie prawcie jakiś głupot, że się nie znam na TmN i że nie powinienem się wypowiadać. Tia.... Pozdro

Nie no znasz się na scenie , ale chodzi o to ze ja nei znam tkaich drużyn jak sod czy tcw....ponoć Wink

TO poznasz.Sklad zmieniony powinno być ok oprocz kwalifikacji.
Mi to obojetne kto prowadzi.Ale pomysl z gamebite to jest moim zdaniem porazka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

realowiec napisał:
Jak jesteście tacy mądrzy i narzekacie na gościa, który większość swojego prywatnego czasu poświęca na TmN, to może sami k**wa weźmiecie się do roboty i stworzycie coś lepszego, a nie tylko do k**wy nędzy narzekacie. Zróbcie coś od siebie, byście mu pomogli polepszyć, waszym zdaniem, złe strony tego turnieju itd. Ale nieee... I teraz mor_da powinien zrezygnować z prowadzenia turnieju, ponieważ nie umiecie docenić wysiłku, jaki został przez niego włożony w organizacje turnieju. I zobaczymy kto się podejmie adminowania PL5, i jak zeszmaci ten(wg. mnie teraz dobry) turniej!

Ja jestem za mor_olo i mi w ogóle nie prawcie jakiś głupot, że się nie znam na TmN i że nie powinienem się wypowiadać. Tia.... Pozdro

^^ co wy odpierdalacie ? dzisiaj i jutro kwali do pl5, a tutaj robicie jakieś scenki jak w pojebanym teatrzyku Twisted Evil ludzie, ja nie nazekam, i jak jeżeli będzie wszysko ok, to będzie fajnie. a nie teraz odpierdalacie jakas maniane piszac taki temat, Rolling Eyes morda się zajol pl5, koleś nie ma w d*pie niczego, stara się jak może, a wy mu przeszkadzacie i tyle -.- może się zajmijcie trenowaniem map, a niepisniem na forum o takich rzeczach i nabijania sobie postow Rolling Eyes

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

realowiec napisał:
i mi w ogóle nie prawcie jakiś głupot, że się nie znam na TmN i że nie powinienem się wypowiadać. Tia.... Pozdro


wiesz ja gram w TMN od czasu kiedy się jeszcze mnie Wally pytał czy w tą gre są klanu i czy mozna grać mecze i bardzo bym ryzykowal twierdzac ze się znam na grze wiec nie pierdol :F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
dzisiaj i jutro kwali do pl5, a tutaj robicie jakieś scenki jak w pojebanym teatrzyku

ale chyba nie wiesz ze nka GB jest zaledwie kilka teamów

moim zdaniem najwiekszy blad ze się nie mozna dostec do tego co zrobil yard (ta tabela i inne)
pomysl z gamebite był ratunkiem od bawienia się w rysowanie tabel
oni ponoc zeobia wszystko
ftylko ze nietrore klany leja na GB i się nie rejestruja, i jak mamy to rozegrac?
mozna grać zobaczymy ile się zdazy zapisac kalnow ale nie mozna liczyc ze będzie ich wiele.

Gb był ost deska ratunku, ale nie mam pojecia czy ludzie się nie umieja zarejestrowac na glupiej stronie czy co. coof gdzies dawal obrazek i pokazal jak się to robi

mi morolo w sumie nic nie zrobil(oprocz tego ze do wyboru map był 1 aktywny - fred \no i teraz jest jeszcze hack)

a jak jakub chciał to już za poznao tylko ze ja nawte ankiety na oczy nie widzialem


morolo doprowadz i zacznij już to pl5 bo problemy zawszze były z jakubem i wieloma ale teraz preoblemem nie jest klotnia z jakubem tylko\o brak zarejestrowanych teamów na gb/nie wiem dlaczego

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak będzie ponad 50% zainteresowanych to dokncze, ale jak mi ma wiecej osob anrzekac niz być z tego zadowolonych a mamy 1000 innych adminow to enich ktos inny to zrobi.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?