Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Demokracja 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy nadal scena TM chce zebym organizował PL5 ?
Tak
60%
 60%  [ 27 ]
Nie
40%
 40%  [ 18 ]
Wszystkich Głosów : 45

Autor Wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie jak już się to zaczęło to najlepiej niech się skończy ...
Głosuje na Tak aby w końcu pl5 ruszyło, tylko nie wiem jak z tymi klanami :/

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom, jak się 5 klanow (tak jest teraz) zerejstruje, to nie wiem po co te palce se lamalem, aby miec czas < 1 min., i się dostac do tej 1. ligi.

dziś ostatni dzień rejestracji, zal.morolo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze się nie zaczęło a tu już olek chce rezygnować Laughing jesteś szybszy niż przypuszczałem Very Happy , swoja droga to ciekawe jest tak małe zainteresowanie tym "turniejem", po raz kolejny pokazujesz swoje niezdecydowanie i zachowanie jak u malej dziewczynki, jak dla mnie to nie jesteś żadnym autorytetem tutaj dlatego tak na Ciebie reagują pewne osoby, mnie zniechęcasz do siebie właśnie tym brakiem jaj, jak już coś postanowiłeś to zrób to raz dobrze i do końca a nie znowu uciekasz pod łóżko...

i jeszcze piszesz ze odzywają się tu osoby które nie maja pojęcia o turniejach !? a jakie tu trzeba mieć pojecie skoro o wszystko się musi martwic gracz, o serwery o terminy, o kontakt, o organizacje itd, wiec się nie ośmieszaj bo tak naprawdę twoja rola sprowadza się to firmowania tego turnieju twoim nickiem na jakieś smiechowej stronie, która tez nic nie wnosi oprócz strony

to mówiłem ja "ekspert"

mor_olo ile turniejów ci brakuje do rekordu ?? Razz

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 15 grudnia 2007, 12:41, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pl5 robię tylko z powodu konsekwencji, ale nie am sensu zebym to adminowal jak wiekszosc będzie niezadowolona prawda ?
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prawda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NAR' PiceK
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 178
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xyx wyluzuj.morolo się stara xard się stara by coś się dzialo na scenie.
wiec docencie to co morolo robi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale wlasnie o to chodzi zeby być zdecydowanym w tym co się robi a nie ze "a może zrobie ale jak ktos zle powie to się obraze i nie będę tego ronbil bo to ja tu jestem organizatorem i mnie się macie sluchac"

mor olo i nie pisz tekstow w stylu " jest 100 innych adminow wiec zrobcie sobie sami turniej" łaski nam k**wa nie robisz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zdecydowany bylbym gdyby slyszal jakieś glosy na moja strone gdy jakub mowi klamstwa na moj temat, a tak to wole sprawdzic poki mogę czy sa takie osoby, czy wszyscy wierza jakubowi.

TO tekst jakuba, a łaska to złe słowo.
Ja doceniam gdy ktos poswieca mi swoj czas by coś dla mnie zrobić.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie to twoje dobre intencje to jest jakieś 50%

w polowie chcesz zrobić coś dla sceny a druga polowa to twoja własna "sława"

doświadczenia Ci nie brak ale mimo to nie potrafisz zapanowac nad tym ( i nie pisz mi tutaj ze jak taki madry jestem to n sam to zrób ) jeżeli się podejmujesz jakiegoś wyzwania a takim niewatpliwie jest cala z serii PL to musisz to k**wa zrobić do porzadku a nie tak jak już powiedzial bulet ( pozdro Smile) chowac się pod lozko jak się slyszy slowa krytyki. Po Twojej stronie stary wcale nikt nie musi być to Ty nam masz udowodnic ze się do tego nadajesz a nei my Tobie ze Ciebie lubimy bo to nie o to chodzi.

weź się w garsc i zrobi to do porzadku ! a jak masz fochy strzelac to przepadnij w pizdu Smile

pozdrawiam Szopek Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po co mi sława jak już przestałem grać a po PL5, a być może jutro skoncze woogoole zabawe w esport i TM.

Wierz bądź nie ale robię to w 90% dla sceny w 10% dla zoobowiazan.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor olo, zgadzam się z buletem, szopkiem i innymi
po prostu dajesz nam taki wybor: albo ty wszystko chcesz robić wszystko sam albo nie robisz i nie ma pl5
po prostu daj innym ludziom ci pomoc w organizacji i nie staraj się wypromowac na "wielką osobę TMN" bo nią z takim podejsciem nie będziesz, gb niech będzie, już mi to wisi, w poprzednich postach o pl5 nie chodzilo mi o pl5 ale o podejscie gb do nas; wszyscy widza, ze się starasz i my to doceniamy, ale zawsze mozna to zrobić lepiej i twoje bledy, ta krytyka jest wg. Ciebie tzw. wierzeniem w kłamastwa jakuba; wez się w garsc olo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomagaja mi 3 inni admini ktorzy znaja wszystkie szczegoly i jakos zaden z nich mi nie zaproponował innego rozwiazania jakiejs sprawy.

A zdanie osob wierza temu co powie jakub nie ma wiekszego sensu, bo nie znacie kazdego szczegolu.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to może ja się k**wa wypowiem.

1.
Gamebite ----porażka (ale ch** jest to co mi tam, taki wymóg)

2.
Narzekania teraz zal.pl

3.
5 teamów!!!!!!!!!!!!!!
to wynika z braku chęci i czasu do gry mor ola. w moim przypadku do ligi SOD nie trudno było 8 teamów uzbierać. Ja zorganizowałem SOD lige , zeby teamy mało znane i noobistycznie nastawione do turniejów zobaczyli jak to jest i oco chodzi. a jak 8 teamów , bo wchodziłem na servy często i pisałem jak powalony, pytałem się, namawiałem (troszke) Very Happy jakby mor_olo zapraszał innych i poświęcał 20 minut swojego czasu na to zeby wbijać i zachęcać do PL5 to by było grawantuje 16 teamów. Tylko to wynika właśnie z tego ze nie gra. Ja 3 dni zbierałem teamy do sod ligi Very Happy

A brakowało takich teamów jak KD PS HS RBF GT XP

OLO dokończ co zaczołeś i dokończ to dobrze. Poświęć odrobinke czasu na gre na servach (i nie mów ,że gra to zło ) bo coty k**wa palcówe robisz na gitarce . No pewnie ze nie też grasz.

co do jakuba Zgadzam się z nim , i resztą ludzi a przedewszystkim z SODzikami Very Happy

I proszę nie piszcie ,ze jest 1000 chętnych adminów . Bo to zal . A jeśli jest rzeczywiście to czemu k**wa ktoś nie robił wcześniej turniejów?

A tak poza tym dzięki za postrzeganie SOD i TCW jako teamy.
bo wcześniej to byliśmy postrzegani jako.

SOD - gówniarze , kid neo z tagiem przed nickiem.
TCW - Nooby lamerzy grający only mini .

Ogólnie STFU i dajcie spokój . :shock:

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daz
Jeździ konno


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: Krosniewice

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawodnicy ze sceny Trackmanii Nations oczekują w turniejach nagród w różnych formach, sprzęt, pieniądze. Zastanówmy się jednak czy na to zasługujecie? Ciągłe kłótnie oraz afery do niczego nie doprowadzą. Pomyślcie przez chwilę co o Was myślą ludzie, którzy to czytają ? Uważają Was za dzieci, jednym słowem. Dlatego też nie ma turniej z wielkiego zdarzenia organizowanych przez ludzi z "zewnątrz", którzy obserwują tylko kłótnie graczy.

Mor_olo osoba, która chce dobrze dla sceny, ale nie zawsze mu to wychodzi. Organizacja turniejów to nie tylko obsadzanie stanowisk własnymi kumplami. Potrzeba długi rozmów na temat turnieju, pytać się o opinie wszystkich i nie wolno rezygnować z czegoś co się zaczęło. Jeżeli on nie gra online i nie wie, że powstały nowe drużyny, ale można mu to uświadomić w kulturalny sposób, pokazując link do działu drużyny.

Jakub widać, że chce dobrze dla sceny, ale takie pyskówki jak już pisałem do niczego nie doprowadzają. Rozmawiaj może z mordą przez jakiegoś negocjatora i wtedy szybciej się dogadacie i będzie z tego więcej pożytku niż strat.

GameBite powstała nowa liga i otwarła się na scenę. Każdy jakoś zaczynał, może za jakiś czas to będzie jedyna profesjonalna liga w kraju i odwróci się on od społeczności tmpl.

Proszę bezsensownie nie komentować tego postu, tylko przeczytać i wyciągnąć z tego wnioski. Można powiedzieć, że jest w tym ukryty przekaz tylko trzeba go odszukać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to może i ja się wypowiem:
1)Mor_do Ty moja ! Razz fajnie że znowu podjołeś się zadania stworzenia dla nas turnieju !! za to masz mój szacun !!
2)jesteś organizatorem więc dziel i rządź twardą ręką !! z tym, że uwzględniaj krytykę tylko po to, aby poprawić turniej i samego siebie jako organizatora, a Ty się obrażasz...
3)ilość zapisanych klanów...no cóż to GB to g*wno, ale zarejestrowanie tam zajęło mi rzeczywiście mniej niż 5 minut, więc nie wiem czemu się lenie nie chcecie rejestrować.
4)Mam tylko jedną uwagę: wybrany został chyba najgorszy wg. mnie termin na pl5 (święta, imprezy, sylwester), szkoła może się i kończy, ale każdy z nas ma życie towarzyskie i może nie chcieć się poświecać czasu na gre skoro można iść na jakąś fajną imprezke Razz Jak dla mnie to PL5 powienien ruszyć tydzień po nowym roku Smile

PS. A tak btw to kolejna przerwa w graniu za mną Razz w PL5 biore udział tylko dzięki uprzejmości Jakuba, który zgodził się mnie przyjąć do klanu Smile Dzięki biaacz !!

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na ta chwilę jest 11 zespołów... Co do kłótni to nie wiem czy ona ma w ogóle jakiś głębszy sens ?! Dyskusja - ok ale po co zaraz jakaś "JAZDA" ? Nie skreslajmy GB od razu przed rozpoczeciem ligi. Zobaczym jak się skonczy pl5 jakie będą komentarze. wiem co prawda ze nie wszystkim może się chcialo rejestrowac albo poprostu nie mogli. ale mysle ze wtedy dalo rade by dogadac się jakos z morkiem popierajac się sensownymi argumentami...

P.S. Nie uciekam z serverow przed hs... Szkoda ze Jakub tak to odebral. Sadze ze był to zbieg okolicznosci, wczoraj np. ponad godzine gralem z bad olem i było ok... Wszystkich z hs szanuje mimo ze nie znam (niestety), ale szanuje przynajmniej za to jak graja w tmn ale tez za otwartosc do rozmowy...

Pozdro.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wixiarz___POL napisał:
wczoraj np. ponad godzine gralem z bad olem i było ok


Noo wiadomo Wix Wink Jakub po prostu inaczej to odebral Wink Luzik ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majak to nie jest krytyka to są w 99%plotki w które ludzie wierza.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 grudnia 2007, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

primo - mor_olo powiedz jasno tu i teraz czy robisz to pl5 czy nie, bo zakładanie co parę dni tematu "jestem fe czy nie? głosujcie" nie ma sensu. Albo od razu to rzuć i powiedz, marnując trening ludzi na kwali i wysiłki mapperów albo powiedz, że to zrobisz i zrób

secundo - zważ na to, że nigdy wszystkim nie dogodzisz. jakubowe docinki będą zawsze. ale czy on powiedział, żebyś tego nie robił?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2007, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobie, reguly sa już ustalone w 100% wiec chcialbym tylko się upewnic. Obiecuje ze to ostatnia taka ankieta.

Wdze ze wyniki raczej pozytywne wiec zapraszam do kwalifkkacji.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?