Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - Przerwa na sranie dla Jakuba
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy to dobry pomysł ?
tak, seks ma swoja cene
44%
 44%  [ 8 ]
nie, niech zacznie się masturbowac a nie jeb** ze zwierzetami
55%
 55%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 grudnia 2007, 21:11    Temat postu: PL5 - Przerwa na sranie dla Jakuba Odpowiedz z cytatem  

Zwierzal mi się Jakub ze w wakacje ma problemy ze zwieraczami, wtedy zaklada mini i geje maja na niego chetke, tak mocno mu czyszcza dupe z roznych ziarenek kukurydzy i innych niestrawionych niespodzianek znajdujacych się w odbytnicy (znanym wam pewnie sposobem czyszcza to), po prostu ruchaja go jak zwierza!
niestety wtedy ma problemy natury analnej... Sad
wspolczuje mu nie wiem co to dokładnie znaczy, ale widze jego mine jak go jakas murzynska pala zapina w dupe a wyjmujac znajduje na czubku swojego penisa zwanego prąciem jakiegoś rozgniecionego bakłażana czy jak to się pisze... wspolczuje Ci Jakub !
Dlatego wnosze, ze skoro nie mozemy grać w swieta, bo przeciez sa swieta, nie mozemy grać w roku szkolnym bo jak mat napisal ale go nie czytalem - nie mozemy ! Nie mozemy tez grać w wakacje bo Jakub jest zbyt istotnym pro skillerem dla teamu HSTV zwanego zulami z POL...
Zostaja nam 2 adekwatne terminy...
1.29 lutego co 4 lata jest dzień który mozna uznac jako nieprzeglosowany w tym roku jako ze nie ma w 2007 roku przestepnego, a wiadomo prawo nie dziala wstecz zastrzegasz se 365 dn i czy iles tam a tutaj niespodzianka i 1 wiecej, proponuje rozegrac PL5 PL6 i PL7 29 lutego 2008 roku.
2.Rozegrajmy to jak umrzemy
aha no i trzeci termin, mysle ze już wtedy się wszystkie antypatie zatra, proponuje zagrac PL5 jak masterowi pojawi się zarost.?
proszę o poparcie

pozdrawiam cie jakub i nie bierz tego do serca, tylko wez to jak wszystko inne - DO ANALA Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PAPA94pl
Jeździ konno


Dołączył: 19 Maj 2007
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3
Posty: 70

Skąd: Dzwoinsz?

PostWysłany: 24 grudnia 2007, 21:17    Temat postu: Re: PL5 - Przerwa na sranie dla Jakuba Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
proponuje rozegrac PL5 PL6 i PL7 29 lutego 2008 roku.

29 luty 2008 to piątek, a więc dzień szkoły Very Happy

_________________
Poznan rules! Lech rules! ale Legia w. not rules ;0


Ostatnio zmieniony przez PAPA94pl dnia 24 grudnia 2007, 21:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 grudnia 2007, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OMG :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Nice Job Wally, ale wejście na tmpl po chwilowej przerwie Very Happy

Fajne fajne Very Happy baaarrdzo ciekawe Very Happy a kto się zajmie organizacją ? Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 grudnia 2007, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

osz w pysk nie pomyslalem Very Happy
ok to proponuje wyruchac jakuba w dupe Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 grudnia 2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa wally, nic nie zrozumiales.
to nie jest jakos tak, ze nie mogę grać, bo w dupe mi ktos coś wklada (bo to lubie, a szczegolnie ty na zlocie mi się spodobales, bo jakos nie bolalo tak mocno u Ciebie), ale dlatego, ze MUSZE pic z brzerzem.
ty tego nie rozumiesz chyba, on mnie zmusza do tego, ja wcale za bardzo nie chce. mowi, ze jak nie będę tyle pil, nie mogę być już liderem zulow z [POL]. wiec sam widzisz, ze naprawdę jestem istotnym graczem tego teamu (wiec dobrze mowiles), bezemnie ani rusz. jak ja bym już nie pil na ts z brzerzem, również mat, lechu, coof, badolo, szopek, i te inne piczki z ts by się zalamali, i co wtedy?

a tak na serio, nie mam pojecia, co ty tam napisales, i co chciałeś z tym powiedziec Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 24 grudnia 2007, 22:58    Temat postu: Re: PL5 - Przerwa na sranie dla Jakuba Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
...aha no i trzeci termin, mysle ze już wtedy się wszystkie antypatie zatra, proponuje zagrac PL5 jak masterowi pojawi się zarost.?
proszę o poparcie...


Czyli termin ustalony zaczął się jakiś czas temu ;p

_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 grudnia 2007, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

serio? :shock:
pokaz fote master!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?