Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - kolejka7 ostatnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 04 lutego 2008, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proś lepiej o wybaczenie...... hihi bo za posta opęta mnie ssaatan Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
żarcik...

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 lutego 2008, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eee tam, popatrz se na mojego nowego ręcznie wyszywanego avka, se zrobiłem :> Gryfny, nie?;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 05 lutego 2008, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fan- najlepszy track z tego mappacku, nie mam zastrzezen
maxer- za dużo nasrane zakrętów, niektóre nie przemyślane, w niektórych momentach fajna a niektórych dobijająca
hubi- ciekawy track, fajne drifty, ten skok można wytrenować, ogólnie jestem na +

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 05 lutego 2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
fan- najlepszy track z tego mappacku, nie mam zastrzezen
maxer- za dużo nasrane zakrętów, niektóre nie przemyślane, w niektórych momentach fajna a niektórych dobijająca
hubi- ciekawy track, fajne drifty, ten skok można wytrenować, ogólnie jestem na +


no :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 lutego 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

edit -> post przenioslem

Ostatnio zmieniony przez cobham dnia 05 lutego 2008, 13:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 05 lutego 2008, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hubi-jedno z lepszych multi w pl5 9/10 trochę nie podoba mi się ten zeskok już na 2 lapie od niego zależy czy będziesz sekunde w tą czy w tą
Fan-fajna traska ogólnie stosunkowo łatwa nie podoba mi się jeden zakręt jest bardzo niepłynny, no ale niby o to w tym chodzi 9/10
Maxer Happy tym razem nic specjalnego 5/10 nie będę dużo opisywał poprostu nie podoba mi się

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 lutego 2008, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moim zdaniem kadra odpowiedzialna za mappacki nie spisala się do konca (ta ostatnia). Już tłumacze. jeśli współpraca kadry z samymy mapperami wyglądala tak jak w moim przypadku to NIE było ZADNEJ WSPOLPRACY. Nie tak to obie wyobrazalem. Na dodatek zbieranie laurów za dobrze złożony mappack to już jest małe przegięcie, dobry mappack to w 5% zasluga kadry, a 95% samych mapperów!
Fakt, że wiekszosc moich map nie przeszlo daje mi do myslenia czy rzeczywiście trasy są tak dobre jak mi się wydawało. może to było tylko moje zludzenie. Drugą rzeczą jest fakt, ze na początku PL5 po wyslaniu 3 map powiedziano mi, ze potrzeba wiecej takich tras, a wiec robilem dalej. A piętno dobrej jakosci moich tras (imo) mobilizowalo mnie do wlozenia jeszcze wiekszego wysilku, skutkiem czego kolejne trasy staralem się zrobić jeszcze lepsze by nikt nie zarzucil mi, ze mam spadek formy itd. a powiem wam, ze było to cholernie trudne!
Nie mam żalu o to, ze trasy się nie pojawily (bo nie uwazam, ze moje trasy są bezkonkurencyjne), tylko o to ze nie skonsultowano się ze mną w sprawie ewentualnych poprawek itd. Jednym slowek olano mnie i nie tylko mnie. Z tego co wiem to Shadow wyslal tez kilka tras, o których zapomniano (?). Z doswiadczenia wiem, ze Shadow kichy nie odwala!
Nasuwa mi się tylko jeden wniosek, ze trasy dobieraliscie bardzo subiektywnie i nie testowaliscie ich zbyt dlugo. Mozliwe, ze decydowalo pierwsze wrazenie. W moim imieniu mogę powiedziec, ze trasy zrobilem z myslą o tym, ze bedą one trenowane przez okolo tydzien i wtedy zostaną dostrzezone wszystkie "smaczki", wiedzialem, ze po 1 przejechaniu nie jest się w stanie docenic trasy dlatego zawsze dodawalem replaye abyscie zobaczyli logike sekcji na trasach.

Mam wiec pewien pomysl co do przyszlej edycji PL odnosnie tras, zeby było mniej zamieszania.
Jak wiadomo trasy robili równiez zawodnicy uczestniczący w samych zawodach. Zapewne wiekszosc, jeśli nie wszystkie trasy robili w trakcie trwania zawodów przez co musieli dzielic czas pomiedzy trening a edytor tras. Zatem wg mnie najlpeszym rozwiazaniem będzie zebranie tras na okolo miesiac przed samymi zawodami. W ten sposob trasy powinny być bardziej dopracowane i z góry będzie już ustalony grafik meczów z przyporzadkowanymi trasami.
Pomiedzy zawodami jest zawsze parę miesiecy przerwy, warto to wykorzystac na pobawienie się w edytorze. Zostanie równiez czas na naniesienie poprawek - oczywiście jeśli kadra od mappacków będzie odpowiedzialna i stanie na wysokosci zadania.

Zlym pomyslem byloby wykorzystanie tras z innych zagranicznych zawodów. W ten sposob poziom polskich tras jedynie by się zatrzymal lub nawet cofnął. Jestem przekonany, ze coraz wiecej NASZYCH tras będzie wykorzystywanych wlasnie tam, a nie odwrotnie Wink

Zycze wiec powodzenia wszystkim (głównie mapperom Razz ) w PL6!!!

PS. zobaczcie chociaż powtórki przejazdow z moich tras, ktore nie weszly do PL5 Arrow http://s001.wyslijto.pl/?file_id=10418762655315687054

edit:
przenioslem ten post tutaj, wybaczcie admini Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 05 lutego 2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale z 2 strony to jeśli mapki zostaną wybrane wcześniej "kadra wybierająca je" mogła by sobie pobrać ;] i potrenić a nie mówie jeszcze jakby rozsyłali po swoich teamach pocichu ;]...

ale ja np. wysłałem swoje mapki(nie mówie że to jakieś rewelacje ;D) przed rozp. i pytalem Freda czy moglby spr.
to mi odp. "że mają swoje zasady" ... a wczoraj po rozmowie z Szopkiem i Radusiem dowiedzialem się ze ich nawet na mail'u nie ma :/ ...

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 05 lutego 2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

stary ty się mnie nie czepiaj bo gdy ja się tym zajmowałem to miałem swój harmonogram działania.... wszystko pięknie łądnie - jak w zegareczku.... tak własnie mi się wspołpracowało z hackiem... bez wiekszych kompliikacji. A to, ze nie było tych twoich mapek na mailu to już nie moja wina - ja już o niej zapomniałem...
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 lutego 2008, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

od Freda i Hacka precz!! Panowie, dobra robota Wink

Co było to było. Nastepne PL będzie jeszcze lepsze! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GTW marcin18109
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Maj 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 132

Skąd: Barcin

PostWysłany: 05 lutego 2008, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham ma rację
tez wysłałem 3 mapy wybrano tylko jedna a prosiłem o to żeby w razie czego poinformować mnie ze się nie dostana :/

@Psikuta
Wiesz mapami musi zająć się ktoś niezależny

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 lutego 2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Na dodatek zbieranie laurów za dobrze złożony mappack to już jest małe przegięcie, dobry mappack to w 5% zasluga kadry, a 95% samych mapperów!


cobham, ty jesteś bardzo zaangazowany, i robisz fajne mapki.
również ładnie rozpracowales twojego posta, i az chce się myslec, ze z wiekszosca rzeczy masz racje.

jednak, jak 95% zaslugo dobrego mappacka jest twoim zdanjem maperow, to czemu niby w wypadku zlego mappacka już tak nie jest, i cala wine kladziesz na tych, ktorzy wybieraja?

może wiecej sensu mialo by wsadzic wysilek w nowy topik, jak twoim zdaniem wyglada dobra techniczna mapa na turniej, jakim jest PL.
inni mogli by się również w tym wypowiedziec, i może ktorys mapmaker, by coś z tego się nauczyl.

także mysle, ze ci których mapy były wybierane, nie sadza, ze ich mapy były slabe, z czym znow jesteśmy przy temacie, ze ciężko się klucic o gustach, i ze każdy ma swoje preferencje, jak chodzi o mapy.

moim zdanjem, mapy w tym PL, były calkiem nie zle.
jak pewnie każdym, niektore mi się podobaly, a inne nie
zostaje nam sobie zyczyc, ze w przyszlosci admini PL będą mieli wystarczajaco materialu, z którego będą mogli wybierac dobre mappacki.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 05 lutego 2008, 15:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 05 lutego 2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z Szopkiem mi wspolpraca nie wyszal, wyslalem mu mappacka z mapami na 7 kolejke wg mnie jakie powinny być (Cobham B, Shadow A i Szyna C byla ta trasa ale pomylilo mi się wiec on by przypomnial) ale powiedzial mi ze zgubil mappack... HappyD wszystkie mapy znalazlem na ostatnia kolejke i było tam dużo naprawdę fajnych tras az zal ze dopiero teraz je znalazlem:/ tzn tak pozno:P
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 lutego 2008, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:

jednak, jak 95% zaslugo dobrego mappacka jest twoim zdanjem maperow, to czemu niby w wypadku zlego mappacka już tak nie jest, i cala wine kladziesz na tych, ktorzy wybieraja?

nigdy nic takiego nie powiedzialem i nie obwinialem nikogo. nawet nie przejechalem się na zadnej z tras, bo od grudnia nie tykam TMN

Cytat:

może wiecej sensu mialo by wsadzic wysilek w nowy topik, jak twoim zdaniem wyglada dobra techniczna mapa na turniej, jakim jest PL.
inni mogli by się również w tym wypowiedziec, i może ktorys mapmaker, by coś z tego się nauczyl.

slusznosc topiku dobra. tylko nie wiem czy Cie dobrze zrozumialem, chodzi Ci o moje zdanie? Pisalem już o tym przed PL5 w topicu o wyborze skladu osób wybierających mappacki, ze nie jestem osobą odpowiednią na to stanowisko, bo nie jestem dobrym graczem na technicznych trasach, wiec sam nie wiem jak powinna takowa prawidlowo wygladac, dlatego zawsze po zrobieniu trasy oczekuje opinii na ten temat, zebym mogl następna zrobić lepszą.

Cytat:

także mysle, ze ci których mapy były wybierane, nie sadza, ze ich mapy były slabe, z czym znow jesteśmy przy temacie, ze ciężko się klÓcic o gustach, i ze każdy ma swoje preferencje, jak chodzi o mapy.

dlatego w kadrze wybierających są conajmniej 2 osoby, by zniwelowac wybieranie tras pod swoje gusta.

RaDuS napisał:
z Szopkiem mi wspolpraca nie wyszal, (...), wszystkie mapy znalazlem na ostatnia kolejke i było tam dużo naprawdę fajnych tras az zal ze dopiero teraz je znalazlem:/ tzn tak pozno:P

:shock: :shock: :shock:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 05 lutego 2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja musze napisac posta też Smile


szkoda ze np nie wzieto trasek coba zamiast innych scierw (hubi i jego traska na 4 czy ktoras tam runde, kanciaty jak ch** radus itp)

ogladalem replaye z tras coba i musze powiedziec ze extra plynnosc maja.
nisttety nie przejechalem się jeszcze po nich bo nie starcza mi czasu na inne oprocz tych na round 7

ja osobiscie uwazam ze po takich trasach coba na pl5 to wlasnie cobham moglby napisac poradnjik w robieniu dobrych, turniejowych techow ( oczywiście jak by mu się chcialo Very Happy )
bo sekcje musza być w miare plynne i poprostu do przejechania na rundach. no i oiczywiscie jak sa skoki to powinien być punkt odniesienia (czyt. znak) gdzie powinno się lądowac


szkoda ze ujawniłeś, cob, już traski i replaye bo może mozna było je wykorzystac w pl6. no ale tez niewiedomo czy by o nich nie zapomniano bo nawet nie wiadomo czy pl6 ruszy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 05 lutego 2008, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham nie przejmuj się ^^ ja uważam ze twoje tracki były najlepsze, wyślij je na stc5 albo inne zagraniczne turnieje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 05 lutego 2008, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fred ale ja nie mam do Ciebie pretensji spoko... Razz
nie chodziło mi o to że to twoja wina Cool , sorki źle to napisałem....
ja rozważałem że może mapek cobhama też nie których nie było... bo pierw zrobił 3 a pozniej chyba jeszcze raz wysłał
sorki jeszcze raz Rolling Eyes

co do mapek to z całego turnieju(ligi) nie podobały mi się tylko Hubi B i Radussia ;*

nie miałem pretensji że moich nie było bo teraz jak na nie patrze po pl5 to tylko 1 była w miare :] Cool

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie to też wyborem tracków powinien zabrać się ktoś, kto jest niezależny, kto najlepiej nie bierze udziału w turnieju. Nie wiem, jak z Tobą, Cob, ale Ty nie jesteś w żadnym teamie, Prawda? Pisałeś parę tygodni, czy nawet miesięcy temu, że kończysz zabawę z TMN, ale niekoniecznie musi się to wiązać z CAŁKOWITYM zaprzestaniem interesowania się naszą sceną. Myślę, że powinieneś znaleźć czas, by dobrać kompetentnych ludzi do współpracy, by zająć się wybieraniem mappacków (w końcu nie byle kto dostaje awarda dla najlepszego mapmakera, więc się na tym, do jasnej ciasne, znasz, nie?Smile ). Ja bym bardzo chętnie widział Ciebie jako track choosera w pl6. Tyle ode mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cobham z tym grafikiem ustalenia z gory mapek na wszystkie kolejki jest to w/g mnie pomysl zly a już tłumacze dlaczego : wiesz jak to jest i wszyscy wiedz ze sa oszustwa i gra nie fair nie czarujmy się zawsze tak było i będzie, dlatego imo mapki powinny być wlasnie do samego konca niewiadoma poniewaz będzie mozna spojrzec do grafiku a zwlaszcza pod koniec turnieju i trenic np na mecz za 2 tygodnie a na ten mniej jest to fair ? trasy musza być niewiadome do samego konca !

ja z mojej strony mogę was tylko zapewnic ze w PL6 z mojej strony będzie to wygladalo bardziej profesjonalnie bo wkonu się człowiek na bledach uczy Smile

Hmmm.. mysle ze zgodze się z tym jednak zeby osob ktore wybieraja mapy były min. 2 to wykluczy wybieranie mapek pod siebie ;p

Cob z tym wysylaniem mapek miesiac przed turniejem to jest dobry pomysl imo, sklad wybierajacy będzie mial wiecej czasu na ogarniecie i rozwazenie wszelkich za i przecic mysle tez, ze każda traska powinna miec replay z author timem dzięki czemu będzie mozna jak już to ktos napisal docenic elementy poszczegolnych sekcji Smile

pozdro ! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wybieranie mapek na wszystkie rundy przed PL - jestem na nie. Dlaczego ? Bo znajdzie się wielu ktorzy rzuca oskarzenia typu oni znali mapy wczesniej itp... a to nie ulatwi pracy. Chyba... Chyba, że wybierającymi mapy nie będą osoby grajace w danej edycji PL, ale na to tez bym raczej nie liczyl. A co do zbioru map wczesniej to bardzo good idea Razz heh. Jeszcze troszke czasu do PL nastepnego wiec damy rade tak sadze Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?