Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koniec PL5
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 11 lutego 2008, 11:19    Temat postu: Koniec PL5 Odpowiedz z cytatem  

No panowie. 5 edycja dobiegla konca. pierwszy raz z udzialem gamebite, a wiec poza naszym kochanym tmpl. jak wam się podobalo ? Co ogolnie sadzicie ? News o koncu ligi już jest na GB, a popoludniu head admin mor olo podsumuje cala lige Very Happy oj będzie będzie Very Happy ze swojej strony pragne podziekowac paru osobom Razz wsrod nich:

szopek i radus, ktorzy po odejscius freda i hacka wzieli się za mapy - gj !
mor olo - 3mal piecze nad wszystkim,
misi - pomagał wprowadzac wyniki i tyrał mnie zebym zrobil zaklady Razz
Jakub - to wielke thx bo kurde nie samowitego wsparcia mi udzielil, mimo ze jestem teoretycznie nowy na scenie. THX man !

jeśli o kims zapomnialem to sorka, ale Ci mi przyszly od razu do bani i napisalem o nich Razz
także dawac tutaj co sadzicie biacze Razz ! Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 lutego 2008, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja musze przyznac, ze nie było tak zle z tym gamebitem jak na poczatku myslalem.
dalej mysle, co kiedyś pisalem, ze z tym gamebitem komus głównie chodzi o zarobek, ale jednak uczestniki tez niby coś maja z tego, a mianowo poprostu pewna publicznosc.
jakby jeszcze te bledy na stronie gamebite nie były, byloby nawet w miare fajnie.

na drugiej stronie trzeba przyznac, ze glowne gamingi w polsce nie interesuja się (jeszcze?) w ogole gamebitem, a nasza gra nie jest az taka popularna, zeby było wiele lig i turniejow do wybrania, wiec trzymamy się to tego, co mamy.

headadmin nie spelnial jednak prycy jak powinien, bo w ogole nawet chyba nie przejezdzal tras, i moje pytanie o pewnym cutcie na jednej trasie objecal odpowiedziec, ale niestety nigdy tej odpowiedzi się nie doczekalem.

główna prace robil i tak już wix, i jestem za tym, aby wlasnie on zostal headadminem trackmanii na gamebite.

chcialbym jeszcze wyrazyc, ze taka rzecz jak walkower, nie ma nic do szukania w 1. lidze trackmanii, i apelowac do teamów jak FM, zeby się nie zapisywali do czegoś takiego, jak nie sa pewni, czy maja wystarczajaco chętnych graczy,

poza tym niewyrownane przygotowanie roznych teamów do pewnych meczow trochę "pokrecilo" tabele tej ligi.
chodzi mi o to, ze niektore teamy raz przyszli super wytrenowani (prawie zawsze na mecze z Wilda), a inne poprostu olali. takie zachowanie jest mało "profesionalne", i na pewno slaba reklama na lige trackmanii.

mysle, ze najbardziej trzeba gratulowac GT, nudE i TCW za to, ze zawsze grali przygotowani i z pelnym skladem, bez zadnych walkowerow itp.

ja osobiscie bardzo się ciesze, ze udalo nam się wygrac nie oddajac ani jednej mapy i ze wlasnie w biegu pl5 dolaczylismy do powaznego polskiego multigamingu.

gg wszystkim, ktozi brali udzial, aby nastepna edycja PL byla conajmniej tak samo zabawna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 11 lutego 2008, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub czepiasz się FM a mysmy mieli 2 graczy bo porpostu każdy wyjechal akurat nie typowo na mecz, mecz by się odbyl tylko SOD nie chcialo grać 2vs3 chociaż inne teamy tka graly, jak zwykle czepiasz się nas bo nas nie lubisz może dlatego ze dostales sraczki podczas meczu bo myslales ze już przegracie? nie wiem lezy mi to ale wiem jedno nie czepiaj się nas niestety znow wyciagnelismy wnioski po PL5 i na PL6 powinno być lepiej:P
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 lutego 2008, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Radus, mogę Wam pomóc w pl6 :> (czytaj: mogę do Was do teamu dojść;p)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 11 lutego 2008, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IAm teraz nie ja lideruje, z Mroziem rozmawiaj bo ja nie potrafie wyrzucic noobow i bez uzytecznych ziomali:P
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 lutego 2008, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja absolutnie nic nie mam przeciwko FM, raczej odwrotnie.
mi chodzilo tylko i wylacznie o to, ze już kolejny raz olewacie PL, i pytam się, po co w ogole się piszecie na takie rozgrywki, jak i tak nie macie checi czy czasu grać.
stac was no dobre wyniki, a jednak wszystkie mecze przegraliscie do zera, bo albo was było za mało, albo byliscie slabo przygotowani.

Cytat:
może dlatego ze dostales sraczki podczas meczu bo myslales ze już przegracie?

w zadnym momencie tak nie myslalem, i nie rozumie, czemu mnie obrazasz. przeciesz wszystko co napisalem jest prawda, ja sobie tego nie wymyslam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 11 lutego 2008, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taaa już ja pamietam RaDuS vs. Jakub <:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 11 lutego 2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GG Wilda. GG reszta.

Zadziwiające, że najtrudniejszy mecz to nie był z pS czy z GT, ale z FM Very Happy Takie życie. Szkoda chłopaki, że się nie postaraliście, bo macie potencjał.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 11 lutego 2008, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

każdy wie jak to jest z FM raz kurwy graja raz nie Razz no ale jak przed PL takie nooby z fistaszkami zamiast jaj (czytaj np SLU) mowia ze nie będą grali bo nie lubia map PL to zal. albo np (bez urazy panowie) suwak i psikuta, niby coś tam graja a huja mozna polegac, tzn o skilla chodzi. po drodze wyszla choroba Hazyla Sad tak to moglo by być fajnie, sokolik kochany pracuje. no szkoda szkoda bo gdyby nie te trudnosci mogli bysmy powalczyc o podium. heh ale i tak najbardziej liczy się zabawa i przyjemnosc a jazda w meczach z ruffkiem moim kochanym to przyjemnosc jakich mało Smile no i ciagle narzekajacy radek ( k**wa nie mam formy Razz). heh... takie zycie Smile ogolnie to łogień kurwy Razz pozdro
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 12 lutego 2008, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mrozio ale gadasz glupoty:P ja narzekam, ja mowie prawdę...
Jakub nie wiem czemu caly czas się do nas dopier*** nie kumam... podobno nie spales po meczu Wilda vs FM:PP mecz był swietny chociaż braklo nam 3go gracza tzn Chybe gral nie do konca swietnie wytrenowany:F niestety nasze zycie polega na czyms innym niz tylko na TMN, nie zyjemy ta gra:P no może troszke RazzP ale Jakub ja Cie lubie i Cie nie obrazilem uzylem metafory:P

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pdavid3
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Zator k. Wadowic

PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siemka chciałbym się dowiedziec kiedy rusz już pl6 Smile mam nadzieje że niebawem:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Narazie jest ESWC. Później pewnie będą plany onosnie PITMC2. Więc nieprędko Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pdavid3
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Zator k. Wadowic

PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha a do PITMC2 mozna się wbic?? klanowo czy pojedyńczo??Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze nie wiadomo -.- Wszystko w swoim czasie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polish Individual TrackMania Cup. ... ;P

EDIT: Dobrze Coof mówi ;] Znajdź sobie jakiś normalny klan, potem się będziesz zastanawiał.


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Fan dnia 22 kwietnia 2008, 12:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TZN to oczywiście wiadomo, ale mnie chodzi, że nie wiadomo czy w ogóle to będzie Razz No i tam tak czy inaczej wszystko w swoim czasie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pdavid3
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Zator k. Wadowic

PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha spoko:) dzięki za pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ooo PITMC2 to by było coś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 kwietnia 2008, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mysle ze pl6 po lanie w lodzi będzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?