Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
turniej 1 vs 1 on PL5 tracks
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 lutego 2008, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chcecie to drabinka łatwo mozna na gamebite zalatwic i caly system, który nie powinien już nawalac. Tylko w regulaminie trochę uscislen by się przydalo. No ale jak chcecie, ja oferuje w każdym bądź razie swoja pomoc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 16 lutego 2008, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wix jeśli masz trochę czasu wolnego to był bym bardzo wdzieczny, dam Ci nr do R10 i napiszesz do niego z ta propozycja ok?? było by to bardzo fajne

[ Dodano 16 lutego 2008, 12:29 ]
maxer pamiętaj ze zapisow mozna dokonywac tylko na stronie:http://www.trackmanianet.fora.pl/wielki-turniej-trackmanii-nations,26/
tutaj zgloszenia sa nie wazne Smile pozdro

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 lutego 2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom, będzie to szło przez gamebite, wiec mam nadzieje ze jakos ładnie to wypali. Pomoge jak tylko będę mogl Wink Ci co sa w tym turnieju niech tez zerkna czasem na temat na tamtym forum, zeby być na biezaco.


EDIT : ej panowie niech się jeszcze 4 chętnych zglosi zeby było 32 graczy Very Happy bo inaczej znowu boty będzie trzeba do drabinki dodac Razz i potrzebuje id waszego konta na gamebite, zeby was dodac do turnieju.

[ Dodano 18 lutego 2008, 19:48 ]
czy mozecie się w końcu oficjalnie zglosic :/ ma być 32 graczy, jest 27... :/ i MUSICIE MI PODAC TE ID waszego konta na GB ! ! ! ewentulanie zglosic się jeszcze mozna u mnie na gg. wrrrrrrr :/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?