Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
LAN PARTY W ŁODZI CDN....
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 lutego 2008, 12:58    Temat postu: LAN PARTY W ŁODZI CDN.... Odpowiedz z cytatem  

No Panie i Panowie, robi się naprawdę ciepło Smile (do tego stopnia, że dziś urchomiłem mojego dzika Laughing )

Ponieważ wczoraj było dużo pomysłów co do LAN PARTY ŁÓDŹ, chciałem zadać na forum kilka pytań i ponowić dyskusję na temat lanu.

Bardzo dużo osób deklaruje chęć przybycia, tak że szczerze mówiąc zaczynam się martwić ilością kompów, noclegiem itp., bo żeby było naprawdę miło potrzebna będzie organizacja jak poprzednio Smile

WSTĘPNY REGULAMI I USTALENIA:
1) Niestety nie będzie PC-tów, tylko laptopy, bo to się da łatwo załatwić w większej ilości. Proszę, kto może przywieść swój niech przywiezie, będzie łatwiej. Proszę o deklarację kto może przywieść laptopa/y i ile? Co do połączenia w sięć (bo będą pewnie XP, VISTY i inne) to liczę na PRZYJACIELA SCAREGO Smile

2) Ponieważ LAN ma się odbyć w MAJU w wybraną sobotę i niedzielę to powinno być ciepło więc pytam czy namioty to dobry pomysł??
Proszę o odpowiedzi twierdzące co do namiotów bez komentarza, a jeżeli ktoś uważa że lepiej jakieś kwatery to proszę pisać ceny za miejsca, które max zaakcetpujecie Smile, spanie na własną rękę chyba bez sensu, bo nie będzie klimatu Smile

3) Kto poprowadzi rozgrywki, w znaczeniu:
sporządzi listę graczy, podzieli ich na grupy, ustali zasady, wybierze mapy, przeprowadzi rozgrywki. Ja rozdam nagrody Very Happy
Chętnych proszę o zgłaszanie się tu na forum.

4) Nie robimy tego lana dla świętych krów Razz , więc z urzędu wybierzemy ludzi (po zamknięciu listy) do obsługi: grila, browarów (tylko dla dorosłych), i innych zadań, które wypadną. Nie ma leniuchowania, jest współpraca, więc wyznaczeni muszą się zgodzić i tyle Very Happy

5) nie ma oficjalnej nazwy dla naszego spotkania. Proszę o pomysły, najlepszy wybierzemy i ngrodzimy pomysłodawcę miłą niespodzianką Smile

6) KTO JEST Z ŁODZI? chodzi o pomoc w organizacji miejsca spotkania itp. Proszę o info asap!

7) kto zrobi projekt koszulki firmującej to spotkanie? Ponieważ w zeszłym roku zrobiłem koszulki a sporo ludzi nie dojechalo to mi zostały i musiałem je rozdac bez sensu :/ więc tym razem KTO CHCE MIEC koszulkę zgłasza to wcześniej i wpłaca kasę - ile powiem jak będzie zatwierdzony projekt Smile

jak mi się coś przypomni to npiszę. idę pojeździć na dziku Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 24 lutego 2008, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no Scrap niezle, może weekend majowy? jest dłuższy tylko ze wszystko może być zamkniete:// btw. namioty nie były by zle, tylko pole namiotowe trzeba:)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TOMEK
Jeździ konno


Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 43
Skąd: Wrząca

PostWysłany: 24 lutego 2008, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nareszcie jakas imprezka w Lodzi. jeśli tylko będę mogl wam pomoc to piszcie . Odpowiem na każde pytanie (chyba Very Happy ). W samej Lodzi nie mieszkam ale znam ja jak wlasna kieszen.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 lutego 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie w końcu jakiś temat. Ja chcę koszulkę więc pisz kiedy trza będzie wpłacić. Co do noclegu to jest mi wszystko jedno. Ja tam spać nie muszę Very Happy
Aha i jakie to są te inne zadania żebym wiedział na co się decyduję Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 lutego 2008, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chodzi o projekt koszulki to chcialbym się zglosic, jak ktos jeszcze to na spole zrobić
a co do terminu to jakiś czas przed/po eswc może?
a co do namiotow to ty zalatwiasz pole a my przywozimy cala reszte?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 24 lutego 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak majowy weekend wszystko fajnie tylko zeby to wypadlo już po mojej maturze, bo inaczej lipa. ale mysle ze jeśli będzie to konic maja to zajebiocha jak dla mnie, co do namiotow to sielanka, biba w plenerze jak najbardziej ok Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 24 lutego 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wielka biba już na horyzoncie.... Mr. Green
Mam nadzieję, że wspolnymi siłami dokonamy tego w pięknym stylu.

Co do ilości uczestników to myśle, ze w koncowej fazie zostanie ona zredukowana do podobnej liczby jak to było na LP poznań. Nooo może będzie 15 osób więcej. Very Happy Ale to i tak dobrze. Przeciez liczy się, żeby poznać jak najwięcej ludzi!

1) Myślę, że te laptopy sa do przegryzienia. Choć jak rok temu grałem na nim 1 runde to w ogole nie byłem przyzwyczajony do nowych warunków.
Więc może po szybkim, sprawnym i profesjonalnym podłączeniu kompów (pozdro Scary! Razz) niektóre z nich będą dostępne z włączoną trackmanią? Albo najlepiej wszytskie Wink
Każdy wybierze dla siebie maszyne. Z doświadczenia wiem, że to pomoże.


2) Taaa w maju na pewno znajdzie się czas na taki wypad. Very Happy mogę się podłączyć do zdania Radusa - podczas długiego weekendu można to wykonać.
Nocleg: jeśli namioty, to jakieś 25 zł w kieszeni plus wypoczynek na łonie natury. Brzmi nieźle.
Ale mogę przystosować się do drugiej opcji.


3) Co do pierwszych trzech funkcji to kandytatów możemy wyłonić tu, na forum lub na miejscu, w Łodzi. Co do map, to mysle, ze najlepiej JUŻ zacząć nadsyłać. (a może zagramy na mapach Cobhama? Te, które się nie dostały. Ich jest chyba z 6-7. A rok temu na LP gralismy na 3 mapach. nooo...poźniej już na dwóch, jak najebany Scrapp wkurwił się i skasował jedną :F Wracając do map Coba - byłoby trudniej, gdyby do wyboru było więcej map.)

Dobra, pisząc to, przemyślalem, ze będzie ciekawiej, gdy będziemy przesyłac nowe tracki ;P
Wybierze się z 5 i luz.

A co do przeprowadzenia zawodów to zastosujemy samodyscypline. Będzie więcej luzu. Gdy się postaramy to turniej przebiegnie bardzo sprawnie.


4) Nad tym możn apomyśleć na miejscu. Wink Na pewno zaraz ktoś się znajdzie... :F (Wizz był zajebisty na grillu!)

5) work in progress ;p

7) może nad tym popracuje Wink
no i oczywiście zapisuje się po koszulkę. Very Happy

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 lutego 2008, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zgadzam się z Mrooziem, żeby zrobić to po maturze to duuużo więcej osób przyjedzie w tym ja, a co do reszty to... będzie dobrze;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 24 lutego 2008, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na poczatku maja jest tez eswc w poznaniu ;p wiec lan party może lepiej by było zrobić pod koniec maja lub poczatek czerwca
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 24 lutego 2008, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm... maj nie jestem pewien czy będzie pogoda :? na namioty, chyba że pod koniec maja:P, albo czerwiec:P
namioty - bardzo dobry pomysł ... nie stracimy kasy na nocleg(tylko pole biwakowe) Smile
laptopy - oczywiście lepsze kompy, ale rzeczywiście łatwiej pozałatwiać Razz (może sobie klawiaturke swoja podepnę Razz)
koszulka - zgłaszam się do projektu ;P(ale coś więcej o niej wymagań)
i jak co to biore 1 Razz

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 24 lutego 2008, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale będziemy chlać oszzzz k**wa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 24 lutego 2008, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w maju mają już być pierwsze upały
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 24 lutego 2008, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrap, wpadles na wyjebany pomysl z tymi namiotami Smile fred pewnie poczuje klimat natury Very Happy ja proponuje tak jak brzerz zrobić w czerwcu (na poczatku) bo wczesniej ESWC jest, i wiele ludzi z sianem pewnie nie wyrobi Smile co do koszulki, to napisz ile ci trzeba siana podeslac , pzdr :wink:
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 lutego 2008, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja za tydzień projekt koszulki podeślę, mam nadzieje że nie będzie za późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
TOMEK
Jeździ konno


Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 43
Skąd: Wrząca

PostWysłany: 24 lutego 2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co byscie powiedziel na przeniesienie imprezy do oddalonego od lodzi o 5km konstantynowa lodzkiego(dojazd tramwajem ok.10-15min) jest super miejsce na pole namiotowe dla bardziej wymagajacych mozna wynajac domki kampingowe,bar na miejscu mozna palic ognisko i takie tam , wszystko to jest polozone nad dwoma stawami mozna się pzy okazji wykapac Very Happy . W lodzi ciężko będzie o jakieś dobre miejsce no i koszta wzrosna.To tylko luzna propozycja
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 24 lutego 2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to na południe , północ , zach. czy wchód ;p? od Łodzi Cool

edit: ok już wiem


_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 24 lutego 2008, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no k**wa już to czuje Smile to z tymi stawkami zajebiste (1 uwaga, ludzie w ciezszym stanie moga miec problemy z plywaniem Razz) ahhh skrzynka browara , jakieś pakiety weed (FRED'zio ziąą Very Happy), namiot i k**wa ziąąmy Smile hahaha i to jeszcze po maturze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 lutego 2008, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tez mam se chec dac w palnik po maturze ;p
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 lutego 2008, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh, to z Konstantynowem to super pomysl Smile. Notabene właśnie tam byłem na motorze Smile, 5 min temu Smile nad tymi stawami Smile

Tomek rozumiem ze jesteś z Kansas? jak tak to dawaj nr komórki na gg:
9025396 i organizujemy. naprawdę blisko łodzi i fajne miejsce.

Co do koszulek, to powiem tak: w zeszlym roku wyszly jakieś 30zł chyba czy coś takiego ale były niezbyt super. Są dwie osoby do zrobienia projetku, więc niech zrobią i powiesza na jakieś stronie do zobaczenia. Następnie jak wybierzemy wzór to wlasnie ta osoba której projekt przejdzie, będzie miała za zadanie zebranie od chętnych kasy (wieć musi mieć konto w banku), po zrobieniu wyceny na wykonanie. Im więcej tym lepiej, bo taniej za sztukę.

Co do terminu to koniec maja super pomysł, na bank będzie ciepło i namioty wypalą Smile

już się cieszę Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 24 lutego 2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja pi***olę w koncu będę mogl przyjechac, po maturze 4 miechy wolnego!! Smile siajba Smile ale będzie WUKO
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?