Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
BloodLust tracks
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 24 lipca 2006, 6:56    Temat postu: BloodLust tracks Odpowiedz z cytatem  

Mój account na exchange : http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=usershow&id=255944#auto
_________________
Bykom Stop!


Ostatnio zmieniony przez Booster.pl dnia 23 sierpnia 2006, 13:06, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Acegikmortvy
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 172
Skąd: Radom

PostWysłany: 24 lipca 2006, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do niektórych tras nie ma linka
_________________
Zdjecia moje na http://acegikmortvy.fotosik.pl/
Moj nick na TMX: Astartoscht
Moj nick na TMNX: Scarlet
Moj nick online w TMN: Remigiusz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 24 lipca 2006, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do 6 i 9 ... bo nie ma gps'u, więc nie są gotowe szukam kogos kto by zrobił... a grałeś w jakieś inne ?

[edit] Nawro dorobił GPS, dzięki, teraz sciagajcie, scigajcie, zapisujcie replaye, wstawiajcie na exchange, i komentujcie Smile

_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 28 lipca 2006, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ekhm, EKHM moje trasy tez tutaj są...
_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 19 sierpnia 2006, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm widze ze odwaliles kawal roboty, widzialem ze zrobiłeś sporo tras na TMX. Proponuje, abys dodawal screena do kazdej swojej nowej trasy bo jak widzi się ciekawa trase na screenie to to zacheca do sciagania. Ja sobie sciagne troszke twoich tras i pojezdze zobacze co i jak Smile
Tez zachecam zebys srobil trase na mistrzostwa Polski, pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki, dzięki Wally.

Po formacie straciłem pliki (scores i profile) i mam nowe konto: Boo!Ster
Na tym koncie postanowiłem dorobić dekoracje do moich poprzednich tras, oraz zrobić parę nowych. Jednakże nastąpił następny format, i odechciało mi się grać jednak pliki zostały a ja zapomniałem., i gdyby nie Ty Wally to bym już nie grał ale chciałem spróbować wstawić tutaj te moje nowe mapy, skoro chociaż jedna osoba skomentowała. Zaraz zrobie update'a pierwszego postu i wstawie tam nowe mapy, oraz podmienię link do starych.

A screenshotów nie robię... bo... nie potrafie zmniejszyć rozmiaru... zmiejszam screena do odpowiedniej ilości (px) ale na exchange nie pasuje (kb) a tej wielkości nie potrafie zmienić, no potrafie ale nie dam czarno-białego screena :/
byłbym wdzięczny jak by ktoś powiedział mi jakim programem, bądź jak paintem zmienić wielkość w kb (jak co to mam Photoshopa 7 na kompie, ale nie potrafie z niego korzystać, oraz Picasa 2 [http://picasa.google.pl/intl/pl/#utm_source=pl-all-more&utm_campaign=pl-pic&utm_medium=et])

_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jest dużo programow ale photoshop to nie jest odpowiedni program dla Ciebie sory ze to napisze ale ciężko w nim się poruszac bez szybkiego kursu albo poradnika ale jak chcesz to mogę ci zalatwic poradnik to się nauczysz ale mogę ci szybciej wytlumaczyc jak to się robi

1.otwierasz photoshopa naciskasz file a potem new
2.wyskoczy ci taka ramka i ustaw ja tak :
name : obojetnie
preset: custom
width:320 pixels
height:240 pixels

reszte zotaw tak jak jest

3. potem nacisnij file a nastepnie open
otworz teraz screenshot twojej mapki

4. teraz będziesz widzial pusta ramke która zrobilismy w punkcie 2 i widzisz screenshot swojej mapki zlap go teraz myszka i przenies go do tej pustej ramki aby to zrobić musisz uzyc narzedzia (move tool) jest u gory ;] przenosisz screen do ramki i już mamy polowe

5 teraz musisz zmienic rozmiar screenu tak aby zmiescil się w ramce
nacisnij edit a potem free transform treaz będziesz mogl zmniejszyc screen do dowolnych rozmiarow aby to zrobić musisz nacisnac maksymalizacjie ramki ze screenshotem

gdy już mamy gotowy screen mysimy go zapisac aby wielkosc screenu nie przekraczala 64kb

6. naciskamy file a nastepnie save for web.. potem wybieramy optimized (u gory ) potem w prawym gornym rogu pod napisem preset wybieramy w takiej malej ramce JPEG a pod tym tez jest ramka i wybieramy very high te dwa kwadraty pod tym musza buc odznaczone

7. teraz musisz zmienic rozmiar kb obrazka aby wynosil mniej niz 64kb
w lewym dolnym rogu jest napisane JPEG a pod tym pisze rozmiar naszego screenu mozemy go dowolnie zmienic wystarczy zmienic quality (znajduje się to w prawym gornym rogu obok napisu very high ) zmieniamy tak quality aby romiar był mniejszy niz 64kb wielkos będziemy widzic od razu w lewym dolnym rogu

8 dgy już wszystko się zgadza zapisujemy klikajac na SAVE w prawym gornym rogu teraz wystarcze dodac screen na tmx ;]
a jak bys czegoś jeszcze nie wiedzal napisz do mnie na gg 3238308

ps sory za ortografie to nie moja wina Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wielki dzięki, skończe przerabianie moich map (robię dekoracje) to porobie screeny i się tym zajme


Ehh... dopiero jak wally coś tutaj napisał to inni zaczynają pisać... :/ szkoda gadać...

_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile Spoko BloodLust Smile
Ja robię tak:
Jak chce screen zrobić wiec daje print screen.
Otwieram paint, wklejam screen i wycinam fragment który chce. Kopiuje go, otwieram paint, wklejam ten fragment, zapisuje jako JPEG.
Nastepnie otwieram Microsoft Pictrue Manager i zmieniam rozmiar na 320x240. Nastepnie zapisuje obrazek i najezdzam na niego, i psize jaki rozmiar Smile Zwykle jest to np 320x220 czy coś, wtedy otwieram to w paincie, biore obraz-> atrybuty i zmieniam na 320x240. Koloruje t obiale co się dodalo na czarno i daje napis mapy i gotowe SmileSmileSmileSmile
To taki prosty screen Smile

Co do map, na serio masz ciekawe pomysly (mimo ze jechalem tylko na 2 trasach do tej pory). Cyrk - moglbys zrobić prawdziwy cyrk Smile zrobić sciany, dach taki i wtedy dorzucic MT i bylaby HIPER MAPA. Na serio potrenuj w MT (mi tez by się to przydalo) i mysle ze masz potencjal Smile Pomyslow Ci nie brak Smile To nie sa slowa otuchy a prawda. Proponuje, abys zrobil wypasiona mape na MP bo jeśli do pomyslu dorzucisz wykonanie to sukces gwarantowany seroi Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile Dalem nawet mapie Circus awarda z prosba o jej druga powiekszona wersje Smile KAPITALNY POMYSL.
Coz co do mapy na MP to proponuje bys zrobil naprawdę dobry mix, bo twoje mapy sa rooooooznych stylow, w każdym się sprawdziles Smile
Coz teraz kolejna osoba do przejrzenia map to będzie Jurek, spodobala mi się jego mapa na MP ze screenow Smile Coz ale to nie dziś bo dziś mam Bloodlust maraton Very Happy Jutro sprobuje Jurek maraton Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z Media trackera potrafie tylko napisy dodać Sad ale dzięki Wally za to co piszesz... Za to że w ogóle coś piszesz Smile tylko skończe przerabiać mapy to Circus także przerobie...
_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niechce robić nowego tematu dla jednej trasy dlatego dam tu moja nowa trase :> http://www.nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=357167#auto
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

h0lus mogłeś dać tu - http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=91
_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj dobra dalem już tu to tam już nie będę dawal Razz
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zawsze ktoś może przerzucić wiadomość Smile
_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?