Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pomocy... (problem z servem)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Devil_
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 6


PostWysłany: 24 marca 2008, 19:04    Temat postu: Pomocy... (problem z servem) Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich miłych użytkowników strony tmpl.info. Chciałbym się dowiedzieć o kilku rzeczach związanych z własnym serwerem mianowicie : stworzyłem własny serwer "PNC***Mini trak's" lecz po 1 serwer jest niewidoczny z mojego komputera *jeszcze sprawdzę czy z innych go widać*.
... Znaczy czasami go widać jak go zresetuje ok. 5 razy :? .


Po 2 kiedy już go widać i wciskam Dołącz wyskakuje "Łączenie" a potem "Conection closed" (wiem mam takie spolszczenie że raz jest polskie 2 raz angielskie Happy) po conection closed wciskam ok i tyle później już serwa nie widać do kolejnych resetów.

Serwer był tworzony z poradnikiem : http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=3188&sid=cf92618dc9b317dcced19bf9d8dda003
Wszystkie zapory i inne programy typu kaspersky i zapory Windowsa są wyłączone.


Pozdrawiam czekam na odpowiedzi Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 24 marca 2008, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z czego masz lacze? jak wszystkie blokady antywirusy itp sa wylaczone to ja się poddaje, odpowiedz może tkwic w laczu;)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Scary
Jeździ konno


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: 24 marca 2008, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łączysz się przez router który nie pozwala robić loopa Smile
Po prostu wysyłasz sygnał do operatora i nie pozwala ci wrócić z powrotem sam do siebie bo to by było nielogiczne Razz rozwiązania na to nie ma bardzo mi przykro Smile jedynie proxy by może pomogło ale z tego co pamiętam to też nie...
Jedynie co możesz się połączyć z serwerem przez LAN ale niestety przez internet nie ma szans... pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
!RON!
Jeździ konno


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: W-ck

PostWysłany: 09 kwietnia 2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Devil ma modem Fast xxx więc mugł tylko spier****ć instalk :wink: e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 09 kwietnia 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trocche zal ze odgrzewasz kotlety :? po co piszesz, skoro temat jest już wyjasniony ?
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?