Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 16:37    Temat postu: ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba? Odpowiedz z cytatem  

ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nikt cie nie zmusza do grania w TMNF.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh.. dziwna gra, fizyka się zmienila trochę, ciezej się skreca, ciezej drift robi.
Gra trochę jakby nie z tej ziemii, ale mysle ze da się przyzwyczaic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

E tam pierdolicie ;E Gra jest zajebista, fizyka poprawiona IMO w stosunku do TMU, grafika jest nie do pobicia, poprostu genialnie, i jeszcze multum funkcji, np kumple, wiadomo kto jest online, i odrazu klikając na niego można dołączyć do niego na serwa Wink I to że odrazu z poziomu gry zmienia się ustawienia, z Windowsa odpalanie tras, super, poprostu za***iscie, podniecilem się tak ze już jestem w 3. poziomie na solo ;E
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taaa... te bajery są super - 3d, kuple itp... ale mi się nie podoba fizyka własnie, w ogóle inaczej się driftuje niz w tmn jak dla mnie, bugi są dalej i przez te bajery jest ich więcej... mnie jakoś odpycha tmnf

misi- może i nikt mnie nie zusza ale swoje zdanie wyrazic mogę, co?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:
Heh.. dziwna gra, fizyka się zmienila trochę, ciezej się skreca, ciezej drift robi.
Gra trochę jakby nie z tej ziemii, ale mysle ze da się przyzwyczaic.

eh co do tego ze fizyka się zmienial tez bylem przekonany ale chyba jednak się nei zmienila a to wszystko to tylko zluidne wrazneia.. .
wgraj sobi mapki ktore znasz np teraz te na eswc i przejedz się na nich.. ja nie zauwazylem podczas takeij proby rzadnych zmian.. wniosek.... fizyka jazdy pozosala bez zmian.. (poprostu autko się inaczje zahcowuje na tych nowych klockach co nie było w tmn. gdzyz nigdy ich nie grales wiec nie wiesz jak na nich autko reaguje:PSmile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poradzimy se i z tmnf Razz jak dla mnie na 1 kilka przejazdów to nie ma wielkiej różnicy ;]
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy tylko ja mysle, ze to pi***olenie o zmienionej fizyce to tylko bujdy? Niech ktos wreszcie zada oficjalne pytanie w jakims wywiadzie co do tej fizyki, bo wydaje mi się, ze to co mowicie jest jedynie zludzeniem spowodowanym zmiana otoczenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja też z ciekawości sprawdziłem jak się gra na starych dobrych mapach. Odrobinkę jest różnicy. Trudno to sprecyzować, ale troszkę inaczej się jedzie, jednak nie powiedziałbym, że fizyka się zmieniła, to raczej kwestja nowego otoczenia, trochę bardziej wyrazistej grafiki. Co ciekawe u mnie TMNF chodzi lepiej niż TMN Very Happy. Co do driftu sprawdziłem siebie mini'12 Swensena i bez problemu wszystko wychodzi jak w TMN, nawet regularniej deczko Very Happy . Mnie się bardzo podoba gierka, nawet dirt do którego byłem sceptycznie nastawiony.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc, inaczej się jedzie bo :


-są lekko szersze krawężniki, poza tym w innym kolorze,
-kamery są lekko zblizone niz w TMN,
- jest łagodna atmosfera i jeździ się przyjemniej,


coś na pewno jeszcze będzie... jeszcze nie wyczaiłem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
ale mi się nie podoba fizyka własnie, w ogóle inaczej się driftuje niz w tmn jak dla mnie, bugi są dalej i przez te bajery jest ich więcej... mnie jakoś odpycha tmnf


wlasnie bardzo mi się to podoba, każdy ma teraz rowne szanse w jezdzie, kwestia przyzwyczajenia się Smile a jeżeli Tobie się nie podoba tmnf to graj sobie sam ze soba na solo na TMN Laughing bo jakos teraz wiecej ludzi zacznie w TMNF grać niz w TMN Smile

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 18:03    Temat postu: Re: ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba? Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?


moim zdaniem nie umiesz tak dobrze jechac w tmnf jak w tmn i dlatego dla Ciebie jest be, zaden problem mozesz grać w tmn do konca roku, potem tylko tmnf

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra już się trochę rozegrałem heheh i zaczynam dostrzegac uroki tmnf ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Master of Disaster
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 3


PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 18:53    Temat postu: Re: ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba? Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
LooKaSh napisał:
ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?


moim zdaniem nie umiesz tak dobrze jechac w tmnf jak w tmn i dlatego dla Ciebie jest be, zaden problem mozesz grać w tmn do konca roku, potem tylko tmnf



Drogi uzytkowniku o tajemniczym nicku SEQUE. Wybacz, ale jakoś tak przeglądając forum, zawsze natrafiam na twoje moralizatorskie posty. wiecznie niezadowolony, wszechwiedzący i przede wszystkim nieszanujący zdania innych udzielających się na forum. Nie mówię, że to źle, ale przemawia przez Ciebie zakompleksiony chłopczyk, który tak naprawdę próbuje się za wszelką cenę dowartościować. życzę więcej luzu i troszeczkę dystansu do siebie. pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobre, cała prawda wyszła na jaw ;f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 19:19    Temat postu: Re: ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba? Odpowiedz z cytatem  

Master of Disaster napisał:
Seque napisał:
LooKaSh napisał:
ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?


moim zdaniem nie umiesz tak dobrze jechac w tmnf jak w tmn i dlatego dla Ciebie jest be, zaden problem mozesz grać w tmn do konca roku, potem tylko tmnf



Drogi uzytkowniku o tajemniczym nicku SEQUE. Wybacz, ale jakoś tak przeglądając forum, zawsze natrafiam na twoje moralizatorskie posty. wiecznie niezadowolony, wszechwiedzący i przede wszystkim nieszanujący zdania innych udzielających się na forum. Nie mówię, że to źle, ale przemawia przez Ciebie zakompleksiony chłopczyk, który tak naprawdę próbuje się za wszelką cenę dowartościować. życzę więcej luzu i troszeczkę dystansu do siebie. pozdrawiam.

lol

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Różnice naprawdę nie są takie straszne... Kwestia przyzwyczajenia, gra jest imo troszeczkę trudniejsza, do tworzenia map z dirtem nikt nikogo nie zmusza (osobiście mi się podoba ;P), graczy będzie pewnie więcej niż w TMNF... No i różne bajerki.

Ja widzę same plusy. ;]

PS. Jak widać da się krytykować ludzi, a nie na nich od razu naskakiwać Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja sram na te tmnf bo mam od 4 do 30fpsow (na nadeo)
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem tylko jedno Lookash, gra się niczym nie rózni od TMN poza tym ze dodano mase nowych rozwiazan, przydatnych rzeczy.
drift idzie tak samo, gra nie musi być skomplikowana jeśli tego nie chcesz, wystarczy ze będziesz korzystac z dwóch przycisków Jeden Gracz i Gra internetowa Smile Polecam abys zagrał w normalne TMu i zobaczysz co to znaczy cięzki drift Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem czy o to Lokashowi chodzi, ale mi np nie podoba się właśnie to ze kur** zrobili z tm Nations . zwykłe tmu tyle że bez manialinku i tych wszystki środowisk. Nie jest źle idzie się przyzwyczaić, ale np dla osób które patrzą na rank z jakiej k**wa racji to my mamy się dołączać do United??? To w Nations jest więcej graczy itd. A tutaj się okazuje że nowy gracz musi jebać sobie ranka od nowa o ktoś kto od zawsze gra w tmn sobie tylko kliknie i nagle w tmnf jest pierwszy na świecie. żal.(ci co wymyślili to forever) sam patch do tmu tmuf jest bardzo fajny bo przydatny dla graczy tmu jest jednak trochę nowych rzeczy, ale takie odpoerdalanie z nations to chujnia. Nie wierze że tylko mnie bo i innym w tmn zwykłym podobało się właśnie to że była taka prosta bez zadnych jebanych drzewek światełek odblasków i innych tak naprawdę nie potrzebnych gównianych dodatków. Sry że tylko gwiazdek się narobiło w moim poście ale jakoś tak na szybko pisze i to co mi w danym momencie przychodzi do głowy. Co do Seq nic do Ciebie nie mam ale ten gość napisał o Tobie całą prawdę Seq. pozdro
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?