Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SGMateusz napisał:
w tmn zwykłym podobało się właśnie to że była taka prosta bez zadnych jeb** drzewek światełek odblasków i innych tak naprawdę nie potrzebnych gównianych dodatków


To jest fakt... Raz nawet nie wiedziałem gdize jechać bo jakieś po****** blaski słońca zachodszącego mnie oślepiły, a to w grze jest już trochę przesada... Szczególnie że Stadium nie miało nigdy słońca :F W konfiguracji powinna byxc opcja "z pojeb***** efektami " i "bez pojeb**** efektów"... Jak to ktoś ładnie napisał, wygląda jak gra dla 5-cio latków :/

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawidos
Jeździ konno


Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 12
Skąd: Zabrze

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie jest super ! Wymagania praktycznie nie wzrosły, a detale są ładniejsze. Duża ilość elementów "dekoracyjnych" na początku mnie rozpraszała, ale to kwestia przyzwyczajenia. Tym którym dekoracje się nie podobają nie mają się co martwić, już grałem na jednym serwie z nowymi mapkami i po prostu nie umieszczali drzewek itp :wink:

Nie rozumie niektórych z was co tak narzekają, powinniście się cieszyć , że taka gra wyszła za darmo, nie zapominając że ścigałek na licencji freeweare jest jak na lekarstwo.

Ja mam słabą integre gf 6100, ale mogę grać płynnie na max detalach z lekkim cieniowaniem i w rozdziałce 1440x900 Cool

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PODSUMOWUJĄC

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Master of Disaster napisał:
Drogi uzytkowniku o tajemniczym nicku SEQUE. Wybacz, ale jakoś tak przeglądając forum, zawsze natrafiam na twoje moralizatorskie posty. wiecznie niezadowolony, wszechwiedzący i przede wszystkim nieszanujący zdania innych udzielających się na forum. Nie mówię, że to źle, ale przemawia przez Ciebie zakompleksiony chłopczyk, który tak naprawdę próbuje się za wszelką cenę dowartościować. życzę więcej luzu i troszeczkę dystansu do siebie. pozdrawiam.


drogi uzytkowniku o tajemniczym nicku flamasteł zawsze gdy natrafiam na twoje posty uwazam je za spam, ww. twoj post nie odbiega od reszty
w przypadku tmnf jestem zadowolony, wiec nie rozumiem twojej bardzo ynteligentej wypowiedzi w tym miejscu; mysle ze sam jesteś taki jakim mnie namalowales; inni przekonaja się jak wygladam i zachowuje na lanparty'08
życze ci studiowania psychologii i ukonczenia 14 lat


btw. tak jestem niezadowolony bo zawsze może być lepiej, ladniej, prosciej; jestem ambitny i sraka w wc (zwanym potocznie kiblem) mnie nie cieszy i nie satysfakcjonuje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już trochę pojeździłem i można co nieco ocenić TMNF. Od razu widać że w TMNF jest więcej wszystkiego. Generalnie gra preferuje (wg mnie oczywiście) kompy z mocną grafiką. Bardzo mi przeszkadza to, że jest najeb**e tyle wszystkiego dookoła i jakoś nie ogarniam tej gry. Dla mnie to zbyteczne upiększenie.

TMN urzekło mnie prostotą - tylko ja, bolid i trasa przede mną. A tutaj jakieś pier*****e kaktusy, stawy z wodą, z d**y wzięte choinki i inne ch*je-muje Happy

Zdecydowanie wole zwykłą TMN, jest bardziej przejrzysta i lepiej "czuje" bolid na trasie. Ciężko mi będzie się przestawić. Spodziewałem się patcha, update'a a nie oddzielnej gry

Podsumowując - wg mnie odświeżenie gry i dodanie wielu nowych opcji jest bardzo dobrym posunięciem ale bajery graficzne tylko niepotrzebnie zajmują pamięć i skutecznie spowalniają grę na przeciętnych kompach (choć przy mojej grafice mogę spokojnie grać na high detal)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale szpanuję... Jestem 5 w wielkopolsce (Mam TMUF) Very Happy .

TMF jest ekstra. Nie przesadzili z fizyką. Fajne mapki. Menu tez ładne. Parę unowocześnień. Fajniejsza muza w menu Smile . Ogólnie jest miodzio. Polecam TMNF (Patrząc z widoku TMUF)!

PS. Jaki ty masz na tym pulpicie bałagan Majkel :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też wyraże swoja opinie oraz uwagi na ten temat... Odnośnie grafiki to jest ładna i może się podobać owszem z efektami przesadzono. każdy mówi ze działa płynniej niz normalna tmn no to proszę sobie pobrac jakas mapke w granich 1 minuty w miare rozbudowana z ozdobami itp. jeżeli ktos ma słabszego kompa to poprostu nie da się jeździc ( mowa tutaj np o mnie, bo mapy słabiej rozbudowane chodza płynnie).
Co do fizyki jazdy to zmieniła się ale bardzo nieznacznie. testując na mapach zrobionych pod tmn (mini, eswc) mogę tylko powiedziec ze drift delikatnie się cięzej robi i to autko jakieś takie sztywniejsze jest, wiec przynajminej mi będzie brakowac różnych wygibasów na górkach... Odnosnie tras zrobionych pod tmnf to po tych blokach się inaczej jeździ wiec jest takie przeczucie ze fizyka całkiem inna...
Co do dirtu to nie wiem co sądzic gdyz tylko krótka stycznosc ale wydaje mi się ze to bezsensowny dodatek, bez emocji się po tym jeździ, lepiej już po trawie.

Ogólnie wydaje mi się ze przestawienie się z tmn na tmnf razem z tymi wszystkimi blokami to około 1-2 tyg i nie powinno być problemu...
Szczerze mówiac wydaje mi się to przekombinowane. A co do nowych bloków to szału nie ma.. jakieś nudne takie ale może gdy się je fajnie połaczy wyjdzie coś z tego... bo to co nadeo robi to szkoda...

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja będę tak dlugo gral w tmn, jak nie zmienia gry na wiekszych turniejach na tmnf.
tak dlugo uwazam to jako fajny, ale nie interesujacy bajer, jak tez tmu i tmuf.
jak już zmienia na turniejach, to tez sobie zmienie, albo jakby nikt już niemialby grać na tmn, czy jak będzie zamkniety glowny server.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IMO dirt nie będzie używany przy budowie mapek typu tech, lub mini... Mam taka nadzieję Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
ja będę tak dlugo gral w tmn, jak nie zmienia gry na wiekszych turniejach na tmnf.
tak dlugo uwazam to jako fajny, ale nie interesujacy bajer, jak tez tmu i tmuf.
jak już zmienia na turniejach, to tez sobie zmienie, albo jakby nikt już niemialby grać na tmn, czy jak będzie zamkniety glowny server.


Cytat:
All Electronic Tournaments competitions will switch to Trackmania Forever


Czyli już wiesz, gdzie będzie STC i NC. :d

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
ja będę tak dlugo gral w tmn, jak nie zmienia gry na wiekszych turniejach na tmnf.
tak dlugo uwazam to jako fajny, ale nie interesujacy bajer, jak tez tmu i tmuf.
jak już zmienia na turniejach, to tez sobie zmienie, albo jakby nikt już niemialby grać na tmn, czy jak będzie zamkniety glowny server.


dokładnie tak samo podchodzę do tego. tak długo jak tylko będzie można to będzie jeździć w TMN

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawidos
Jeździ konno


Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 12
Skąd: Zabrze

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
IMO dirt nie będzie używany przy budowie mapek typu tech, lub mini... Mam taka nadzieję Smile

Niby dlaczego ? przecież to fajne urozmaicenie. Czyżby za ciężko Ci się jeździło ? :wink:

BTW
Jak to teraz jest z tymi punktami ? Gdzie one się zapisują i jak można sprawdzić...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
siekiera
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 450
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NBlast napisał:
Ale szpanuję... Jestem 5 w wielkopolsce (Mam TMUF) Very Happy .

a ja 5 w polsce i co z tego???

_________________
Siekiera=Siekierka
Dziękuje naszym administratorom za to że od miesiąca czekam na zdjęcie niesprawiedliwego zakazu pisania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MISI napisał:
jakub napisał:
ja będę tak dlugo gral w tmn, jak nie zmienia gry na wiekszych turniejach na tmnf.
tak dlugo uwazam to jako fajny, ale nie interesujacy bajer, jak tez tmu i tmuf.
jak już zmienia na turniejach, to tez sobie zmienie, albo jakby nikt już niemialby grać na tmn, czy jak będzie zamkniety glowny server.


Cytat:
All Electronic Tournaments competitions will switch to Trackmania Forever


Czyli już wiesz, gdzie będzie STC i NC. :d

to już wiedzialem wczesniej.
jednak eswc narazie gramy na tmn.
oprocz tego i tak trzeba odczekac co się stanie.
kto wie, czy spolecznosc zaakceptuje tmnf.

mi tmnf nie przezkadza, napisalem tylko, jak ja osoboscie na to patrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siekiera napisał:
NBlast napisał:
Ale szpanuję... Jestem 5 w wielkopolsce (Mam TMUF) Very Happy .

a ja 5 w polsce i co z tego???

a mowili ze boost nie dziala... Happy

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 kwietnia 2008, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siema Cool
Zapoznalem się z nowym tmn. Jak dla mnie to nie dla mnie heh. jeśli ktos gral kiedyś w THPS2 a pozniej przesiadl się na THPS3 to wie o co chodzi (parę nowych opcji, kolorowa grafa, zero starego klimatu). Podobne odczucia mam do tmnf.uck! Zamiast odswiezyc produkt to poszli w przystępnosc produktu (kwa mać!! to jest darmowa gra, wiec mogli sobie darowac te pieprzone kolorki niczym w disneylandzie).

Odswiezenie gry rozumiem jako dodanie nowych klockow, ale nie jakiegoś LEGO, ktore teraz jest, tylko "normalnych" odcinkow drogi. [Najlepiej jakby byla mozliwosc modelowania klockow... marzenia Cool ]. Jeszcze bym udoskonalil / dodal parę nowych opcji w grze online - TO WSZYSTKO! jeśli chcialbym coś wiecej to bym sobie kupil inne produkty z serii Trackmania, po to one przeciez są by sobie pojeździć po dircie itd. ale ja tego nie chce, ja chce TMN! a nie United z etykieta Nations.

Ta informacja z blokada serwa w grudniu to plotka czy info oficjalne? może przyjdzie mi jeszcze kiedyś ochota by zagrac sobie online ze starą gwardią 4fun Very Happy

pozdro!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 17 kwietnia 2008, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
wiec mogli sobie darowac te pieprzone kolorki niczym w disneylandzie).
dodanie nowych klockow, ale nie jakiegoś LEGO, ktore teraz jest, tylko "normalnych" odcinkow drogi. jeśli chcialbym coś wiecej to bym sobie kupil inne produkty z serii Trackmania, po to one przeciez są by sobie pojeździć po dircie itd. ale ja tego nie chce, ja chce TMN! a nie United z etykieta Nations.

Ta informacja z blokada serwa w grudniu to plotka czy info oficjalne? może przyjdzie mi jeszcze kiedyś ochota by zagrac sobie online ze starą gwardią 4fun Very Happy


co do wypowiedzi Cobhama nic dodać nic ująć, główny powód pogrubiony.
@Cobham co do twojego pytania. INFO o zamknięciu w grudniu trybu online w TMN jest oficjalne.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 17 kwietnia 2008, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham wiem o czym mowisz z thps2 na thps3 a potem z thps3 na thps4 i na wasteland Happy za dużo kolorow bo przeciez wiekszosc graczy w TMN jest bardziej dorosla tzn srednia wieku gdzies może 18 lat będzie;d a nie 10 :shock:
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 17 kwietnia 2008, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Swietne porownanie THPS 2 i THPS3. Też tak to czułem. Nad THPS siedziałem długimi godzinami, a w trójke prawie nie grałem :p No zobaczymy... Mam nadzieję, że fajne jest granie chociaż, bo ogólnie to ja się wszędzie zgadzam z cobham'em
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 kwietnia 2008, 9:22    Temat postu: Re: ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba? Odpowiedz z cytatem  

Master of Disaster napisał:
Seque napisał:
LooKaSh napisał:
ja chce tmn - tmnf do dupy! tylko mi się nie podoba?


moim zdaniem nie umiesz tak dobrze jechac w tmnf jak w tmn i dlatego dla Ciebie jest be, zaden problem mozesz grać w tmn do konca roku, potem tylko tmnf



Drogi uzytkowniku o tajemniczym nicku SEQUE. Wybacz, ale jakoś tak przeglądając forum, zawsze natrafiam na twoje moralizatorskie posty. wiecznie niezadowolony, wszechwiedzący i przede wszystkim nieszanujący zdania innych udzielających się na forum. Nie mówię, że to źle, ale przemawia przez Ciebie zakompleksiony chłopczyk, który tak naprawdę próbuje się za wszelką cenę dowartościować. życzę więcej luzu i troszeczkę dystansu do siebie. pozdrawiam.


Szanowny użytkowniku Master of Disaster(kolejny master.Happy) chciałbym tylko dodać jedno , weź się pyciarzu jeb*** , od****dol się od mojego ziomka , k**wa cioto 5 post piszesz i już ciśniesz po innech weź s***dalaj z tąd.( wystarczająco kulturalnie i zrozumiale? )


edit: THX za warna Razz Twisted Evil

_________________



Ostatnio zmieniony przez 1X4rd451 dnia 17 kwietnia 2008, 17:31, w całości zmieniany 1 raz


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?