Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish Regional Tournament
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy maja być eliminacje??
5-11 maja
24%
 24%  [ 7 ]
12-18 maja
75%
 75%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 29

Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol napisał:
bo pro graczy nie będzie a na nastepnym poscie piszecie ze pro graczy na pewno nie będzie


niczego k**wa nie będzie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nic innego od Ciebie nie odczekiwalem.
bronisz siebie, ze mogloby się ci nie udac jako organizator.

daj argumenty, czemu ten turniej robi sens.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po prostu chciałem coś takiego urzadzic (nawet nie chodzi o to ze chce być organizatorem bo jak dla mnie moglby to zrobić byle kto byle się udalo). Jak się nie uda to peszek ale warto sprobowac. A ty bys mogl jakub nie uprzykszac mi zycia bo robisz wszystko zeby się to nie udalo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa jakub, daj zrobić ten turniej, a nie wytykasz co źle i krytykujesz, dziwne że nie jesteś krytykiem czy polityki czy czego innego, z twoim charakterem byś się ludziom podobał, a teraz daj mu zrobić ten turniej, i nie czepiaj się Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie bo jakub mysli ze jest najlepszy i ze tylko jego qmple maja prawo coś zroganizowac a jak ktos inny coś robi to trzeba to od razu skrytykowac zeby nie wyaplilo i naklonic caly swiat zeby nie brali udzialu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to nie chodzi o to, że Jakub zabroni Wam zrobić turniej lub pozwoli Wam zrobić turniej. róbta jak chceta. Po prostu takich 'turniejów' już było 1000 z czego wypaliły może ze 2 . Reszta pozostała w odmętach tego forum. Myślałem, że tym razem będzie inaczej, ale z tego co widzę to trzeba realnie przyznać rację Shadow'owi : 'niczego nie będzie' ... SIC !


EDIT---
Organizacja takiego turnieju to nie przelewki i sory, ale jeśli pisząc o kumplach Jakuba miałeś na myśli Scarego, to od razu muszę Cię sprowadzić na Ziemię: w tych sprawach nie dorastasz mu do pęcherza ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj


Ostatnio zmieniony przez *тсω* IrRed dnia 24 kwietnia 2008, 21:02, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pfffff... To niech będzie nie reprezentacja weojewództwa, tylko zorganizowana grupa osób, która chce rać dla swojego województwa... O to ci Jakub chyba chodziło, bo turniej można robić (patrz ilu chętnych)...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
pfffff... To niech będzie nie reprezentacja weojewództwa, tylko zorganizowana grupa osób, która chce rać dla swojego województwa... O to ci Jakub chyba chodziło, bo turniej można robić (patrz ilu chętnych)...

będzie PITMC i będzie 0 chętnych

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ze tylko jego qmple maja prawo coś zroganizowac

wy uwazacie, ze scary to moj kumpel?
bardzo jego szanuje, bo wie co robi. ale chyba jesteśmy konkurencja, no nie? ff i wilda to chyba chca ze soba wygrac, a nie się jakos laczyc.

poza tym, zaden z moich "qmpli" nic nie chce organizowac, my mamy inne zadania.

pokazujecie znow, ze chcecie pokazac wasz ego na scenie, a nie macie na mysli dobra jej.

zakladam się, ze ten turniej będzie niewypal.

dajcie argumenty, czemu ten turniej robi sens, powtarzam, a nie pierdolcie, kto chce co, i czemu się coś liczy, czy nie. bo to jest nudne.

CZEMU TEN TURNIEJ MA SENS???
CO ON NAM DA???
CO DA SCENIE???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No diametralnie nie sądze że ten pomysł jest analogicznie niemożliwy do wykonania z pozytywnym skutkiem Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Win'a napisał:
No diametralnie nie sądze że ten pomysł jest analogicznie niemożliwy do wykonania z pozytywnym skutkiem Rolling Eyes

coś ty pił, ja też tak chce

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Turnieje są chyba dla zabawy, dobej zabawy przy TMN(F) i rywalizacji.

Dobra, to czemu ten turniej nie ma, k**wa, sensu?

Powiedz może, o Wszechwiedzący Jakubie, dlaczego Szyna nie będzie potrafił tego turnieju zorganizować?

Btw, musisz na wszystko najeżdżać? Daj se na wstrzymanie i lepiej siądź do słownika, żeby trochę się podszkolić w ojczystym języku, zamiast się przypierdalać do wszystkiego.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

On na nic nie najeżdza one są z góry skazane na niepowodzenia na 90% nie wyjdzie ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak zawsze, trzeba będzie wam quotowac wasze posty, jak już ten turniej nie wypali.

ja chce tylko trochę ostrzezac, ale wy jak zawsze czujecie się obrazeni.

EDIT: jeden argument, czemu ten turniej ma sens, proszę was!!!

Cytat:
lepiej siądź do słownika, żeby trochę się podszkolić w ojczystym języku

staram się bardzo, temu tez np tu pisze od 2 lat, zeby nie zapomnac jezyka moich rodzicow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
CZEMU TEN TURNIEJ MA SENS???
CO ON NAM DA???
CO DA SCENIE???


1.jeśli dla Ciebie nie ma sensu to wcale nie musisz brac w nim udzialu.
2. Zabawę
3. Wyobraz sobie ze niektore turnieju sa 4fun a nie w jakims celu. Ten jest wlasnie 4fun.

P.S. Nie mam nic do twoich "qmpli" ale tak się zachowujesz jakby to oni mieli tylko do wszystkiego prawo.

P.S.P.S. nie chce mi się już gadac na temat jakuba ;p

P.S.P.S.P.S. Jak tu mi ktos znakomicie podpowiedzial (może nie znakomicie ale przynajmniej jakub się odczepi) nie sa to reprezentacje wojewodztw tylko "zorganizowana grupa osób, która chce grać dla swojego województwa w tym turnieju". (chociaż przyznam ze nazwa "reprezentacja wojewodztwa" byla krotsza no ale trudno ;p)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
[quote:f9f086be07="jakub"] Cytat:
ze tylko jego qmple maja prawo coś zroganizowac

CZEMU TEN TURNIEJ MA SENS???
CO ON NAM DA???
CO DA SCENIE???


1.jeśli dla Ciebie nie ma sensu to wcale nie musisz brac w nim udzialu.
2. Zabawę
3. Wyobraz sobie ze niektore turnieju sa 4fun a nie w jakims celu. Ten jest wlasnie 4fun.

P.S. Nie mam nic do twoich "qmpli" ale tak się zachowujesz jakby to oni mieli tylko do wszystkiego prawo.

P.S.P.S. nie chce mi się już gadac na temat jakuba ;p

P.S.P.S.P.S. Jak tu mi ktos znakomicie podpowiedzial (może nie znakomicie ale przynajmniej jakub się odczepi) nie sa to reprezentacje wojewodztw tylko "zorganizowana grupa osób, która chce grać dla swojego województwa w tym turnieju". (chociaż przyznam ze nazwa "reprezentacja wojewodztwa" byla krotsza no ale trudno ;p)

[ Dodano 24 kwietnia 2008, 21:24 ]
jakub napisał:
Cytat:


CZEMU TEN TURNIEJ MA SENS???
CO ON NAM DA???
CO DA SCENIE???


1.jeśli dla Ciebie nie ma sensu to wcale nie musisz brac w nim udzialu.
2. Zabawę
3. Wyobraz sobie ze niektore turnieju sa 4fun a nie w jakims celu. Ten jest wlasnie 4fun.

P.S. Nie mam nic do twoich "qmpli" ale tak się zachowujesz jakby to oni mieli tylko do wszystkiego prawo.

P.S.P.S. nie chce mi się już gadac na temat jakuba ;p

P.S.P.S.P.S. Jak tu mi ktos znakomicie podpowiedzial (może nie znakomicie ale przynajmniej jakub się odczepi) nie sa to reprezentacje wojewodztw tylko "zorganizowana grupa osób, która chce grać dla swojego województwa w tym turnieju". (chociaż przyznam ze nazwa "reprezentacja wojewodztwa" byla krotsza no ale trudno ;p)


nie umiesz cytowac, a chcesz turniej polski organizowac?

powtarzam: moje kumple nic nie chca organizowac!
scary jest w FF, a ja w Wildzie/PGS.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 kwietnia 2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pavlo99 napisał:
Powiedz może, o Wszechwiedzący Jakubie, dlaczego Szyna nie będzie potrafił tego turnieju zorganizować?


a co ma szyna do szynpola?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wlasnie co ma Szyna do mnie?? ;p Umiem cytowac tylko ze się coś spier**lilo ;/ Ustalmy ze twoi kumple nie chca niczego organizowac i ze ci których wymieniles nie sa twoimi kumplami ale proszę cie przestanmy już o tym gadac bo to nudne ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, to co mialem na mysli powiedzialem.
zycze sukcesu i tak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol początki zawsze są trudne, bo niestety scena TMN została ostatnio troszkę rozpieszczona i o ile kiedyś każdy cieszył się na jakikolwiek turniej często nawet z góry skazany na porażkę, to teraz imprez jest tak dużo, że ciężko je wszystkie pogodzić.

Jeżeli masz chętnych, pomysł i przede wszystkim samozaparcie, które pozwoli ci dociągnąć to do końca to próbuj. Może być trudno, ale jak nie spróbujesz to nie zobaczysz jak to jest.

Ja w swoim życiu organizowałem masę turniejów dla TM i mimo tego, że wydawałoby się, że mam już olbrzymie doświadczenie pod tym względem, to mój ostatni pucharek 1vs1 dla TMU okazał się całkowitym niewypałem, ponieważ większość graczy odpuściła sobie i musiałem wszystko zakończyć po fazie grupowej.

To był mój jedyny turniej, którego nie dociągnąłem do końca mimo tego, że naprawdę mocno się w niego zaangażowałem.

Co do jakuba to on zawsze lubił wyrażać swoją, często krytyczną opinię na temat pewnych kwestii i musisz się do tego przyzwyczaić. Taki po prostu jest i za to go zawsze lubiłem, bo wnosi wiele życia na scenę, a po jego postach aktywnośc na forum zawsze wzrasta. Taknaprawdę to bardzo sympatyczny chłopak Smile

Jednym słowem jeżeli masz ludzi, któzy już wyrazili chęć gry próbuj. Będzie bardzo ciężko to zorganizować, bo z tego co piszesz będzie to wszystk trwało dość długo i niektórym może zabraknąć motywacji i chęci do udziału w tym pucharku, ale może jednak dasz radę.

Ja osobiście życzę powodzenia bo wiem jak trudno zorganizować takie zawody, o czym przekonał się również sam jakub oraganizując kiedyś MP Nadeo. Wtedy też była niezła draka i wierz mi, że jego idea spotkała się z jeszcze większą krytyką niż twoja, bo wtedy odwróciła się od niego dośc spora część sceny (fani Customów Smile), a jednak zrobił naprawdę bardzo fajny turniej Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?