Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish Regional Tournament
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy maja być eliminacje??
5-11 maja
24%
 24%  [ 7 ]
12-18 maja
75%
 75%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 29

Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie tak to wyglada.
przekonasz się tu: http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=445&start=0
i my mielismy serwery, pierwszy raz w tmn transmisje w HSTV itp...
i tak sukces był slaby raczej Smile

doloz do tego, ze teraz sa jeszcze pewne obewiazki teamów FF, PexG i WIlda/PGS i potem jeszcze raz pomysl, czy naprawdę jesteś wstanie zrobić to co masz na mysli.

edit: nie wiem wiadp1 jak ty dajesz rade utrzymac sobie ta widoczna diplomacje. podziwiam Ciebie za to.
jestem ciekawy, jakbys komentowal ostani rok tej sceny, jakbys był przy niej.

a kurde, dopisze jeszcze coś.
taki turniej to jest powazna sprawa. ładnie, ze ktos chce się tym zajac, ale niestety, jak prawie zawsze, na tym forum sa presentowane POMYSLY i jest dyskusja o nich. nic jeszcze nie jest pewne, a tu już się rozmawia o szczegolach, refulaminie itp.
aby stworzyc dobry i dzialajacy turniej trzeba dokładnie wiedziec, jak i co dziala scena teh gry.
jak się tego nie wie, to mimo calej diplomacji wiadp1 nic dobrego nie da się z tego zyskac.
czemu?
bo poprostu nastepny dzieciak, sorry, ale jest ich tu wystarczajaca, chce się jakos profilowac.
nie wszyscy maja tyle cierpliwosci jak wiadp1 i również niektorzy sa tu obecni w calem czasie, kiedy wiadp1 nie było i poprostu wiedza, jak co się robi, czy nie.
chlopak jak szynpol, nie majac pojacia, ze na gre potrzeba serwery, strone i najbardziej MOTYWACJE dla graczy nigdy níe będzie mial sukcesu.

roznica miedcy wiadp1 i mna jest prosta.
on jest człowiek diplomatyczny, ustawiony na spokoj i nie chcacy się klucic.
to jest jego sposob, aby zrobić coś dobrego dla sceny, za co ch**owo go k**wa szanuje Smile
moj sposob jednak wyglada inaczej, i jest zbyt ofensywny. wielu ludzi mnie za to nie lubi, co wiadp1 się nie stanie, ale za to u mnie tez nie ma tyle pierdolow o jakieś chujstwa jak w przedszkole.
z wszelkim szacunkiem do wiadp1 mysle jednak, ze ten sposob wydal się bardziej korzystniejszy.
mamy multigamingi (nigdy nie zapomne jak morda się podniecal, jak wszedl do kuzni talentow BVG), mamy transmisje i szanujemu wspolprace z HSTV. poprostu jesteśmy widoczni na scenie esportowe (look esports.pl. gamebite.pl, progames.pl itp).

wiadp1 jest i zawsze będzie najwiecej z mojej strony szanowany człowiek TMN, bo on zaczal to wszystko zawjazane z TM. tak samo jak yard, ktoremu dziekujemy za strone TMPL.info.
także (ale nie chetnie[to się liczy tylko dla mnie]) dziekujemy morsolo, bo chocby pchal swoja morde gdzie się dalo, to jendak stworzyl Polish League.

nastepny bardzo wazny człowiek sceny to jest SCARY, który nie tylko tworzy serwery, ale troszczy się tez o turniejach (PITMC) i jest motor dojscia swojego teamu do Fear Factory.

jest jeszcze szanowny pan scrappler, kontrowersyjny, ale bardzo produktywny, ktoremu dziekujemy za zloty, turnieje i chlanie wieczorami Smile

jakos tez trzeba podziekowac graczamami, ze prezentuja poziom na swicie TMN.
HACK, WALLY, KHASIUS, BRZERZ, BAX, MAT, LECHU, GRONO, LOONY, SZYM i te wszytkie inne zajebiste chuje jak niezapomnialny TOMEK i JANUSZ, ktorzy ma serwerach miedzynarodowych reprezentuja/reprezentowali nasze barwy.

na koncu dzieks@wix za k**wa GB, a teraz jestem taki najebany, ze k**wa zostaje mi tylko podziekowac d*pie brzerza, ze jest taka mila do mojego penisa.

kto nie rozumie humoru smierdzi, a moje zadanje tu jest, zeby jakieś zycie w ten forum wbic Smile

pozdro, komu się nie podaba post, pisać tu, to scary się ucieszy, bo wiecej postow, wiecej użytkowników itp.

a ty jarecki, ty tam jakiś tam award na nowego gracza chuju, to nie byles dziś na ts, zeby zemna pic i zal.ru

POZDRO dla P4G!!!

i piczka holus, który pojechal na eswc, jak każdy się bal, mimo ze mial 15 lat, i fred który zfalszywowal dowod, i bez którego bylbym 7, na eswc Smile

IWSZYSTKICH TRACKMAKEROW!!! YO COBHAM!!!

I TRZECIEGO!!! tworce najzahardcorowszych skinow k**wa mac!

EDIT: musze jeszcze dodac shadowa do tych moich shout-outow, bo przeciesz on się bardzo angazuje na esports.pl
sumienie mnie wzielo, i nie dalo mi spokoj, wiec dopisuje Smile


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 26 kwietnia 2008, 21:18, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki jakub za te słowa

kiedy tak patrzę na to co się dzieje na scenie, to jestem tak cholernie dumny, że to właśnie ja mogłem się przyczynić, że to wszystko teraz tak pięknie wygląda

Kto by przypuszczał kilka lat temu, (kiedy jeszcze z yardem, siurasem i daxem próbowaliśmy w ogóle sprowadzić TM Classic do Polski), że teraz sekcje TrackManii będą w najlepszych teamach progamingowych, że doczekamy się sceny liczonej w tysiącach graczy. To jest piękne. Kiedy powstawało TMPL.info ruch na stronie był znikomy, a teraz trzeba zmieniać serwery bo jest ona zbyt przeciążona, a gdyby ktoś chciał na bieżąco czytać wszystkie posty to nie powinien w ogóle odchodzić od kompa.

TrackMania to moje 2 życie. Kiedyś po prostu było ono na pierwszym planie. Teraz jednak pojawiły się inne priorytety i to 1 życie zajmuje mi więcej czasu.

Sorry za offtopa ale pod wpływem postu jakuba tak mnie jakoś naszło żeby się tym z wami podzielić

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czuje się pominięty Rolling Eyes Happy
Ja też życze powodzenia ale raczej swiętokrzyskie tam nie wystąpi ;F

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bosh co za przemówienie. Nie wiedzialem do konca czy mi się uda to przeczytac bo to trochę dlugie było ale jakos mi się udalo ;D. Nie wiem jak tam z toba było wczesniej Jakub ale z tego co ja widzialem to twoj pierwszy taki post. Gdybym był ktoryms z wymieninoych to bym się wzruszyl ale tak nie było ;p. Wiec wolicie w koncu zeby eliminacje były od 4 maja czy od 12??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:


a ty jarecki, ty tam jakiś tam award na nowego gracza chuju, to nie byles dziś na ts, zeby zemna pic i zal.ru


Wybacz, ale tak się zdarzyło że poległem po całodniowej walce z alkoholem o godzinie 21 ;/ znowu wygrał Sad

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
staram się bardzo, temu tez np tu pisze od 2 lat, zeby nie zapomnac jezyka moich rodzicow.

i musze pogratulowac, bo robisz mniej bledow ortograficznych, niz niektorze polacy mieszkajacy tu cale zycie Cool
@szynpol : Jednak po przemysleniu, stwierdzam ze rzeczywiście ten turniej nie ma sensu. Teraz jest GRC, jakiś tam esl, niektorzy wystepuja w giant cup.
Do tego dochodzi liga f1, w ktorym wystepuje dużo osob z FF, i kilka znanych graczy, ktorzy by się przydali do tego turnieju. Jednakze już i teraz mamy ogrom turnieji, potem dojdzie PITMC, pewnie PL, i wiele innych.

jeżeli już bys mial startowac z tym turniejem, to trwalby on gdzies naprawdę dlugo, kilka miesiecy przez co zawalal bys harmonogram treningu graczom, ktorzy musza grać dla klanu, jak i w wielu innych turniejach.

Uwierz, ze ciężko jest zorganizowac jakiś tam turniej, i ja się już o tym przekonalem na wlasnej skorze Smile Musisz poswiecic na tabele i inne pierdoly przynajmiej kilka godzin, a czy Ciebie na to stac to już nie wiem.

Radze ci przemyslec jeszcze raz, czy wystartowac z tym, czy się jednak na chwile obecna powstrzymac.

pozdro
@Jakub : Chyba dużo wypiles, sadzac po tym przydlugawym poscie Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wiem ze ci najlepsi graja teraz w wazniejszych turniejach ale mi wcale nie zalezy zeby w tym turnieju grali najlepsi tylko zeby w ogóle ktos gral ;p.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to raczej już naprawdę mijasz się z celem, jeżeli jest ci obojetna jakosc graczy grajacych w turnieju, ze tak się wyraze :-)

Ostatnio zmieniony przez XyX dnia 25 kwietnia 2008, 15:06, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub Ty jak nie masz neta to nie pijesz ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz zalezy mi zeby grali dobrzy gracze ale jakos bez nich przezyje. Kilku dobrych mysle ze wezmie udzial
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czego nie ma mozliwosci zaznaczenia w ankiecie po PITMC i PL6?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grono, myśle że PL6 to przyszłość nie najbliższa Smile Więc proponuje po PITMC2, jeśli takowy się odbędzie, dawać to póki mam forme :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba trochę wypilem wczoraj Wink
ale to tylko przez brzerza!

Cytat:
kilka lat temu, (kiedy jeszcze z yardem, siurasem

mam nadzieje, ze tego siurasa dalej masz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 kwietnia 2008, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mnie możecie uwzględnić przy wybieraniu składu do Śląskiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 26 kwietnia 2008, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O! Iam Ty się napeano przydasz :wink:
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 kwietnia 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

musze jeszcze dodac shadowa do tych moich shout-outow, bo przeciesz on się bardzo angazuje na esports.pl
sumienie mnie wzielo, i nie dalo mi spokoj, wiec dopisuje Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 27 kwietnia 2008, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a do ekipy śląsk się przydam? czy ni huja?
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 27 kwietnia 2008, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty a można kogoś wykupić?? ;p Bo na śląsku tyle wiary Smile No ale podzia na woj to podzial na woj
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 kwietnia 2008, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Radus Ty to pewnie będziesz, chociaż mamy Szopka, takich tam innych buców jak on (:*) ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 27 kwietnia 2008, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ee, Warmia i Mazury :F pisać coś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?