Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koszykówka :)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 15 sierpnia 2006, 11:17    Temat postu: Koszykówka :) Odpowiedz z cytatem  

cóż jako wielki fan koszykówki, w szczególności Washington Wizards, postanowilem zrobić taka odpałową mape Smile
Jazda na tej mapie opowiada pewna krotka historie. Mecz Washington Wizards vs Miami Heat, Wizards prowadza jednym punktem. Koniec Timeoutu, wejscie na boisko. Strata 2 pkt, Shaq zdobywa 2 pkt i teraz przegrywamy 1pkt, mamy ostatnia akcje meczu do wyprowadzenia. Wtedy to mijamy po kolei zawodnikow (4 słópki) nastepnie zmieniamy kierunek kozlowania na sekcji z 2 zakretami, nabieramy predkosci i wskakujemy na Loopa, co jest skokiem ponad O'Nealem, jeśli nie popelnilismy jakiegoś wielkiego bledu na loopie wtedylecimy do kosza, w ktorym jest meta . Coz jeśli nmie popelnia się bledow, wtedy wpada się gladko w mete i do kosza, jeśli popelnia się jakieś bledy, wtedy czesto zachacza się o obręcz i nie trafia w mete Smile
Taka misja, by zdobyc decydujace punkty Smile
" target="_blank" class="postlink">

Polecam ta mape serdecznie Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 15 sierpnia 2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajna trasa Wally!
Jeśli mógłbym Ci zasugerować jakieś zmiany (?) to powiem co mi się w niej najmniej podobało - dwie rzeczy:
- trochę zbyt pokarbowany początek psuje pięknie wygładzoną dalszą część rasy
- szybko zmieniające się napisy w centrum ekranu przeszkadzają w jeździe - lepiej,by było gdyby pojawialy się u dołu lub u góry ekranu.
A ogólnie to ciekawy pomysł. Brawo!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 15 sierpnia 2006, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdyby ktos pomogl mi zrobić te napisy, niestety w MT jestem cieniutki... poczatek coz, chciałem zeby był zjazd z trybun, ale ogolnie to jest PF start, spadasz i masz zakret, naprawdę to gladko da się przejechac Smile
Jeszcze nie kazdemu pod koniec podobaja się 2 zakrety, ale zrobione sa po to, by każdy mial przed loopem podobna predkosc, bo po hamowaniu kazdemu robi się mniejwiecej taka sama predkosc, a jakby to był szybki odcinek, to bylaby inna i nie zawsze trafialoby się w kosz i mete Smile
dzięki Jurek za Award Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 15 sierpnia 2006, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom fajna Razz http://www.nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=342064#auto macie to moja Razz
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 15 sierpnia 2006, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coz, prosilbym o pomoc przy trasie dobrego Media Trackera !
Wspolnymi silami jest szansa na Polską mape w Best of Week !
Mapa ma aktualnie niecala dobe, a ma już 6 awardow, za co serdecznie dziekuje wam wszystkim, za to ze doceniliscie troszki tej pracy Smile Bp jednak bądź co bądź pol nocki zarwalem, ale warto było Smile

Prosilbym o pomoc, kto zna się dobrze na Media Trackerze? Ja jestem niestety cienki bolek jak widac, jak robię napisy u góry lub coś, to mi po 0.01s schodza na środek... nie kumam tego Sad
proszę o pomoc.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 15 sierpnia 2006, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę o pomoc naprawdę, bo najczestsza krytyka sa napisy na srodku których nie potrafie zliwkwidowac Sad ktos może mi pomoc?Co?
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?