Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wyniki ESWC 2008 znane!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 Maj 2008, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może brzerza lezaceo na Tobie na dluzej? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 11 Maj 2008, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, JA CHCĘ ŻYĆ!! Very Happy

A tak szczerze to to było super, panowie było Was baaaaaaaardzo miło poznać osobiście... I jeżeli jest jakaś osoba z którą się nie przytulałam to przepraszam, nadrobimy. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 Maj 2008, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a może fotka:D ty i brzerz na Tobie Very Happy sry jak to głupio zabrzmiało Very Happy Happy Happy Happy Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 12 Maj 2008, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vip ma jakąś fote, ale ja nie wiem czy chcę żeby to ujrzało światło dzienne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 Maj 2008, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

vip ma dużo teo dzie wolałbym zeby nie ujzalo swiata, bo ta piczunia zawsze robila fotki tak, kiedy inni nie patrzyli i nic o ty nie wiedzieli :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 12 Maj 2008, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to może niech się tym z nami podzieli Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 12 Maj 2008, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jutro będą foty, ide spac bb ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2008, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TheViP napisał:
jutro będą foty, ide spac bb ;*


oż ty pałko , ja sobie megi nie mogę wyobrazić przytłoczonej brzerzem Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 Maj 2008, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a tak ogolnie to przeproscie coofowi, ze trochę przesadzil z tym naj naj, ale mysle, ze to poprostu ze wzgledu radosci.
my się nie uwazamy za jakiś tam najlepszyc i zawsze mamy respekt do naszych przeciwnikow, tymbardziej na eswc w poznaniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 Maj 2008, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Osz biczyyyyyys !!!!!!!!!!!!!
ale jest k**wa dużo do gadania az nie chce o niczym zapomniec !
po 1 chcialbym wszystkich pozdrowic, było za***iscie was (niektorych znowu Razz) spotkac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vip tam szalal na stanowisku Very Happy a JAkub ?! JAKUB k**wa W POLFIANLE był Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy ! noob ! mam zdjecie n awet z tego polfinalu Very Happy zazarcie walczyl z brzerzem o przedostatnie miejsce ! Smile
oczywiście przegral, ale raz udalo mu się nawet wskoczyc na wyzsza mete na 06 Very Happy mam zdjecie i jak zgram na kompa to wysle piekna fotke Smile

Teraz coś napisze o przebiegu turnieju bo kurde emocje były swietne Smile
Hack i Jarecki pięknie zmietli w kwali pierwszego dnia az bylem pod wrazeniem, ponad pol sekundy lepiej niz moje pb na tamta chwile Smile
polfinal - to co zrobil morolo Shocked po polfinale myslalem ze powalczy z hackiem o wygrana, i ma duze szanse go pokonac lechu z robotem tyle samo pkt, daleko za morolem, ale lechu dzięki lepszemu czasowi w polfinale, gra zaliczyla mu drugie miejsce. drugi polfinal, jakims cudem wygralem Wink pozniej diavel walczacy ze mna zazarcie, no i dalej haczek... haczek nie wiem jak to zrobiłeś, do tej pory nie wiem jakim cudem to się stalo. khasius na 4 miejscu, dawal dupy chyba ze 2 razy się rozwalil pod sam koniec - noobek Razz
no i final, durne wywiady (Very Happy) no i komentator jakub Very Happy który odezwal się w polowie rundy po grobowej ciszy i stwierzil ze "jada w grupie" i to by było na tyle za ta runde Razz Coz po rozgrzewce myslalem ze top2 dla FF, ale LEchu pokazal klase, prezyl się i wygral ! mysle ze zasluzyl, nie dosc ze dobre czasy krecil to był regularny Smile i mamy b iczys pierwszego zwyciezce ! mial chyba z 5 pkt przewagi nad drugim mor olo, morek mial 1 pkt przewagi nad diavem a diav 1 nade mna Smile

drugi dzień, to zajebisty czas jareckiego w kwali - 1.01.18 na 07 Shocked niestety zabraklo Hacka. Polfinaly się rozlozyly trochę smiesznie Smile w drugim jechalem ja, morolo, khasius, jarecki, w szyki wmieszal nam się od czasu do czasu star (hahaha zajebiste starty star Very Happy) i kurde nie pamietam, szopek, szym i fred smigali jeszcze w tym polfinale Razz jes li mowimy o morolo i jego pechu, to musze przyznac ze mialem tyle samo pkt co on Very Happy ale mi zaliczylo 2 miejsce Razz i biedny morolo musisz dodac fatum 7 setnych do kolekcji, przepraszam ze o tym wspominam Razz rok temu na eswc o 0.07s za baxem, teraz w ostatniej rundzie 0.07s do khasiusa i dzięki temu moglismy się cieszyc z dubletu pgs Razz wg mnie emocje w tym polfinale wieksze były niz w finale dzień wczesniej. drugi polfinal jakub ostatni Very Happy a przeszli diav i mat. final na mapie 04, do ostatniej rundy mielismy szanse na wygrana jeszcze ja, khasius i mat, w ostatecznosci khasius 54 pkt ja 53, a troszke za nami mat i diav.

Co do pobytu calego Very Happy kurde tyle rzeczy do wspominan ia Very Happy pieprzony jakub, nie wiem o której się polozyl spac, bo jeszcze pil u nas w nocy pozniej u siebie, ale jeb*** nas obudzil przed 7 rano z browarem w reku i ZAJEBISTYM GLOSEM Very Happy masakra ! k**wa tyle jest do opowiedzenia ach... Jakub pięknie lezacy na brzuchu brzerza Very Happy jego telefon niby do slowika Very Happy rozjebal mnie na maxa Very Happy smiech szopka i jakuba jak zwykle bezcenne Very Happy do tego doszedl durny smiech brzerza-jeza-swistaka Very Happy Wisnia mnie rozbrajal po calosci Very Happy napierdalal w automaty i wygral 2 stowki Very Happy w 5zlotowkach Razz jeb*** Razz z TCW nikogo wczesniej nie widzialem, bo chyba team się wybijal kiedy ja mialem przerwe w grze, wszyscy się okazali za***iscie sympatyczni Very Happy i maja super maskotke Meg Very Happy w której się zakochal brzerz Very HappyVery HappyVery Happy czekam na zdjecia i filmy, może mi się coś przypomni bo nie sposob to wszystko spamietac Smile nooooo i te hostessy .......................................... !

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 12 Maj 2008, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co Jakub mówił że taki wylew??? :shock: przy telefonowaniu do mnie ;p
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2008, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

!!!!!!!!!!!!! GRATKI LECHU I KHASIA Wink !!!!!!!!!!!!!

No to wstałem w końcu Very Happy ... napierdalando z Poznania do Krakowa 10 godzin to rozrywka nie do opisania, szczególnie nocnym z Wrocławia. W domku byłem dziś o 3:00 Very Happy ...

Co do samej gry to Wally świetnie opisał wszystko, dokładnie tak jak to było tam na miejscu. Emocje jak jasna cholera, nigdy takiej adrenaliny nie miałem przy TMN . To był mój pierwszy LAN i na pewno nie ostatni .

Ludzie ze sceny są po prostu zajekurwabiści po pachy Very Happy . Zaczęło się już od pociągu do Poznania Very Happy . Jeśli ktoś nigdy nie widział to polecam widok Brzerza zapierdalającego po peronie z kartonem bronków pod pachą Very HappyVery HappyVery Happy ... tego widoku nigdy nie zapomnę Very Happy , ale też nigdy nie zrozumiem jakim cudem Brzezikowi udało się wpierdolić na piątego na naszą kanapę w przedziale ... nie wiem jak to przeżył kumpel Hacka Happy ...

No i trzeba powiedzieć że h0lusek ma zajebiście twardą łepetynę, bo nie dały jej rady drzwi od PKP Very Happy ... ogólnie to wszyscy wychodzący z pociągu mieli do nas pretensje, że było głośno całą noc ... trzeba coś dodawać ?! Very Happy

Scena TMN to chyba najlepiej zżyta scena eGamingu w Polsce. Dokładnie WSZYSCY się świetnie bawili. Każdy kibicował drugiemu. Atmosfera była po prostu świetna, tak jak każdy z nas znałby się od k**wa pięciu pokoleń.

Ode mnie speszyl fenks dla naszego hosta w Poznaniu, Baserka Wink . Dzięki Lechu, Khas, Wally, Diav, Mor-Olo, Jarecki, Hack i wszyscy wymiatacze sceny za to że pokazaliście jak się powinno jeździć.

Super fenks dla PGS, FF, TCW i peXg'Szyma , że stworzyli super atmosferę, bawili się świetnie i trzymają razem Wink .

SuperSuper thx dla Vipka i Konrada za to, że wypruwali sobie żyły, żeby turniej wyszedł zajebiście :*:* ...

P.S. z trwogą i niecierpliwością czekam na foty Wink
P.S. 2 ... Vip nie umie schodzić ze schodów Razz ... umie tylko z nich skakać Happy
P.S. 3 ... rozumiem, że może wkurwiać wszystkich, że PGS wygrało i Coof pisze, że są najlepsi ... ale no cóż ... trudno obalić tą tezę patrząc na ostatnie wyniki. Tak czy siak to są bardzo skromni ludzie i zajebiście sympatyczni .

P.S.4 nie nudzę już Razz ... GG ALL!!

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 Maj 2008, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahaha Red za to slyszalem ze w nocy z soboty na niedziele się nie nudziles Very Happy
slyszalem ploty ze zakonczyles noc w nie swoim lozku :DDDDDDD

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 Maj 2008, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



: D

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2008, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
hahaha Red za to slyszalem ze w nocy z soboty na niedziele się nie nudziles Very Happy
slyszalem ploty ze zakonczyles noc w nie swoim lozku :DDDDDDD


hahaha ... taaa ... tylko nie wiem, które z łóżek masz na myśli Very Happy ... ciekawe kto takie ploty roznosi ... hmmm Razz ...

No ale do upojnej nocy z Vipem, Szopkiem i Brzerzem na kanapie w pociągu to się i tak nić równać nie może Very Happy ... h0lus chciał się wbić i potem żałował Happy

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2008, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie i szczere gratulacje kieruje zwycięzcom !! :-) Przyczyniacie się do rozwoju naszej ukochanej sceny w Polsce, i sądze, po tym co widziałem, że wiele osób które się przysiadły do tej gierki na kwalifikacje, nie chciały odejść od monitorów Very Happy Widać było że wciągnęło parę osób, i nawet niektóre osoby jak na pierwszy raz, radziły sobie całkiem niezle, i myśle ze w krótkim czasie zobaczymy te nowe osóbki na scenie z pytaniem " czy wy macie nitro" ?? Very Happy

Dowiedzą się paru rzeczy, powiedzą kolegom,że gra jest darmowa i znów kolega koledze, itd itd. I wszystko dzięki tym którzy przybyli na ESWC i mogli pokazać, że nawet w całkowicie darmowej grze, można doświadczyć wielu niesamowitych emocji, poznać wspaniałych ludzi, których zadaniem jest tworzenie tej sceny.

Khasius i Lechu Very Happy wielkie gratulacje :-) Mam nadzieje, że będziecie trenować naprawdę dużo, i pokażecie za 3 miesiące, że Polacy nie mogą być lekceważeni w tej grze. Po prostu życze Wam żebyście podbili San Jose, i żeby o was świat usłyszał !! :-). Zresztą to już się wlaśnie zaczeło ;D.

Powracając do ESWC, musze przyznać, że było wspaniale od samego początku, czyli wsiadki w naprany ludziami pociąg. Na szczęście Jarek zajął nam miejsce więc mogliśmy spokojnie przejechac około 2 godzinki Very Happy. Poźniej wpadli TheVip,Szopek, Lechu z bratem (chyba, albo na pewno Very Happy ). Następnie czekaliśmy tylko na uroczy napis na dworcu "Brzeg" - myśle, że większość wie kto tam wsiadł, ale jak nie to powiem wam, że to był Bżeż biegnący z 24-oma bodajże Żubrami Very Happy.
Następnym kulminacyjnym punktem był oczywiście Wrocław, w którym wsiedli h0lus, Maxer i Khasius. po około 3 godzinach dotarliśmy do Ponzania, w większości niewyspani, chyba jedynie Jarecki usnął na dobre Happy hehe Very Happy, poza tym nie zapomnijmy o minie człowieka który chodził zbierać śmieci i jak zobaczył 24 puszki leżące pod śpiącym Jareckim, to mu się poprawił humor !! Very Happy.

(WIELE RZECZY OMINĄŁEM, które działy się w pociągu, ale tylko osoby jadące wiedzą co się w nim działo Very Happy )

Kiedy już wysiedliśmy, byla 6 rano, a targi rozpoczynały się niestety dopiero o 9. A więc siedliśmy sobie przed wejściem na hale i zaczeliśmy ostrą wyżerkę :-D (fota) :

Po jedzonku, poszliśmy do parku, posiedzieliśmy z pol godzinki po czym wróciliśmy pod Targi, gdyż zadzwonił chyba do Brzerza Jakubek Very Happy więc trzeba było go przywitac ;-).
W sumie do 9 czas zleciał bardzo szybko, a więc weszliśmy w końcu do (no w sumie nie spodziewałem się aż tak wielkich targów w tym roku) budynku w ktorym odbywaly się turnieje we wszystkie gry na ESWC w San Jose. W sumie przy samym wejściu było stoisko allegro czyli sponora od TMN, a prowadzącymi byli KonradM i nasz TheViP-ek Very Happy.
W między czasie, każdy z nas oglądnął sobie jak te targi wyglądają, przyjechało parę osób, między innymi Meph, który jest bardzo spoko człowiekiem ;-), tak samo cała reszta przyjezdnych ze sceny.

Ogólnie to cholera jasna ide do szkoły i nie dokończe posta heheehe Razz

Bardzo się ciesze że mogłem wielu z was poznać, i mam nadzieje, że już niedługo się zobaczymy ponownie Very Happy.

BTW. Co z Lanparty ? bo chyba będę mial czas mimo ze już to będzie czerwiec... i moje plany już są bardzo obstawione, ale chyba mi się uda :-) mam nadzieje ze Lan jest aktualny ;> ?

pozdrooooo !!!!! ....[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 Maj 2008, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm ;>

No to tak impreza zajebista ; > Dojazd do poznania trochę bolesny no ale tez zajebisty Razz No k**wa az brak mi slow... nie iwem co napisac bo tego nie da się napisac Happy


wieeelkie pozdrooo dla Khasa i Maxera (przez których musialem być już o 00:20 na dworcu) dla Brzerza (który przypierdolil w drzwi nogą ,lecz niestety byla tam moja glowa : D) dla Jareckiego (Za pożyczenie zczitowanej klawiatury ;d) dla IrReda (który wylal na mnie pol browara : DDD)dla Jakuba (za fajki i sexy glosik) dla Vipka(ogolnie bo jesteś :*) dla diav3la (tez ogolnie zajebisty chlop :*) dla mor_ola (bo moglem się pobawic plejem3 ;D) dla Hacka (szkoda ze wrociles w sobote) dla Meg(za wytrzymanie ciężaru brzerza) dla Fredzia ( :DDDDDDDDD) dla Lecha(el0 pr0) dla Wallego(bo zajebisty elo jesteś i tyle) dla Prezesa(który był ale się nie przywital) dla Szopusia (:*) dla pani z pociagu (powrotnego :DDDD) dla Basera , dla Mata (fuksiarz Happy) No i dla wszystktich innych których nie wymienilem : ****** ale poprostu spieszy mi się do szkoly

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 12 Maj 2008, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GRATKI LECHU GRATKI KHASIUS !!!

Panowie zrobiliscie zamiec Very Happy

Nie bee pierdolil zali ze mnie nie było bo to oczywiste ze zaluje.

Wszystkim skaldam gratulacje za wyniki i pozostaje mi czekac na relacje zdjeciowe i teksty Smile))) .

jeszcze raz gratuluje i spadam dlaje working :/

ps. modle się o czerwiec zeby być z Wami Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 12 Maj 2008, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich Very Happy Nie ma to jak się w końcu wyspać Razz Ale nie o spaniu będzie mój post Very Happy Tak więc mogę śmiało powiedzieć, ze scena TrackManii w Polsce jest najlepszą jaka jest. Oczywiście są dzieci neo, ale sa wszedzie. ALe musze poweidziec ze nasza scena jest przerabana. Tworzą ją ludzie którzy znając się tylko z ts'a, bądź z servera ... Ale po takich LAN'ach jak PGA czy ESWC to się zmienia. mogę poweidziec osobiscie ze inaczej sobie was wyobrażalem, ale to kij z tym:) Tak więc zaczne moja opowiesc od poczatku Razz
- Piątek ~13.30
Umówiliśmy się z Szopkiem ze pojdizemy razem po bilety. Tylko był 1 myk - bo my się nie widzielismy nigdy Razz Ugadalismy się przed budka z hot-dogami. Ale ze byłem predzej i spotkałem moją byłą to se usiedliśmy i gadaliśmy Razz A biedny Szopek (którego z widzenia i tak znała moja ex RazzRazz) krążył wokół nas Very Happy Ale w końcu podbiłem i było git ;D
- Piątek ~22.45
Przyjechaliśmy z bratem ( który nas odwoził do Katowic) pod Szopka, potem szybko na dworzec. Poczekalismy na Lecha i jego brata i oczywiście Pana Mariana ( Happy ). Ale niestety ten ostani się nie pojawił Sad.
- Piątek 23.45
Wbiliśmy do pociagu. Na poczatku przywitania i myśli w głowie - k**wa kto to jest Happy. Ale po krótkim ogarnięciu już było wszystko jasne Razz Tylko nie rozumiem textu IrReda , ze mnie nie trzeba przedstawiać ??Razz Wszyscy czekaliśmy oczywiście na Brzerza-jeża i na jego super reklamówke z Lidla Very Happy
- Sobota ~2.15
Po 2 godzinach nasz sen się spełnił ;D Oczywiście nie było nic widać to poszedłem do drzwi i na cała stacje : BRZEEEEEEEEEEEEEEEEEEERZ Very HappyVery Happy A ten (idąc) no przeciez biegne Very HappyVery Happy Ale potem ruszył dupe, przyleciał i : najpierw browary, potem jeżyk Very Happy ( tutaj text zamienia się w morze żubrów Razz)
- Sobota ~3.00 ??
Wsiadają MAXER, h0lus, Khasius... W sumie browar się dalej leje (również na spodnie holusa ^^ ) , h0lus dostaje drzwiami w głowe, spadają mu okulary (kop w drzwi by Brzerz Very Happy)
- Sobota ~6.00
Wbijamy na dworzec. Ciepło jak cholera... Idziemy pod Targi - ale jescze 3 godziny do otwarcia, więc idziemy do parku. Po godzinie dzwoni telefon brzeża że jakub już na nas czeka... Spotkanie z jakubem i jego drinkiem (wlał setkę wódki do 1l napoju Very HappyVery Happy) ... Częsc poszła na bronxa z jakubem , ja i parę osób zostało ..

Tu się urywa moja opowieść Razz

Ogólnie targi myśle wypadły średnio (za duża hala, za mało osób).
Turniej TMN :
Myśle ze dobrze wypadł, zasady były uczciwe ...
Co to realizacji w HSTV - niestety nie ja mam na to wpływ, byłem się pokłucić trochę z org hstv, ze jednak to tmn jedzie do San Hose, a nie COD4 - ale woleli puścić finał innej gry ... No trudno polemizować na ten temat... Wiec wkurzyłem się z Konradem i zrobiliśmy u nas na stoisku (Przyszedł P. Błachowski i P. Kamiński nawet popatrzeć Smile)


To narazie tyle, foty zrzuce jak dostane się do kabla ....



Szczegolne pozdro dla Meg ;* Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 12 Maj 2008, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oczywiście graty dla Kasiii!!!
fajnie było was poznac, niezapomniane wrzenia
Very Happy
nie będę opisywal targow bo już inni napisali wszystko ładnie:)
chujowe były te wywiady na gł scenie przed finalem bo my się przygotywujemy a ten nam pierdoli pytania a ja nawet polowy nie slyszalem i odpowiadalem "na pale" zeby tylko se już poszli. ioczywiscie emocjonujace final i zaraz ponim tez wywaidy, nawet nie zastaniawialem się co mowie bo bylem taki zaskoczony wygrana (sorki jak te wywiady sa chujowe ale udzilalem 1szy raz)

wracajac do kwali i polfinalow : monitory były takie szersze ni moglem się przyzwyczaic i prawie odpadlem w polfinale. oczywiście na finale były normalne 17" i już było git!
graty i pozdro dla wszystkch co się zjawili Very Happy

vip i reszta dbali o porzadek i dzięki wam za to .
no i ch** jestem niewyspany i nie wiem co napisac jeszcze sry jak coś opusiclem waznego

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?