Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
-x- -x- -x- POMOC DLA TMPL.INFO -x- -x- -x-
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Maj 2008, 21:26    Temat postu: -x- -x- -x- POMOC DLA TMPL.INFO -x- -x- -x- Odpowiedz z cytatem  

Nasz internetowy serwis, poświęcony naszej ukochanej grze Trackmanii, potrzebuje pomocy, każdego z was z osobna jak i nas wszystkich razem. Zapytacie na pewno Co się dzieje?. Już wyjaśniam.


tmpl.info, na tej maszynie na, której stoi nie pociągnie długo. Jednak dwójka z nas, a mianowicie Hack oraz Scary, wychodzą z inicjatywą ratunku. Do tego potrzebują jedności naszej sceny i wszystkich zainteresowanych. Jak możemy pomóc ?.

Aby wszystko było, ładnie, pięknie potrzebny jest serwer, który „uciągnie” nasz serwis internetowy. To jednak niestety kosztuje. Jest to jednorazowy wydatek wysokości 500 zł. Aby na przyszłość uniknąć technicznych problemów z tmpl, warto od razu zainwestować w coś stabilnego, mocnego i przede wszysztkim wydajnego. Co również, da korzyści nam, użytkownikom serwisu.

Co i za ile ? - http://www.inhosting.pl/?x=biznes

Biznes plus 20 GB – na tym stanęłoby na nogi tmpl. Jakie korzyści ?

Roczny pakiet transferu 1 TB
Bazy MySQL bez limitu
Domeny i subdomeny bez limitu
Roczny pakiet transferu – 1 TB

Do tego dochodzi jeszcze parę wydatków, co łącznie po zsumowaniu da nam kwotę bliską 500zł

Jak na to zarobić ?

Sposobem, okazuje się zarabianie przez internet. Jedna osoba w pojedynke, nie wiele może zdziałać w tej sprawie, jednak jeśli połączymy siły, możemy tego dokonać ! Zwracamy się z prośbą, o pomoc, do Was, aby i Wam żyło się na tmpl lepiej.

Aby zarobić na „nowe” tmpl, musicie dokonać rejestracji na trzech stronach i klikąć, klikać i jeszcze raz klikać ! Poniżej podaje linki, gdzie musicie dokonać rejestracji, a potem przystąpić do klikania:

http://www.dolarek.com/pages/index.php?refid=haczek
http://mega-barre.com/index.php?referer=9164 - W TEN PRZEDE WSZYSTKIM I TU SIĘ proszę REJESTROWAĆ NA POCZĄTKU !!








Aby wam nieco pomóc i urpościć, bądź ubiec Wasze pytania, zamiesze poniżej link do poradnika, jak dokonywać rejestracji:

http://e-zarabianie.com/moneycashbar.html
http://e-zarabianie.com/megabarre.php

Jeszcze jedna uwaga - ponieważ to są firmy tzw. gtpr , rejestracji można tylko dokonać na mailu www.tlen.pl także tam proszę się też zarejestrować.

Co jak już zarobie na tmpl ?

Wtedy, będziemy wdzięczni jeśli przelejcie zarobione przez internet pieniążki na konto, którego dane znajdziecie poniżej:

mBank

64 1140 2004 0000 3302 4636 3350

Tomasz Witomski

z tytułem: serwer TMPL


Z góry dziękujemy za każdą pomoc, w tej akcji, która ma na celu również Wasze dobro
Dziękujemy

P.S Wix opracował ten tekst ale własnie mu tmpl nie działa Sad


P.S(2) 2% końcowej kwoty już jest na serwer !!


P.S (3) Nawet 10 latki mogą założyć sobie konto na tych stronach, i bez problemu zarabiać. A konto możecie darmowe założyć na www.paypal.com albo .pl .


Ostatnio zmieniony przez [POL] hack dnia 17 Maj 2008, 8:02, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 15 Maj 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niech khas z lechem wyloza z tych 300 dolarkow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 15 Maj 2008, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
niech khas z lechem wyloza z tych 300 dolarkow...


tekst by Brzerz na tsie ;p;p

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 15 Maj 2008, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie pomoc powinna być tylko oficjalna zbiórka na server,jak by się jakoś dało załatwić dofinansowanie SMS'em to wiele osób by skrzystało Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Maj 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie głupi pomysł, tylko nie wiem jak to zrobić niestety Sad.

Rejestrujcie się dalej na tym mega-barre. Już co 45 sekund mam dodatkowe 10 pkt więc jest barrrdzo dobrze !! i klikać klikać i jeszcze raz klikać jak to Wix mówił !! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 15 Maj 2008, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

albo idzcie na poczte i poprostu przekazcie jakąs kwote ...!

Przepraszaam za jakie kolwiek błedy ale jestem po kilku piwkach;)

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 15 Maj 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Win'a napisał:
Nie pomoc powinna być tylko oficjalna zbiórka na serwer,jak by się jakoś dało załatwić dofinansowanie SMS'em to wiele osób by skorzystało Razz



King - wiem jak się to robi, ale jest to totalnie nieopłacalny interes bo realnie z każdego smsa otrzymuje się około 33% kasy.

Przykładowo: Jednym z większych operatorów umożliwiających usługę dotacji sms jest DotPay. Zgodnie z ich zasadami wysyłając smsa za 9 zł (10,98 zł z VAT) strona otrzymałaby zaledwie ~3,50 zł. Od tego trzeba odliczyć podatek 19% i wychodzi zysk netto w granicach 2,80 zł. Szczegóły całej usługi pominę...

z drugiej strony ludzie są cholernie leniwi i wolą wysyłać nieopłacalne smsy niż klikać czy robić jakieś przelewy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 15 Maj 2008, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak to wyglada:

Teraz pytanie na ile to chcecie oplacic ? Jest mozliwosc tylko zaplacenia za pol roku czy mozna za rok z gory ? Nastepnie czy mozna to zaplacic np. karta ? jeżeli tak to mozemy pogadac blizej na ten temat w sobote Wink Jestem skory wystawic calosc tylko ze przelew odpada.Jak mozna dokonac oplaty za pomoca karty to problemu nie widze Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scary
Jeździ konno


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: 16 Maj 2008, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon chcemy zapłacić to na rok z góry Smile
A czy weźmiemy serwerek w insane.pl to przetestujemy to dzisiaj bo za jakieś 2h przeniosę go tam na moje konto i zobaczymy jak se poradzi Smile
Poza tym zanim kasa przyjdzie to też trochę minie więc muszę jak narazie sam coś wykombinować bo tutaj powoli się już okres ważności kończy.

Jedynie najgorsze w tej zabawie jest to żeby przenieść bazę, która waży 80MB potrzebuję shella (ssh) na serwa, bez tego ani rusz :/

Jeżeli znacie jakiś dobry hosting z ssh to także czekam na propozycje , bo to na pewno pomoże w poszukiwaniu lepszego serwera Smile

No i także już teraz dziękuję za zaangażowanie wszystkich ludzi Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Maj 2008, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mimo wszystko, niech się rejestruje kto tylko może na tym megabarre przez ten link http://mega-barre.com/index.php?referer=9059 i nie inaczej Wink.

Już mam przez cały dzień wczorajszy 2 Euro i cały czas rośnie, jednak potrzeba kliknięć, bo jak się nic nie będzie klikało to nici z tego.

proszę was o chociaż 30 minutowe zaangażowanie i to będzie nawet wystarczające.


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 Maj 2008, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, wiec piczki i piczunie rejstrowac się i pomagac.
jak nie, to czakaja was "ramienia" diav3la i moje k**wa!!!
kazdego, kto nie da, zalatwimy i ch** Wink

ej nie serio, pomozcie naszej ukochanej stronie!!

abysmy mieli dalej szanse pokasywac wam fotka i filmy biczesss!



[ Dodano Pią Maj 16, 2008 6:34 am ]
tutaj nie chodzi o sympatie dla FF czy PGS, ale o to, zeby dalej dzialala strona.

[ Dodano Pią Maj 16, 2008 6:35 am ]
hack, rozumie, ze pokazesz nam wchody na twoje konto? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 Maj 2008, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack, jak napiszę do Ciebie PW, związane z tą akcją, to odbierzesz, czy mam napisać tutaj? Smile Bo po ostatnim PW i 2 miesiącach czekania na odpowiedź mam wątpliwości Razz
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Maj 2008, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale pisz teraz :-P


Zrobiłem wyliczenia ze strony mega-barre.com.

Jeżeli 100 osób się zarejestruje przez banner lub link na w/w stronę i zarobi 1000 pkt czyli 0,12eurocena. To zarobią wspólnie 12 Euro, natomiast przez samo to że się zarejestrujecie przez ten w/w link lub banner na mega-barre.com na moim accouncie będzie już 6 Euro. Im dłużej będziemy siedzieć przy tym klikaniu na przyklad przez jeden tydzien załóżmy po 30 minut to każdy będzie mial z 3000 pkt, a więc każdy może zarobić prawie 0,5 Euro, co przy 100 osobach daje już 50 Euro !! przeliczcie sobie na złotóweczki ;] naprawdę w krótkim czasie możemy dorobić się wspaniałej inicjatywy postawienia nowego serwera z nową stroną !!. Poza tym, jeżeli ktoś będzie cały czas klikał, jeżeli oczywiście w ogóle ktoś będzie -.-, to może zostanie nam trochę kasy i przeznaczymy je na nagrody w turniejach PITMC lub PL6, albo w innych nadchodzących.

Zaangażujcie się proszę w to...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 16 Maj 2008, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiedyędzie te pitmc?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 Maj 2008, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chciałem zrobić przelew przez internet ale musze podac adres, kod pocztowy, ulice i tak dalej niech ktos mi wrzuci to info na pw czy jak to coś wam przeleje Smile
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 Maj 2008, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proponowalem to samo. mogę dac przez paypala parenascie euro Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Maj 2008, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Konto powyżej i :

Tomasz Witomski
Na Błonie 13B/40
30-147 Kraków

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 Maj 2008, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spadaj, dawaj wyniki zbiorki, a potem dodamy gobis, bulet i ja.
jestem pewny, ze scrapp tez coś doda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 16 Maj 2008, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszystko mozna zalatwic szybko tylko jak wczesniej napisalem ze najlepsza mozliwosc jest zeby serwer oplacic karta.Przelew troszke trwa a do tego jeżeli nie idzie na konto watutowe to np. jeżeli wysle 100 eu to dostaniecie ok 70 :? Oplaty itd. Nie wiem jak dziala ten pay pal ale to z Jakubem w tej sprawie pogadam.Decydowac się szybko bo po cholere klikac jak to mozna zalatwic w 5 min.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 Maj 2008, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

paypal dziala 1 na 1 bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?