Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
To wideo podsumuje moją karierę trackmakera w TMN
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 sierpnia 2006, 14:29    Temat postu: To wideo podsumuje moją karierę trackmakera w TMN Odpowiedz z cytatem  

Każdy (no może niekażdy) wie, że niedługo nadciągnie nowa TrackMania. Z tego powodu też kilku twórców tras skończyło tworzyć nowe mapy i czekają na nową grę. Ja zachowałem się tak samo, ale chciałem w jakiś sposób podsumować to, co udało mi się zrobić w edytorze tras. Zapisałem sobie powtórki ze wszystkich moich 25-ciu tras, nagrałem je, dokonałem "fuzji" i stworzyłem to oto wideo. Nie chciałem wam pokazywać tego, że potrafię zrobić wideo, moim celem było stworzenie czegoś, co podsumuje moją karierę trackmakera w tej cudownej grze i sprawdzenie jak moje trasy wyglądają z nieco innej perspektywy. Jeśli spodobała się wam muzyka, sprawdźcie autorów i tytuły piosenek na końcu filmu. Czekam więc na następną grę z serii TM i na wasze opinie.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-1058642904261415188

_________________



Ostatnio zmieniony przez Zeo dnia 18 sierpnia 2006, 17:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 sierpnia 2006, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo fajny filmik. Bardzo dobrze pracujesz kamerami i ujęcia nie są zbyt dynamiczne i chaotyczne. Specyficzne tło muzyczne daje tu fajny nastrój i mimo tego, że nie jestem fanem takiej muzyki te melodie ładnie się tu komponują i dobrze brzmią.

Jednym słowem good job.
Liczę na to, że po zakończeniu TM Polish LEague też nam nakręcisz małe podsmumowanie. Pókico lecędodać to na stronkę CDD

PS. Popraw link, bo wcisnęło się tam to [/img]

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 18 sierpnia 2006, 16:39    Temat postu: kiła Odpowiedz z cytatem  

pisze, że ten plik jest niedostępny Evil or Very Mad
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 sierpnia 2006, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem pod wielkim wrazeniem. Kapitalnie zrobiony film, po obejrzeniu jego az chce mi się robić trasy Wink Na filmie pokazane sa bardzo ciekawe ujecia, kapitalne sciganie się, bardzo dynamioczne trasy, jestem pod wrazeniem ze udalo ci się je przejezdzac caly czas na tak wysokim poziomie (bo w Hot Seat to robione było chyba Razz?)
Coz, swietna sprawa.
również Nawro czekam na TMU, bo tam będzie tyyyyyle klockow, a ja gram w TMN dopiero od wersji Nations, wiec mozliwosc roznych srodowisk będzie dla mnie cudowna Smile
Pozdrawiam i mam nadzieje ze kiedyś zrobimy jakas wspolna trase Wink Bo naprawdę kapitalne trasy robisz z tego co tam widzialem, a ja bym się sporo nauczyl Smile Pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 sierpnia 2006, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie dzięki za miłe słowa. Very Happy Wally, nie to nie było robione w HotSeat Wink, każdą powtórkę jeździłem oddzielnie w Solo. Co do muzyki wiadp1, to specjalnie do tego widea chciałem użyć piosenkę, która najbardziej ze wszystkich na świecie mi się podoba. Cieszę się też że spodobało ci się brzmienie.

PS. Good job to dwa słowa Wink

No i wideo zaczęło podobać się również na świecie. Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gacek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: Polska ;)

PostWysłany: 01 października 2006, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

naprawdę Fajny Filmik Wink Pomijajac Rozdzielczosc W Jakiej Jest Puszczony Filmik, Bo Prawie Nic Nie Widac Razz Ale Da się Oglondac Smile. jeśli coś Jeszcze będziesz Robil Z Tego Typu Daj znać Very Happy Chetnie Objeze.

Pozdro!

_________________
Nie Zadawaj się Z Debilem, Najpierw Zniży Cię Do Swojego Poziomu, Potem Pokona Doświadczeniem.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 01 października 2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie tam się bardziej podoba gif gacka Smile
PS
Jak znajde chwile czasu i mi się net odmuli to na bank obejrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?