Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Propozycje co do strony i forum
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 19 marca 2006, 12:37    Temat postu: Propozycje co do strony i forum Odpowiedz z cytatem  

Witam, jeśli macie jakieś propozycje lub uwagi co do wygladu/funkcjonowania strony oraz forum to piszcie tutaj, wszystkie chetnie rozpatrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
malesiak_pl
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 12
Skąd: Warszawa - ?ró P?d

PostWysłany: 22 marca 2006, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz jest dobrze... tylko brakuje mi rozwinięć na stronie głównej...
Ja bym Ci zaproponował dodać do NEWS'ów mozliwość komentowania... To nie trudna rzecz, a niezwykle pomocna;)
Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 22 marca 2006, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak to prawda strona głowna powinna zawierać
Menu (a w nim)
-Skiny
-Galeria
-Mapy (Wymienione mapy nadeo tylko tz. np. Mapy PRO 0-9 itp.)
-Kraje ( w Nations)


I tak do każdej TrackMani ... bo trochę wstyd pokazać taką strone Cd Action ;/

Edit

I jescze jedno np. Jak jest po prawej strone quick links to napisz Quick Links or Przydatne Linki

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 22 marca 2006, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierwsze co bym zrobil to wywalil " <- unem " Very Happy dopiero po paru dniach skapnalem się o co z tym biega, a powaznie to logo jest trochę ubogie i nie ma nawet formulki w nim Smile tla w naglowkach za mało kontrastuja z tlem strony. dla kogos kto nie zna gry przydalyby się screeny a dla tych ktorzy już ja trochę nagryzli jakieś widoczne i skompletowane informacje o kolorowaniu nicka zmianie skina zrobieniu hymnu no i również o doborze serwerow ktorkie info o rankingu oraz o najczestszych problemach Rolling Eyes
powodzenia

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 22 marca 2006, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po pierwsze to dziekuje za wasze uwagi Smile
to tak w kolejnosci losowej:
- 'unem' mogę wywalic, to tak tylko dla zartu rzucilem, zeby było symetrycznie Razz
- jeśli chodzi o logo, to wiem ze jest mało ciekawe, wiec poniwaz sam jesteś z grafiki bardzo slaby to mialbym prosbe, czy ktos moglby wykonac jakieś porzadne logo? z gory dziekuje
- jeśli chodzi informacje dla poczatkujacych, to myslalem zeby rozwinac FAQ i wrzucic do menu, tam jest sporo poczatkowych informacji; poza tym, na glownej na newsami chciałem dac jakieś info o grze ze screenem
- jeśli chodzi o menu to galeria jak najbardziej by się przydala, ale co do map to nie widze duzego sensu, jak ktos chce to idzie na nations.tm-exchange.com i wszystko tam jest
- jeśli chodzi o system newsow i komentarzy, to nie jest raczej takie nietrudne, zeby wykorzystac baze użytkowników musze pisać takie coś od poczatku, a w php się jeszcze srednio czuje... już trochę nawet mam, ale chyba się za ambitnie wzialem, bo chciałem AJAXem zrobić i trochę utknalem, ale tak czy siak pracuje nad tym Smile

pfff, jak widac trochę tego jest do zrobienia, ale po woli postaram się wprowadzac zmiany Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 23 marca 2006, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard troszke mnie źle zrozumiałeś (ale nic nie szkodzi ) , mi chodzi o to , żeby strona była rozbudowana , np. jak ktoś wchodzi to żeby zobaczył , że o fajna stronka maja dobre menu wszystkie mapy jakaś galeria ide zobacze na forum ....


Jest to tylko przykład nowego gracza Smile

Sorki za błedy ale już jestem śpiący;)

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 marca 2006, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem Strona główna jest już fajna i wystarczająco zapełniona, a logo ma swój styl i dobrze pasuje do kolorystyki i stylu strony. Wcale nie potrzeba tutaj zmian.

Rozszerzyłbym może trochę dział DOWNLOAD dzielac go na kategorie i dając mozliwość umieszczania własnych tras, skinów, modów itd.

Poza tym dość ubogi jest dział LINKI. Podzieliłbym go te zna kategorie. Jednak tym mogę się już zająć sam. NApisze ci Yard jak to sobie wyobrażam

W dziale mecze umieszczałbym zaś wsyzstkie nasze rezultaty z krótką recenzją i opisem i być moż ejakimiś dodatkowymi materiałąmi. Screeny, Powtórki. Fajną opcja byłyby też komentqarze każdego z graczy biorących udział w tym meczu na temat naszej jazdy i rezultatu

No i możnaby coś zrobić z tym ladderem. Np.umieszceć tylko najlepszą 20-ę i w miejscu gdzie się wszystko ładuje dać jakieś INFO: typu Ładuję czy coś w tym stylu

To tyle na razie

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 23 marca 2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, posiedzialem jeszcze trochę nad tym ladderem i wyglada na to, ze już będzie działać dobrze (szybko Smile)
dane nie będą co prawda takie aktualne (będą pochodzic z poprzedniego wykonania skryptu, czyli odwiedzin poprzednika), ale wszystko się będzie ladowac w tle i nie będzie spowolniac przegladarki.
jeśli chodzi o linki, to czekam na twoje sugestie, jeśli chodzi o mecze, to tez o tym myslalem, postaram się tym zajac, może na razie bez komentarzy, ale mozna o tym pomyslec. No ten download tez jest do zrobienia.

//edit: eh, wlasnie widze, ze IE oczyscie musi to sobie imterpretowac po swojemu i pokazuje: 'trwa otwieranie strony about:blank', ale mam nadzieje, ze to nie przeszkadza za bardzo...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
malesiak_pl
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 12
Skąd: Warszawa - ?ró P?d

PostWysłany: 23 marca 2006, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard... spokojnie... Odwalasz kawał niezłej roboty, więc ja (ale myślę że też każdy) zrozumie błędy lub Twoje obsuwy... Robisz to sam, więc nie musisz aż tak zapylać...Wink
GJ dla Ciebie;]

pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 23 marca 2006, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fakt logo ma swoj urok ale menu jest do wymiany Smile Yard może na www.flashbuttons.com dobierzesz coś na stronke? darmowe menu we flashu bardzo łatwo się je robi. jedno z czym mozesz miec klopot to zeby zrobić menu poziome wpisz w Number Of Buttons Per Line : wiecej niz 1 Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 marca 2006, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Brawo za pomysł ladderkiem. Teraz pokawia się naprawdę bardzo szybko
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
TASMAN
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: Nak?o

PostWysłany: 24 marca 2006, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam pytanko co do ''polish ladder''

kazaliscie wpisac login z TM, ale mimo to nie sa podane moje punkty Question Question Question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 24 marca 2006, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

towje punkty sa podane, jesteś tam uwzgledniony, po prostu uaktualnienie tego laddera trwa parę minut i nie jest automatyczne, tak jak wczesniej (ale dzięki temu laduje się na stronie w sekunde, a nie 1,5 minuty jak wczesniej ), wiec jeśli ktos chce się tam od razu zobaczyc, to po rejestracji wejdz na strone, poczekaj ok 2 minuty i odswiez. Wtedy powinno działać. Chyba ze podales bledny login, wtedy skrypt zwraca blad i nie jesteś wyswietlany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
toomek2004(w TMN tomekPL)
Gość






PostWysłany: 25 marca 2006, 17:15    Temat postu: znowu do Yarda Odpowiedz z cytatem  

napisałeś mi że nie musze wysyłać tego maila co trza było wpisać dane a i tak mi się nie chce zalogować. dlaczego?
Powrót do góry
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 25 marca 2006, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

odpisalem ci w mailu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
toomek2004(w TMN tomekPL)
Gość






PostWysłany: 28 marca 2006, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co się stało że w ladderze jestem ostatni,pisze że 0 punktów a mam dwadzieściakilka i się nie chce zalogowaćCo?
Powrót do góry
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 28 marca 2006, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ladder wykazuje, ze masz 0 punktów, nie wiem dlaczego, może podales zly login?
nie wiem dlaczego nie mozesz się zalogowac, nikt nie mial z tym wczesniej problemow, na pewno podajesz dobry login i hasło? mozesz skozystac z opcji 'zapomnialem hasla' jak nie pamietasz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 03 kwietnia 2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jako ze mamy ciekawy moment:

Postów na forum: 666 Twisted Evil

chciałem zaproponowac utworzenie shoutboxa na forum

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 03 kwietnia 2006, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, mozna nad tym pomyslec, zanim dojedziemy do 6666 na pewno się pojawi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Acegikmortvy
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 172
Skąd: Radom

PostWysłany: 15 Maj 2006, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może zrobimy coś jak w Sunrisie?
A więc:
Mody, trasy , samochody , filmy, mapy , skiny...

_________________
Zdjecia moje na http://acegikmortvy.fotosik.pl/
Moj nick na TMX: Astartoscht
Moj nick na TMNX: Scarlet
Moj nick online w TMN: Remigiusz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?