Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nie pokazuja mi się serwery w TMS
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] rad
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 134

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 22:30    Temat postu: Nie pokazuja mi się serwery w TMS Odpowiedz z cytatem  

Dostałem TMS na święta i problema mam.Stworzyłem se konto,wchodzę na multiplayer na neta no i normalnie pokazuje się lista graczy i serwerów ale tylko wypis miast i krajów.Gdy na przykład jest lista serwerów i jest serwer w rosji,klikam na rosję.Pokazuje się miasto.Klikam na to miasto a tam już nic nie ma.To samo przy liście graczy.Pokazuja mi się tylko kraje i miuasta graczy.Pokazują mi się także ich nicki lub loginy lecz tylko wtedy gdy nie są na żadnym serwerze.A chciałbym sobie pograc przez internet w TMS!!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 29 grudnia 2006, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pytanie troszke nie na miejscu rad XD ale mysle ze da się coś z tym zrobić.
Jak masz liste serverów z tymi panstwami to klikasz taki przycisk na górze który pokazuje wszystkie servy bez podziału na państa (no i miasta).
2. sposób to dajesz liste graczy(też bez podziału na państwa) i klikasz na gostka który jest na jakims servie.
3. możliwosć acz mało prawdopodobna może być spowodowana faktem, że aktualnie nie ma żadnego serva, jednak zważywszy na to, że nawet w demie były przynajmniej 3 jest to mało prawdopodobne.
4. możliwość to to, że masz TMS w złej wersji. Żeby grać przez neta trzeba TMSX, którą możesz ściągnąć stąd:

http://www.trackmaniasunrise.com/indexUk.php

Innej możliwości praktycznie nie ma, jeżeli wszystkich z powyżej wymienionych rzeczy próbowałes to musiałes coś przeoczyc w samej grze.
PS
Licze na pochwałke Happy


Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] rad
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 134

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 29 grudnia 2006, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O ku... ja mam TMS bez extrem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Sunrise i Original Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?