Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
SCRAPPLER podpowiada...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 29 Maj 2008, 10:47    Temat postu: SCRAPPLER podpowiada... Odpowiedz z cytatem  

YO YO YO,

mam masę zgłoszeń odnośnie zmiany terminu LAN co jest niemożliwe bo już był termin ustawiony dawno dawno temu. Głównym powodem tych próśb są problemy w szkole!!! Przeprowadziłem wywiad środowiskowy Razz z kilkoma z Was i postanowiłem napisać posta. Tu na samym początku chciałem powiedzieć, że podzielę się swoimi subiektywnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami i nie znaczy to, że inaczej się nie da...

Dziś szyna powiedział: że ma na głowie jeb..... szkołe! OMG!!! Więc doznałem oświecenia!! LUDZIE KURNA bez tej jeb.... szkoły to wy będziecie jeb...ć całe swoje poźniejsze życie!!!

Zacznę tak: Każdy kto gra w jakiekowiek gry komputerowe, werbalne czy inne rozwija umysł, koncentracje, staje się elastyczny w podejmowaniu decyzji itp. Tak więc aktywność jest zawsze mile widziana. Pamiętać jednak należy, że (poza nielicznymi wyjatkami) te fajne dzisiaj zabawy nie dadzą chleba! Wasze start życiowy zależy w największej części od tego jakie i JAK (z jaką wiedzą i ocenami) skończycie szkoły! Każdy ma marzenia i myśli, że jakoś tam będzie a to kurna nie jakoś tam będzie tylko będzie tak jak sobie na to zapracujecie. Jak ktoś dziś kończy szkołę średnią i na tym poprzestaje, zamyka sobie 90% możliwości w karierze!!! (poza własną działalnością) Kto kończy szkołę wyższą i nie zna PŁYNNIE miń jednego języka zamyka nie karierę ale możliwość zarabiania dobrej forsy. Jest to tak jasne jak słońce!!! A tu ciągle piszecie żebym załatwił robotę, zlecenie, coś na wakacje itp. LUDZIE!!! W porządku, pomyślałem że skoro jest w Was potencjał to może się warto tym bliżej zainteresować i o tym później. Co do szkoły, to macie jedyną, niepowtarzalną szanse w życiu, te kilkanaście lat aby się ustawić w życiu poprzez wyedukowanie się w max szerokim zakresie. Scrappler zarobił najwiekszą kasę dzięki wiedzy wyniesionej ze studiów!!! Pierdzielona statystyka, matematyka, ekonometria itp, których nauka na etapie uczenia się przysparza tyle nerwów dziś są moją niesamowitą bronią w walce z konkurencją. Tysiące razy słyszałem, że jestem genialny (przy robieniu wycen, ofert i zgarnianiu kasy za to) NIE, kur....na poprostu się uczyłem a inni CHODZILI do szkoły i wcale nie odstaje od przeciętnej..... Dziś prezentując warte miliony oferty korzystam ze znienawidzonej w tamtym okresie wiedzy i kurna zadziwiam ludzików. Dodatkowo używam 2 języków i miałem już naprawdę dziesiątki propozycji (od osób którym notabene chciałem coś sprzedać Smile, czego bym się nie spodziewał nigdy) zarąbistych stanowisk za kosmiczne pieniądze, bo jak słyszałem zanlezienie takiego pracownika to cud. Jaki kur...na cud!!Co? Co za problem nauczyć się w przeciągu kilku lat szkoły (np studiów) języka czy dwóch?? żaden!!! o nauce języka też coś napiszę.
Fizyka, biologia czy geografia pomaga się nie zgubić w świecie intelektualistów i nie zblamować gdy mówi do was potencjalny klinet, że był na malediwach i pyta co o nich sądzicie a wy sądzicie (jak nie znacie geografii), że to dwie wsie stąd Razz niestety byłem w bardzo podobnej sytuacji kurna wiele razy i tak bardzo żałowałem, że nie się tego nie nauczyłem, że masakra Sad kontrakty poszły w pipą.... bo z baranami jak to słyszałem się interesów nie robi Sad Sad Sad Tak zwane "żałowe" przedmioty przydadzą się wam setki razy w momentach w życiu od których często będzie zależeć bardzo wiele. Nauka, nauka, nauka i nauka. potem reszta. Myślę, że ci gracze tmn, którzy już szkołę mają za sobą podpiszą się pod tym dwoma rękoma, że (jeśli) w budzie tracili czas a nie uczyli się to już żałują, tak jak poczęści ja - choć w miarę szybko się obudziłem. Mógłbym podać jeszcze setki przykładów, kiedy wiedza szkolna, choć szczególnie ze studjów przydała się ale mam nadzieję, że temat jest oczywisty.

Efektem moich przemyśleń niech będzie działanie. Bardzo lubię przeistaczać myśl w materię, bo inaczej po co myśleć Smile
OGŁASZAM KONKURS NAUKOWY DLA WSZYSTKICH GRACZY TMN, TMNF!
szczegóły wkrótce...
TMN BRONI, TMN RADZI, TMN NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI Very Happy



Teraz coś dla ludzików, którzy uważają, że jezyki to nie dla nich, nie mają talentu, ich kot ich potrzebuje Laughing itp... uczymy się dziennie 10 nowych słówek, bo tygodniu znamy ich... 70 po miesiącu około 300 po dwóch... miesiącach 600 a to kur....na wystarczy, żeby mówić!!! potem raptem 4 używane czasy i podstawy opanowane. A potem już kursy ale bez 500-600 słów będzie masakra, bo nie będzieci rozumieć poleceń Razz (kieruje te słowa szczególnie do 3 graczy, którzy będą wiedzieli że to oni Razz ). Metoda sprawdzona i działa...... na mnie Very Happy Very Happy Very Happy


Tak więc jak za rok nie przyjedziecie na LANA bo będziecie mieli słabe oceny (tak uzasadniło to wiele osób Sad ) to znaczy, że cały wywód w pipą. Mam nadzieję, że jakoś do was dotarłem i chociaż część z was skorzysta z rady, coby się uczyć, uczyć i uczyć. Tak btw, to zaczynam pisać książkę... o podobnej tematyce Smile

STOP. Smile


PS.
jeśli kogoś swymi wywodami Very Happy wkurzyłem to dobrze bo tak miało być. Razz oby tylko para nie poszła w gwizdek Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 29 Maj 2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrap dobrze gada, sam wiem po sobie (choć dopiero jestem po liceum) ile ze szkoly mozna wyniesc, w liceum się strasznie opierdalalem i teraz zaluje bo niestety chyba będę musial poprawiac mature z biologii za rok, no ale coz to tylko moja wina, a no i jeszcze co wazne, im wiecej się będziecie opierdzielac tym trudniej wam będzie się zabrac do roboty. naprawdę jeśli się nic nie robi caly czas siedzenie przy ksiazkach w waznych momentach jest bardzi bardzo trudne. pozdro
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 Maj 2008, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Amen Scrapplerq! Amen ! Tak jak napisałeś podpisuję się pod tym dwoma rękami i prawą stopą (nauczyłem się nią pisać na zajęciach z gimnastyki korekcyjnej w 1 klasie podstawówki - czyli wieki temu; nawet nie wiecie na ilu imprezach zrobiłem tym furorę Happy ) . Scrapplerek ma świętą rację. Moi drodzy klanowicze i Ci którzy mnie znają wiedzą, że mam takie samo zdanie: 'school first, później TM' .

Nie zrobiłem takiego biznesu jak Scrapp, ale też mam na koncie mały sukcesik, a w życiu bym nie pomyślał, że kiedykolwiek przyda mi się wiedza z lekcji przedsiębiorczości, która w liceum była głównie igrzyskami w podrywaniu pięknej pani prof. Moniki Happy ...

Once again: Amen ! Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 Maj 2008, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trochę ciężko to było przeczytać, ale ogólnie zrozumiałem, przyjąłem, dziękuję. ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 29 Maj 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehehe, no macie racje, ja wlasnie nie jadę na lana bo musze w szkole pozaliczac przedmioty :? bywa, .. :?
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 Maj 2008, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I mamy zwycięzcę w konkursie na najbardziej ambitny i dający do zrozumienia tekst roku. W końcu ktoś powiedział co jest najważniejsze. Ja tak samo jak mroozio jestem tuż po liceum, przyznaje że się opieprzałem, ale przed maturą kułem.. stop, wróc, ...ryłem wszystkie książki. Musiałem się nauczyć tego co mogłem spokojnie się uczyć (i umieć) w 2.5 roku. Teraz nim mi po tym, że zaliczylem zgona dzień przed sprawdzianem w 2 klasie, nic mi z tego, że poszedłem na mecz zamiast się uczyć. Jak to mowią: Mądry Polak po szkodzie. Można to zmienić na: Mądry uczeń po sprawdzianie. Ci co chcą w życiu jeździć w tmn powinni teraz pomyśleć, czy do końca życia sponsorem komputera, zamieszkania i wyżywienia będą rodzice. Miałem podobnie jak Red, nie przypuszczałem, że coś trywialnego może mi się w życiu przydać, a tu proszę wygrałem tysiaka w jakimś konkursiwie. A dla tych którzy sądzą, że można to wszystko nadrobić powiem, że można, ale trzeba być cholernia zdolnym, czytać ze zrozumieniem, mieć wysokie IQ i zdolność łatwego zapamiętywania, a jeżeli jesteś zwykłym śmiertelnikiem, nie jesteś glupi, ale MENSA też jest Ci odlegla to ucz się systematycznie, może to nie zaowocuje dziś, nie przyniesie Ci kasy za tydzień, ale w ogromnym stopniu zaważy nad tym jaka będzie Twoja przyszłość. Nie wiem jak wy, ale ja wolałbym się pouczyć i podpisywać kontrakty na miliony niż nie uczyć się w ogóle, olać wszystko i zbierać później puszki i kartony po śmietnikach.

@Scrappler - no cóż tu powiedzieć, brawa za to, że tłumaczysz tłumokom co ważne.
@Mrozio - Ty wiesz:P
@Red - respect, prawa stopa rulezzz Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 Maj 2008, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no kurde trzeba było chodzic do szkoly, to bym umial przeczytac co ten scrappler pisze.
tak to znow musze czekac, az ktos mi na teamspeaku przeczyta o co chodzi Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siekiera
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 450
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 29 Maj 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.ivo.pl/ivonaonline.html wklej tam tekst to ci ivonka go poczyta
_________________
Siekiera=Siekierka
Dziękuje naszym administratorom za to że od miesiąca czekam na zdjęcie niesprawiedliwego zakazu pisania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 Maj 2008, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

edit:
<delete>


Ostatnio zmieniony przez cobham dnia 29 Maj 2008, 13:24, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
www_pl
Jeździ konno


Dołączył: 16 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 20



PostWysłany: 29 Maj 2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Swietny tekst Smile
jednak mam trochę inna bryle calego zycia i sukcesow.
chce powiedziec, ze nie ludzie najmadrzejsi i najbardziej pracowici wygrywaja w zyciu WSZYSTKO. ludzie ktorzy się wspaniale ucza, bo robia to systematycznie, maja swietne oceny, nie sa zawsze ludźmi ktorzy będą tam na gorze. to ludzie ktorzy sa prawymi rekami "tamtych". Prawda jest taka, ze by w zyciu osiagnac bardzo wiele, trzeba być inteligentnym oraz miec blysk, iskre. jest to zdolnosc do kreatywnego myslenia rozwijana od najmlodszych lat, zdolnosc do zauwazenia tego, co dzieje się wokol nas. niestety nie jestem tak wielce kreatywny i tego zaluje, ale poprzez obserwacje swiata dostrzegam co tak naprawdę się liczy.
I powiem wam, nie jest to cala jeb*** szkola, prawda jest taka, ze wiekszosc sukcesow mogę przypisac rodzicom. to oni w klasach 1-3 starali się, bym mial dobre oceny, wpoili mi pewne zasady, pokazali co jest dobre a co zle, ale pokazali to w sposob w jaki powinny to przyjac osoby w moim wieku - nie pal bo to niedobre, pomagaj bo to dobre. Pozniej przez dorastanie i myslenie nad zyciem sam moglem sobie dopowiedziec, dlaczego jest to dobre, dlaczego jest to zle, dostrzeglem tez ze nie każde zlo jest tak samo mocne, oraz ze czasem dobro przeksztalca się w zlo.
prawda jest taka, ze wsyzstkiego co nauczymy się w mlodych latach, nie mozemy zaprzepascic przez zle towarzystwo i smakowanie zycia zbyt intensywnie, bo zatracimy samych siebie, i czlowieczenstwo...
mialem mature w tym roku, chciałem się do niej przygotować, ale się nie przygotowalem z prostego powodu - nie oplaca się. prawda jest taka ze jeśli się wie, czego nalezy się uczyc, dostaje się 4 razy lepsze rezultaty, niz uczac się wszystkiego przez taki sam okres czasu. dlatego nie czytalem zadnych lektur, nie wypozyczylem w liceum zadnej ksiazki z biblioteki, jedynie kupowalem lub pozyczalem od znajomych literature która mnie interesuje. nawet nie ruszylem dupy zeby czytac vademecum z geografii. ale po maturach jestem zadowolony. wiem ze coś będę potrafil w zyciu osiagnac, prawda jest taka:
nawet w liceum, zeby nie zdac, trzeba naprawdę bardzo tego nie chciec.

idziesz do swietnej szkoly - to znaczy ze się uczyles dobrze w gimnazjum, powinienes nawet bez nauki ta szkole zdac klasa po klasie,bo w koncu musiales miec duza wiedze zeby się tu dostac.

a gimnazjum to taka przechowalnia dla debili, wykrzyczec się, wyszumiec, i dorosnac, ale to pozniej.

Tak Scrapp wiedza się przydaje, ale nie w nadmiernych i przesadnych ilosciach, nie mozna się zatracic w nauce tak jak w pracy, to sa sprawy drugorzedne. moim celem zyciowym nie było mic dobrych ocen w szkole.
dlatego nie rozumiem zupelnie dlaczego ktos nie przyjedzie na 2 dni z powodu zlych ocen... mozna było się uczyc caly jeb*** rok, a nie ten jeden weekend...

w sumie za dlugo bym pisal, bo ciagle zjezdzam z tej sciezki glownego watku, dlatego pozostawiam wam cala reszte Razz

nie pojawie się na lanie, ale nie z powodow szkolnych Razz tylko wolalem jechac razem z dziewczyna na 3 dni, niestety terminy się nalozyly, ale mysle ze do nastepnego razu, milej zabawy Smile

wally

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 29 Maj 2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak się pisze ogólnie? bo infobot mi pisze ze "ogól nie"
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 29 Maj 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"mialem mature w tym roku, chciałem się do niej przygotować, ale się nie przygotowalem z prostego powodu - nie oplaca się"

i dokładnie podobne podjeście miałem jak byłem w twoim wieku! na szczęście zmuszono mnie do podjęcia matury!!! siłą!!!

Wally wiesz, że Cię lubię ale dokładnie piszesz o największym błędzie jaki o mało co popełniłem. Nie!!! nie bagatelizujcie ani matury ani przedmiotów, które dziś wydają się dla Was bez sensu! To szeroka wiedza daje siłę, to cytaty z książek które się wydają bez sensu potem pomagają rozumieć wypowiedzi innych osób w towarzystwie i nie blamować się. Jest też oczywiste, że jeżeli uwazacie, ze macie szanse w jakiejś dziedzinie to należy się w tym kierunku szczególnie rozwijać ale nie wolno zapomnieć o innych tematch/przedmiotach. Tak myślą przegrani, tylko oni o tym nie wiedzą, ze już na starcie przegrali, jeśli nikt im nie pomógł i nie pokazał jak trzeba! Jak ktoś już przeszedł te kroki to już jest to dlaniego oczywiste Smile

Ostatnio wynająłem cudem magazyny, których potrzebowłem dla firmy dlatego, że pani z Instytutu roślin i badań .... w Poznaniu miała we mnie partnera do rozmowy!!! ..., a rozmawialiśmy o uprawianiu róż Smile, kto by pomślał, że ciężkie tyranie w wakacje 14 lat temu w szklarniach pomoże mi dziś oszczędzić tysiące złotych - bo się tanio udało wynająć.

Co do jednego się zgodzę, na pewno szkoła nie GWARANTUJE wam przyszłości ale ją otwiera! Myślisz Wally, że dostaniesz ciekawą pracę bez matury? Laughing Laughing Laughing rób ją szybciutko i działaj dalej Przyjacielu bo się obudzisz trochę too late. Jak pisali przedmówcy nadrabianie zaległości kosztuje BARDZO DUŻO i są je wstanie nadrabiać NIEPRZECIĘTNI!!!
Zgodzę się też, ze trzeba mieć to coś... ale mając tylko to coś ma się tylko to coś Mr Wally, a mają przygotowanie edukacyjne i to coś jest się kimś.

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jHc`
Jeździ konno


Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 29 Maj 2008, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na prawdę mądre słowa... W tej chwili może jeszcze wiele nie doświadczyłem (kończe gimnazjum), ale wiem jedno nie uczyłem się wcale, opinie w szkole mam nie najlepszą i w tej chwili mi to dużo utrudnia. Niestety może dużo przez to straciłem, ale także sporo zrozumiałem i uważam, że na prawdę nie ma sensu popisywać się przed kumplami, że będziemy mieli aroganckie zachowanie wobec nauczycieli (co jest częste w gimnazjum), bo to nie robimy im krzywdy tylko sami sobie, może teraz to fascynuje kolegów ale za 3 lata już nikogo nie będzie fascynowało, a Ty wylądujesz w jednej z gorszych szkół w mieście. Satysfakcjonujące? Nie sądzę, więc na prawdę nie popełniajcie tego błędu co wasi koledzy i ruszcie czasem głowami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 29 Maj 2008, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
zarąbistych stanowisk za kosmiczne pieniądze


ile? Smile

nie no, oczywiście podpisuje się dwoma rekami i dwoma nogami pod tekstem scrappa, fakt, ze nikomu się uczyc nie chce, no ale de facto bez tego skonczymy co najwyzej w sklepiku osiedlowym z miotłą i wiadrem w ręku.. Sad

wiadomo, ze jezyk to podstawa, sa rzeczy ciezsze, sa rzeczy lzejsze, ale i tak z wprawa przychodzi to dosc łatwo, i mysle ze już osobiscie na tyle wiem, ze w Anglii moglbym się spokojnie porozumiec. :-)

pozdrawiam!!!

@EDIT : jest ofc parę fuksiarzy, co ukonczyli szkole w 2 czy tam 1 klasie, a teraz zarabiaja grube miliony. (sportowcy). mimo wszystko raczej nie liczcie na taki obrot sprawy, trackmaniacy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 29 Maj 2008, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

12k/miesiac Smile to taka dobra średnia dla kadry wyższej menadżerskiej - nie wiem ile bym miał tego COŚ Mr Wally to bez skończonych studiów byłaby lipa. To jest DIGITAL: 0 albo 1 - studia masz albo nie, propozycje są Smile albo nie Sad
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 29 Maj 2008, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha, no to gratuluje :]

12x12 = 144 tys, ktore piechotą nie chodzi..

dlatego warto pamietac, ze trackmania to tylko rozrywka, przez która zycia se nie wyrobisz... no tak, zaraz ktos powie " a xeno, frostbeule, luq albo taz ". Tak, tak. Ale ty jesteś ******* a nie taz, luq, frost lub xeno Smile

i raczej warto poswiecic te kilka lat nauki, by potem se kupic jakieś mieszkanie 150 m2 ( może przesadzilem ), fajna fure, i żyć sobie luzno, niz patrzec w chatce w pikselowatego cs'a, nie? Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 Maj 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez dodam coś od siebie

zeby miec dobra prace trzeba miec znajomosci, bez nich zginiesz
owszem sa i ci szefowie dla których się liczy wiedza i doswiadczenie, ale takich jest niewielu

ja się ucze już raczej z przywyczajenia a nie z checi, Wink ale takie momenty jak np. egzamin gimnazjalny daja satysfakcje, ze ten czas spedzony na lekcjach czy robieniu prac domowych nie poszedl na marne Razz

co do uczenia się języku
mowy najlatwiej się nauczyc rozmawiajac,
2 lata temu się zapisalem do zagranicznego klanu w fearze (ludzie byli z wegier, anglii, usa, chorwacji, rosji, izrael) i to wymusilo na mnie nauczenie się pisowni (jak i czytania) wielu wyrazen, niestety fear combat mi się zjebal i przeszedlem na tmn Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 29 Maj 2008, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

akurat mi jest latwiej czytac, niz mowic, co normalne Smile

co do znajomosci, na pewno coś w tym jest, ale na pewno tez coś nie do konca.
mimo wszystko, zawsze będziesz stawiany, ty z wyksztalceniem wyzszym, niz ktos z wyksztalceniem nizszym.

i bynajmniej zdarzaja się wyjatki, ktore mimo wszystko sa rzadkie

musisz znać się na robocie, i tyle Razz

pozdro

@EDIT: a mor_olo zaraz wpadnie i powie " SZKOLA TO ZLOOO " Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jHc`
Jeździ konno


Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 29 Maj 2008, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:
aha, no to gratuluje :]
zaraz ktos powie " a xeno, frostbeule, luq albo taz ". Tak, tak. Ale ty jesteś ******* a nie taz, luq, frost lub xeno Smile


Hmm zarabiają, ale przez ile będą na szczycie i będą na tym zarabiać? 3 max 4 lata. Do tego 3/4 z nich można powiedzieć, że właśnie zawala sobie szkołę bo mają ESWC i muszą trenować. Zobaczycie, że za 5 lat będą szukali pracy i nie będzie im tak łatwo, bo jakie mają doświadczenie? Rzadne, pójdzie do lepszej firmy i powie, że był zawodowym graczem i nic więcej to raczej poważnie go nie potraktują.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 Maj 2008, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trudno się z Tobą nie zgodzić Scrapp Smile
Bardzo mądrze napisałeś i także podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami i wyrostami skórnymi tudzież częściami chrzęstnymi etc.
W życiu nie ma nic za darmo i zasada "nie pracuj dla innych, pracuj dla siebie" jest moim zdaniem genialna w swojej prostocie. To od nas zależy czy chcemy zgłębić wiedzę, czy być jak święte krowy, które nie mają pojęcia o tym, że żyją. Gdybym miał nieciekawą sytuację w szkole, to na pewno byłaby ona ważniejsza aniżeli wyjazd na lana. Na szczęście tak nie jest, bo staram się przykładać z każdego przedmiotu na tyle, na ile uważam dany przedmiot za potrzebny w przyszłym życiu. Nie uczę się wiele polskiego, biologii czy woku, ale nie znaczy to też, że całkowicie te przedmioty olewam. Po prostu kiedy mam wybór - pouczyć się więcej z fizyki, a pouczyć się więcej z biologi, to nie mam wątpliwości co wybrać. Obecnie uczę się 3 języków - angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, z czego pierwsze 2 sądzę iż znam na komunikatywnym poziomie. Poza szkołą, na własną rękę od kilku lat zgłębiam tajniki tworzenia stron internetowych, ze wszystkimi aspektami tego pojęcia i sądzę, że osiągnąłem w wieku 16 lat całkiem wysoki poziom tego, co tworzę. Teraz jestem w trakcie tworzenia regionalnego portalu z pełną gamą opcji i jeśli niebo się nie zwali na głowy, to będzie to mój mały sukces na start.
Tyle z mojej strony - nauka to ważna sprawa, powinna być pierwsza aniżeli zabawa Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?