Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
SCRAPPLER podpowiada...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 Maj 2008, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:
... a mor_olo zaraz wpadnie i powie " SZKOLA TO ZLOOO " Very Happy


TO zart?
TO domysły?
...
...
Nie to tylko XyX.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 29 Maj 2008, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie, to tylko zartobliwy rewanzyk na twoj tekst, " NIE GRAM W GRY, GRY TO ZŁO! " Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 Maj 2008, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
nie ma sensu popisywać się przed kumplami

wrócę do tego tekstu napisanego na poprzedniej stronie. Wystarczy zastanowić się, co Ci to da, jeśli będziesz się popisywać? Nic. Szkodzisz tylko samemu sobie, ewentualnie osobie, którą wykorzystujesz by się popisać. Wiem po sobie, stary nie jestem, ale szkołę olewałem do 1 liceum. Olewam dalej, lecz w mniejszym stopniu, bo średnia 4,xx to moje minimum semestralne od 4 podstawówki do 2 liceum (teraźniejszość). Nie miałem nigdy kłopotów z nauką, z czego się cieszę.
W czasie, gdy tworzyłem mój elaboracik przypomniała mi się pewna anegdota, wypowiedziana przez nauczyciela informatyki, którą można odnieść do tematu popisywania się.

Wolisz mieć ładną dziewczynę, która zabawia się z Twoimi kolegami? Czy brzydką, która jest jednak wierna?

Więc zastanów się: Wolisz jeść g*wno sam czy tort z kolegami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 Maj 2008, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co napisałeś to pół myśli, to co zacytowałem to mentalna wiekszosc mysli.
"Nie gram w gry...GRY TO ZŁO. Na serio to ....."

Najprawdopodobniej powininem użyc przecinka zamiast kropki, ale niestety bedac mlodszym wolalem sobie pograc niz się pouczyc.

Co do tematu to teoria się sprawdza gdy ktos potrafi się cieszyc kasa, ale powiedzmy ze mnie podobnie chyba jak cobhama nie interesuja jedynie pieniadze.

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 29 Maj 2008, 15:27, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 Maj 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
teoria się sprawdza gdy ktos potrafi się cieszyc kasa, ale powiedzmy ze mnie podobnie chyba jak cobhama nie interesuja jedynie pieniadze.


Mało jest ludzi na tym świecie, których interesuje tylko kasa. Świetny film "Pieniądze to nie wszystko" wyniósł jeden ciekawy cytat: "Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez piniędzy to nic". Kasa w życiu się przydaje, tylko trzeba z umiarem się nią cieszyć i z umiarem poświęcić się jej zarabianiu, tak aby nie zapomnieć o wartościach duchowych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 29 Maj 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo, ja raczej zrozumialem, ze ta twoja wypowiedz nie byla zupelnie serio.. ale moja również Wink

peace.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 Maj 2008, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak slucham wiekszosci znajomych w moim wieku to mam wrazenie ze ciesza się tylko gdy kupia sobie flaszke, bajerancki zegarek, sportowy wóz, dom z basenem itp. Coś takiego jak zachwyt sztuką , natura, uczuciem jest na drugim bądź żadnym miejscu

No owszem w dzisiejszym swiecie bez kasy nie mozna przezyc wiec szczesliwym się nie będzie, chodzilo mi o to gdy ktos potrafi być tak samo szczesliwy zarabiajac 1000zl a zarabiajac 12 000.

Mi się po prostu nie podoba taka rola w zyciu jaka ma scrapp, gdy musi się uczyc nie inetersujacych go rzeczy zeby partner w dealu nie uznał go za "głupka".

EDIT: oczywiście mysle ze dla wiekszosci ludzi to co powiedzial scrappler pomoglo by im w szczesliwszym zyciu gdyby się trzymali tych zasad.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 Maj 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do słów, że żeby mieć dobrą pracę trzeba mieć znajomości to tylko w małej części prawda. nikt ze znajomych nie zatrudni na dobre stanowisko syna kolegi który kończy podstawówkę wieczorowo. moja siostra kuła jak głupia przez liceum i studia, a teraz gdy ją przyjmowali na 1 (słownie: pierwsze stanowisko) dostała 5 tys na rękę i jeszcze tlumaczyli się, że to tylko przez pierwsze 3 miesiące tak mało, a później będzie więcej. teraz zarabia 10 tysiaczków i co roku ma podwyżkę o ok 1.2tys. więc słowa te kieruję do wszystkich osób, które nie wierzą, że coś osiągną bez machlojek ze znajomymi/rodziną. uczcie się, może was omienie 1 impreza, albo 2, ale jakie będzie wasze zadowolenie, jak za kilka lat to Wy będziecie mogli co tydzien robić imprezy bez większej procentowej straty z waszego budżetu.

scrappler dobrze gada i basta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
/GSX/ Draki
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 16
Skąd: strozyska

PostWysłany: 29 Maj 2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wreszcie coś mądrego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 29 Maj 2008, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa założyc chcecie jakiś kącik naukowy czy co :F

uczcie się, jak nie to pierdolcie wszystko na całej lini, zostańcie menelami i tez będzie dobrze

krzyz an droge ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 Maj 2008, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prywaciaz może zatrudnic syna, kolege itd.

czytalem gdzies artykul, ze jakas gosciowa skonczyla prawo a musiala pracowac w barze jako kelnerka albo w budce z hot dogami, wiec z twojego przykladu chybe wnioskuje, ze twoja kolezanka miala dużo szczescia, ze trafila na takiego pracodawce a nie innego Wink

moje wnioski co do znajomosci wynikaja z tego jak dużo pracuja i jak mało otrzymuja moi starzy kasy za robote


niestety z zarabieniem duzych ilosci pieniedzy jest jak z boostowaniem, jeśli chcesz miec dużo, być konkurencyjnym musisz dużo wiecej czasu poswiecac na prace i ostatecznie nie będzie się mialo jak cieszyc swoim majatkiem, jeśli się na niego pracuje 24h/7dni w tygodniu Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Elvis
Jeździ konno


Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: sprzed kompa

PostWysłany: 29 Maj 2008, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrappler dobrze pisze .... dać mu wódki Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 Maj 2008, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
uczcie się, może was omienie 1 impreza, albo 2, ale jakie będzie wasze zadowolenie, jak za kilka lat to Wy będziecie mogli co tydzien robić imprezy bez większej procentowej straty z waszego budżetu.

to chyba jeszcze nie studiujesz Smile tu slowa "silna wola" nabierają innego znaczenia, ciekawe ile razy odmowisz Cool
...żeby to było takie proste "ucz się to osiagniesz sukces i będziesz zyl dlugo i szczesliwie" bla bla bla. Zalezy jaki masz charakter i podejscie do życia, ja niestety na chwile obecną mam bardzo niepoprawne, nie idzcie w moje ślady, a jeśli już ktos pojdzie to siedze dziś w "Proletaryacie" Laughing a pozniej gdzie nogi poniosą - JUWENALIA!! a w sobote koncert Apollo440 Twisted Evil

I jeszcze co do studiowania. tytul mgr może miec każdy!! zaden problem! nie musisz być mega inteligentny!! Sytuacja się komplikuje gdy wybierasz sobie kierunek z przyszłością, po ktorym trzepiesz kabone. Nie zaszpanujesz pracodawcy tytulem mgr geograf Laughing nie zebym negował ten kierunek, tylko stwierdzam fakty -> 2 moich dobrych kumpli, jeden mgr pracowal na stacji BP, teraz opiekuje się terenem sportowym, drugi mgr pracuje w markecie. Są bardzo kumaci, pracowici, super przyjaciele! tylko nie zarabiają tysiaków. A czy są szczesliwi? jak najbardziej!

Z duzymi pieniedzmi wiążą się wieksze problemy, ale tu moja kompetencja się konczy i się nie wypowiadam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 Maj 2008, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Faktycznie, nie studiuję, aczkolwiek mialem takich znajomych, którzy robil prawie codziennie imprezy. Miałem takie całe tygodnie, że w szkole leczylem kaca by pójść już o 15tej na impreze i zezgonowac o 4tej nad ranem, ale opanowalem to. Jak to powiedział ojciec kolegi: "wy to k**wa macie zdrowie pić w tygodniu". Jak trzeba to każdy potrafi opanować chęć imprezy, wystarczy silna silna wola, bo niektórzy mają słabą silną wolę.

Lecz wolałbym się nie sprzeczać. Dzięki temu wszystkiemu co tutaj przytoczyliśmy uczniowie powinnie znależć złoty środek dzięki ktoremu w życiu będą szczęśliwi i wykształceni, a jak ich dziecko zapyta się o coś to zawsze odpowie, a nie rzuci tekstem: "poszukaj sobie w google". Oraz żeby żyli w dostatku. A nawet jeśli komuś kasa nie daje szczęścia? to w małej części pozwala wygodnie żyć nieszczęśliwie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 Maj 2008, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie roznica miedzy Liceum a studiami polega na tym ze tam miałeś kilku kumpli ktorzy imprezowali codziennie a na studiach masz kilku ktorzy nie imprezuja codziennie Very Happy

A temat faktycznie fajny wyszedl Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 29 Maj 2008, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cobham ty stary koniu!!! buda Razz Smile Smile Smile

Chciałbym by wielu było takich kumatych jak Ty Cobuś! Nabrałeś dystansu do życia i to też wielka umiejętność Smile, czase mi jej brakuje jeszcze i staje się sam sobie kołem zamachowym po czym padam na morde Very Happy, ale z reguły dzięki przygotowaniu oprócz mordy na ziemi leżą też moje "cztery łapy". Sam będąć licencjatem myłem samochody ludziom, sprzedawałem pomidory ze skrzynki przywiezionej na rowerze, a już jako magister sprzedawałem asparagus na giełdzie kwiatowej i rajstopy damskie na jakimś tam rynku. Dzięki studiom, językom itp zauważyli mnie mądrzy ludzie i teraz mam to co mam. Tu przypominam wypowiedź Wallego "o tym czymś", no trzeba mieć to coś, tylko czasem przychodzi "to coś" z czasem, z rozwojem, sami się od nowa czasem poznajemy i kolejne "bariery" stają się śmieszne Smile

Mała uwaga odnośnie znajomości żeby znaleść pracę... jak już było powiedziane nikt nie będzie trzymał znajomego jak będzie kulawy. Dziś szuka się ludzi a nie odwrotnie. Jak ktoś chce pracować i jest w tym dobry lub chce się uczyć to znajomości nie są do niczego potrzebne, a nawet czasem mogą być przeszkodą. Często w lokalnych społecznościach ludzie, którzy w nich wyrośli mają takie przeświadczenie, że bez znajomości lub układów nic się nie załatwi... to błąd. hehe, mój profesor kiedyś na wykładzie podał przykład na budowanie światopoglądu. Czy znacie osoby które nigdy nie podróżowały? W chinach gdzie często latam, nie ma trzeciego świata a ludzie z Polski zarabiają krocie na handlu a sam znam naście osób, które nadal wierzą w to zę tam w chinach są tylko pola ryżowe i kopalnie gliny Smile sreio Smile no ale jak ktoś wyrósł w takim światopoglądzie to co może wiedzieć Smile, więć trzeba podróżować bo to rozwija w postępie geometrycznym Smile Smile Smile

Jak ktoś za młodu nie był wartkim strumykiem, w dorosłym życiu nigdy nie będzie wodospadem Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 29 Maj 2008, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow jaki topic! Very Happy Scrapp: daję Ci megaplusa (+) za zachęcanie młodych graczy do nauki Very Happy Super i oby Ciebie posłuchali Smile Konkurs naukowy? Pomysł-rewelka, jestem pod wrażeniem Smile Oczywiście podpisuję się pod Twoimi wypowiedziami Smile

Zgadzam się z poglądem, że studia + "to coś" (co rozumiem jako umiejętność dbania o siebie, wychodzenie z inicjatywą) dają sukces. Ja mam 2 kierunki studiów, angielski i w mniejszym stopniu 2 inne języki i nigdy nie szukałam pracy, bo praca sama do mnie przychodziła i nadal przychodzi, a ja już muszę dziękować i odmawiać, bo więcej na siebie nie dam rady wziąć. Znajomości? Jak ktoś jest obrotny i dobry w tym co robi, to będzie znał całe rzesze różnych ludzi i będzie miał niezliczone kontakty, które też mają swoje kontakty. Wystarczy wyjść z domu! Smile Jeśli ktoś jest wszechstronny i ma wiedzę na każdy temat, to nigdy nie zginie, a wręcz przeciwnie - będzie bardzo ceniony w każdym towarzystwie Smile

Scrapp: mam nadzieję, że Twój pomysł wypali i będzie duży odzew Smile Naprawdę wielki plus za ten topic Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 29 Maj 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziekuje Ci Scrap za ten Topic naprawdę dzięki :* !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 30 Maj 2008, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma sprawy Szopek Smile, po tylu rozmowach na gg i innych dziwnych komunikatorach stwierdziłem poprostu, że lepiej jak napisze taki topik - szybciej i wygodniej dla mnie a przy okazji inni podzielą się swoimi spstrzeżeniami.

tak btw to spadam bo zaraz na lan wyjeżdżam Smile Smile Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 30 Maj 2008, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
dlatego warto pamietac, ze trackmania to tylko rozrywka, przez która zycia se nie wyrobisz... no tak, zaraz ktos powie " a xeno, frostbeule, luq albo taz ". Tak, tak. Ale ty jesteś ******* a nie taz, luq, frost lub xeno

Luq, Taz, Neo czy inni z byłego Pentagram G-Shock (teraz duńskie MYM) też to zauważyli, i pieniądze zarobione na graniu czy wygrane na turniejach przeznaczają w bardzo znacznym stopniu na naukę, rozwijanie własnych umiejętności (nie tych związanych z graniem) i wiele innych które przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym. Taz dla przykładu studiuje prawo, oni też wiedzą że z gamingu nie wyżyjąSmile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?