Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
YO YO YO LAN PARTY ŁÓDŹ ON LINE RELACJA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

muehhehe ami się wydawało, ze rozmowa polega ny tym, ze 2 partie pirdola, inaczej to się nazywa MONOLOG Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wip prodakszyn prezents :

http://www.youtube.com/watch?v=nqzNcvVqLx4


GL HF !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ahahahahaha dobre tylko czemu ja ciagle z piwem?? Razz hihi nie mogę normalnie umysl mi się wylaczyl na tte 3 dni chyba Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom smieszne, ale jestem ciekawy jak zareagujesz na to, ze caly ten zart jest do dupy, bo wlasnie spiewasz nie przeciwko, ale DLA mnie Wink
warschau = warszawa
i dzięki, ze mnie tak bardzo motywujesz, aby dalej nie zabardzo kochac niemcow. jstes wielki, cipo!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

e Jakub, a komu kibicujesz na euro?

zobaczymy, czy jesteś prawdziwym polakiem Cool

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOOOL nie widziałem tego filmu wcześniej (albo nie pamiętam, żę go widziałem) Laughing Laughing Laughing

Jakub weź już nie rób sztucznego tłoku!!! Kup sobie Królewne Śnieżke po niemiecku i na next lan poprostu przyjedź!!! to Cię może coś miłego spotka Laughing Laughing Laughing od tyłu Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dajcie jakieś fotki grupowe tylko podpiszcie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dalem Lok w tym topicu na 3 stronie chyba
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G fabamlody
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 czerwca 2008, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panowie za***iscie było was poznac! zabawa przednia wrecz GRUBA! Wielkie podziekowania dla naszego organizatora, bo zrobil wielka rzecz i w wielkim stylu! Pozdrowienia dla cłej ekipy LAN party 2008 oraz dla Mojego Dziadka Jerzego! NARA LANPARTY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HAhahah ale zajebiaścior lan parciak byłVery Happy z tego co ja tam widuje:]
hahaha:D a relacja z jego przebiegu 100x lepsza niz relacja eswc przez hstv:]
HAh:] mrozio rulez:D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 czerwca 2008, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok wiec po rozmowie ze scrapplerem powoli rozumie, czemu mrozio tak do mnie psize. jest pod pewnym wpylem.

scrappler poprostu chce się ze mna klucic. nie wiem czemu, bo nigdy mu nic nie zrobilem, ale ok.
coś mu się nie podoba i cytuje

Cytat:
scrappler (1-06-2008 23:40)
LAMPARTY £ÓD by scrappler Smile to byla super imprezka przyanjmniej moim zdaniem Smile
scrappler (1-06-2008 23:40)
nie widzisz ze ludzie olewaj¹ eswc

Cytat:
scrappler (1-06-2008 23:41)
na eswc przyjezdzaja dzieci



hmm, wiec scrappler lan wazniesze niz eswc?
dobra jak by nie było.

mam wielki szacunek do scrappa i tym wiecej jestem zaskoczony tym wszytkim.
powiem tylko, ze nigdy nie da się kupic ludzi, taka mam nadzieje, i ze już nie będę się odzywal na tmpl na ten temat, bo jakos zawsze tak jest, ze zazdrosc zmienia ludzi, wiec lepiej nic nie mowic.

dodam, ze nigdy nie próbowałem pieniedzmi coś zadzialac, bo niestety nie mam ich za dużo. mialem nadzieje i dalej mam, ze da się z kolozenstwen coś ugrac.
będę robil co mogę, aby jeden człowiek z pieniedzmi je mial za bardzo mocy nad scena, a jak ktos z was się wlapie, to już jak chcecie.

wytlumacz w ogole twoja role w tej grze, scrapp, proszę bez obrazu o to.
może tez inni chcieliby wiedziec, z kim maja do czynjenia iczemu.

zal, jak gobis daje 50% na tmpl i scrapp tez to baardzo fajnie, ale tu sa ludzie, ktorzy tyle forsy nie maja. ja dalem 10 euro, i wcale nie chciałem się tym chwalic. to miala być scenowa ZBIORKA, a tu k**wa wyszlo na chwalipiensteo jednego.
wy chyba nierozumiecie, ze scena to prosci k**wa lebki, tacy jak ja, kupic mozecie se kurwy, ale ja ja nie będę. każdy chciał coś dac, a tu wychodzi, ze jeden dal. wszystkie kilkanie dla chuja! do tego taki który nic nie ma do roboty z tmn, ale się w to kupuje, teraz chce wygladac fajnie.

gwarantuje 100 repostow i pindolcie się, z nikim o tym co pisze nie gadalem, nawet nie z graczami teamu (ten posz NIE jest reprezentatywny ze zdanjem PGS), ale ja k**wa nie mogę siedziec cicho, jak mam wrazenie, ze parę ludzi chce się tu za bardzo rzadzic.
powtarzam, ze nic nie chce miec do powiedzenia, sram na takie rzeczy, nie chce admina itp, tylko dbam o PGS i Reprezentacjie, aby było fajnie na NC.

robcie z tym co chcecie, ja tu się pokarze może za tydzien.

rospisujcie se mordy o sturmbandfuehrerze, o glupim niemcem, pierdolcie się, jak jesteście tacy biedni, ze w grupie, jak mnie nie ma przy tym, jesteście twardziuchy i się smiejecie przez telefon.
ładnie was scrappler zmanipulowal, łatwo widocznie z wami, no nie mrozio?
ja nikogo nie manipulowalem na ESWC, taka jest roznica honorowa miedzy nami. nie chial zeby przezemnie ktosby na innego leicial.

jestem tu, pokazuje się, bylem na eswc i będę na dalszych polskich lanach.
czekam, dawac mi w oczy, jak jesteście honorowi, a nie mi tu pierdolic na forum.

forum smierdzi, każdy powazny gracz o tym wie, zegnam panowie i pani dalej się tloczcie w swoim brudzie i odpowiadajcie jak to się robi kolorowy nick.
to forum w dupe se wsadcie, jak tu sa posty kasowane i kumple banowane. sami się banujcie i kasujcie, nuby.


GL

[ Dodano Pon Cze 02, 2008 12:09 am ]
bylem na chyba każdym poskim lanie tmn, wiec calkiem ni rozumie.
ESWC było parę tgodni temu i tam tez bylem.

nie mylisz, ze raczej spytac, gzie byles ty na ESWC, niz gdzie ja bylem na scrapplanie?

[ Dodano Pon Cze 02, 2008 2:08 am ]
EDIT: wszytkie reposty patrzyc na ten post, jestem pewny ze znajdziecie odpowiedz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 5:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kupe mi się chce :?

btw: osobowoscią Lan Party powinna zostać Twoja Stara Mr. Green, poniewaz na kazdej mapie wymiatala i nawet w finale byla Razz

KMWTW

Legenda:

KMWTW - kto ma wiedzieć ten wie Very Happy

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JAKUB MAX LOOOVE!!!

Chyba ci ten post mrozika pomieszał resztki włosów bratku!!! Bardzo proszę wszystkich graczy których przekupiłem za bardzo grubą kasę, oraz bardzo proszę tych którzy czują się przekupieni ale ja o tym nie pamiętam aby szybko wystąpili z szeregu na baczność i w prawo zwrot, Scrapp idzie!!! LOOOOOL

Bardzo proszę wszystkich piszących tu na tym śmierdzącym forum o wystąpienie w dwuszeregu! RAAAAZ!!!

Bardzo proszę wszystkich łepków o wystąpienie w dwuszeregu zbórka! RAAAZ!!!

Bardzo proszę Goobisa i innych którzy dali kasę po to żebym teraz mógł pisać o wystąpienie w dwuszeregu zbiórka!!!


Bardzo proszę ........o kur....a już nikt nie został Sad

Jakub co ty chcesz wszystkich tereaz poobrażaćCo? opanuj emocje, Mroooozik ci napisał pościka bo był nachlany a ty do mnie skaczesz do gardłaCo? ciągniesz mnie za język ocb, jak mi o nic nie biega(OBECNIE Razz) !!! To ty robisz tu bardzo dużo na scenie z tymi zawodami itp a nie ja! więc ocb?Co? Scrappa stać tylko na krótkie lany bo nie mam czasu kurcze na długie grania meczów itp, więc się tym nie zajmuje. Co do sponsorowania, to sory ale to moje ciężko zarobione pieniądze i bedę je wydawał jak i na co będę chciał, a że bardzo lubie graczy tmn to chciałem zrobić party i tyle - i również zasponosorować tmpl i Scarusia Smile nubusia Razz

To że jesteś szturbahfuhrerem to luss, to ze na ramień jesteś cienki Very Happy to też lus ale bądź nadal sobą i nie ropłakuj się po jednym poście Mrozika, bo trzeba dalej działać. Swoją drogą Mroozki kur....a za karę za tego posta ....... chyba cię przekupie Very Happy Very Happy Very Happy


BTW, bo się topić popsuł Laughing , mam pytanie da radę poniżej 20?Co? Bo jak uważacie, że da radę to robimy zawody o nagrodę Smile 500zł Smile Smile Smile ALE UWAGA, KAŻDY KTO PODEJMIE WYZWANIE MUSI CZUĆ SIĘ PRZEKUPIONY I SKAZANY NA WIECZNE POTĘPIENIE Very Happy Very Happy Very Happy
ja wyjeżdżam dziś na tydzień za granicę i wracam w piątek, więc jeśli ktoś zejdzie poniżej 20s, proszę o przesłanie replaya na: scrappler@onet.eu, liczy się tylko ten kto pierwszy to zrobi, wieć natychmiast wysyłać jak się uda!!! Myślę, że ta hu...steczkowa mapa wybrana palcem Mrozio jeszcze zrobi niezłą furorę!!! Smile bedąc za gramanicą postaram się wpadać czasem na forum Smile

papa madafaka Smile

aha, Jakub będę przejeżdzał dziś o 13.00 przez Berlin Very Happy więc co??, może na ramieńCo??? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki ... może czipsa ? Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja już po obiedzie więc czipsa przegryze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jejciu jejciu :p wlasnie wszedlem do domq po ciezkiej podrozy, Jakub wiesz ze nic nie mam do Ciebie, ale pod wplywem o takie slowa w strone Scrapa to każdy by ci jaja wyrwal Razz nie no ale serio już spokoj powyglupialismy się i szlusss Razz pozdro dla wszystkich a mrozik przeprasza za obelgi w strone jakuba Smile może być jakub czy nie?? ale pamiętaj pilnoj się Razz hihi pzdro
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 02 czerwca 2008, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak to jest jak się spotka 20 najebanych ludzi ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ni ma huja zrobić under 20 Razz max co zrobilem po 10 minutach teraz 20:70
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

u mnie mam rekord 20.75 ja zrobilem 20.89 a raz już jechalem na -20 to 20.75 tylko ostatni zakret (czyt. po pierwszym wyskoku) mi nie wyszlo....
Tak wiec 20.50 na pewno się da, dużo na starcie idzie zrobić, i potem przez turbem trza niezle wyhamowac i wyladowac przodem a nie bokiem..







20.71, ale nie mam pojecia jak mniej zrobić, wszedzie tne drfite i w ogóle no i nie idzie Confused

_________________


hyhy


Ostatnio zmieniony przez P4G Twist dnia 02 czerwca 2008, 13:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 czerwca 2008, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub no jak to? mat przekupil marrka pieniedzmi na tramwaj Wink

nie wiem kto to mowil, ale było mowione przez telefon ze my tylko sobie zartujemy, ale widze ze nadal jesteś powazny w chujaa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?